>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga - Play Off

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
K.Gomolski - THJ(+4) 2 1,66 bet365 ✅ izzi

No takiego handi to ja się naprawdę nie spodziewałem. Tak jak wyżej pisałem nie sądzę aby Kacper zdobyl dzisiaj więcej jak 3-4pkt. Ważny będzie pierwszy bieg i bezpośredni pojedynek obu. Gomólski w przypadku 2 słabszych biegow bedzie zastepowany przez Pawelka natomiast THJ jak pojedzie slabo to za niego wskoczy Piter. Tak naprawdę +3,5pkt to dużo w takiej parze i THJ nawet jak nie zdobędzie pkt to może sie okazać ze wygra ten pojedynek.

Wrocław - Tarnów 1 1,30 Betsafe zwrot

Mimo wszystko gram na Wrocławian. Nie jada u siebie i tu najwięcej według mnie traci Jędrzejak. Tak jak wyżej pisał Jacques Woffi , Jensen , Janoś i Drabik nie tak bardzo odczują zmiane owalu. Milik aż tak dużo nie straci. Pozycje 6-7 na korzyść Sparty. W Tarnowie dużo będzie zależało od pary Madsen-Bjerre bo jeśli oni nie będa wygrywać biegów to Tarnow przegra i to sporo.
Do tego gram Islandia - Kazachstan 1-1,36 z kopanej i wychodzi fajny dubelek.
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
FACEBOOK KS TORUŃ!
Informacyjne. Z racji na wiele pytań oraz wiele nieprawdziwych informacji pojawiających się na różnorakich forach - pomimo opadów nad Toruniem dzisiejsze zawody są niezagrożone. Na torze leży obecnie folia, nie ma także ani jednej kałuży. Tor jest odpowiednio przygotowany dlatego zapraszamy na Motoarenę!
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Żużlowcy H2H Tai Woffinden - Martin Vaculik 1 1,65 Betsson
Stawiam śmiało na Woffindenda, który zaczynał przygodę z Polską właśnie w Częstochowie więc geometria toru jest mu znana. Moim zdaniem tajski wykręci wynik w okolicach kompletu, a Vaculik zrobi około dzisięciu punktów. Wszystko może zmienić padający deszcz, ale w ostatecznym rozrachunku i tak Woffinden powinien przywieźć więcej. Polecam grać to po dobrym kursie.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Woofinden - Vaculik 1 za 1,40 Milenium

Tajski nawet przed GP w Gorzowie zjechał do Czewy i wpuścili go na tor, by potrenował i przypomniał sobie owal. Vaculik oczywiście jest solidny, ale na lidera GP i przyszłego Mistrza Świata to przy normalnym odjechaniu zawodów za mało. Kurs dobrze wystawiony i powinno być dobrze.

M.J. Jensen - Kenio Bjarre 1 za 1,60 w Milenium

Chłopaki z Danii będą mieli dejavu wracając do Czewy. Jepsio ostatnio fajnie jeździ, do tego On będzie wiedział co nie co więcej o torze. Powinien Kenia objechać 2 punktami.

Toruń - Leszno 1 za 1,80 w Milenium

Tak jak pisaliście powyżej. RS się zakończył zaczynamy PO i jedziemy od nowa. W Toruniu są mistrzami kombinowania i dziś też coś wykombinują, by wygrać. W rewanżu jednak nie wróżę im zbyt wiele, ale dziś niech przyniosą parę złotych,
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Wrzucę jeszcze kilka betów z meczu Wrocław - Tarnów.
Wrocław @ 1,40 DOXXbet
Po 1,1 - 1,2 nie ma co to grać, ale po 1,4 myślę że już tak. Wrocek musi wygrać jeśli chcą jeszcze o coś jechać w Tarnowie. Sporo trenowali w Czewie, Tajski, Magic, MJJ, Drabik swoje zrobią, ale myślę że i ogór coś dorzuci. Tarnów bez juniorów i nie wierzę że wszyscy seniorzy pojadą na tyle równo by wygrać ten mecz.
Woffinden over 11 @ 1,66 Bet365
Kurs taki sobie, ale trudno sobie wyobrazić wygraną Wrocka i słaby mecz Tasjkiego, Te typy raczej idą ze sobą w parze. Dzisiaj Woffy moim zdaniem zakręci się koło kompletu.
Bjerre over 7,5 @ 1,6 Betsson
Na 7 wyjazdów Bjerre tylko 2 razy nie pokrywał tej linii. A biegi ma spoko, jedzie ze słabszym juniorem wrocławskim a nie Drabikiem. Ma dwa biegi z Milikiem, a w mieszanych jedzie z Mroczką. Tych zrobi to już ma 4 punkty. Raz czy dwa przyjedzie przed Madsenem, pokona ogóra i mamy już koło tej linii a zostaje jeszcze bieg nominowany.
Janowski over 10 @ 2,00 Bet365
Najmniej jestem spokojny o ten typ, ale jest to do zrobienia. Biegów nie ma najtrudniejszych, tylko raz z Vaculem, raz z Kołodziejem, jedyne czego się obawiam to bonusów które może złapać w parze z Drabikiem. Typ trochę 51:49% ale czuję w kościach że Magic zrobi tą linię.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
SPARTA WROCŁAW v UNIA TARNÓW (mecz przerwany, wynik niezaliczony)
Maksym Drabik vs Ernest Koza (handicap)
Typ: Maksym Drabik (-7)
Kurs: 2,50

Szalony handicap (w życiu nie widziałem tak dużego na żużlu), ale i kurs zacny jeśli zastanowimy się na spokojnie nad powodzeniem typu. Koza dzisiaj ugra 1-2 punkty - w zależności od losów 1 biegu. Drabik to już zupełnie inna bajka. Chłopak jest w tym roku niesamowity, a smaczku dodaje fakt, że mecz odbędzie się na jego de facto domowym torze, bo właśnie przy Olsztyńskiej się wychował żużlowo. Jeśli tylko nie spali się psychicznie to powinien zakręcić się koło 10 punktów. Liczę na jego świetny występ!
Tomasz Jędrzejak vs Leon Madsen (handicap)
Typ: Leson Madsen (+2)
Kurs: 1,50

Niski kurs, ale trudno mi sobie wyobrazić, żeby Leon nie pokrył tego, ba, jestem gotów stwierdzić, że dzisiejszy mecz to Leon zakończy z większą zdobyczą punktową. Taki kurs możnaby grać przy braku jakiegokolwiek handicapu, a co dopiero +2 na korzyść o wiele lepszego Duńczyka. Oczywiście zagadką pozostaje tor w Częstochowie, ale historia pokazuje, że Madsen umie tam jeździć całkiem nieźle. Dodatkowo wydaje mi się, że to Jędrzejak ma silniejszego parowego i Jensen zabierze Tomkowi więcej punktów niż Kenneth Leosiowi.
Ciekawie też wygląda pojedynek Woffindena z Vaculikiem (1 - 1,70). Tajski powinien dzisiaj celować w komplet, a Vaculik jednak na wyjazdach nie jest już taki pewny. Co prawda można spodziewać się u niego aż 6 biegów (liczę na kontrolowane zwycięstwo &quot;gospodarzy&quot;), ale i tak kurs wygląda nieźle. Tym bardziej, że Martin w Częstochowie jeździ różnie (2013 - 0; 2014 - 11).
KS TORUŃ v UNIA LESZNO
Adrian Miedziński vs Grzegorz Zengota (handicap)
Typ: Adrian Miedziński (+3)
Kurs: 1,44

W rundzie zasadniczej grałem Miedziaka (+1) przeciwko Przemkowi Pawlickiemu z kursem 1,95 i wcale tak dużo nie brakowało. Tutaj rywal jest słabszy (teoretycznie), a handicap większy aż o dwa punkty. Co prawda kurs jest przy tym odpowiednio mizerniejszy, ale i tak widzę value, bo podobnie jak w parze Ogór vs Leon kurs by pasował bardziej do gry bez handicapów. Warto zwrócić uwagę na niedawne przecież wyniki rundy zasadniczej: Adrian zdobył 5+1 (5), zaś Grzegorz 3+1 (4).
Wyniki: Adrian Miedziński (1,2,0,3,1*) 7+1; Grzegorz Zengota (2,0,1*,0,0) 3+1
A.M. 7(+3):3 G.Z. &gt;&gt;&gt; A.M. 10 &gt; 3 G.Z.
Komentarz: Dokładnie tak jak przewidywałem. Co prawda Grzesiek miał trochę pecha bo raz prowadził w biegu i Kacper Gomólski go &quot;załatwił&quot; przez co spadł bodajże na ostatnią pozycję. Wydaje mi się, że takie wydarzenia torowe rzutują na późniejszą jazdę zawodnika i Zengi się już nie pozbierał.

Kacper Gomólski vs Thomas H. Jonasson (handicap)
Typ: Thomas H. Jonasson (+4)
Typ: 1,61

Typ dnia! Tutaj to już w ogóle jakaś jazda. W zasadniczej obaj zdobyli po 4 punkty. Tomek ma w parze rekonwalescenta Pedersena, któremu może odebrać parę oczek (ten nie zachwyca raczej na MotoArenie), zaś Kacper Holdera, którego występ będzie wielką zagadką (patrz wypadek Warda). Obie drużyny mają super juniorów na rezerwie, więc można się spodziewać, że wskoczą za króregoś z nich po razie. Szczególnie w Toruniu widzę taką opcję, żeby Kacper pojechał tylko 3 razy w całym meczu, a THJ przy niezłej jeździe i słabszej dyspozycji Zengiego może nawet wystartować 5 razy.
Wyniki: Kacper Gomólski (1*,2*,w,w) 3+2; Thomas H. Jonasson (0,3,0,-) 3
K.G. 3:3(+4) T.H.J. &gt;&gt;&gt; K.G. 3 &lt; 7 T.H.J.
Komentarz: Niezłe zawody Kacpra, który &quot;zdobył&quot; także kilka punktów kolegom (wyżej opisana akcja na Zengocie). Wykluczenie do końca zawodów było złą decyzją sędziego, ale tym, którzy pograli zamknęło typ już w połowie zawodów. Szwed w kratkę - jak widać po wyniku. Dziwi mnie jednak, że Skórnicki namiętnie stawiał na Zengotę, który wydawał się mimo wszystko słabszy.

Nieźle też wygląda linia punktowa u Grigorija Łaguty - powyżej 8 punktów (1,83). Kto jak kto, ale jeśli Toruń myśli o wygraniu tego meczu i pozostawieniu choćby iluzorycznej szansy na pomyślność dwumeczu to Grisza musi zrobić powyżej 10. A nawet jeśli mecz przybrałby nieoczekiwany obrót to kto wie, czy Rosjanin nie wystartuje aż 6 razy.
Wyniki: Grigorij Łaguta (3,1*,3,1*,1) 9+2 &gt;&gt;&gt; G.Ł. 9 &gt; 8
Komentarz: I szczęśliwie i pechowo zarazem, bo dwa razy przyjeżdżał za kolegą z pary (bonusy), czyli linia mogła być pokryta jeszcze przed nominowanymi. Tam trafił do 15.biegu i gdyby nie upadek Holdera to mogło być różnie. Warto tutaj wspomnieć o jego akcji w biegu 10. To był KOSMOS!

* * *
Podsumowanie dnia:
6 września 2015 r. (Ekstraliga + 1 Liga)
3/5/0
(+1,88j)
(+23,5%)
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
To pokaż mi kto ma im mecz wygrać? Pisząc słabo pojadą Doyle i Miedziak mam na myśli każdy z nich zdobędzie po 3-4oczka. Fajfer wygra ze Smektała i koniec. Wiec ta trójka zrobi 9pkt. I dalej mamy Holdera któy dzisiaj liczę pojedzie na jakieś 10pkt. Gomolski wiadomo powalczy na pierwszym łuku i w zasadzie to wszystko kolejny do zdobycia 3-4pkt. Pawełek pojedzie na poziomie Holdera czyli znowu ok10- 11pkt i zostaje Grisza który nie sądzę aby był w stanie uzbierać więcej jak 8-9pkt, I co mamy?
Wychodzi wynik bliski remisu. Z Leszna oprócz THJ i Smektały każdy prezentuje sie bardzo dobrze.
Oczywiście tu podaje wariant gdzie Miedziak i Doyle jadą słabo (liczę że treningi przyniosa efekt i chłopaki pojadą dobre zawody).
Ta dwójka nie decyduje o wszystkim ale jeśli oni wypadają to siła Torunian diametralnie spada.
Wszystko jest logiczne. Do Ciebie nie dociera ze jesli zespół traci swoich 2 mocnych zawodników to nie ma większych szans na wygrana? Nie sądzisz chyba ze Gomolski czy Fajfer nagle zastąpią ktoregoś z ww.dwójki??
Nie jest logiczne. Teraz skonfrontuj swoje niezbyt błyskotliwe dywagacje z faktami, czyli wynikiem dzisiejszego meczu. Miedziński (7+1) zdobył tyle więcej ponad te &quot;3-4 pkt&quot; ile poniżej normy zdobył Doyle (1). Wspomniany duet nie robił nic więcej, a Toruń wygrał mecz 49:41. Dlaczego?
Holder, Łaguta i Przedpełski pojechali bardzo dobrze. Otóż kluczowe oczka (8+1 w 4 startach) dołożył... Fajfer (czyli ten, który miał &quot;wygrać ze Smektała i koniec&quot;).
Jak więc sam widzisz już w punkcie startu rozważania o rezultacie całej drużyny w stylu &quot;wynik całej drużyny będzie słaby jeśli zawodnik X pojedzie zdobędzie mało punktów&quot; są do niczego...
RADULA, zrozum, że w sportach zespołowych konstruowanie takich analiz to bezpłodne próby wynajdywania pokrętnych wyimaginowanych zależności, a nie rzeczywista ocena sytuacji.
Dlatego też osobiście zdecydowanie wolę konkretne typy użytkowników podawane bez &quot;analiz&quot; opartych na tego typu wydumanych wnioskowaniach, bez przydługich wywodów o zależnosciach w rodzaju &quot;drużyna zdobędzie dużo punktów jeśli zawodnik z numerem 13 będzie miał dobry dzień&quot;.
BTW nie mam zastrzeżeń do typowań, które podajesz. Chyba jednak niepotrzebnie narzuciłeś sobie przymus tworzenia &quot;analiz&quot;, które nie są zbyt produktywne.
Dla mnie osobiście podanie typu (plus co najwyżej krótki komentarz, bez cudowania) by wystarczył.
To jest mój post.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
No i (niestety) moje przypuszczenia się sprawdziły co do meczu Leszno-Toruń. 8 punktów to dużo i mało, mogła zaliczka Torunia być wyższa (bo przecież mieli już 12 pkt przewagi) mogła być też niższa (pamiętamy ten bieg kiedy Unia jechała na 5:1 i na ostatnim łuku spieprzyli to i było 3:3, powtórka biegu po upadku Przemka, gdzie nie wiem czemu został wykluczony, a w powtórce 4:2 dla Torunia kiedy przed przerwaniem biegu było 3:3 czy błędy trenerskie Skóry). 8 punktów to jest do odrobienia, tym bardziej że nie ma Gomólskiego. Owszem nie jest to żaden as, ale od strony taktycznej to problem dla Torunia jest spory. Gomóła zawsze mógł tam coś powalczyć a tak zamiast łatać dziury które powstaną podczas meczu (np. słaby Doyle) o muszą łatać dziurę w postaci braku Gomóły.
Leszno u siebie jest mocne, 5ciu zawodników ma na Smoczyku średnią ponad 2,0 a to o czymś świadczy. Owszem wyniki nie są wysokie ale to dlatego że zawsze coś było, raz brak Emila, potem Nickiego, potem Pitera, raz Przemek jechał na 2 punkty, raz Nicki na 3. Jeśli nie złapią kontuzji uważam że Leszno w finale. Toruń stracił mega szansę, mogli wygrać 12 punktami lub wyżej i być spokojni finału. W niedzielę czysto statystycznie wystarczy że ta piątka zawodników pojedzie średnio na 8 punktów i coś dorzuci THJ ze Smykiem. Nie wierzę w Fajfera na wyjeździe, nie wierzę w Doyla. Holder w ostatnich latach robił w Lesznie 6 i 7 punktów. Laguta jest słabszy niż rok temu. Tutaj jedyny atut to Paweł Przedpełski. Tylko dzień konia któregoś z zawodników może uratować Toruń, ale i to nie. Bo pamiętam mecz Leszno-FZG, kiedy Unia jechała bez Nickiego. Ward z Dudkiem zrobili razem 31 punktów a i tak cudem uzbierali 42 pkt.
Tym co grali przed meczem ze mną awans Torunia proponuję teraz kontrować na Leszno i można liczyć kasę. Bet365 wystawił też nowe kursy gdzie 1,83 jest na DMP Leszna, to mnie jeszcze nie zadowala a wydaje mi się że handi -8 na Leszno może być w podobnych granicach kursowych w niedzielę.
Co do meczu Wrocław-Czewa to zdecydowanie trzeba iść w stronę Wrocławia. Baron zrobił mini Wrocek w Czewie i Tarnów będzie miał ciężko. Takie moje zdanie. Więc gram awansik Wrocka i czekam co się wydarzy.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Co do meczu Wrocław-Czewa to zdecydowanie trzeba iść w stronę Wrocławia. Baron zrobił mini Wrocek w Czewie i Tarnów będzie miał ciężko. Takie moje zdanie. Więc gram awansik Wrocka i czekam co się wydarzy.
To, że Braon robi Wrocek w Częstochowie było wiadome już wcześniej. Meczu nie widziałem, ale chyba rzeczywiście się udało. Co więc z typem na Leszno DMP? Niby kurs jest bardzo zachęcający, ale tak się zastanawiam, czy Wrocek nie namiesza. Awans Tarnowa myślę oznacza zwycięstwo Leszna, ale w Częstochowie może być różnie. Co o tym sądzicie?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Akurat Toruń jest tą drużyną która w Lesznie radzi sobie nadzwyczajnie dobrze. Przedpelski , Holder i Laguta ten tor będzie im sprzyjał bo to zawodnicy którzy potrafią jeździć całą szerokością toru. Doyle jeśli zdobędzie jakieś pkt będzie to wartość dodatnia bo po wczorajszym meczu naprawdę nic od Niego nie oczekuje. Miedziakowi będzie bardzo ciężko zdobyć kilka pkt na wyjeździe jeśli na MA sobie radzi średnio. Fajfer zapewne takiego drugiego meczu nie będzie miał i każdy pkt będzie na plus dla Torunia. Największa szkoda tej nieslusznej czerwonej kartki dla Kacpra bo On moze duzo pkt nie wozi jednak sporo szumu robi i dzięki niemu Crispi może robic więcej pkt. Teraz pojedzie w Jego miejsce junior i rezerwy zwykły zamiast wykorzystywać za Doyle lub Miedziaka będą szły za młodego.
Patrząc na Leszno i na to że jadą u siebie to naprawdę bardzo mocny team. Przemas i Zengi pojadą o niebo lepiej niż w Toruniu. Ciekawy jestem postawy pary Nicki THJ bo jeśli oni nie pojadą dobrych zawodów będzie ciekawie do końca.

Ciekawe czy buki pozmieniaja kursy na mecz Wrocławia z Tarnowem czy pozostaną przy swoim.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Unia Leszno mistrzem Polski @1,40 Sportingbet
Zdecydowanie najlepsza drużyna, będzie wielka sensacja jeśli nie zdobędą mistrzostwa Polski. Wielkim atutem jest Piotr Pawlicki na juniorce. O składach drużyn chyba nie ma co pisać bo każdy wie o co chodzi. Uważam że ten kurs jest odpowiedni by pograć na Unię.
Ten typ gram w dublu z Poole Pirates, ako @2,80 w Sportingbet
Gram to samo, ale po meczu w Toruniu. Unia Leszno mistrzem Polski @1,83
8 punktów z pewnością odrobią, a w finale z Unią T, będą zdecydowanymi faworytami i kurs znowu spadnie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gram to samo, ale po meczu w Toruniu. Unia Leszno mistrzem Polski @1,83
8 punktów z pewnością odrobią, a w finale z Unią T, będą zdecydowanymi faworytami i kurs znowu spadnie.
U mnie wczorajszy wynik zasiał nutkę niepewności, mam nadzieję że nie będzie casusu Unii Tarnów z poprzedniego roku, kiedy też byli murowanym faworytem, a skończyło się jak skończyło.
Wczoraj jak na złość Unia Leszno pojechała najgorszy mecz w tym sezonie. Toruń w Lesznie potrafi jechać, ale pewnie braknie punktów Doyla, który jeździ wszędzie tylko nie w Polsce ;)
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Ja też gram po @1,83 mistrza Unii Leszno ;) Liczyłem na kurs w okolicach 2,00, ale to 1,83 też przyjmuje z radością (w betsyfach tylko 1,6).
Fajfer nie pojedzie takiego meczu jak wczoraj w Lesznie. Nie ma takiej opcji nawet i po prostu nie jest to możliwe ???? To trochę tak jak z Pieszczkiem, któremu wyszedł jeden mecz w Falubazie i był nagle zbiorowy orgazm, a potem wrócił do swojej &quot;równej&quot; dyspozycji z całego sezonu :p Gomólski niby strata punktowa mała, ale wystawią za niego trzeciego juniora, którego trzeba będzie zastępować Pawełkiem i Fajferem. Niby wszystko fajnie, ale przez to w pewnej fazie zawodów Przedpełski wykorzysta maksymalną ilość startów i nie będzie kim zmieniać słabego Doyla, czy ewentualnie Miedziaka w ważnej końcówce meczu.
Z kolei w drużynie Byków na pewno takiego meczu jak wczoraj nie pojedzie Przemek tylko będzie poprawa wyniku i to myślę, że zdecydowana. Zengota też u siebie szalenie mocny, więc 3 punkty poprawi na 100%. Wczoraj też moim zdaniem pogubił się troszkę Skórnicki. Powinien w 11 dać pojechać THJ, który przecież przywiózł jedną &quot;3&quot; , a zastąpić Smektałę Piterem w biegu 12, ale to akurat detal.
To już wystarczy do wygranej byków +10 moim zdaniem. Do tego dochodzi to co mówiłem, że Torunianie są mega nierówni i nie wiadomo czy nagle złotówa Łaguta nie przywiezie 5/6 oczek (to samo Holder).

Wygrana z Toruniem teoretycznie powinna już dawać Unii mistrza, ale wiadomo, że pozostaje jeszcze finał. Jeżeli pogoda w tym tygodniu pozwoli na &quot;dobre&quot; przygotowanie toru w Częstochowie to uważam, że ten finał będzie właśnie ze Spartą i spacerek to z pewnością nie będzie, ale po kursie 1,83 to naprawdę żal nie zagrać tego typu ;)
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
U mnie wczorajszy wynik zasiał nutkę niepewności, mam nadzieję że nie będzie casusu Unii Tarnów z poprzedniego roku, kiedy też byli murowanym faworytem, a skończyło się jak skończyło.

Wczoraj jak na złość Unia Leszno pojechała najgorszy mecz w tym sezonie. Toruń w Lesznie potrafi jechać, ale pewnie braknie punktów Doyla, który jeździ wszędzie tylko nie w Polsce ;)
Ja czułem że Toruń się postawi, patrzyłem na wszystkie wątki i w życiu bym się spodziewał takiej niespodzianki z torem. Takim torem wykluczyli Emila z połowy zawodów praktycznie. Przeważnie Emilowi zdarza się jeden słabszy bieg a potem na motoarenie fruwa. Dzisiaj 3 biegi się straszie męczył. Ale i tak uważam że Unia nie pojechała źle, a gdyby tam dowodził Frątczak to Unia by w 15 biegu walczyła o zwycięstwo. Mecz Skórnickiego pod względem taktycznym był KATASTROFALNY.

Z graniem teraz DMP Leszna po 1,83 bym się wstrzymał do soboty gdy będzie po GP, no przynajmniej do wtorku po półfinałach Elitserien. Dziś i w środę Zengota ma Anglię. Musielak dzisiaj jedzie tam 2 mecze. W czwartek Nicki, Emil, Piter, THJ mają Szwecję. Jeden niefortunny upadek i znów się wszystko wywraca do góry nogami.

Aczkolwiek w pełnych składach widzę awans Leszna, a jak przejdą Toruń to będą mistrzem. Doyle jedzie tragicznie, Miedziaka na wyjazdach nie widzę a w Lesznie ostatnio nie błyszczy. Holder od czasu upadku w 2013 roku średnia 1,5. Laguta w tym sezonie poniżej oczekiwań, niby wygrał SEC w Lesznie ale miał tam tylko 7 punktów i wygrał ten jeden najważniejszy bieg. DO tego brak Gomóły i już od 1 biegu trzeba łatać dziury. Jedyny plus Torunia to Przedpełski, który w Lesznie może wymiatać.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Toruń Przemek Pawlicki, Zengota = 3pkt...
Leszno Prz Pawlicki, Zengi, = 17pkt?
Ta para zawiodła, Emil lider, Piotrek i Nicki swoje 20pkt zrobili, swoje zrobił THJ, zawiodła w/w dwójka. Nie wierzę w to, że u siebie w rewanżu zrobią 3 oczka, wydaje mi się, że zrobił przynajmniej o 14 więcej.
Warto wspomnieć o drugim meczu, podobała mi się postawa Barona, brawo! Koleś w najważniejszym meczu sezonu prowadzi 7 oczkami, widzi że drużyna gości sobie nie radzi i nie protestuje, nie naciska bez sensu na sędziego, że zawody trzeba na siłę, po trupach dokończyć. Brawo zawodnicy i trener z Wrocławia. Wiem, że dokończenie zawodów było nierealne, ale mimo prowadzenia nikt nie protestował. Zdrowie najważniejsze.
Ps.
Niezłe jaja w Lublinie, padało troszeczkę w nocy, a tor wyglądał jak po całonocnej burzy. Trawa sucha, wokół stadionu sucho, a nad torem ulewa. Brawo sędzia za walkowera, za preparowanie toru.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Sparta Wrocław - Unia Tarnów @1,28 bet365 ✅✅ GWAŁT
Może się przejadę, ale dla mnie osobiście to lokata. Seniorka dosyć równa, ale oczywiście z przewagą Wrocławia jako, że jednak tutaj trochę potrenowali i mimo opadów wszelakich wiedzą co nieco o tym jak Baron tu dziś będzie kombinował ???? Tarnów niby pojechało kilka biegów, ale jak dla mnie nie da im to, aż takiego handicapu. W Sparcie Tajski i Janowski to pewniaki. MJJ też raczej punktuje. Jędrzejak czy Milik na wyjeździe mogą mieć problem, ale u siebie też jest to solidna druga linia i myślę, że w Częstochowie będzie podobnie. Tarnów to Vacul i Kołodziej przede wszystkim. Bjerre jeździ nierówno, chociaż z Madsenem tworzą mimo wszystko mocną parę. Mroczka wyjazdy raczej słabe. Kluczem jest oczywiście juniorka. Maksym Drabik i nie trzeba więcej dodawać. Taki sam handicap jak Zmarzlik czy Piter w swoich drużynach. W każdej chwili może zasąpić Milika, Jędrzejaka czy chociażby kolegę z juniorki. Jest fenomenalny w tym sezonie i pokazał już w pierwszym odwołanym meczu, że tor w Częstochowie zna jak własną kieszeń. Nie zdziwię się jak punkty Drabika w tym dwu meczu zapewnią Sparcie awans do finału. Dzisiaj na pewno przesądzą o pewnym zwycięstwie Wrocławian. Koza czy Madej to będą mieli problem, żeby rywalizować z drugim juniorem Sparty. Jak Koza wejdzie na zmianę za seniora to też raczej wielkich punktów nie zrobi.
Dla mnie to @1,28 to lokata dnia i nie wyobrazam sobie, żeby Sparta przegrała

Drabik (-7) - Koza @2,30 ✅✅ bet365 ew. Drabik powyżej 9 @2 ✅✅
Drabik 11 - Koza 1 ???? izi !

Drugi typ lżej, ale widzę tu duże szanse powodzenia. Bardzo wysoka linia, ale Maksym może tu pojechać kilka razy więcej od Kozy. Ernest pewnie przywiezie 2 punkty w biegu juniorskim (chociaż wcale nie zdziwię się jak będzie to tylko 1 oczko) a poza tym ? Może na Miliku, ewentualnie w biegu 12 na juniorze Sparty (o ile nie pojedzie tam Maksym). Maks 2/3 oczka w wykonaniu Ernesta moim zdaniem. Natomiast Maksym spokojnie może tu wykręcić dwucyfrówkę. Mamy prawie pewne 3 punkty w biegu juniorskim. Co do reszty to zależy jak będzie zmieniany, za kogo i w których biegach. Ale Maksym może tu wygrywać zarówno z Vaculem jak i Kołodziejem, więc żaden z rywali nie wydaję się mega straszny. Typ trochę lżej, ale ogólnie fajnie wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Drabik powyżej 9 @2 b365 ✅ 11
Są dwie opcje -7 z Kozą, ale ta wydaje mi się dość ryzykowna. Jeśli Koza zdobędzie 2 oczka w biegu juniorów lud jakimś cudem go wygra przed młodym Sławkiem, to już będzie nerwówka. Ostatnio po dwóch biegach miał 3,3 dziś jeśli utrzyma taką dyspozycję to pewnie pojedzie 5x. Myślę, że Maksym ma fajne furmanki na Częstochowę, zna ten tor i miał mnóstwo czasu by potrenować. Inny jeżdżą w ligach zagranicznych, w GP itp., a Maksym jest u siebie to i na stadion ma blisko. Myślę, że dzisiaj młody Drabik będzie obok Janowskiego i Woffiego mocnym punktem i spokojnie jeśli pojedzie w 5 biegach to uzbiera przynajmniej 10 oczek. Linia wysoka, ale myślę że warto.
Madsen -0,5 - Jędrzejak @1,80 sportin gbet ✅ ✅ 5 - 2
Duńczyk jest lepszym zawodnikiem od Tomka. Jędrzejak mocny jest we Wrocławiu na wyjazdach śr 1,000. W niedziele wolny ze startu, wolny na trasie, punkty zdobywał po błędach rywali. Dziś zaczyna 2x z pół zewnętrznych jak i Madsen, ale to za Jędrzejaka myślę że wskoczy w 1 biegu Drabik. Leon jak nie zrobi 0,0 w 2 pierwszych biegach, to myślę, że taktyki będą za Mroczkę. Gdyby mecz był we Wrocławiu zagrałbym odwrotnie, a że jest w Czewie gdzie Jędrzejak chyba trochę sobie nie radzi to gram na Leona.
Drozdz - Koza @2,36 betsafee ✅ ✅ ✅ 3 - 1
Drozdz jeździł w Czewie wielokrotnie, bo przed licencją trenował w barwach Włókniarza. Na ciężkim torze sobie nie radził, ale teraz tor będzie równy i ładny i myślę, że jest lekkim faworytem w tej parze. koza zdobędzie pewnie 2 oczka, Drozdza też na to stać, Madej do objechania i Koza też jest w zasięgu.
Wrocław @1,3 expekto ✅ ✅ ✅ ✅ 54 - 36
Wrocław -8,5 @1,93 betsafea ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Zmieniam zdanie na temat tego meczu, w niedziele grałbym +10,5 Tarnów, dziś gramy Wrocek, bo coś nie wierze w Kołodzieja czy Bjerre. Jak to mówią tylko głupiec pomimo braku argumentów zostaje przy swoim, ja zmieniam zdanie ku gospodarzom. Juniorka po stronie gości słaba, Mroczka bez fajerwerków. Madsen i Vacul pewnie zrobią swoję, obawiam się, że może Janek, a raczej na pewno nie liczył bym na Kenia. 5, 6oczek w 5 biegach więcej mu nie wróże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj pogoda nie powinna nam przeszkodzić w obejrzeniu fajnego widowiska. Od siebie proponuję:
Michael Jepsen Jensen over9,5 - 1,85✅ Betsafe

Duńczyk jeździł w Częstochowie i notował świetne wyniki. Tor zna bardzo dobrze. Troche na nim pojeździł ostatnio więc ze spasowaniem nie powinno być problemów. W przerwanym meczu było widać że wie gdzie są odpowiednie ścieżki i mimo nie najlepszego startu był w stanie na trasie mijać rywali. Dzisiaj 5 startów więc myslę,że 10 oczek spokojnie w jego zasięgu.

Leon Madsen over6,5 - 2,25 ⛔Betsafe

Madsen w pierwszej odsłonie meczu nie wypadł najlepiej no ale wiadomo jakie były warunki. Dzisiaj nowy dzień. W parze z Bjerre więc bardzo możliwe że straci na nim pkt no ale myślę,ze nie we wszystkich 3 biegach. Raczej 5 startów przed Madsenem więc linia uważam,że warta pogrania tym bardziej ze kurs zachęcający. Średnia wyjazdowa 1,750pkt/bieg jeśli to utrzyma to będzie dobrze.

Janusz Kołodziej powyzej 10 pkt - 1,80 ✅bet365

Janusz na tym torze naprawdę dobrze wygląda. Jeśli tylko zacznie chodzić zewnętrzna to będzie latał aż miło. 3 pierwsze starty ma z juniorami więc napewno na nich nie straci pkt. Średnia 1,941 na wyjeździe naprawdę dobra. Dzisiaj nie ma mowy że odstąpi swój bieg w nominowanych więc pewne 5 startów. Z każdym z gospodarzy jest w stanie wygrać. Forma dobra i oby obeszło sie bez defektów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom