>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga - Play Off

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Już jutro zaczynamy półfinały. Kogo uważacie za faworyta w poszczególnych meczach? Czy Ekipa Barona pojedzie tak jak na swoim owalu? Czy tor będzie handicapem dla Wrocławian? Maks Drabik znowu będzie jednym z liderów swojego zespołu? Vaculik i Kołodziej to na nich najbardziej liczą w Tarnowie. Para Bjerre-Madsen piekielnie groźna i zawsze trzeba się z nimi liczyć. Juniorzy na korzyść gospodarzy.
Czy Anioły wreszcie wygrają mecz i wypracują sobie zaliczkę przed rewanżem?W jakiej formie po upadku będzie Pedersen? Czy Sajfutdinow i Piter Pawlicki będą liderami Byków? Jak pojadą liderzy z Torunia? Dzisiaj podczas treningu wyglądało to naprawdę dobrze. Doyle i Miedziak jeśli się nie obudzą to już po jutrzejszym meczu poznamy finaliste. Crispi pozostał &quot;po godzinach&quot; i jak już wszyscy się spakowali On sam jeszcze kręcił kółka.

Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz podawania typów wraz z analizami.​

edit: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/544891/nicki-pedersen-pojedzie-z-ks-torun
Pedersen jedzie jutro to dla osób które by miały jakieś obiekcje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Unia Leszno mistrzem Polski @1,40 Sportingbet
Zdecydowanie najlepsza drużyna, będzie wielka sensacja jeśli nie zdobędą mistrzostwa Polski. Wielkim atutem jest Piotr Pawlicki na juniorce. O składach drużyn chyba nie ma co pisać bo każdy wie o co chodzi. Uważam że ten kurs jest odpowiedni by pograć na Unię.
Ten typ gram w dublu z Poole Pirates, ako @2,80 w Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 25

ctdp11

Użytkownik
Co tydzień gram jakiś kupon ze speedwaya dziś się podzielę swoimi typami. Może analiza szalu nie zrobi , ale liczy sie efekt ???? .
P. Przedpełski - N. Pedersen 1 @ 1.8 Fortuna ............. Pawełek nie zawiódł! ????
W jakiej formie jest Pawełek na MA każdy wie. Zawsze +10 zrobi nie ma opcji w ostatnim meczu tych zespołów 13pkt (11pkt w 5startach) więc wynik zacny. Myślę że dziś znów pociagnie KST do przodu bo kto inny? Liczę tez na jakas taktyczna za Miedziaka albo Gomółe wiec wynik po 5biegach powinien być ok tym bardziej ze Nicki po ostatnim dzwonie i tygodniowej przerwie nie wiadomo w jakiej jest formie. Wszyscy wiemy jak pozamiatal na SEC w Toruniu ale to juz historia. W meczu tych drużyn w rundzie zasadniczej szalu nie zrobil . Wiadomo Nicki jak to Nicki zawsze moze odpalić , ale po cichu liczę na fatum Nickiego w Polskiej Lidze które juz dzis moze sie zacząć. Nicki nigdy nie wygral Druzynowego Mistrza Polski a doliczajac do tego jego forme ktora jest wielka niewiadomą to dzis licze na Pawełka ze po odpoczynku w szpitalu bodajże tygodniowym dzis wyjedzie na maksie!! ????
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Doyle i Miedziak jeśli się nie obudzą to już po jutrzejszym meczu poznamy finaliste.
Bez sensu.
Chyba musiałby być jakiś pogrom 15+ dla Unii żeby tak pisać.


Po co tak na siłę szukać przedwczesnych rozstrzygnięć? Jeśli Leszno powiedzmy wygra 47:43 to niby KST przepadnie? W rundzie zasadniczej zdobyli na stadionie Unii 46 punktów, więc i wygrana torunian w meczu rewanżowym jest w zasięgu możliwości.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Toruń - Leszno 1 @ 1,90 STS
Ja już w zasadzie wyraziłem swój pogląd na temat tego meczu wcześniej, ale po części się powtórzę. Uważam że Toruń jest najtrudniejszym rywalem dla Leszna. Dzisiaj widzę wyrównany mecz ale z minimalną wygraną gospodarzy. Dużo trenowali w ostatnich dniach, ponoć tor ma być ciut inaczej przygotowany. Tutaj kluczem będzie Doyla, Miedziaka oraz Gomólskiego - dwóch z nich musi pojechać na jakimś przyzwoitym poziomie, to wtedy Toruń ma spore szanse na wygraną. Nie wiem na ile to prawda (czy też to tylko plotki?) ale słyszałem że ponoć Ward użyczył swojego sprzętu. Leszno to Leszno, co robią w tym sezonie nie trzeba przypominać, ale jakoś pogromów nie ma, są wygrane, ale to nieznaczne wygrane. I tak też będzie dzisiaj, uważam że będzie max +6 pkt dla jednej lub drugiej drużyny.
Toruń - Leszno (bieg juniorski) 1 @ 2,25 STS
Wiem że Piter jest w wielkim gazie, ale przecież Przedpełski na motoarenie też wymiata i nikt mi nie powie że nie jest w stanie pokonać Pawlickiego. Fajfer powinien sobie poradzić natomiast ze Smykiem. Więc widzę tutaj 4:2 lub 3:3 (2,75 jest na remis więc można się zabezpieczyć ewentualnie - mało prawdopodobne jest zwycięstwo biegowe pary juniorskiej).
Leszno over 2,5 podwójnych zwycięstw @ 2,25 STS
Myślę że linia do pokrycia. Przemek z Emilem silna para mogą coś skubnąć (np. bieg 6 gdzie jadą z Doylem i Fajferem czy 9 z Holderem i Gomólskim), wiemy jak Emil fruwa w Toruniu, a Przemek tam też się nieźle czuje. Z innych biegów 5:1 dla Leszna może być w 11 biegu gdzie jedzie Doyle z Gomólskim na Przemka z THJ (ale tutaj wielce prawdopodobne że ze zmiany pójdzie Piter za THJ - Piter przeważnie jedzie za najsłabszego seniora w 4 seri i później w 14 biegu). Jeśli Toruń by prowadził 6-cioma punktami to spore szanse są na 5:1 też w biegu 12 (wtedy Piter z tkt za Smyka) i mamy parę Piter-Nicki na Fajfera z Miedzińskim. Szans jest sporo i myślę że over do pokrycia.
Emil over 10,5 @ 1,75 STS
Typ chyba nie wymaga komentarza - wszyscy wiedzą co wyprawia Emil na motoarenie.
Piotr Pawlicki over 10,5 @ 1,90 STS
Piter w formie, ostatnio świetny mecz na motoarenie i komplet. Gość ma na wyjazdach średnią 2,50 to jest niesamowite. Również overek do pokrcia spokojnie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bez sensu.
Chyba musiałby być jakiś pogrom 15+ dla Unii żeby tak pisać.

Po co tak na siłę szukać przedwczesnych rozstrzygnięć? Jeśli Leszno powiedzmy wygra 47:43 to niby KST przepadnie? W rundzie zasadniczej zdobyli na stadionie Unii 46 punktów, więc i wygrana torunian w meczu rewanżowym jest w zasięgu możliwości.
Kolego pogrubiłeś część zdania i słowa wyrwane z kontekstu zdania.
Napisałem ze jesli Miedziak i Doyle się nie obudza to będzie po meczu bo sam Pawełek z Holderem i nieobliczalny Łaguta nie będą w stanie walczyć żeby mecz był wyrównany. Chciałeś coś tam się wykazać/pokazać no ale słabo to wyszło.
Jeśli Miedziak z Doylem którzy trenowali ostatnio na MA dzisiaj nie pojadą na przyzwoitym poziomie to chyba nie oczekujesz ze za tydz nagle będą liderami Aniołow?
Jeśli ta dwójka dziś zawiedzie Leszno stać nawet na 8-10pkt wygrana.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Miedziak sie ostatnio wypowiadał, że z tą jego ręką nieco lepiej. Szczerze powiedziawszy to mocno liczę na gospodarzy, bo nie chciałbym jednostronnych półfinałów. RADULA a co myślisz o takim becie:
Tai - +2 Kołodziej oczywiście w stronę TAja
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
RADULA a co myślisz o takim becie:
Tai - +2 Kołodziej oczywiście w stronę TAja
Ciężka para według mnie do obstawienia. Dużo bedzie zależało od przygotowanej nawierzchni. Tajski napewno się zakręci koło 12oczek. Zalezy jak mecz sie ułozy bo niewykluczone RT Kołodzieja. Szczerze bym nie ruszał tej pary.
Może koledzy z działu( Furman19 , Jajs, skolsik1, mstokpiczas, t.gogo) coś zaproponują i znajdą argumenty za tym typem bądź przeciwko?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wrocław - Tarnów 2 @ 3,55
Jestem zaskoczony aż takim faworyzowaniem drużyny z Wrocławia. Mecz co by nie pisać jest na neutralnym torze, więc w mojej ocenie jest to 50/50. Tak, Baron i reszta już chwilę siedzą w Częstochowie dostosowując tor pod swoich zawodników, ale na pewno Wrocławianie nie będą się czuli jak na Olimpijskim, gdzie tacy zawodnicy jak Woffinden, Jędrzejak czy Janowski znają każdy centymetr toru i wiedzą w którą ścieżkę wjechać. Składy drużyn dość wyrównane, juniorka po stronie Wrocławia, bo Drabik przyzwyczaił się do jazdy w elicie i zaczyna jeździć kapitalnie. Pozycje seniorów wydaje mi się że lepiej obstawione przez Tarnowian. Na pewno jest to bardziej wyrównany zespół, choć dużo będzie zależało od Kenia, który ostatnio potrafi jechać na wyspach bardzo słabo. W Polsce wygląda to jednak lepiej i wydaje mi się że of jego występu będzie zależeć ewentualne zwycięstwo Jaskółek.
Tak jak wspomniałem wcześniej dziwnym jest wystawienie takich kursów w sytuacji, gdzie prawie nie ma atutu własnego toru, albo jest on znikomy.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Napisałem ze jesli Miedziak i Doyle się nie obudza to będzie po meczu bo sam Pawełek z Holderem i nieobliczalny Łaguta nie będą w stanie walczyć żeby mecz był wyrównany.
Jeśli Miedziak z Doylem którzy trenowali ostatnio na MA dzisiaj nie pojadą na przyzwoitym poziomie to chyba nie oczekujesz ze za tydz nagle będą liderami Aniołow?
Jeśli ta dwójka dziś zawiedzie Leszno stać nawet na 8-10pkt wygrana.
Pewnie, że Toruń jest w stanie wygrać ten mecz, nawet jeśli Miedziński i Doyle pojadą słabo. Cała drużyna ma 7 zawodników, ta dwójka nie decyduje o wszystkim.
Chciałeś coś tam się wykazać/pokazać no ale słabo to wyszło.
????
Śmiesznie wyszło. Napisałeś nielogiczny argument i teraz piszesz mi, że chciałem się &quot;wykazać/pokazać&quot;. Nie mam personalnych zastrzeżeń, ale tutaj walisz jak kulą w płot, RADULA.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jako, że zostałem przywołany do wypowiedzenia się to napiszę parę słów co do typu wyżej :smile:
Woffinden (-2) - Kołodziej to dla mnie także ciężka para i bardziej z kategorii no bet. Woffi ostatnimi czasy miał trochę słabszy okres ale w GP pokazał, że chyba wszystko jest już okej. Janusz natomiast początek sezonu miał słaby ale od dłuższego już czasu śmiga bardzo dobrze. Jak napisał RADULA wiele zależeć będzie od tego jak będzie przygotowana nawierzchnia. Czy jak zawsze w Częstochowie czyli do walki czy jak &quot;po Baronowemu&quot; aby zabić żużel - start, kreda, meta. Jeśli będzie opcja numer 2 to bardziej należy skłaniąć się ku Brytyjczykowi chociaż jakimś mistrzem startów nie jest. Jeśli będzie opcja pierwsza to Kołodziej może polatać sobie po szerokiej bo wiemy, że to zawodnik typowo ustawiony do walki na trasie bo starty ma mocno średnie. A wiemy, że jeśli w Częstochowie &quot;chodzi duża&quot; to można robić cuda jak przed laty Grisza Laguta a rok temu Kildemand :wink:
Będzie krótko bo czasu mało i nie oglądnę nawet dzisiejszych półfinałów (na 2 najlepszych do ścigania torach w Polsce) ????
Emil Sajfutdinov over 10.5 1,8 www.milenium.pl ✅ Wynik: 12 (2,2,2,3,3) pkt.
Emil zawsze na Motoarenie lata. Kiedy odszedł z Torunia zawsze sobie powtarzałem, że to wielki błąd włodarzy, że nie dołożyli więcej aby go zatrzymać bo to gość stworzony aby fruwać po Motoarenie i nie znajdą większego pewniaka tutaj na każdy mecz po 13 pkt. Pokazał to w SEC-u gdzie był wręcz nieosiągalny i w meczu ligowym. W parze z Przemkiem więc tracić raczej nie będzie za bardzo punktów. W biegu 13 z Zengotą na Holdera i Lagute tutaj nawet jeśli straci jakieś pkt to tylko z Holderem chyba (w Lagutę już mi się nie chce wierzyć, za dużo razy się dałem nabrać i zrobił mnie w &quot;konia&quot;). Jak dla mnie tutaj Emil zrobi około 13 pkt bo to jest po prostu jego tor.
Grisza Laguta - Emil Sajfutdinov 2 1,6 www.milenium.pl ✅ Wynik: 9-12 pkt.
Jak pisałem wyżej Grisza już mnie nabrał kilka razy i teraz już się nie dam wkręcić. Ustawiony pod 12 więc razem pojadą ze sobą x2 w biegu 3 i 13 także w tych biegach już Emil może (i na to liczę) zrobi sobie handicap punktowy co zaważy pozytywnym rozstrzygnięciem tego typu. Emil przeciwników ma nieobliczalnych bo kto wie co pokaże Holder, Doyle, Miedziak czy właśnie Laguta. Pewniakiem jest właściwie tylko Pawełek. Grisza natomiast za rywali Pedersen, Przemek, Emil czy Piter Pawlicki. Do tego możliwe, że wreszcie przebudzi się Miedziak więc i może coś skubnąć Griszy.
Jak zawsze długo tak dzisiaj krótko wybaczcie ;) ale tu więcej nie ma co pisać Emil to król Motoareny a dziś tylko musi to potwierdzić. Jak będą takie same lub lepsze kursy bez podatku to grać ja nie mam czasu patrzeć gdzieś indziej niestety bo muszę wychodzić.
Za grosze jeszcze można spróbować Vaculik-Kołodziej 2 2,15 - zwrot. Dla mnie 50/50. Vaculik wyjazdy ma bardzo średnie. Praktycznie więcej niż 11 to nie robi a i zdarza się zrobić 10 lub -10. Zawsze musi zrobić jakąś &quot;śliwkę&quot; lub zaliczyć wpadkę. W niektórych meczach zabierał mu punkty nawet Mroczka i to nie jest niemożliwe. Kołodziej ostatnio świetna forma. Kapitalna jazda na Motoarenie. Z juniorami tracić punktów nie będzie. Zobaczymy co pokażę z resztą zawodników. Jeśli tor będzie do walki to Kołodziej może tą parę rozstrzygnąć na swoją korzyść ;)
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Woffinden +2 - Kolodziej 1 @ 1.7 Fortuna
Forma udzie w gore u Tajskiego patrząc na GP w Gorzowie i jego wypowiedź ze jechał na 80% + kilku godzinne treningi w Czewie raczej beda dzis okolice kompletu ewentualnie Vaculik moze mu w tym przeszkodzic. Myślę że Janek na wyjezdzie zakreci się w maksie okolo 10pkt. Forma u Kolodzieja idzie w górę ale do wyników Tai&#39;a raczej dziś sie nie zbliży
Przedpelski - Pedersen 1 @ 1.8 Fortuna
Wyżej juz opisałem.
Jensen M.J. - Bjerre 1 @ 1.8 Fortuna
Jensen jeździł juz w Czewie parę sezonów i to na plus a Bjerre ostatnio nie zachwyca mysle za value spore na korzysc M.J.J.
Holder - Sajfudtinov 2 @ 1.8 Fortuna
Emil ostatnio lata SEC na wyciągnięcie ręki w Toruniu jeździ kapitalnie a Chris no cóż po wypadku Warda nie widze u niego chęci do ścigania. Gdzies tam wyczytalem ze niby Darcy pozyczyl sprzętu kangurom na dzisiejsze spotkanie , ale mnie to jakoś nie przekonuje.
Miedziński - Zengota+2 2 @ 1.7 Fortuna
Miedziak niby w wywiadzie mowil ze jest lepiej z ta reka ale to
Zengi zrobił krok do przodu i w tym sezonie jest mocny. Mysle ze Adrian dzis nie zaskoczy forma i nie odrobi +2pkt które daje nam buk.
Doyle+1 - Piotr Pawlicki 2 @ 1.8 Fortuna
Tutaj krótko. Piter klasa 2.5 srednia na wyjeździe. Licze znowu na komplet ????
AKO: 30.34zł
Zagrałem cos takiego sobie na dziś ???? jak Wasze opinie?
Do każdego typu wypada dodać kilka słów bo suche typy w działach tematycznych nic nie wnoszą i zostaną usunięte. Dlaczego tak zagrałeś? Przekonaj innych do tych typów. Przedstaw swoją opinię a być może ktoś też się wypowie. RADULA
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Maksym Drabik-Leon Madsen: Drabik @1,80 Betsafe 2/10

Drabik to objawienie numer jeden tego sezonu wśród polskich juniorów.W lidze lepszą średnią mają Zmarzlik,Pawlicki i Przedpełski.Drabik jedzie tak samo skutecznie u siebie jak i na wyjeździe.A dziś jedzie w Częstochowie..Madsen wczoraj w GP Challenge 7 pkt,tyle samo co Covatti.Duńczyk ma bardzo dobrą średnią ligową 2 pkt na bieg,jednak wyśrubował ją głównie w Tarnowie.Dziś w parze z z Bjerre,z którym się jeździ ciężko jak wygra start.

PS.W Bydgoszczy pada od rana,teraz była ulewa więc czekajcie jak coś tam chcecie grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pewnie, że Toruń jest w stanie wygrać ten mecz, nawet jeśli Miedziński i Doyle pojadą słabo. Cała drużyna ma 7 zawodników, ta dwójka nie decyduje o wszystkim.
To pokaż mi kto ma im mecz wygrać? Pisząc słabo pojadą Doyle i Miedziak mam na myśli każdy z nich zdobędzie po 3-4oczka. Fajfer wygra ze Smektała i koniec. Wiec ta trójka zrobi 9pkt. I dalej mamy Holdera któy dzisiaj liczę pojedzie na jakieś 10pkt. Gomolski wiadomo powalczy na pierwszym łuku i w zasadzie to wszystko kolejny do zdobycia 3-4pkt. Pawełek pojedzie na poziomie Holdera czyli znowu ok10- 11pkt i zostaje Grisza który nie sądzę aby był w stanie uzbierać więcej jak 8-9pkt, I co mamy?
Wychodzi wynik bliski remisu. Z Leszna oprócz THJ i Smektały każdy prezentuje sie bardzo dobrze.
Oczywiście tu podaje wariant gdzie Miedziak i Doyle jadą słabo (liczę że treningi przyniosa efekt i chłopaki pojadą dobre zawody).
Ta dwójka nie decyduje o wszystkim ale jeśli oni wypadają to siła Torunian diametralnie spada.
Śmiesznie wyszło. Napisałeś nielogiczny argument i teraz piszesz mi, że chciałem się &quot;wykazać/pokazać&quot;. Nie mam personalnych zastrzeżeń, ale tutaj walisz jak kulą w płot, RADULA.
Wszystko jest logiczne. Do Ciebie nie dociera ze jesli zespół traci swoich 2 mocnych zawodników to nie ma większych szans na wygrana? Nie sądzisz chyba ze Gomolski czy Fajfer nagle zastąpią ktoregoś z ww.dwójki??
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Ja w ten weekend zupełnie bez analiz, więc h2h żadnego nie ruszamy, bo na urlopie byłem w Bieszczadzkich Górach i zupełnie bez neta przez tydzień ???? wylądowałem na koniec urlopu w Krośnie i zakupiłem właśnie bilet na KSM z Wybrzezem, więc nawet dzisiejszej Ekstraligi nie obejrze ???? chmury wiszą nad Krosnem,ale mam nadzieję,że nic nie spadnie,bo w nocy i tak sporo padało... ale tak jak pisałem wcześniej w dyskusjach uważam,że Leszno ten dwu mecz bierze. Dzisiaj zakręci się koło remisu. Chociaż ja stawiam jednak +2/4 Leszno. Toruń zbyt nie równy. Za mało atutów,a Leszno mega mocne. Oprócz Smektały brak słabych punktów,bo uważam,że taki THJ jest spokojnie w stanie pokonać Gomólskiego czy Miedziaka.
Wrocław też uważam,że dziś wygra. Baron swoje zrobi i decydującą będzie juniorka gdzie Wrocław bije na głowę Tarnów (@1,30 w stsie na bieg juniorski moim zdaniem peffka). Wyniku dwu meczu nie mam odwagi typowac,ale dziś stawiam na gospodarzy. Drabik to jest handicap pokroju Zmarzlika czy Pitera i to jego wynik może być decydujący w tym meczu,a nawet i w dwu meczu.
E: fuck...wykrakałem :p w Krośnie deszcz. Pół nocy padało. Może nie mocno i teraz też niby ulewy nie ma i wiatr dosyć silny,więc oby zaraz przeszło,bo się zdenerwuje :p !!!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Radula i ogólnie panowie z PIK czy to prawda, że nad Bydgoszczą przeszła ulewa i to wszystko &#39;poszło&#39; do was do Torunia? Pada w Toruniu, jeśli tak to jak mocno?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Masz rację, atutu własnego toru nie ma ale ...

Woffinden przed laty jeździł w Częstochowie + ostatnio bardzo mocno tam trenował, bodajże kilkanaście godzin treningów zrobi swoje. Dodatkowo tor do walki, więc Woffi powinien latać.

Jepsen Jensen rok temu jeździł dla Włókniarza i miał tam najlepszą średnią domową. W 2013 kręcił tam też prawie 2 pkt/bieg, więc w sumie większe doświadczenie ma na torze w Częstochowie niż we Wrocku. Zmiana toru raczej na duży plus dla Duna.

Drabik z oczywistych przyczyn więcej kręcił kółek w Częstochowie niż we Wrocku/ Typ Lewego mówi wszystko ;)

Jędrzejak też co prawda jeździł dla Włókniarza ale było to dawno temu. Myślę, że w jego przypadku można mówić o dużej stracie, bo on we Wrocławiu jeździ nieźle a w Czewie miał przeciętne występy. Janowski wszędzie pojedzie dobrze a Gała i Milik pewnie bez większych różnić. Wśród gości fatalna juniorka, Mroczka to duży znak zapytania. Reszta lepiej już gorzej ale pojedzie swoje. Reasumując kursy pewnie trochę przesadzone ale Sparta musi być tutaj zdecydowanym faworytem
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Masz rację, atutu własnego toru nie ma ale ...
Woffinden przed laty jeździł w Częstochowie + ostatnio bardzo mocno tam trenował, bodajże kilkanaście godzin treningów zrobi swoje. Dodatkowo tor do walki, więc Woffi powinien latać.
Jepsen Jensen rok temu jeździł dla Włókniarza i miał tam najlepszą średnią domową. W 2013 kręcił tam też prawie 2 pkt/bieg, więc w sumie większe doświadczenie ma na torze w Częstochowie niż we Wrocku. Zmiana toru raczej na duży plus dla Duna.
Drabik z oczywistych przyczyn więcej kręcił kółek w Częstochowie niż we Wrocku/ Typ Lewego mówi wszystko ;)
Jędrzejak też co prawda jeździł dla Włókniarza ale było to dawno temu. Myślę, że w jego przypadku można mówić o dużej stracie, bo on we Wrocławiu jeździ nieźle a w Czewie miał przeciętne występy. Janowski wszędzie pojedzie dobrze a Gała i Milik pewnie bez większych różnić. Wśród gości fatalna juniorka, Mroczka to duży znak zapytania. Reszta lepiej już gorzej ale pojedzie swoje. Reasumując kursy pewnie trochę przesadzone ale Sparta musi być tutaj zdecydowanym faworytem
in minus są Milik i Jędrzejak, którzy nie zrobią tylu punktów co we Wrocku
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Radula i ogólnie panowie z PIK czy to prawda, że nad Bydgoszczą przeszła ulewa i to wszystko &#39;poszło&#39; do was do Torunia? Pada w Toruniu, jeśli tak to jak mocno?
Aktualnie nie jestem w Toruniu tylko w okolicach jakies 15-20km od MA pada od 20 minut ale deszcz nie jest jakiś mega mocny. Poki co nie jest źle.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Ja również zdecydowanie uważam, że Leszno ten mecz wygra. Leszno ma właściwie jedną małą dziurę(smektała) będzie on zastępowany. Emil, Piotrek, Przemo, Zengi i do tego dojdzie jeszcze Nicki. W Toruniu nie ma żadnego pewnego zawodnika. Holderowi zdarzały sie wpadki i będzie przegrywał z liderami gości. Grisza słaby sezon w jego wykonaniu, nie wygrywa biegów jak na lidera przystało. W Miedziaka to kompletnie nie wierze z dnia na dzień formy nie złapie. Doyle chyba jest przemęczony sezonem, GP, Szwecja, Polska, Anglia no to niezła przesada ostatnio w meczy w Szwecji jazda bezbarwna, widać dołek u niego. Anglii nie ma co brać pod uwagę, to jest inny poziom. Kacper ostatnio nieźle się spisuje ale mi się wydaję, że będzie jak zawsze (RADULA NAPISAŁ) walka do pierwszego łuku i może coś z tego wyjdzie. Pawełek jedyny gość, który jedzie na swoim poziomie i dziś bardzo prawdopodobne 6 startów i czekam czy będzie jakaś oferta H2 z jego udziałem i w zależnosci od linii sumę punktów Emila i młodego Pawlickiego .
Obstawiam 41:49
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom