>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podziel się swoim sposobem gry zakładów live

T 0

tomeqf

Użytkownik
CIekawym i dość pewnym sposobem jest granie wysokich underów, ale ja jak narazie rzadko trafiam na &#39;bezpieczny&#39; under z kursem nie mniejszym niż 1.01. Trzeba trochę przewertować mecze live bo czasem wysoki under może być dobrą opcją tylko złudnie. :d
 
K 1

kwasnykwasny

Użytkownik
To i ja sie podzielę swoim małym spostrzezeniem ???? Otóz zwroccie uwagę na zakłady indywidualne na zawodników czy to nba czy nawet piłkarzy ???? ja gram progres na najlepszego strzelca danej druzyny ze strzeli bramke ???? i nie mowie tu o messim czy ronaldo bo oni praktycznie zawsze strzelaja i kursy typu 1,3 na bramke messiego mijaja sie z celem bo zawsze moze byc słabszy mecz ???? ale na takiego llorente z athletic bilbao, falcao z atletico madryt czy moj ulubiony Cavani z Napoli ???? ostatnio zagrałem po kursie 2,6 ze cavani strzeli bramke w meczu z fiorentiną ???? kurs bardzo wysoki jak na takiego snajpera ???? i strzelil juz w 3 minucie ????
A co do nba to obecnie gram na naszego Marcina Gortata, dzis w nocy betsson wystawil linie 25,5 na sume punktów i zbiorek Marcina:p Bardzo niska jak na zawodnika regularnie zdobywajacego double-double ???? Dzis w nocy Marcin zdobył 21 punktów+15 zbiórek więc o 10 przebił linie ???? kurs na over 25,5 wynosił 1,7 wiec sporo ???? Dzis rowniez gram na Marcina ktory jest w zyciowej formie, grają u siebie z Wizards którzy na wujezdzie sa slabiutcy ???? czekam tylko na kursy u buka ????
Ale przestrzegam przed grą w ciemno bo trzeba spradzac kogo bedzie miał za rywala pod koszem ???? Pozdro ????
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Warto szukać okazji. Ja dzisiaj taką znalazłem, jednak bet365 bardzo brzydko się zachowało. Mecz Bilbao - Lokomotiv 0:0, 60&#39; czerwona kartka dla Hiszpanów i kursy rosną na &gt; 3. Baskowie w 62&#39; strzelają na 1:0, kurs zatrzymuje się na 3,0, w który wchodzę z przyjemnością. Ciągle śledzę mecz, dopiero po kilku minutach kurs spada na 1,25. Mecz kończy się wynikiem 1:0. Po meczu wchodzę w historię, zakład niby jeszcze w toku, ale już w szczegółach pisze, że rozliczony jako wygrana po kursie 3,0. Mimo to kasy za niego jeszcze wtedy nie dostałem. Kilku minut temu wchodzę ponownie, a tu zakład rozliczony po kursie 1,25. Aż się nie chce komentować
 
gry 0

gry

Użytkownik
Swego czasu grałem że np. do 25 min. nie padnie bramka itd. i nawet przynosiło to wymierne korzyści ale później jakoś całą kasę przeje*** na innych zdarzeniach live i się odechciało dalej to ciągnąć.
 
S 6

shizuoka

Użytkownik
najlepsza metoda
hej,

czytam sobie to forum )ogólnie) i nie moge wyjsc z podziwu nad &quot;geniuszem&quot; większości typerów, słuchajcie(a wygrywam z 80% zakładów) i wbijcie sobie do glów poniższe mądrości.
1) grając live nie obstawiamy więcej niż 1/20 budżetu, ja obstawiam około 1/100! Zdarzało mi się przegrać większa kasę na zakładzie, który zostal już zdjęty ponieważ nikt nie wierzył, że drużyna przeciw której postawiłem wygra, a w chwili zdjęcia miała kurs 50!Na szczęście tego samego dnia to odrobiłem...
2)na co stawiać...oczywiście piłke nożną:powyżej/poniżej ilości bramek, które padną w meczu! nawet pisząc tego posta wygrałem (Arema Indonesia-Persib Bandung/over 2). A robi sie to tak:wpisuje w Google nazwę drużyn i patrzy ile strzelają średnio goli, wychodzi 3,zawsze obstawiamy bezpiecznie over 2. Pozaty jeżeli w pojedynku druzyny A z B, buk daje nadicup na np.B (0-4) to macie 95%pewności, że te 2-3 bramki padną. Trzeba dobrze analizować-to tyle.
+tenis/ranking ATP jest moim zdaniem najlepiej uwzględniający realne umiejętności,
WTA w ogole nie polecam-damski tenis to żenada. Nie polecam także challengerów i obstawianie zawodników z rankingiem np.200-300.
3)a i tak nawiasem &quot;pisząc&quot; jak chcecie wygrać to najlepiej stawiajcie dokładnie odwrotny wynik niż te podawane w typach dnia ???? z małymi wyjątkami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 33

kovalem

Użytkownik
Można próbować ( sam tak grałem, grywam ) grać na 0,5 over do przerwy.
I na wybrane ligi, tj na overove - czyli typu belgijska, każda skandynawska czy np. ostatnio Bet365 dał kilka live z Irlandii Północnej, puchar Islandii. Warto czekać gdzieś do 10 minuty, wtedy stawiać i oczekiwać. :razz:
Innym sposobem jest też dawanie że drużyna A czy B strzeli powyżej 1,5 gola. Można poobserwować, a jak np. faworyt gra z kimś słabszym i do przerwy jest 0-0, to można złapać dobry kurs. :cool:
 
jeers 54

jeers

Użytkownik
Obserwując mecz, aktualnego odbijającego i pitchera bardzo dobrze można zarobić na obstawianiu czy padnie punkt w kolejnym inningu w MLB, kursy zazwyczaj 1.30-1.60 ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja praktycznie od początku swojej zawodowej kariery bukmacherskiej gram małe kursy za dużą stawkę zakłady live gram sporadycznie ale zawsze za max stawkę ostatnio bardzo często grywam na brak drugiego gola między 87 a 90 minutą,i muszę wam powiedzieć że ten system zdaje egzamin w tym tygodniu odrobiłem już stawkę i gram już dla czystego zysku naprawdę ciekawy system.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Ja praktycznie od początku swojej zawodowej kariery bukmacherskiej gram małe kursy za dużą stawkę zakłady live gram sporadycznie ale zawsze za max stawkę ostatnio bardzo często grywam na brak drugiego gola między 87 a 90 minutą,i muszę wam powiedzieć że ten system zdaje egzamin w tym tygodniu odrobiłem już stawkę i gram już dla czystego zysku naprawdę ciekawy system.
A co w nim ciekawego ?
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Podzielę się z Wami moim systemem gry - teraz już mogę bo po wygraniu kilkunastu tysięcy ???? w 3 miesiące bwin nałożył mi limit i mogę wygrywać &quot;śrubki&quot; ( tak to już jest że jak wygrywasz to buk robi wszystko żebyś u nich nie grał - limit, zamknięcie konta itp.????)..
Grałem za maksymalną stawkę na kursy 1,01. Limit buka różnie - zależy od zdarzenia (4000-1000). 3-5 meczu dziennie daje dochód grubo powyżej 100zł. Oczywiście należy też grać z głową bo 95% zakładów 1.01 to wcale nie jest 100% wygrana!!!
Skupiałem się na koszykówce - szczególnie żeńskiej gdzie wpada dużo mniej punktów. Bwin usuwa kurs na 2 minuty przed końcem kwarty. Czekam na ten moment kiedy dana drużyna wygrywa kwartę więcej niż 10 punktami i na 2 minuty przed końcem jest w posiadaniu piłki. Musiałby zdarzyć się cud żeby nie weszło. Nie obstawiałem ostatniej kwarty!!! Wiadomo drużyna która przegrywa szybko oddaje rzut i fauluje.
Grałem również hokeja na under w tercji. Też kurs 1,01 - na 4 minuty przed końcem obliczam takiego undera, że musiało by wpaść 5 bramek , żeby nie weszło. Omijam również ostatnie tercje.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
A co w nim ciekawego ?
Jest ciekawe ponieważ masz praktycznie darmową kasę i za 3 minuty+doliczony czas gry możesz smiało zarobić nawet 600zł przy kursie 1,20
Jeśli postawisz oczywiście za odpowiednią kwotę.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Jest ciekawe ponieważ masz praktycznie darmową kasę i za 3 minuty+doliczony czas gry możesz smiało zarobić nawet 600zł przy kursie 1,20

Jeśli postawisz oczywiście za odpowiednią kwotę.
Każdy tak pisał na początku jak Ty bo każdy na początku miał sukcesy ale przyjdzie 1 wtopa i obyś zatrzymał się na bilans 0 bo jak przyjdzie druga wtopa to będzie niezły minus i odrobić jest bardzo ciężko
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Jest ciekawe ponieważ masz praktycznie darmową kasę i za 3 minuty+doliczony czas gry możesz smiało zarobić nawet 600zł przy kursie 1,20
Jeśli postawisz oczywiście za odpowiednią kwotę.
Ja właśnie czekam do 39 minuty bądź 85-87 i stawiam over po kursach od 3.5 do 5 i też dobrze na tym wychodzę więc wszystko zależy od odpowiedniego doboru meczu. Systemy całkiem odwrotne a na każdym można zarówno utopić jak i zarobić
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
sposób live na siatkówkę, który używam. po pierwsze wiadomo selekcja, trzeba wiedzieć kto z kim gdzie i jak no i wiadomo ze tu już w większości przypadków pies pogrzebany ale mniejsza o to, ja w miarę wiem co gdzie i keidy warto;]
czyli tak mamy fav i &quot;doga&quot;, mecz najlepiej oglądać też na live (składy itp), i ja z reguły staram się wchodzić &quot;w dołku&quot; tzn w przypadku fava i doga, to dog zaczął lepiej spotkanie dajmy na to jakiś 4-1/albo na pierwszym TO ma pare pkt przewagi i oglądajc mecz widzimy ze to chwilowe. dobrym momentem wejscia jest tez drugie TO gdzie maja np 16-13/16-14, wiadomo im bliżej koncowi seta to te 2 puntky przewagi beda miec co raz wieksze znaczenie na kurs, w kazdym badz razie &quot;szacuję&quot; że trafiam w dołek (czyli miejsce w którym dog osiągnał największą przewage i pozniej juz fav bedzie nadrabiac) i biore set na fava, badz jakies ujemne hc pkt na fava. wiadomo ze pojawia sie problem kiedy wejsc, czy kontrowac jak nie idzie po mysli, dlatego trzeba grac bardzo niskimi stawkami (ja gram tak 0,75%-1,5% budżetu na singiel max) i w dłuższym czasie można byc na pokaźny plus, bo kursy tu sa z reguły bardzo ciekawie. duzy problem stanowi tez czas jaki trzeba poswiecic na to, gdyz trzeba byc caly czas czujnym, czasem buki (szczegolnie b365) potrafi wystawic jakies debilne hc pkt &quot;z dupy&quot; i mozna to wykorzytać
 
killme 3

killme

Użytkownik
Dobrym sposobem jest po prostu wyczekanie dobrej okazji i zagranie za większą kaskę np: w meczu Hiszpania vs Tahiti na 1. gol przed 30 minutą kurs wynosił: 1.14. O wiele pewniejsze niż obgryzanie paznokci po 88 minucie w meczu jakichś nieznanych drużyn.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
.. ja zamiarzam grać live na gole . Oczywiscie tylko BF . Gra ma polegać na tym ze :
- wybieram druzynę z kursem nie przekraczjący 1.20
- rynki o2.5 gola w granicach 1.40-1.50
- under 5.5 gola w granicach 1.11-1.10 .
W tak dobranych meczach zamierzam grać :
Lay under 5.5 gola - wyjscie po 45 min. gry lub po 3 golach .
Z moich obserwacji wynika ze kursy po 3 golach lecą do góry nawet do poziomu 1.90-1.95 . Kwestją otwartą pozostaje czas wejscia . Nie jestem pewien czy wejść po 1 golu czy od razu po rozpoczęciu ???

Co myślicie o takiej grze ???
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Ja z kolei preferuję grę live na granie wyniku z podpórką. Załóżmy, że drużyna do 45 minuty przegrywa 1:0, a nie jest to słabszy zespół, zaczynam analizować, jeśli mi wyjdzie, że tego przegrać nie powinni, to gram 1x albo x2, w zależności czy ten zespół gra u siebie, czy na wyjeździe
 
Do góry Bottom