>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podziel się swoim sposobem gry zakładów live

danny1992 514

danny1992

Użytkownik
najfajniej się gra live jak grają 2 drużyny (zawodnicy), które dzieli przepaść sportowa. Wtedy można ładne handicapy, overy złapać np Real ostatnio przegrywał 0:1, kurs przed meczem 1.05, po straconej bramce 1.33 i można grać grubo. Dziś duużo zarobiłem na meczu ręcznej Bahrajn - Uzbekistan, pierwsze minuty wyrównana gra, handi -24,5 a potem handi wzrosło nawet do -38,5, zakłady na bramki do przerwy, kto pierwszy zdobędzie x goli... wszystko wchodziło na luzie. Do liva trzeba mieć wyczucie sytuacji ;-)
 
donald-tusk 115

donald-tusk

Użytkownik
Ja teraz próbuję malutkie kursiki zazwyczaj na undery (wysokie linie) w granicach 1.01 - 1.05 za duża stawkę. Moje dokonania możecie śledzić w temacie.
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
Tak jak już napisało kilka osób, najważniejsze w graniu LIVE jest jest granie w tzw. &quot;dołku&quot; , czyli szukamy w ofercie zdarzenia gdzie wielki faworyt pokroju Barcelony przegrywa, wtedy możemy złapać duże lepsze kursy, niż w ofercie przedmeczowej.
Dobrym sposobem też jest granie na &quot;statsy&quot; w piłce nożnej (bet365), widzimy, że jedna z drużyn robi &quot;najazd&quot;, a np przegrywa w tym momencie, warto &quot;wejść&quot; wtedy w tą drużynę &quot;najeżdżającą&quot;. Oczywiście w między czasie sprawdzamy pozycje w tabeli danej drużyny,czy to nie jest jakiś &quot;leszcz&quot;, a także sprawdzamy co się działo z kursami przed meczem (spadały czy rosły), jeśli rosły, to lepiej tego nie grać, bo możemy nie wiedzeć o jakiejś istotnej przesłance typu kontuzja ważnego gracza.
A przede wszystkim po kilku porażkach nie podpalamy się , zamiast grać słynna progresją i szybko zbankrutować, lepiej wyłączyć kompa, jutro też jest dzień i odrobić wszystko powoli &quot;chłodną głową&quot; ;)
Powodzenia.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
nie do końca
jeżęli regularnie przegrywamy, to nalezy to rzucić jak najszybciej i szukać jak najszybciej nowych sposobów - sprężając się bardziej i więcej pracując
tak tylko można dojść w krótkim czasie do lepszych rezultatów
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
ja opisałem w skrócie metodę która w dłuższym rozrachunku mi osobiście przynosi wymierne rezultaty,
co to znaczy kolego według ciebie &quot;sprężyć się bardziej i więcej pracując&quot; , przegrywasz kasę ,a jak się &quot;sprężysz bardziej&quot; ,to nagle zaczniesz ogrywać buka? interesujące... ? ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
moim zdaniem bukmacherka ma tylko wtedy sens jak się notuje miesięczny zysk rzędu kilka tysięcy przez długi okres czasu
jest wiele różnych sposobów gry na live i nie na live, a wręcz mnóstwo, które nie przyniosą takich rezultatów
wiadomo, sposób to sposób, ale ile z niego tak na prawdę prawdziwej życiowej korzyści ?
zawsze w takich tematach brakuje jednego - osób które na prawdę w przeciągu roku wyciągnęli kwoty rzędu kilkanaście tysięcy zł co najmniej - wtedy tak, taki ktoś na prawdę odnalazł się w bukmacherce
jak dla mnie najoptymalniej gra się koszykówkę na live
dużo gorzej jest z tenisem , średnio z piłką nożną
ja kurat opieram się w zasadzie tylko na koszykówce
ale to tylko na betfair, bo gdzie indziej nie jest już tak dobrze
trzeba jadnak być dobrze przygotowanym do takiego meczu
w głowie trzeba mieć przynajmniej dwa warianty, wtedy mozna coś myśleć
o powodzeniu na dalsza metę
takie granie na faworyta który właśnie słono przegrywa i kurs jest na niego dośc wysoki, zakładam że zazwyczaj w granicach 2-3, to nie zawsze daje rezultaty i chyba najczęściej będzie się wychodzić koło zera

na betfair jest o tyle komfortowo, że wcale nie muszę ja wystawiac kursów, wystarczy że poczekam na tych co w popłochu będą oddawać kursy z dobrym value i je zbierać ... oczywiście w teorii, bo w praktyce trzeba mieć bardzo dobre wyczucie sytuacji, czy dany kurs na pierwszy rzut oka odpowiedni nadaje się do wykorzystania w przyszłości
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
takie granie na faworyta który właśnie słono przegrywa i kurs jest na niego dośc wysoki, zakładam że zazwyczaj w granicach 2-3, to nie zawsze daje rezultaty i chyba najczęściej będzie się wychodzić koło zera
Generalnie wychodzi się na niezły plus, ale oczywiście musisz wiedzieć co grać, ja podałem dla przykładu Barcelonę, tak aby każdy wiedział mniej więcej o co chodzi, oczywiście granie na Barcelonę nie jest dobrym pomysłem, bo buki nawet na Live wystawią idealną linię ( tak jak piszesz, że w dłuższym rozrachunku będziesz krążyć wokół zera), ale już np na rozgrywkach młodzieżowych oraz na kobiecej piłce nożnej można już trochę ugrać (głównie z powodu niekiedy dużych dysproporcji między zespołami) i na tym polecam się skupić.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Generalnie wychodzi się na niezły plus, ale oczywiście musisz wiedzieć co grać, ja podałem dla przykładu Barcelonę, tak aby każdy wiedział mniej więcej o co chodzi, oczywiście granie na Barcelonę nie jest dobrym pomysłem, bo buki nawet na Live wystawią idealną linię ( tak jak piszesz, że w dłuższym rozrachunku będziesz krążyć wokół zera), ale już np na rozgrywkach młodzieżowych oraz na kobiecej piłce nożnej można już trochę ugrać (głównie z powodu niekiedy dużych dysproporcji między zespołami) i na tym polecam się skupić.
świetnie napisane
właśnie o to chodzi, żeby umiec wyczuć to co nie wyczuwaja dobrze inni tzn. większość, lub jakaś mniejszość, ale nawet ta mniejszość jeżeli weźmie mój kurs to juz jest dobrze
i faktycznie tak jest, że popularne zdarzenia ciężej jest obrócić w zysk
 
V 3

verq

Użytkownik
Ja osobiście jestem początkującym typerem, ale mam pewien pomysł. Wprawdzie (nie wiem jak się to piszę) ostatnio grałem vabank na livie i przegrałem 62 złote, ale próbuje to odrobić. Jeszcze 55 zł ????
Ale powróćmy do tematu. Zauważyliście, że remisy 0:0 nie są częste? Raczej rzadko występują, można trafić na taki, lecz zależy to także od naszej analizy. Wyobraźcie sobie, że grają dwa podobne zespoły. Bukmacherzy wystawiają kursy na zespół X - 2,30 zł, a na zespół Y - 2,45 zł, zaś na remis 3,15 zł. Ale my czekamy na live. Kiedy jest kilka minut przed meczem i można już postawić kilka ciekawych typów (cały czas mówię o live) wybieramy &quot;Kto strzeli następną bramkę?&quot;. Tu nie zwracamy uwagi na X, tylko na 1 albo 2. 1 ma kurs 2,15 zł, a 2 - 2,30 zł. I teraz stawiamy na dwa zespoły po takiej samej stawce. W tej chwili wykluczamy remis bezbramkowy. Grunt, żeby kursy były powyżej 2 złotych.
Napisałem to w sposób może nieczytelny, niezrozumiały, ale mam nadzieję, że każdy pojmie o co mi chodzi. Czekam na komentarze.
Pozdrawiam
PS Można postawić jeszcze na to &quot;Kto będzie prowadził do 1 połowy&quot;, ale przynajmniej dla mnie to już podchodzi pod loterię, chociaż kursy plasują się powyżej 2,90 zł, nawet do 5-10 zł (wykluczam X).
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Marianie czy możesz coś więcej napisać o swoim sposobie gry, gdyż bardzo mnie on zainteresował, dłuższy czas śledzę koszykówkę oraz typowanie o/u, i również mogę stwierdzić że korzyści on przynosi. Mówisz że polecasz betfair? według Ciebie jest on najlepszy do gry na live? Wdzięczny był bym za szczegółowe opisanie twoich sposobów z uwzględnieniem przykładów. Pozdrawiam
 
V 3

verq

Użytkownik
No tak kurs nie ma jednostki, zapomniałem znowu. Nie prowadziłem tego, ponieważ nie mam wystarczającego budżetu. Ewentualnie mogę &quot;na sucho&quot;, jeśli by ktoś chciał.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Ja dziś śledziłem ligę australijską: Melbourne - Central Cost na live. Wynik 2-1 w 56min i na Poniżej 5 azjatycka suma goli był kurs 2.0, nie zdążyłem postawić bo zmienili szybko linie na 4 i kurs na ~1.80 spadł. Moje pytanie, czy często zdarzają się tak moim zdaniem ogromne kursy? Czy to był jakiś chwilowy błąd bukmachera? Bo nie powiem, dość interesująco to wyglądało i właśnie sposób grania bramek na live jest bardzo dobry. Mecz zakończył się 2-1, czyli już nie było goli.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Marianie czy możesz coś więcej napisać o swoim sposobie gry, gdyż bardzo mnie on zainteresował, dłuższy czas śledzę koszykówkę oraz typowanie o/u, i również mogę stwierdzić że korzyści on przynosi. Mówisz że polecasz betfair? według Ciebie jest on najlepszy do gry na live? Wdzięczny był bym za szczegółowe opisanie twoich sposobów z uwzględnieniem przykładów. Pozdrawiam
Betfair zawsze będzie n1 bo zawsze ma najlepsze kursy i ma kontrolę nad stawianymi kwotami.
Over/Under w koszu jest jak sinusoida, góra dół w ciągu meczu często się zdarza, więc nawet jak postawimy przed meczem np. 30 Euro, to jeżeli na początku nie idzie wynik po naszej myśli, to jeżeli tempo gry ejst odpowiednie do naszego typu, to należy odczekać
w ten sposób możemy zdecydować o sprzedaży kursu czy ozstawieniu .. zostawic mozna wtedy jak idzie ku naszemu typowi, ale w momencie gdy zaczyna uciekać zysk, to sprzedać należy bez straty .. mozna sprzedać część można wszystko, zależy od tempa gry i skuteczności zawodników
najlepsze ligi, najbardziej przeiwdywalne:
koreańska, niemiecka .. oglnie rzecz biorąc europejskie
dobra także jest euroliga
dużo gorsze NBA, więc tam daję najmniejsze kwoty i najszbyciej się wycofuję (niestety NBA ma jeszcze jeden wielki minus - aż 2.5 godziny gry)
bardzo ważne, żeby śledzić mecz od początku do końca, żeby mieć najszyby live TV (bet 365), oraz najszybszy livescore jeżeli nie ma TV (najlepsze na oryginalnych stronach lig)
jest to granie dla wytrwałych ale po kilku miesiącach przy stawkach rzędu 30-50 Euro (czyli w zasadzie niewielkich i asekuracyjnych) może dać miesięczny zysk rzędu 500-700 Euro
oczywiście przed meczem trzeba popatrzeć w statystyki, czyli jakie wyniki mieli miedzy sobą oraz w jakiej aktualnie sa formie, czy dana drużyna może zdominować grę, czy będą dużo faulować przez co raczej będzie under bo czas biegnie a punkty nie lecą ... takie rzeczy trzeba wiedzieć żeby zwiększyć swe szanse ... jeszcze trzeba wiedziec jaki jest to czas sezonu, czy początek gdzie pada dużo punktówm, środek, czy końcówka itd.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam. Nie wiem czy w odpowiednim dziale umieszczam ten wpis ale mam pytanie do zorientowanych....
Mianowicie rok temu o tej porze wysłałem kupon dlugoterminowy w millenium i na koniec sezonu odebralem skromne 4500 koła... Wracajac do meritum sprawy w tej chwili nie ma z tego co sie orienotwalem takich zakladow w naziemnych bukach np. kto wyzej w tabeli Chievo czy parma lub Bordeaux nie bedzie w 6 na koniec sezonu...
W internetowych tez ciezko cos wyhaczyc dlatego pytanie do Was moi drodzy czy moze widzieliscie lub natkneliscie sie na tego typu zaklady dlugoterminowe...??

Bede wdzieczny za szybka i pomocna odpowiedz... ????
Pozdrawiam!!
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
najlepiej jak po 10 min padnie bramka kurs na under 3,5 rosnie nawet do 1,8 strzelic i czekac na kase ,
+ granie np dzisiaj gra napoli powiedzmy ze bede przegrywac mozna strzelic ze wygraja
najlepiej wychodzi mi jednak granie undrów na live zwykle dobieram 2 spotkania , w przypadku przegranej 2 kupon z wiekszym kursem , w przypadku przegranej lekko stawka do przodu
aha no i taka zasada graj za tyle ze nie bedziesz załował ze przegrasz gram za 3,5 8 zeta spoko wchodzi , grałem single za 50 70 , człowiek jakos inaczej mysli
 
H 0

hide999

Użytkownik
Ja często gram ok. 65 minuty, że nikt nie strzeli bramki. Robię tak gdy grają drużyny o podobnej sile, i ze środka tabeli. Albo po 80 gdzie drużyna prowadzi np 5-0, również to samo ????
 
Do góry Bottom