>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Podziel się swoim sposobem gry zakładów live

xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Każdy ma swój ulubiony sposób lub swego rodzaju system gry na zakłady live.
Chciałbym by osoby wypowiadające się w tym temacie przedstawiały swoje ulubione sposoby gry na zakłady live. Przy opisie metody gry proszę napisać jakiego buka dotyczy dana metoda i ewentualnie pochwalić się osiągniętymi nią sukcesami $$$
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
moze to nie metoda ale ja lubie zamiast niskich kursow stawiac kontry np:
- ostatnio Barcelona remisowala z Betisem u siebie w 70 minucie 2:2 , postawilem zwyciestwo Barcy po kursie 1,35 za grubsza kase
- w AO Radwanska przegrala 1 set z Mattek-Sands, przez meczem kurs na Age ~1,10 , po 1 secie zlapalem 1,66 , oczywiscie wygrala
- Real przegrywal do polowy u siebie 2;0 z Malaga, postawilem na zwyciestwo Realu po kursie 4,0 i wygrali
bylo tego dosyc sporo w tym miesiacu juz mi sie nie chce wiecej pisac ale i tak zdecydowana wiekszosc weszla wiec bylem na duzym plusie
 
snajp 491,3K

snajp

Użytkownik
Najwięcej udało mi się wygrać na snookerze w UNIBET.
Można przewidzieć sytuację na stole i ocenić mniej więcej po grze zawodnika co się może za chwilę wydarzyć.W Sportingbet kursy są szybciej zawieszane niż w Unibet,tak mi się przynajmniej wydaje.A można niekiedy taki kursik ustrzelić ????
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ja gram na Live w końcówkach na to, że wpadnie gol.
Chodzi mi o minuty 75-90+ przy wynikach kontaktowych np. 1:0, 2:1, 3:2, 4:3 itd wiadomo, że przegrywający atakują aby doprowadzić do remisu czasem im się udaje zremisować, a czasem się nadziewają na kontrę i przegrywają np. 2:0, 3:1, 4:2...
Kursy na takie zdarzenie wahają się od 1.80 do 2.20 (w 75 minucie meczu).
A więc zakładam się, że wpadnie gol w ostatnich 15 minutach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deloo 7

deloo

Użytkownik
dzisiaj puscilem kolejna kontre, tym razem na Polakow ze Szwedami, po przerwie dalem Polska +8,5 po kursie 1,9 a udalo im sie zremisowac ????
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Ja gram że w meczu padnie mniej niż ileś tam bramek np.jest wynik 1-1 w 65 minucie to wtedy stawiam że w meczu padnie mniej niż 4.5 bramki po kursie 1,10-1,15 za około 300-500zł. Oczywiście nie stawiam pierwszych lepszych meczów, warunkiem podstawowym jest to iż oglądam dany mecz i na podstawie przebiegu gry wnioskuje czy będzie under. Powiecie że sposób bardzo ryzykowny ale jak na razie na nim mam najbardziej regularne zyski... W miesiąc czsu grania tym sposobem na czysto zarobiłem ok 1500zł wliczając w to oczywiście 2-3 porażki które niestety się przytrafiły... Gram w bet365 jak dla mnie najlepsze zakłady live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 8

speedar

Użytkownik
mój sposób polega na graniu zakładów 10 min na zdobycie bramki. Gram te mecze których drużyny lubią ofensywę lub są po ostatnio przegranym meczu.
zaczynam od 1 lub np. 20 min. Po strzelaniu 1 bramki kończę zabawę na tym spotkaniu.
Kursy są od 4,5 (1-10 min) do 2,00 - 2,50 przy 80 min-koniec spotkania gdzie bywa już gorąco;)

Trzeba uważać (jak niestety mi się kilkakrotnie przytrafiło ) aby obstawiać na 20 sek przed wejsciem nowego przedziału czasowego. Niestety parę razy buk zablokował na 30-40 sek przed zmianą i dupa z obstawieniem kolejnych 10 min. dwu krotnie bramka padła właśnie w tych 10 min i szlag trafia ale ogólnie to dość żadka sytuacja.

dodatkowo fajnie się ogląda taki meczyk...

Ponadto jak już tu jeden z kolegów opisał lubię rożne od 65 min. Bardzo często wchodzą przy wyrównanym wyniku lub przegraną w tym czasie faworyta/gospodarza.

pozdrawiam
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
speedar, w tym swoim stylu gry stosujesz progresje czy płaska stawka?
Przy wyniku 0:0 pewnie niezła wtopa;/
Ale za to dużo osób grało jak również over 0,5gola tylko chyba ten sposób jest bardziej opłacalny ????
 
S 8

speedar

Użytkownik
coldsex, jadę progresją od niskiej stawki - 2 zł.
Faktycznie można wtopić ale ważn jest dobry wbór meczy a nie jechanie po kolei gdzie takie zakłady podają.
Trzeba miec duzo czasu ale można naprawdę dobrze z takiego grania wyciągnąć.
Buk - BET 365.
 
S 8

speedar

Użytkownik
aby pobudzić nieco temat dodam jeszcze że lubię grać wyrównane mecze WTA od kursu na win faworytki minimum 1,5 - równowagi w gemie progresją.
Bardzo często wchodzą a jak pierwsza wejdzie robię 3 kolejne gemy przerwy bez równowagi i ponownie zaczynam no chyba że kolejne też wchodzą równowagi to widać że dziewczyny walczą więc i ja się podłaczam. Oczywiści ważna jest również obserwacja meczu bo wiadomo jak jest z kobietami że często w 2 gemie po przegranym 1 i przełamaniu &quot;kładą&quot; się na korcie i kolejne są do 0 lub 15. Ogólnie też ten sposób też uważam za ciekawy.
pozdr.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
To też się podzielę :
1) gram w 86-87 minucie spotkania na to że padną jeszcze dwa rzuty rożne lub wiecej - kursy 4 i wyżej
2) kto pierwszy zdobędzie X rzutów rożnych - wchodzę w zakład w 78-80 min - gram zakłady i na jedna i na drugą drużynę.np. atalanta i juve mają po 5 cornerów w 80 min wtedy gram i na jednych i na drugich że pierwsi zdobędą 7 cornerów - kursy muszą wynosic min 6 tak na jednych i na drugich.
3) kto pierwszy zdobędzie 20 punktów w kwarcie. (dotyczy to głównie kosza kobiet gdzie linia u/o w spotkaniu wynosi max 135 pkt.) - im mniej popularne rozgrywki tym lepiej . Podobnie jak w pkt 2 gram na obie ekipy. Jesli widzę ze drużyny nie punktują wówczas kursy tak na jedną jak i na drugą drużynę rosną z 3.5 do 6 lub wyzej i daję zakłady na obie ekipy.
4) z piłki ręcznej daję zwykle zakłady w 55-56 min że jakaś drużyna zdobedzie jeszcze 3 bramki - na zakład kto pierwszy zdobedzie X bramek w 2 połowie. im mniej ofensywne ekipy tym kursy bardziej zachęcajace.
Jesli kogos interesują takie sposoby grania zapraszam na prv. Podziele sie spostrzezeniami. Oczywiscie najważniejszy jest wybór odpowiedniego spotkania. ????
Złapanie kursów 6 lub wyżej przy graniu sposobem 2 lub 3 jeśli wejdzie daje kurs 3 tak jakbysmy grali na jedna ekipę.
 
S 8

speedar

Użytkownik
temat ponownie staje w miejscu....
pytanie czy większość przegrywa na live dlatego nie nawiązuje do tematu??
jeżeli tak to opiszcie przestrogi jakich nie grać aby nie wtopić to też będzie niezła lekcja...
podaję przykład:
ja jako niebywale &quot;doświadczony gracz&quot; stawiałem w 80- 85 min na poniżej 0,5 gola i co...? wiecie sami - PEŁNA WTOPA .... ulubione od 91 do 96 min. DRAMAT!
POCHŁNIĘTY I ZNIESMACZONY SWOJĄ PYCHĄ MÓWIŁEM SOBIE MAM W D..PIE TO OBSTAWIANIE - BASTA
ALE NIE DOJECHAŁEM DO 2 TYG. I WRACAŁEM NO BO JAK TO JA NIE DAM RADY ?? nieco zmieniony styl np. ATP do 15 w gemie co na forum przeczytałem do 7 damy radę i co kolejne np. 17 progów i kolejna wtopa!! - odradzam a bardziej polecam w głównych turniejach do 0!! lepszy kurs i sprawdźcie sami czy nie częściej wchodzi??

Tak więc jak MANTRA jedzie po mnie hasło kolegów z forum: musisz sam doświadczyć przegranej aby zacząć myśleć jak zwyciezca i z każdej porażki wyciągać wnioski!!
PAMIĘTAJ!! - ty jesteś sam a po drugiej stronie cały pierdo... ny koncern zarabiający na Twoich błędach, każdych błędach!!! - a kasa idzie w jedną stronę...
to tyle moich wywodów i jeżeli znajdą się odpowiedzi to pamiętajcie zawsze jesteśmy po tej samej stronie - jak ojeba...ć buka!
pozdr dla wszystkich próbujących!
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Ja gram najwiekszych pewniakow z mocnym podaniem w tenisie. Na przyklad taki berdych w meczu ze slabo broniacym zawodnikiem. Gram na jego 1,2...czasem 3 gen serwisowy. System bardzo skuteczny o ile sledzicie na biezaco rozgrywki. Dziennie idzie ugrac spora kase
;)
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
niestety ale na live regularnie można zarabiać tylko na Betfair
a dokładniej należy dobrze przemyśleć koszykówkę, under/over i umiejętnie korygować w czasie live
lepszego sposobu jeszcze nie znalazłem : &gt;
w każdym razie bez Betfair nie sposób byc zadowolonym z gry, a co najważniejsze przy Betfair tętno jest 100 uderzeń kiedy bez kontroli na innych bukmacherach nasze tętno wychodzi spokojnie na poziom rzędu 150 uderzeń co w dalszej perspektywie może być bardzo niezdrowe : &gt;
 
cock 756

cock

Użytkownik
ja jako niebywale &quot;doświadczony gracz&quot; stawiałem w 80- 85 min na poniżej 0,5 gola i co...? wiecie sami - PEŁNA WTOPA .... ulubione od 91 do 96 min. DRAMAT!
Jesteś niekonssekwentny! Niezdyscyplinowany! Nie sprawdzisz na sucho... A ile stawiasz? Powiedzenie maklerskie mówi: nie wkładaj wszystkich jaj do jednego koszyka...
POCHŁNIĘTY I ZNIESMACZONY SWOJĄ PYCHĄ MÓWIŁEM SOBIE MAM W D..PIE TO OBSTAWIANIE - BASTA
ALE NIE DOJECHAŁEM DO 2 TYG. I WRACAŁEM NO BO JAK TO JA NIE DAM RADY ??
Przeceniasz swoje możliwości. Od dzis zapisuj sobie, co doprowadziło Cię do każdego bankruta. Jeżeli powielasz błędy - zamknij konta u buków. Jak po rzuceniu papierosów - nagle przybędzie Ci pieniędzy.
PAMIĘTAJ!! - ty jesteś sam a po drugiej stronie cały pierdo... ny koncern zarabiający na Twoich błędach, każdych błędach!!! - a kasa idzie w jedną stronę...
to tyle moich wywodów i jeżeli znajdą się odpowiedzi to pamiętajcie zawsze jesteśmy po tej samej stronie - jak ojeba...ć buka!
Pisałem Ci jak reagować na błędy. Płacisz za brak pokory. Ja nie narzekam. &quot;Pierd.... koncern&quot;? &quot;Ojeb... buka&quot;? Masz za swoje. ;)
BTW Wszyscy wygrywać nie mogą.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Prawda jest taka, ze aby dobrze zaczac nalezy konsekwentnie powielac wlozony kapital, np. 3-5% dziennie...
Potem bo ugraniu tzw &quot;bazy&quot; podzielic ja przez &quot;10&quot; i otrzymana kwote potraktowac jako stawke stała na zaklad LIVE ????
Dalej konsekwetnie wyznaczac sobie cele w granicach 1-3% kapitalu i do nich dazyc ????
pamietajcie ze nawet kwota 50zl dziennie da wam 1500zl w miesiacu! ;)
Na poczatek dobre i to, a ile doswiadczenia za ten czas nabierzecie to juz wassze ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Prawda jest taka, ze aby dobrze zaczac nalezy konsekwentnie powielac wlozony kapital, np. 3-5% dziennie...
Potem bo ugraniu tzw &quot;bazy&quot; podzielic ja przez &quot;10&quot; i otrzymana kwote potraktowac jako stawke stała na zaklad LIVE ????
Dalej konsekwetnie wyznaczac sobie cele w granicach 1-3% kapitalu i do nich dazyc ????
pamietajcie ze nawet kwota 50zl dziennie da wam 1500zl w miesiacu! ;)
Na poczatek dobre i to, a ile doswiadczenia za ten czas nabierzecie to juz wassze ????
tylko że jak dołożymy do tego, że trzeba posiedzieć 6-8 godzin dziennie to już nie jest aż takie cudowne
a jeżeli ktoś myśli że posiedzi dwie godziny i będzie bogaty, to ... jeszcze nic nie wygrał : &gt;
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
tylko że jak dołożymy do tego, że trzeba posiedzieć 6-8 godzin dziennie to już nie jest aż takie cudowne
a jeżeli ktoś myśli że posiedzi dwie godziny i będzie bogaty, to ... jeszcze nic nie wygrał : &gt;
to prawda, wazne jest tez odpowiedzni dobor bukmachera np. z wysokimi kursami i limitami (Pinnacle , Betfair) , badz z oferta ktora nam odpowiada (dla mnie np. bet365, Unibet)
6-8 godz. to minimum, nalezy tez wliczyc to nieprzespane nocki (np dla Australian Open, NBA) a przez to niewyspanie i zle samopoczucie ????
 
forin 450

forin

Użytkownik
w każdym razie bez Betfair nie sposób byc zadowolonym z gry, a co najważniejsze przy Betfair tętno jest 100 uderzeń kiedy bez kontroli na innych bukmacherach nasze tętno wychodzi spokojnie na poziom rzędu 150 uderzeń co w dalszej perspektywie może być bardzo niezdrowe : &gt;
nasze? mow za siebie, jezeli masz takie tetno przy grze to rzuc to jak najszybciej.
 
Do góry Bottom