>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
Ja z kolei szukam głośników 2.1 lub 5.1 w dość rozsądnej cenie (200, 300 max) i oczywiście jakościowo dobrych.

z góry dzieki
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
mam do sprzedania Nokie 5310 XpressMusic + 2 giga karta, + wszystkie inne gadżety = słuchawki,ładowarka,możliwośc ładowana kom. przez komputer, pudło i inne papierki,
Cena 450zł.
Możliwość negocjacji ????
Stan Bdb. kupiona 4/5 miesięcy temu .
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Proszę kogoś doświadczonego w hodowli jaszczurek i tym podobnych.
Zastanawiam się nad kupnem legwana/kameleona/agamy/gekona.
Co najbardziej polecacie,co jest najprostrze w hodowli,najlepiej oswajalne itp.
 
P 0

pavlinho

Gość
Mam problem. Włączają mi się strony www (samoistnie) i zaczyna się to robić irytujące, spybot i avast załatwią sprawę?
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Mam problem. Włączają mi się strony www (samoistnie) i zaczyna się to robić irytujące, spybot i avast załatwią sprawę?
Jeśli zauważyłeś oznaki zainfekowania komputera instalacja teraz oprogramowania antywirusowego może być już niemożliwa a jeśli chcesz posłać do boju avasta to nie wróże nic dobrego :p Z objawów które podałeś jeśli są to wszystkie oczywiście to wygląda na infekcję typu spyware :-? Tutaj polecam np. Spyware Doctor ewentualnie darmowego Spybota jak mówisz. Ale na początku uruchom Combofix (tylko ostrożnie z nim) niech zrobi co ma zrobić a od razu zorientujesz co jeszcze może siedzieć w systemie.
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
szukam czegos na sciane, sam nie wiem flagi, naklejki czy cos tego rodzaju :p
tematyka hip-hop oldschool reggae
wymiary to na oko wysokosc 1,5m szerokosc ze 3m moze byc mniejsze, wieksze
na allegro patrzylem to tylko jakies przypalowe drzewka itp
pomocy :p
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mnie interesuje czy wam (posiadaczom Cyfrowego Polsatu) też pozmieniały się numery kanałów? Np. TVN24 który był na 68 miejscu, teraz jest na 81. Czy można jakoś to zmienić?
 
muddy5 53

muddy5

Użytkownik
HELP!
Szukam tytułu piosenki, która leci na Trace. w teledysku przewija sie napis &quot;I&#39;m in miami bitch&quot;, wie ktos?? ????
 
jamajca 0

jamajca

Użytkownik
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Znacie może jakieś fora, strony internetowe, gdzie zarabia się pieniądze za dodawanie artykułów (przede wszystkim chodzi mi o sportowe) ? Miałem taką jedną stronkę, ale niestety już nieaktualna ???? pomóżcie.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Szukam jakiegoś dobrego programu, w którym mogę bez problemu odzielić wokal od podkładu w danej piosence i zapisać na przykład sam wokal albo melodię. Co możecie polecić?

Najlepiej jakby był jednofunkcyjny. Tzn nie jakiś rozbudowany edytor tylko programik, który służy konkretnie do takiego oddzielania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom