>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Powołania na EURO 2012

Status
Zamknięty.
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Poza Lewandowskim dobór napastników jest śmieszny. Brożek? W tym momencie to nie jest napastnik na Euro - nic nie gra, nic nie strzela. A argument, że sprawdził się w kadrze jest śmieszny. Bo sprawdziło się wielu piłkarzy a ich nawet nie bierze się pod uwagę. Sobiech to samo - z ławki rezerwowych tyłka nie podnosi a jak już to gra ogony. Na Euro to chyba po naukę pojedzie. Kucharczyk? Też szału nie ma. Zbytnio się nie wyróżnia żeby dostać powołanie. Jelenia szkoda bo gdyby nie te ciągłe kontuzje obok Lewandowskiego byłby pewniakiem a tak to może jechać... ale w sztabie medycznym. Lepiej chyba wziąć Piecha i Jankowskiego - o nich przynajmniej się mówi w pozytywnym aspekcie i co najważniejsze grają! Dodatkowo przemianować Frankowskiego z trenera na napastnika.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Poza Lewandowskim dobór napastników jest śmieszny. Brożek? W tym momencie to nie jest napastnik na Euro - nic nie gra, nic nie strzela. A argument, że sprawdził się w kadrze jest śmieszny. Bo sprawdziło się wielu piłkarzy a ich nawet nie bierze się pod uwagę. Sobiech to samo - z ławki rezerwowych tyłka nie podnosi a jak już to gra ogony. Na Euro to chyba po naukę pojedzie. Kucharczyk? Też szału nie ma. Zbytnio się nie wyróżnia żeby dostać powołanie. Jelenia szkoda bo gdyby nie te ciągłe kontuzje obok Lewandowskiego byłby pewniakiem a tak to może jechać... ale w sztabie medycznym. Lepiej chyba wziąć Piecha i Jankowskiego - o nich przynajmniej się mówi w pozytywnym aspekcie i co najważniejsze grają! Dodatkowo przemianować Frankowskiego z trenera na napastnika.
Franek to podstawa taki lis nawet w takim wieku przyda się bardziej niż nic nie grający zawodnicy na końcówki jak znalazł , ale jak wiadomo nasz genialny trener ma lepsze rozeznanie i woli jednak piłkarzy bez charakteru no cóż ... brzydko mówiąc pojadą same pizdeczki bez swojego zdania .
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Hmmm dyskusja to pewnie dopiero rozgorzej, jak Franek dzisiaj uroni rąbka tajemnicy;-)Media już na całego trąbią kogo to nie powoła Dyzma. Ja jednak wstrzymam się do wieczora z komentarzami i opinani na ten temat. Generalnie Smuda ma obecnie sporą liczbę przeciwników, stąd pomysł, żeby powołać większą liczbę graczy niżeli wcześniej zakładano. A wszystko po to, żeby ewentualne sprzeciwy i protesty można było później jakoś wyprostować. Tak więc ja osobiście czekam z niecierpliwością na dzisiejszy wieczór. Obawiam się tylko, że Dyzma powoła zbyt wielu tych, którzy jednak nie zasłużyli tak do końca żeby na tym turnieju wystąpić.
Poniżej szeroka kadra wg. &quot;Polska The Times&quot;:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven), Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze).
Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Sebastian Boenisch (Werder Brema), Damien Perquis (FC Sochaux), Marcin Komorowski (Terek Grozny), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań/TSV 1860 Monachium), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor SK), Kamil Glik (AC Torino).

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Rafał Murawski (Lech Poznań), Adam Matuszczyk (FC Koeln/Fortuna Duesseldorf), Eugen Polanski (FSV Mainz), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux), Maciej Rybus (Terek Grozny), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor SK), Cezary Wilk (Wisła Kraków), Rafał Wolski (Legia Warszawa), Michał Żyro (Legia Warszawa), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin).

Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Kamil Grosicki (Sivasspor), Paweł Brożek (Celtic Glasgow/Trabzonspor), Artur Sobiech (Hannover 96), Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa).
Ciekawie jak taka propozycja sprawdzi się za kilkadziesiąt minut?
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Hmmm dyskusja to pewnie dopiero rozgorzej, jak Franek dzisiaj uroni rąbka tajemnicy;-)Media już na całego trąbią kogo to nie powoła Dyzma. Ja jednak wstrzymam się do wieczora z komentarzami i opinani na ten temat. Generalnie Smuda ma obecnie sporą liczbę przeciwników, stąd pomysł, żeby powołać większą liczbę graczy niżeli wcześniej zakładano. A wszystko po to, żeby ewentualne sprzeciwy i protesty można było później jakoś wyprostować. Tak więc ja osobiście czekam z niecierpliwością na dzisiejszy wieczór. Obawiam się tylko, że Dyzma powoła zbyt wielu tych, którzy jednak nie zasłużyli tak do końca żeby na tym turnieju wystąpić.
Poniżej szeroka kadra wg. &quot;Polska The Times&quot;:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven), Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze).
Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Sebastian Boenisch (Werder Brema), Damien Perquis (FC Sochaux), Marcin Komorowski (Terek Grozny), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań/TSV 1860 Monachium), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor SK), Kamil Glik (AC Torino).

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Rafał Murawski (Lech Poznań), Adam Matuszczyk (FC Koeln/Fortuna Duesseldorf), Eugen Polanski (FSV Mainz), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux), Maciej Rybus (Terek Grozny), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor SK), Cezary Wilk (Wisła Kraków), Rafał Wolski (Legia Warszawa), Michał Żyro (Legia Warszawa), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin).

Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Kamil Grosicki (Sivasspor), Paweł Brożek (Celtic Glasgow/Trabzonspor), Artur Sobiech (Hannover 96), Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa).
Ciekawie jak taka propozycja sprawdzi się za kilkadziesiąt minut?
Tak nie będzie piłkarzy z charakterem tylko same pizdeczki więc to dużo nie zmienia tak po Euro zostanie wypier.... po trzech kompromitacjach nie ma co się przejmować że powoła zawodników grzejących ławy PRZECIEŻ ON NIE MA POJĘCIA NAWET CO WYGADUJE !!!
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Lista powołanych na EURO 2012 :
Bramkarze : Łukasz Fabiański , Wojciech Szczęsny , Przemysław Tytoń
Obrońcy : Sebastian Boenisch , Kamil Glik , Marcin Kamiński , Tomasz Jodłowiec , Damien Perquins , Łukasz Piszczek , Marcin Wasilewski , Jakub Wawrzyniak , Grzegorz Wojtkowiak
Pomocnicy : Jakub Błaszczykowski , Dariusz Dudka , Kamil Grosicki , Adam Matuszczyk , Adrian Mierzejewski , Rafał Murawski , Ludovic Obraniak , Eugen Polanski , Maciej Rybus , Rafał Wolski
Napastnicy : Paweł Brożek , Michał Kucharczyk , Robert Lewandowski , Artur Sobiech

A gdzie Adamiakowa??? Rozczarowanie...
 
pts 24

pts

Użytkownik
Na plus na pewno Wolski.
Kamiński? Kucharczyk? Sobiech? Bez komentarza.

PS. &quot;Powitajmy brawami panią prezydent&quot; - brawo Warszawa :)
 
ojciec 11

ojciec

Użytkownik
można było się tego spodziewać, tylko tak się zastanawiam po co na siłę pcha do kadry zawodników grzejących ławę? I to na dodatek od od kilku sezonów..
za Fabiańskiego-Kuszczak
za Brożka-Jankowski
 
M 17

miki3453

Użytkownik


Czyli siadło ? Tobet rozlicza szeroką kadre ? bo data jest jutrzejsza także chyba najłatwiejsze AKO w mojej bukmacherskiej historii ???? Dzięki dyzmaa
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Nie stresujcie się, jeszcze jest w razie potrzeby gotowa Lista Rezerwowa na Euro 2012:
w przypadku kontuzji któregoś z podstawowej kadry mogą wskoczyć:
Lista rezerwowa: Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok, 3A), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor Kulübü, Turcja, 29A), Marcin Komorowski (Tieriek Grozny, Rosja, 6A), Ariel Borysiuk (1.FC Kaiserslautern, Niemcy, 3A), Ireneusz Jeleń (LOSC Lille Métropole, Francja, 29A-5 goli), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów, 1A), Michał Żyro (Legia Warszawa, 0A).
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sam nie wierzę że oglądałem ten festyn z Warszawy ????
Jaka drużyna taka piosenka ???? roko koko, jarzębina ku***nia co to ma być :?:
Odnośnie powołań to też zwała z tego inteligenta Dyzmy. Napad zmiażdżył, jak wypadnie Lewandowski przez kontuzję to z przodu nic nie będzie. Do dzisiaj łudziłem się że pojedzie Majewski a tu lipa. Człowiek po podstawówce niszczy kibicom Euro, masakra.
No i ta Polska krew w żyłach Polanskiego, Perkisa i Obraniaka. O powołaniu Benisza już nie wspomnę bo chłop nie gra w Werderze a ma grać w reprezentacji i podejrzewam że będzie w wyjściowym składzie zamiast Wawrzyniaka.
Obyśmy szybko przegrali te Mistrzostwa przynajmniej mniej wstydu będzie.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Nie rozumiem czego wszyscy się czepili powołania Kamińskiego, wg jeden z lepszych ruchów Smudy. Młody, perspektywiczny, gra regularnie i to dość nieźle. I jest polakiem! Nie wiem co w tej grupie robi Fabiański, Boenisch, Brożek, Sobiech, Kucharczyk. Ich miejsce to niestety ale ławka rezerwowych. Z murawą do czynienia to mają chyba tylko na treningach. Przecież &quot;Benisz&quot; od dawna nic nie gra... Ile on leczył tą kontuzję? Rok? Jak on ma być w formie na Euro? Dalej... to mają być napastnicy? Jak oni w ogóle bramek nie strzelają. Ja się boję nie daj boże co będzie w wypadku jak Lewandowski nie będzie mógł grać. Mam wielką nadzieję, że Piech wskoczy za któregoś.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP

Czyli siadło ? Tobet rozlicza szeroką kadre ? bo data jest jutrzejsza także chyba najłatwiejsze AKO w mojej bukmacherskiej historii ???? Dzięki dyzmaa
zakład będzie rozliczony jak dani zawodnicy znajdą się na oficjalnej liście zawodników uprawnionych do gry na Ojro czyli pod koniec maja to chyba ma miejsce przed tym zgrupowaniem w Austrii także jeszcze sobie troszkę poczekamy, ale mam identyczne ako zagrane... ????
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Nie do końca rozumiem powołania dla Boenisha, czy nawet Polańskiego?. Nawet Czarek Wilk z Wisły jest mniej więcej pokroju tego drugiego. Już nawet nie chcę wspominać o Brożku, który chyba cały przemarznięty jest już od siedzenia na ławce w Szkocji...
A tak to szkoda, że nie ma Boruca i Żewłakowa, bo trochę doświadczenia i rutyny by Nam się przydało na turnieju.
Z kolei popieram powołanie dla Wolskiego i Kucharczyka. Ten drugi, kto ogląda mecze Legii, to widzie, że Michał dużo uczy się o samego Ljuboji i całkiem nieźle haruje na boisku, nie do końca zawsze widoczny. Ale najważniejsze, że gra i jest młody oraz głodny gry.

Sobiech sami wiemy, że chłopak utalentowany, ale trochę chyba za wcześnie poszedł za granicę. Jak większość Naszych trochę się przeliczył ze swoimi umiejętnościami. Jak na jokera na obecne warunki naszej kadry powinien wystarczyć.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Powołanie Matuszczyka, Fabiańskiego, Boenischa czy Kucharczyka to chyba jakiś żart. O ile jeszcze kandydatury tych trzech ostatnich można jakoś tłumaczyć, to co robi jakiś niemiecki ogórek z drugiej ligi? Zwłaszcza, gdy w 1 Bundeslidze gra młodszy, zdolniejszy i lepszy Borysiuk. Kpina!
Tak samo jak brak Boruca, Żewłakowa, Kuszczaka. Wszyscy grają i zaliczają się do najlepszych na swoich pozycjach.
Co więcej, wolałbym już w kadrze Frankowskiego, który byłby jokerem na parę minut, niż powoływanie Brożka. Sobiech jest młody, do kadry Hannoveru się łapie, więc może w przyszłości to zaprocentuje, ale Brożek? Lubię go, ale on miał już swoje szanse, nie zbawił nas i nie zbawi też w przyszłości także.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
A gdzie są nasi fantastyczni obcokrajowcy, którym na siłę dawaliśmy obywatelstwo przed wielkimi imprezami: Emmanuel Olisadebe, Roger Guerreiro, Euzebiusz Smolarek? hehe... może bez tego ostatniego ????
To samo stanie się z panami - Damien Perquis, Eugen Polanski - jeden nieudany turniej i out na zawsze z kadrą...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Teraz to najciekawsze się robi to, kogo z tej kadry odpali Smuda. Jeżeli nie będzie żadnych kontuzji oraz afer alkoholowych to w mojej ocenie na bank powinni polecieć Kucharczyk, Matuszczyk .. no i ?? Tu już gorzej. W mojej ocenie Wolski lub Kamiński, ale Franz mówi otwarcie, że dwóch młodych bierze na turniej. Obawiam się, że poleci Grosicki, a to będzie zła decyzja.

Jest tutaj jak widzę, dużo oponentów trenera. Mi też wiele decyzji się nie podoba ( wywalenie Żewłakowa to dla mnie strzał w kolano ), ale odpowie mi ktoś jaka jest różnica czy powołamy Kucharczyka czy Piecha ?? Matuszczyka czy Borysiuka ?? itd, itp.. Mówicie Frankowski ?? Chłop jest niesamowity, ale piłka to już nie tylko stanie pod bramką rywala, teraz trzeba grać, waldczyć , zap..... za bocznymi obrońcami , a Franek tego nie wytrzyma. Franz ma w głowie 11 nazwisk plus dwie trzy zmiany. Żaden z pozostałych powołanych i tak murawy nie powącha i naszej kadry nie zbawi. U mnie trener ma mimo wszystko kredyt zaufania, 70 % społeczeństwa chciało by trenerem został i ja też, więc na bluzganie przyjdzie czas po euro. Ale na bluzganie za to, że piłkarze są nieprzygotowani, a nie za to jakich wybrał, bo przynajmniej w tej kwestii pokazał się lepiej niż Engel czy Janas. Podsumowując - daje kredyt zaufania i czekam na czerwiec - wyjście z grupy plan minimum !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Nie do końca rozumiem powołania dla Boenisha, czy nawet Polańskiego?. Nawet Czarek Wilk z Wisły jest mniej więcej pokroju tego drugiego. Już nawet nie chcę wspominać o Brożku, który chyba cały przemarznięty jest już od siedzenia na ławce w Szkocji...

A tak to szkoda, że nie ma Boruca i Żewłakowa, bo trochę doświadczenia i rutyny by Nam się przydało na turnieju.

Z kolei popieram powołanie dla Wolskiego i Kucharczyka. Ten drugi, kto ogląda mecze Legii, to widzie, że Michał dużo uczy się o samego Ljuboji i całkiem nieźle haruje na boisku, nie do końca zawsze widoczny. Ale najważniejsze, że gra i jest młody oraz głodny gry.

Sobiech sami wiemy, że chłopak utalentowany, ale trochę chyba za wcześnie poszedł za granicę. Jak większość Naszych trochę się przeliczył ze swoimi umiejętnościami. Jak na jokera na obecne warunki naszej kadry powinien wystarczyć.

Zdecydowanie zgodzę się z pirelli, doświadczenie Boruca bardziej by się przydało w kadrze niż powracającego po kontuzji Tytonia. A co do Brożka to tak się zastanawiam co miał autor na myśli zabierając go ze sobą, bo jak dla mnie to on się nawet nie nadaje na listę rezerwową i bardziej by tutaj się przydał jak już ktoś wcześniej wspomniał Frankowski na końcówki spotkań. Pamiętam spotkanie Brożka który dostał szansę gry od początku spotkania po tym jak Celtowie wywalczyli mistrzostwo w meczu przeciwko Motherwell gdzie po marnym występie został on zmieniony w 59 minucie za 18 letniego Anthona Watta który z kolei został sprowadzony przed sezonem z występującego w Szkockiej II dywizji Airdrie United (III liga w hierarchii klubowej Szkockiej piłki) i co się okazało? w swoim pierwszym debiutanckim występie w kończącym się sezonie zdobył on 2 bramki kolejno w 63 oraz 65 minucie resztę niech każdy sobie sam dopowie.

PS Nasz trener podejmuje takie decyzje, że nawet jak zobaczył bym nazwisko Adamiak Adam to już nie zrobiło by to na mnie wrażenia.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
No cóż po Dyzmie można było się tego spodziewać
Fabiański rezerwowy od roku w Arsenalu BRAMKARZ MUSI BRONIĆ W SWOIM KLUBIE !! WIELKI BŁĄD
Boenisch ? Max lista rezerwowa chłopak miał potworną kontuzję wraca czerwona i to tyle z jego wystepów
Jodłowiec z niego taki środkowy obrońca jak ze Smudy selekcjoner
Wojtowiak za słaby
Matuszczyk - Druga liga Niemiecka dziękuje
Ojgen - WTF ?
No i najlepsze na deser powołał JEDNEGO NAPASTNIKA !!! Sobiech rezerwowy albo trybunowy Kucharczyk wyborowy snajper 3gole na sezon no i Wieczny Talent Brożek ławkę zmieniał co pół roku GRATULACJE
brakuje ( nie wliczam piłkarzy z charakterem Żewłakow i Boruc )
Jako trzeci skoro ma tak się oswoić to albo Sandomierski albo ... Skorupski
Do obrony zamiast tego drewna Banaś
Pomoc zamiast pseudo polaków Borysiuk
No i atak : Piech i Frankowski
ps : lista rezerwowa wymiata jak się pomyśli że napastnik albo obrońca doznanie kontuzji jakie tuzy ich zastąpią CZEKAM NA PIERWSZEGO SAMOBÓJA GŁOWACKIEGO NA EURO ????
Na szczęscie po Euro przyjdzie normalny trener i skończy się ta Szopka
ps2
Ciekawe kogo odrzuci Kucharczyk , Jodłowiec i ....
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jaka drużyna taka piosenka roko koko, jarzębina ku***nia co to ma być
Piosenka nie gra a widać, że naród ma poczucie humoru.:razz:


Co do powołań to zaskoczeń większych nie było. Nie rozumiem co poniektórych, którzy wspominają jeszcze o braku powołań dla Boruca i Żewłakowa. Przecież było to wiadomo od dawna i ich nazwiska na liście byłyby wielkim zaskoczeniem. Wielki kredyt zaufania dla Boenischa, moim zdaniem słuszny. Nie mamy nikogo na lewą stronę obrony i danie mu szansy tuz przed mistrzostwami to wg mnie pomysł dobry. Nie rozumiem powołań dla Wojtkowiaka i Jodłowca ale pewnie którys z nich wyleci jeszcze z kadry.
Co do pomocy to chyba brak jakiejkolwiek niespodzianki ale uważam, że Polanski w reprezentacji Polski to błąd i powinien być za niego chociażby Borysiuk.
Atak i największe emocje ???? Kucharczyk w sparingach musi walczyć jak o życie bo na tej liście jest chyba tylko dlatego, żeby potem wylecieć przy ogłaszaniu juz tego oficjalnego składu. Dziwi powołanie dla Brożka ale przyjmuje argumentację Smudy, chociaż się z nią nie zgadzam. Wolałbym Piecha widzieć na to miejsce. Frankowskiego powołać nie mógł odkąd wziął go do sztabu jako trenera napastników.
Na plus trzeba zaliczyć Kamińskiego i Wolskiego na liście oraz deklarację Smudy, ze weźmie dwóch młodych na turniej.

Ogólnie nie rozumiem aż takiej krytyki. Moim zdaniem również Smuda zrobił wiele błędów i najlepszym selekcjonerem nie jest ale jeszcze EURO się nie zaczęło a już niektórzy wieszają na nim psy. Trenera bronią wyniki a zespół jest przygotowywany do EURO. Narazie więc nie ma co prorokować tylko poczekać i rozliczać po mistrzostwach za wynik, a nie za skład. Ponad połowa Polski chciała go na trenera reprezentacji na mistrzostwa to dajmy mu ten turniej zagrać tak, jak sobie to ułożył.

Obyśmy szybko przegrali te Mistrzostwa przynajmniej mniej wstydu będzie.
Wstydu tą wypowiedzią juz sobie narobiłeś. Nie ma to jak prawdziwy kibic, który złość do Smudy potrafi przedłożyć nad kibicowanie drużynie narodowej;)
Z drugiej strony nie rozumiem, czy jeśli szybko odpadniemy po dwóch spotkaniach to będzie mniejszy wstyd niż gdybyśmy walczyli do ostatniego meczu w grupie albo i w fazie finałowej?:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom