>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Powołania na EURO 2012

Status
Zamknięty.
sektorowka 0

sektorowka

Użytkownik
Być może masz rację. Myślę jednak, że powinniśmy próbować opierać się na tym co nasze. Glik akurat tutaj nie jest problemem ale np taki Perquis, który kontuzjowany przez pół sezonu siedzi w domu a naszym chłopakom odbiera szanse występu. A żeby on był jeszcze jakiś wybitny.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Boruc - Komorowski, Żewłakow, Głowacki, Golański - Peszko, Mila, Salomon/Borysiuk, Żyro - Piech, Jeleń/Frankowski
Hehe, no niezłą drużynę sklekociłeś, sorry ale z taką ekipą to byśmy dostali baty od Grecji nie mówiąc już o Rosji czy Czechach.
Boruc - też bym go wziął, tylko pytanie czy Artur chciałby pojechać na Euro w roli rezerwowego, bo nie oszukujmy się Smuda już dawno postawił na Szczęsnego. Druga sprawa, dzięki braku powołania dla Boruca Wojciech ma teraz pełny komfort psychiczny, ponieważ nie musi udowadniać na każdym kroku, że zasługuje na bluzę z numerem 1.
Komorowski - kompletnie bez doświadczenia, spalił by się już w tunelu na Stadionie Narodowym.
Żewłakow - ok.
Głowacki - obecnie forma poszła w dół, piłkarz mało stabilny potrafiący popełniać głupie błędy.
Golański - to nie jest poziom reprezentacyjny, może on buty czyścić dla Wawrzyniaka.
Mila-żałosna postawa tego piłkarza w rundzie wiosennej, kompletnie bez formy (co z tego, że zaliczył ostatnio 2 czy 3 asysty) jak już dostał szansę od Smudy to niczego wielkiego nie pokazał w przeciwieństwie do Obraniaka.
Salomon/Borysiuk - patrz Komorowski.
Żyro - mógł by namieszać lub i nie, podobny przypadek do poprzedników
Piech - duży talent, jednak za mało gra.
Jeleń - nic nie gra, kopletnie bez formy, Smuda dał mu szanśe, a Irek zagrał żałośnie, myślę, że dobrze, iż nie jedzie na turniej, zamiast niego już lepiej wziąśc tego Piecha lub Kucharczyka i Brożka, który w reprezentacji NIGDY nie zawiódł (po za jednym spotkaniem)
Frankowski - a po jaką cholerę go brać, piłkarz bez przyszłości reprezentacyjnej, rok dwa i zakończy karierę. To są Mistrzostwa Europy, anie Ekstraklasa gdzie Franek bez problemu potrafi sadzić bramki. Co on by mógł zrobić przez te 15-10 minut. A co jeśli Lewy by dostał kontuzji? Przecież Tomasz nie wytrzymałby rozegrać całego spotkania na tak wysokim poziomie.


Rozbawiliście mnie z tym Kuszczakiem, koleś przez pięć lat grzeje ławę i on ma być w Reprezentacji ??? Nie bądźcie śmieszni. Co z tego, że ostatnio zaczął grać ? Fabiański chociaż coś grał przez ostatnie lata, a w Reprezentacji dostał sznasę z Koreą i kimś tam jeszcze i zagrał fantastycznie. Zresztą zasada nr. każdego selekcjonera brzmi następująco: Nie powołuje się piłkarza do kadry na miesiąc przed turniejem, który przez ostatnie lata w niej nie grał.

Smuda powołał tych których mógł, a Wy rozpisujecie się tak jakbyśmy byli Reprezentacją Hiszpanii z pięcioma światowej klasy pilkarzami na każdej pozycji. Nie oszukujmy się - Polska posiada pięciu lub sześciu piłkarzy na poziomie międzynarodowym, reszta to jest sklejka najlepszych z tych słabych. Oczywiście ja bym nie wziął Perqisa, Boenisha, Polańskiego, Matuszczyka, a zamiast nich &quot;prawdziwych Polaków&quot;. Bo to jest skandal, że tak duże państwo musi karmić się piłkarzami, którzy bez wachania przyjęliby powołania do reprezentacji Niemiec czy Francji pokazując przy tym nam Polakom faketa na dowidzenia. Jednak byli za słabi i poszli do nas ????

Mójs skład na euro:
Boruc - Piszczek, Wasilewski, Żewłakow, Wawrzyniak/Wojtkowiak - Dudka/Jodłowiec, Murawski, Obraniak/Mierzejwski, Błaszczykowski, Rybus/Grosicki/Mierzejwski, Lewandowski
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Rozeszła się wieść, że w miejsce kontuzjowanego Glika do kadry wskakuje Głowacki. Byłoby to dziwne, bo Glik mówi, że po zderzeniu z innym zawodnikiem ma tylko stłuczone kolano i że za kilka dni będzie zdrowy.
Weszlo na fejsie... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Rozeszła się wieść, że w miejsce kontuzjowanego Glika do kadry wskakuje Głowacki. Byłoby to dziwne, bo Glik mówi, że po zderzeniu z innym zawodnikiem ma tylko stłuczone kolano i że za kilka dni będzie zdrowy.
Weszlo na fejsie... ????
Borek z Kołtoniem w niedzielnym CF lekko zasugerowali, że Głowacki wskoczy do kadry...za Perquisa, który jak stwierdził Borek: &quot;Nie potrafi nawet do połowy zgiąć ręki&quot;.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Borek z Kołtoniem w niedzielnym CF lekko zasugerowali, że Głowacki wskoczy do kadry...za Perquisa, który jak stwierdził Borek: &quot;Nie potrafi nawet do połowy zgiąć ręki&quot;.
Wygląda na to, że pan Borek ma nieaktualne informacje.
http://forum.bukmacherskie.com/f361/powolania-na-euro-2012-a-70366-7.html#post2819595
18 kwietnia stan zdrowia Perquisa był zadowalający.
Każdy dzień działa na jego korzyść.
E: http://forum.bukmacherskie.com/f361/powolania-na-euro-2012-a-70366-10.html#post2849732
Damien ma grać już 13.05 lub 20.05 w lidze.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Czytałem te wszystkie informacje, ale Borek dziwnie sugerował, że Głowa może pojechać na Euro za Perquisa.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Czytałem te wszystkie informacje, ale Borek dziwnie sugerował, że Głowa może pojechać na Euro za Perquisa.
Rozumiem. Pozwolę sobie jednak przytoczyć fragment wywiadu z Franciszkiem Smudą z 2 maja.

A dzwonią piłkarze i podpytują, czy ich pan zabierze?

- Ci, którzy czują się pewniakami, nie muszą. Ci, którzy mnie zawiedli - na boisku, a przede wszystkim poza nim - nie mają po co. Sam rozmawiam z tymi, których dotknął los. Np. z kontuzjowanym Damienem Perquisem. Wiem jednak, że na Euro będzie gotowy.
sport.pl
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
Jak ktos pisze ze glowacki powinien byc w kadrze na euro to znaczy ze nie ma jakiegokolwiek pojecia Przeciez Glowacki to cienias ktory prokuruje jedynie rzuty karne dla przeciwnika Jest niepewny
A taki Jelen ciagle ma gdzies kadre ciagle chory jak ma na repre przyjechac. Tylko leci na kase w klubie sie stara a i tak mu nie wychodzi
A jeszcze na niektorych portalach czytalem ze Smuda gwiazd nie powolal czyli Smolarka Boruca i Peszki Od Boruca sa teraz lepsi Peszko duzo lata a nic z tego nie wynika sam sie obija o wlasne nogi Smolarek teraz nie wiem czy w 2 lidze by sie zalapal. Powolania Smudy uwazam ok Jedynie bym zmienil Wawrzyniaka i Murawskiego
 
M 0

morzewo

Użytkownik
A jeszcze na niektorych portalach czytalem ze Smuda gwiazd nie powolal czyli Smolarka Boruca i Peszki Od Boruca sa teraz lepsi Peszko duzo lata a nic z tego nie wynika sam sie obija o wlasne nogi Smolarek teraz nie wiem czy w 2 lidze by sie zalapal. Powolania Smudy uwazam ok Jedynie bym zmienil Wawrzyniaka i Murawskiego
Dla mnie Smolarek to zadna gwiazda. Obija sie gdzies w lidze holenderskiej, jego gra odbiega daleko od formy jaka prezentowal kiedys np. w spotkaniu z Portugalia. Co do Wawrzyniaka to nie nadaje sie do reprezentacji. Moze w legii dobrze sie sprawuje ale na mistrzostwa Europy ja bym go nie zabral.Murawski wydaje mi sie cennym wzmocnieniem w obecnym sezonie moze nie blyszczy ale gra solidnie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Panowie. Ale nie róbmy tutaj drugiego onetu. Jeżeli macie jakąs istotną informację , warto ją napisać swoimi słowami. Za jakiś czas ktoś sobie wejdzie w archiwum , będzie chciał sobie poczytać posty po Euro a tu będzie masa reklam serwisów do wstawiania zdjęć. Tak więc trochę własnej inwencji , wysilić się trochę i będzie ok ????
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Kadra jest taka jaka jest i nic się nie da z tym zrobić. Najbardziej irytującą sprawą jest sprawa napastników.
- Brożek? Po co on tutaj, nie gra praktycznie od pół roku, jeśli nie dłużej. Jest bez formy. Jedynym plusem, który za nim przemawia to, że był na większości zgrupowań ale co z tego jeśli brakuje mu czucia piłki.
- Sobiech. Kolejny, który praktycznie nic nie gra.
- Kucharczyk. Może i coś tam grał. Ale co z tego? Nie prezentował się jakoś świetnie, żeby zasłużyć na powołanie a także trapiło go kilka kontuzji.
z 4 napastników, tylko na 1 można polegać. Dużo chętnie widziałbym w kadrze Frankowskiego ale niee... Smuda woli, żeby był trenerem eh. Jest to piłkarz, którego można nazwać lisem pola karnego. Zawsze wie gdzie się znaleść. Byłby idealny aby wchodzić z ławki i szukać okazji do bramki w końcowych np 15 minutach. W ostatnich kilku latach jest czołowym strzelcem ekstraklasy pomimo swojego wieku.
2 zawodnikiem, który bardziej zasłużyl na awans jest Piech. Można mówić, że to tylko poziom ekstraklasy. Jednakże on chociaż gra regularnie i strzela często gole. Został na dodatek wybranym najlepszych graczem ekstraklasy. Jednak co z tego, przecież jest Brożek.
---------------
Trójka, która powinna odpaść wg mnie.
- Kucharczyk. W tym momencie, dla mnie on jest pod formą.
- Jodłowiec. Jakoś mnie nie przekonuje i nie sądzę, żeby znalazł się w 23 osobowej kadrze.
- Wywaliłbym jeszcze Brożka lub Sobiecha. Wystarczy nam 2 napastników. W obwodzie jest jeszcze Grosicki, który też może grać na tej pozycji. Wątpie jednak do tego, żeby Smuda wywalił 2 napastników, dlatego wg mnie zawodnikiem, którego może zabraknąć na euro jest Matuszczyk. Jakoś niestety nie przekonuje mnie ten zawodnik w ostatnim czasie.
Mam nadzieję, że w kadrze pozostanie Wolski, bo jak dla mnie to największy młody talent w Polsce. Jest przebojowy i kreatywny. Powininen zostać w kadrze i zbierać doświadczenie, nawet jeśli miałby nie zagrać praktycznie żadnych minut. To samo dotyczy się Kamińskiego. Obydwaj zawodnicy są w formie, czym zasłużyli na powołanie.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Wywaliłbym jeszcze Brożka lub Sobiecha. Wystarczy nam 2 napastników.
Co wy się tak czepiacie tego Sobiecha.?
Ten chłopak ma dopiero 21 lat. Powołanie dla Artura to bardzo dobra decyzja Smudy. Sobiech gra w jednej z najlepszych lig świata, bo za taką trzeba uznać Bundesligę. To, że nie gra pełnych 90 minut, w każdym meczu Hannovru to nie oznacza, że jest &quot;kelnerem&quot;. To był jego 1 sezon. Zagrał w 12 meczach i strzelił 1 bramkę. W Lidze Europy zagrał 5 meczy i strzelił 2 bramki. Wczoraj wszedł za Brożka i zrobił to co do niego należało. Strzelił zwycięskiego gola. Jak dla mnie to pewniak na Euro i to Sobiech będzie głównym zmiennikiem Lewandowskiego.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Co wy się tak czepiacie tego Sobiecha.?
Ten chłopak ma dopiero 21 lat. Powołanie dla Artura to bardzo dobra decyzja Smudy. aSobiech gra w jednej z najlepszych lig świta, bo za taką trzeba uznać Bundesligę. To, że nie gra pełnych 90 minut, w każdym meczu Hannovru to nie oznacza, że jest &quot;kelnerem&quot;. To był jego 1 sezon. Zagrał w 12 meczach i strzelił 1 bramkę. W Lidze Europy zagrał 5 meczy i strzelił 2 bramki. Wczoraj wszedł za Brożka i zrobił to co do niego należało. Strzelił zwycięskiego gola. Jak dla mnie to pewniak na Euro i to Sobiech będzie głównym zmiennikiem Lewandowskiego.
yyyyy gra ? mocno powiedziane . Gość dostał okazje debiutu w BL wchodzi na ost 5 min meczu i łapie od razu czerwoną kartkę w pierwszej akcji ???? po czym staje się pośmiewiskiem całej BL . Fakt początek przygody z BL bardzo pechowy ... przechodzi do nowego klubu i od razu kontuzja i brak gry ... później ta czerwona kartka i znowu po za zespołem . Ma 21 lat i najwyższy czas aby już w nast. sezonie pokazał w BL a napewno wywalczył podstawową 11 w klubie .
Co do jego powołania na euro to jak zobaczyłem jego nazwisko to zrobiło mi się &quot;słabo&quot; ale jak widzę go na tle jego kolegów a dokładnie Brożka to niebo a ziemia .Co przemawia za Sobiechem to chęć gry i pokazania się ma ten błysk w oku .
Brożek powinien opuścić zgrupowanie bo jego powołanie to wielkie nieporozumienie gość jest beznadziejny i tyle .
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Wawrzyniak kontuzjowany na treningu, prawdopodobnie nie zagra na EURO.
www.sport.pl/euro2012/1,109077,11793994,Kadra_Polski_na_Euro_2012__Wawrzyniak_kontuzjowany_.html
Jeśli naprawdę poważna kontuzja to nie jest dobrze, zostajemy z jednym słabym Boenischem, który od 2 lat nie gra w klubie.
Dodatkowo, jeśli Perquis rzeczywiście będzie miał problemy z grą przez rękę to mamy naprawdę duży problem z obroną.
???? chyba niebiosa nad nami czuwają ... nie wiem co lepsze Boenisch czy Wawrzyniak .
Pierwszy kompletnie bez formy o czym pisałem już dużo wcześniej ,a sam piłkarz potwierdził to w meczu z Łotwą ,powolny ,nie czuje gry ,brak zrozumienia z kolegami .
Wawrzyniak też szału nie robi , potrafi zagrać dobry mecz ,ale potrafi też mieć idiotyczne interwencje na poziomie okręgówki .. potknąć się o trawę ,machnąć itp itd .
Perquis narzeka na rękę (łokieć) ???? jak to coś poważnego to tracimy 2 obronców ( wawrzyniak +Perquis ) na ich miejsce chyba bedzie mógł Smuda powołać zastępców .
W mej ocenie jedno jest pewne jesli na euro w 11 wyjdzie Boenisch + Wawrzyniak jest to gwarant straconych bramek .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom