>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podziel się swoim sposobem gry zakładów live

mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Chłopaki , trzeba mieć 18 lat a jak nie mam to przestępstwo to jest ? Proszę odpiszcie ..
Jeżeli buk ma z osoby niepełnoletniej potencjalny zarobek a nie pozwala mu grać to chyba musi coś być na rzeczy ? Logika
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Kiedyś ktoś promował system polegający na tym, że obstawia się pieniądze na kilka opcji. I miał być zysk, bo wszystkie nie przyniosą strat. Stosował to ktoś i udało się?
Masz na myśli surebety ? Co do stosowania to trzeba mieć do tego dość spory kapitał i szerokim łukiem omijać buki, które szybko limitują.
 
M 7

meste

Użytkownik
ja nie gram kursow ponizej 2.0 oglnie to im wiekszy tym lepiej , najczesciej gram overy 0.5ht i1.5ht ,gole wlasne druzyny jak widze ze atakuja, bts zwlaszcza jak druzyna przygrywa np. 3-0 i ma czerwo wtedy kurs na bts to ponad 5 i rosnie wiele razy na bet365 w egzotycznych ligach zlapalem bts po kursie 17 23 26 . czesto tez mozna zlapac ciekawe kursy na wygrana ht wniskich ligach daje wtedy o0.5ht i win ht druzyny z wysokim kursem min 10 . ale tez musze widziec ze atakuja ,
rzuty rozne pod koniec meczu tez daja zarobic ale musi byc odpowiedni wynik np. gospodarze przegrywaja po 85min przewaznie 2-3rr zrobia. najlepiej jak jest czerwo bo wiemy ze sedzia doliczy z 4-5min. duzo doliczaja w lidze islandzkiej w kazdym meczu min 3min no i w islandi dosc duzo rr robia
najlepsze ligi do grania to wedlug mnie
norwegia bardzo overowa im nizej tym lepiej 3 liga to rodzynek,
australia bardzo overowa praktycznie wszystkie ligi dobrze placa,
szwecja dosc dobra do grania ,
dania tez daje rade 3liga overowa,
filipiny overowa stzrelaja duzo zwlaszcza po ht,
islandia juz nie tak overowa jak rok temu ale wciaz dobrze placi
niemcy tez dosc dobra na overy
anglia overowa ale te niskie ligi
holandia 2 liga overowa ale kursy slabe trzeba czekac do min 30min na kurs 2.0 na 0.5ht
belgia tez dosc overowa
izrael bardzo dobra liga do grania zwlascza 3 i 4 liga.
niskie ligi od 2giej w dol prawie zawsze gol po 30min dobre kursy na overy zawsze robia btsa z czerwem ????
rumunia niskie ligi dosc overowe i tez zawsze robia btsa z czerwem
turcja 1 liga dobra na overy czesto czekam do 5-8min i daje azjan 1ht przewaznie jakis mocny zespol ktory gra u siebie reszta lig underowa
zea bardzo overowa zwlaszcza 2 liga ale kursy slabe trzeba czekac do 30min chyba ze sie zna druzyny to mozna probowac 1.5 i 2.5ht przed meczem jak nie strzelaja to kontruje w 30min na 0.5ht
estonia i lotwa bardzo overowe zwlaszcza te niskie ligi
litwa overowa i mozna zlapac wysokie kursy na bramki druzyn z duzm kursem
duzo walkow ht czesto do ht strzela druzyna z duzym kursem
szwajcaria i austria tez dosc overowe
te ligi najczesciej gram ogolnie czym nizsza tym lepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
ja podpowiem w takim razie jak gram tenis live

mecze 50-50 zawodnik A wygrywa 1 seta, kurs na B między 3.5-4.5, wyczekuję tzw momentu - budzi się, czyli zapowiada się na wygraną zawodnika B w drugim secie i jeśli buk trzyma kurs na win w meczu ok 3 to ładuję.

Jeśli zdarzy się, że mój zawodnik jednak przegra 2 seta no to minus, jednak bardzo rzadko zdarza się taka sytuacja

przeważnie dochodzi do 3 seta przed którym gram już kontrę na zwrot stawki i szukam dalej ;)

b365 głównie bo oni o każdej porze dnia i nocy oferują jakiś tenis

odnośnie powyższych postów i grania małych kursów moje zdanie jest takie - jak ktoś nie umie typować (wyszukiwać kursów zawyżonych w stosunku do prawdopodobieństwa wystąpienia danego zdarzenia) to próbuje opierać się na żydowskich kursach i właśnie na takich graczach buki generują zysk - proste :razz:
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wyniki bez bramkowe zdarzają się bardzo rzadko zwłaszcza przy ligach nie zwykle overowych jesli kurs przed meczem na over 0,5 wynosi 1,03 a po przerwie gdy wynik jest bez bramkowy z wrasta do 1,16 lub wyżej to jak można nie spróbować tego zagrać za wysoką stawkę to jest praktycznie pewna kasa ja wczoraj trafiłem 4 kupony w taki sposób miesięczną pensje zarobiłem w 5h .Przegrywają ci którzy są chciwi i chcą więcej ja gram jedynie 4 kupony w tygodniu i 16 miesięcznie. Rozumiem że można wtopić ale jak gra się dzień w dzień grają rzadziej zwiększacie sobie szanse na wygranie bycie na +,wystarczy że po przerwie padnie jedna bramka i to jest wszystko granie wysokich kursów zmniejsza szanse na wygranie kuponu dla tego wolę grać mniejsze kursy i coś z tego mieć niż grać wysokie i nie mieć nic. Granie wg zasad wcześniej sobie założonych i trzymanie się ich to podstawa jeśli się nie gra w ten sposób to kończy się jak większość.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Wyniki bez bramkowe zdarzają się bardzo rzadko zwłaszcza przy ligach nie zwykle overowych jesli kurs przed meczem na over 0,5 wynosi 1,03 a po przerwie gdy wynik jest bez bramkowy z wrasta do 1,16 lub wyżej to jak można nie spróbować tego zagrać za wysoką stawkę to jest praktycznie pewna kasa ja wczoraj trafiłem 4 kupony w taki sposób miesięczną pensje zarobiłem w 5h .Przegrywają ci którzy są chciwi i chcą więcej ja gram jedynie 4 kupony w tygodniu i 16 miesięcznie. Rozumiem że można wtopić ale jak gra się dzień w dzień grają rzadziej zwiększacie sobie szanse na wygranie bycie na +,wystarczy że po przerwie padnie jedna bramka i to jest wszystko granie wysokich kursów zmniejsza szanse na wygranie kuponu dla tego wolę grać mniejsze kursy i coś z tego mieć niż grać wysokie i nie mieć nic. Granie wg zasad wcześniej sobie założonych i trzymanie się ich to podstawa jeśli się nie gra w ten sposób to kończy się jak większość.
Na prawdę gratuluję taktyki, bardzo wyszukana i na pewno przynosząca zyski ... :grin:. Powiedz mi tylko jakimi stawkami grasz skoro grając 4 mecze z kursem 1,16 zarabiasz równowartość swojej pensji?

Przypuśćmy że stawiasz 3000 x 1,16 = 3480
Zysk: 480 zł
Grasz 4 takie zakłady: 4 x 480 = 1920 zł

Zdarzają się jednak wyniki bezbramkowe. Wtedy nawet w przypadku nie trafienia jednego spotkania jesteś 3k w plecy. Gdzie tu sens, gdzie tu logika?

Mogę się mylić, bo nie opisałeś dokładnie sposobu jakim grasz, ale ryzykowanie sporej kasy dla tak małego zysku jest wodą na młyn dla bukmacherów. Ja wolę zagrać za 1k mecz po kursie 1,9 i mam taki sam zysk jak Ty, a w przypadku porażki tracę 1k, a nie 3k. To jest moje zdanie, powodzenia w dalszej grze ;)
 
M 7

meste

Użytkownik
Wyniki bez bramkowe zdarzają się bardzo rzadko zwłaszcza przy ligach nie zwykle overowych jesli kurs przed meczem na over 0,5 wynosi 1,03 a po przerwie gdy wynik jest bez bramkowy z wrasta do 1,16 lub wyżej to jak można nie spróbować tego zagrać za wysoką stawkę to jest praktycznie pewna kasa ja wczoraj trafiłem 4 kupony w taki sposób miesięczną pensje zarobiłem w 5h .Przegrywają ci którzy są chciwi i chcą więcej ja gram jedynie 4 kupony w tygodniu i 16 miesięcznie. Rozumiem że można wtopić ale jak gra się dzień w dzień grają rzadziej zwiększacie sobie szanse na wygranie bycie na +,wystarczy że po przerwie padnie jedna bramka i to jest wszystko granie wysokich kursów zmniejsza szanse na wygranie kuponu dla tego wolę grać mniejsze kursy i coś z tego mieć niż grać wysokie i nie mieć nic. Granie wg zasad wcześniej sobie założonych i trzymanie się ich to podstawa jeśli się nie gra w ten sposób to kończy się jak większość.
Wiele osob mysli ze czym mniejszy kurs tym wieksza pewnasc wygranej ???? Nic bardziej mylnego, juz nie jeden plakal ze utopil kase na kursie 1.12 na tak zwanej pefce ???? Jak raz przegrasz to zeby odrobic stracone pieniadze to ile razy bedziesz musial wygrac? a jak ci sie przytrafi przegrac 2x pod rzad to juz sie nie podniesiesz grajac takim systemem.
Najczesciej gram overy tak jak ty ale nie po kursie 1.2 ponizej 1.8-2.0 nie schodze
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Można i próbować zagrać AKO 2,0 podwojenie stawki i zgarnąć wszystko za jednym zamachem jednak mi małe kursy często siadają dla tego ja nie narzekam do tego nie długo ruszą najlepsze ligi w tym polska więc będzie w czym wybierać i w co grać.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
ja gram caly czas tak ze czekam na &#39;okazje&#39; , minimum 1,8 kurs np. liga swiatowa w siatkowce Brazylia gra z Bulgaria u siebie, przed meczem na Brazylie 1,2 okolo , przegrywaja 1 seta i juz mamy kurs 1,7-1,8 ktory mozna grubiej zagrac, wygrywaja 3-1 i mamy kase, wczoraj tez udalo mi sie trafic Bulgarie z naszymi po 4,50 jak dostawali 0-2.
Wiadomo nie zawsze wszystko wchodzi ale jestem na duzym plusie odkad tak gram, w zasadzie to w kazdej dyscyplinie mozna tak grac na faworyta ktory przegrywa, najlepiej jednak stawiac na dyscypliny dwudrogowe bo w pilce ciezej odrabiac straty.
 
makkwak 7

makkwak

Użytkownik
Ja przez tydzień miałem zyskowny sposób, grałem na live tylko w siatkówkę, omijałem pierwsze sety, dopiero potem widząc formę zespołów grałem na &quot;kto pierwszy zdobędzie 5(10,15) pkt&quot;. Prawie co dzień miałem 100zł i przelewałem na konto zeby nie kusiło, bo zwykle przegrywałem i zaczynalem od nowa od 10zł. Na koniec tego tygodnia wygrywania rozbolała mnie głowa i czułem sie zmeczony psychicznie:p Kolejny tydzien zacząłem porażkami, jakoś na odwrót wszystko wchodziło nawet około 5pkt przewaga zespołów nie wchodziła jakby bet365 mi to robił specjalnie. Może ktoś podpowiedzieć coś sensownego żeby znowu być na plus? ???? :p
Strasznie dziwi mnie jak co niektórzy piszą jakby wygrywali nie wiadomo ile i średnio wierze bo wiem jaki to cieżki kawałek chleba:p
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Witam gram tylko handicapy -0,5 na faworyta do połowy bądź w trakcie meczu np mecz hull - MU przy 2-0 handi na -0,5 na Mu kurs 1,9
Gram też ligi niszowe na faworyta to samo najpierw do połowy później w trakcie meczu , niestety na becie 365 juz nie pogram ładowałem za 500 no i limit , teraz gram za mniej na pinnacle ( uboga oferta ) 188 bet najlepsi na handi narazie bez limitów
Fajnie wchodzi futboll kobiecy wyniki po 6-0 a kursy na -,5 na poziomie 1,8 ale trzeba być cierpliwym i najważniejsze nie napalać sie

Dodam jeszcze jedną kwestie gram zawsze wczesniej przeanalizowane spotkania nigdy nie siadam np w sobote i patrze co by tu dać, najpierw analiza czekanie na spotkanie uda sie albo nie , nie raz planuje sobie 2 spotkania , w ten sposób panuje nad samądyscypliną , polecam w ten grać
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
dzisiaj pierwszy raz zagralem NHL na zywo..w okolicach polowy kwarty robi sie np przy wyniku 2:0 w kwarcie- kurs over 3..weszlo bardzo duzo(lub zwrot).tak samo wlasnie teraz MHL- mlodziezowa liga rosyjska.mega overowe wyniki
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Ja przez tydzień miałem zyskowny sposób, grałem na live tylko w siatkówkę, omijałem pierwsze sety, dopiero potem widząc formę zespołów grałem na &quot;kto pierwszy zdobędzie 5(10,15) pkt&quot;. Prawie co dzień miałem 100zł i przelewałem na konto zeby nie kusiło, bo zwykle przegrywałem i zaczynalem od nowa od 10zł. Na koniec tego tygodnia wygrywania rozbolała mnie głowa i czułem sie zmeczony psychicznie:p Kolejny tydzien zacząłem porażkami, jakoś na odwrót wszystko wchodziło nawet około 5pkt przewaga zespołów nie wchodziła jakby bet365 mi to robił specjalnie. Może ktoś podpowiedzieć coś sensownego żeby znowu być na plus? ???? :p

Strasznie dziwi mnie jak co niektórzy piszą jakby wygrywali nie wiadomo ile i średnio wierze bo wiem jaki to cieżki kawałek chleba:p
a mnie strasznie dziwi, jak inni się dziwią, że nie wygrywają nie wiadomo ile stawiając 10 dzików na zakład:cool: patrzę po sobie i po znajomych, że jak chcesz poważniejszą kasę wygrywać, to przeznacz na to odpowiedni budżet.

Cała masa ludzi gra za wielokrotność twojej stawki, w głowę zachodzę, co w tym dziwnego:roll:
 
makkwak 7

makkwak

Użytkownik
Jak Twoj złoty środek to stawka to sorry. Postawiłbym 1000 na zakład to przegrałbym 1000 tak samo jak przegrałem 100. Chodzi o dobry sposob rozegrania tego z bukiem, a nie stawkę. To może obstawiać po tysiaku na kurs 1.03 hehe? Który czasem bywa równie &quot;pewny&quot; jak 2.00, a do tego i stres wiekszy bo i stawka nie mała.
Ale jak masz sposób to podziel się ;)
 
S 0

stendi

Użytkownik
Witam,
Mam problem odnosnie ogladania spotkan na zywo. Dopoki dzialala strona lsh.lshunter.tv (bylo tu wszystko co obecnie lecialo na swiecie gdzie byla kamera) a teraz nie moge zadnej sensownej strony znalesc. Jesli ktos by mial podeslijcie. Dzieki
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Jak Twoj złoty środek to stawka to sorry. Postawiłbym 1000 na zakład to przegrałbym 1000 tak samo jak przegrałem 100. Chodzi o dobry sposob rozegrania tego z bukiem, a nie stawkę. To może obstawiać po tysiaku na kurs 1.03 hehe? Który czasem bywa równie &quot;pewny&quot; jak 2.00, a do tego i stres wiekszy bo i stawka nie mała.
Ale jak masz sposób to podziel się ;)
nie mam sposobu, gram tak jak czuję od 12 lat,
dla mnie stawka to żaden złoty środek, ale czegoś tu nie rozumiem,
bo piszesz, że nie wierzysz, że ludzie mogą konkretną kasę zarobić całkiem szybko...
czemu nie?
wyobraź sobie, że ktoś twoje typy gra nie za 10, a za 100, 200, 500 czy 1000? Jednym betem ma zysk, jaki ty po kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu betach...
oczywiście ryzyko dla niektórych niewspółmierne, ale wielu tak przecież gra, na początku też grałem za 2 dziki, potem za 5, 15, 50 i 100 dzików.
W miarę wzrostu zaplecza/budżetu, stawka zmieniła się z załóżmy 50 na 100, potem na 200 i teraz takie zakłady traktuję jak kiedyś zakłady za 2, 5, 15 itp... nie wiem co w tym nielogicznego i niemożliwego do uwierzenia :roll:
dla mnie taka gra jest logiczna i daje mi profit
nie jest też tak, że zawsze gram za stałą stawkę, zależy jak czuję dany typ i ile nie jest żal mi ewentualnie stracić :]
pozdro!
 
Do góry Bottom