>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

S 150

spasny

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie:
buk pinnacle ma stronę w języku polskim?
Można tam grać złotówkami?
Strona jest &#39;po części&#39; polskojęzyczna (menu, historia typów i takie podstawowe rzeczy), ale bez problemu mozna sie polapac po ang. I oczywiscie mozna grac zlotowkami ???? Wyplaty (tak jak wyzej napisane) - 1 darmowa w miesiaca (bardzo szybka wplata MB - kilkanascie minut)
 
T 200

tomek317

Użytkownik
Dla mnie jest to jeden z lepszych bukmacherów w sieci. Przede wszystkim pinnacle wyróżnia się wysokimi kursami, a i ofertę spotkań mają w miarę szeroką.
 
kuruswww 28

kuruswww

Użytkownik
Podczas wejścia w zakładkę ,,depozyty/wypłaty&quot; dostaję taki komunikat...
,,Fatal Error on www8.pinnaclesports.com
There was a problem with the page you were trying to reach and it could not be displayed.
We are very sorry for the inconvenience, Please close the browser and retry your application. An email is now sent to the administrator about this problem.&quot;
Miał ktoś podobny problem?
 
S 12

sick

Użytkownik
Czy potrzebne jest do pinnacle wysyłać skany dowodów, potwierdzać swoją tożsamość, czy coś w tym stylu, by wypłacić kase? Chętnie bym tam pograł, ale nie chce mi się bawić w skanowanie, czy latanie po pocztach.
zrobiłem tam &gt;20 wypłat
nic ode mnie nigdy nie chcieli
to samo u znajomych
Podczas wejścia w zakładkę ,,depozyty/wypłaty&quot; dostaję taki komunikat...
,,Fatal Error on www8.pinnaclesports.com
There was a problem with the page you were trying to reach and it could not be displayed.
We are very sorry for the inconvenience, Please close the browser and retry your application. An email is now sent to the administrator about this problem.&quot;
Miał ktoś podobny problem?
wyczyść ciastka i spróbuj jeszcze raz się zalogować
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zenek316

Użytkownik
Witam.
Czy ktos zlecal osatnio kase na konto bankowe? Bo ja od ponad 2 tyg czekam. Zawsze bylo w max 3 robocze,a teraz mija juz 10 roboczych.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Witam.
Czy ktos zlecal osatnio kase na konto bankowe? Bo ja od ponad 2 tyg czekam. Zawsze bylo w max 3 robocze,a teraz mija juz 10 roboczych.
Ja zleciłem 21 grudnia wypłatę na konto bankowe. Była jednak informacja, że dopiero od 2 stycznia będzie aktywna realizacja przelewów - okres świąteczno-noworoczny. Zamroziłem środki... ehh, ale w sumie może to i dobrze. Myślę, że do końca tego tygodnia kasa będzie na koncie.

E: 9 stycznia kasa wpłynęła na konto. Zmienił się adres zleceniodawcy - Antyle, ale dla mnie to jeden pies skąd jest przelew, byleby nie było dodatkowych opłat - póki co jest OK.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Witam.

Czy ktos zlecal osatnio kase na konto bankowe? Bo ja od ponad 2 tyg czekam. Zawsze bylo w max 3 robocze,a teraz mija juz 10 roboczych.
Ja zleciłem wypłatę 1 stycznia a kase dostałem 7 stycznia (4 dni robocze) ALE przelew przyszedl z innego konta niz zwykle i jeszcze bank potracil mi za to 20 zl ! Zawsze dostawalem kase z HIGH STREET 42-46 KT10 ESHER z UK, teraz dostalem z Karaibów i przez to potrącenie 20 zł...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę 1 stycznia a kase dostałem 7 stycznia (4 dni robocze) ALE przelew przyszedl z innego konta niz zwykle i jeszcze bank potracil mi za to 20 zl ! Zawsze dostawalem kase z HIGH STREET 42-46 KT10 ESHER z UK, teraz dostalem z Karaibów i przez to potrącenie 20 zł...
Ja dostałem przelew z Antyli i też widzę, że sporo się zmieniło. Mimo iż przelew był w złotówkach i konto w banku też w złotówkach to w szczegółach transakcji mam opcję dzielenia kosztów (SHA) tak jakby był to przelew walutowy. Wcześniej przelewy były z WORLDPAY i jakoś mniej mnie to raziło w oczy, a teraz nie dosyć, że przelew z raju podatkowego, to jeszcze ten adres przypałowy.
Dojebali do pieca strasznie. Taki dobry buk i tak dał dupy...
 
S 150

spasny

Użytkownik
Ja dostałem przelew z Antyli i też widzę, że sporo się zmieniło. Mimo iż przelew był w złotówkach i konto w banku też w złotówkach to w szczegółach transakcji mam opcję dzielenia kosztów (SHA) tak jakby był to przelew walutowy. Wcześniej przelewy były z WORLDPAY i jakoś mniej mnie to raziło w oczy, a teraz nie dosyć, że przelew z raju podatkowego, to jeszcze ten adres przypałowy.
Chyba trzeba bedzie wpłacać i wypłacać przez MB - tam jest przynajmniej 7 zł. Ew wpłata na kolejnego buka, który wypłaca za free ;) np sportingbet
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Chyba trzeba bedzie wpłacać i wypłacać przez MB - tam jest przynajmniej 7 zł. Ew wpłata na kolejnego buka, który wypłaca za free np Sportingbet
Też doszłam do tego wniosku, że może dałoby rade przez innego buka wypłacać trzeba się tylko upewnić, w którym bukmacherze mozna wpłacic i odrazu wypłacić bez robienia obrotu (nie wiem, czy przypadkiem betsson nie daje takiej mozliwości) - ewentualnie to money - zawsze to 7zł a nie 20...

Teraz chciałam się podzielić swoją odpowiedzią z Pinnacle, po tym jak zapytałam o tą opłatę...

&quot;Przykro nam, jeżeli została pobrana opłata za ostatni przelew. Wszystkie opłaty w celu przesłania Twojego przelewu bankowego zostały uiszczone prze Pinnacle Sports i nie powinny zostać pobrane od naszych klientów.
Niestety, odbiorczy bank może stosować opłatę aby otrzymać przelew bankowy lub pośredni bank może wnieść opłatę. Opłaty przez Twój bank lub bank pośredniczący są poza naszą kontrolą i nie możemy ponosić odpowiedzialności za te opłaty.
Jednakże, jako jednorazowy wyjątek, zwrócimy koszty opłat bankowych poniesione za ten przelew bankowy. W tym celu, należy zeskanować i przesłać swój wyciąg bankowy z nazwą banku, imieniem, nazwiskiem, kwotą wypłaty do naszego Działu Obsługi Klienta na [email protected] .
Prosimy pamiętać, że Pinnacle Sports nie zwróci opłat, które mogą zostać pobrane z Twoich przyszłych wypłat.&quot;

Powiem szczerze, że miło mnie zaskoczyli i mają u mnie dużego ✅. Na żaden zwrot nie liczyłam, chciałam się tylko dowiedzieć co i jak.

Tylko tak naprawdę po co mi ten zwrot, skoro i tak mój &quot;kochany&quot; bank znowu mi ciachnie prowizję za przelew od nich :-|
 
S 150

spasny

Użytkownik
Wow, jest jakis PL support czy trzeba pisac in English?
Odnosnie sportingbet to ja zawsze robilem tak ze wplacalem kase z MB (rozne przedzialy max 1000 zl), puszczalem jakis szybki kupon za 10 zl, a reszte wyplacalem od razu i kase mialem u siebie na nastepny dzien na koncie. Wplata -&gt; natychmiastowa wyplata nie probowalem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2

sylwas87

Użytkownik
Witam.
Orientuje się ktoś, kiedy ostatnio były wystawione kursy na zawodników w NBA? Zacząłem grać po jakiejś pół rocznej przerwie znowu, z myślą że pogram przede wszystkim overy/undery zawodników, a po wpłacie okazało się, że nic z tego.
Wie ktoś może czy takie zakłady będą jeszcze na dniach dostępne?
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom