>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Powołania na EURO 2012

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Piosenka nie gra a widać, że naród ma poczucie humoru.:razz:

Co do powołań to zaskoczeń większych nie było. Nie rozumiem co poniektórych, którzy wspominają jeszcze o braku powołań dla Boruca i Żewłakowa. Przecież było to wiadomo od dawna i ich nazwiska na liście byłyby wielkim zaskoczeniem. Wielki kredyt zaufania dla Boenischa, moim zdaniem słuszny. Nie mamy nikogo na lewą stronę obrony i danie mu szansy tuz przed mistrzostwami to wg mnie pomysł dobry. Nie rozumiem powołań dla Wojtkowiaka i Jodłowca ale pewnie którys z nich wyleci jeszcze z kadry.
Co do pomocy to chyba brak jakiejkolwiek niespodzianki ale uważam, że Polanski w reprezentacji Polski to błąd i powinien być za niego chociażby Borysiuk.
Atak i największe emocje ???? Kucharczyk w sparingach musi walczyć jak o życie bo na tej liście jest chyba tylko dlatego, żeby potem wylecieć przy ogłaszaniu juz tego oficjalnego składu. Dziwi powołanie dla Brożka ale przyjmuje argumentację Smudy, chociaż się z nią nie zgadzam. Wolałbym Piecha widzieć na to miejsce. Frankowskiego powołać nie mógł odkąd wziął go do sztabu jako trenera napastników.
Na plus trzeba zaliczyć Kamińskiego i Wolskiego na liście oraz deklarację Smudy, ze weźmie dwóch młodych na turniej.
Ogólnie nie rozumiem aż takiej krytyki. Moim zdaniem również Smuda zrobił wiele błędów i najlepszym selekcjonerem nie jest ale jeszcze EURO się nie zaczęło a już niektórzy wieszają na nim psy. Trenera bronią wyniki a zespół jest przygotowywany do EURO. Narazie więc nie ma co prorokować tylko poczekać i rozliczać po mistrzostwach za wynik, a nie za skład. Ponad połowa Polski chciała go na trenera reprezentacji na mistrzostwa to dajmy mu ten turniej zagrać tak, jak sobie to ułożył.


Wstydu tą wypowiedzią juz sobie narobiłeś. Nie ma to jak prawdziwy kibic, który złość do Smudy potrafi przedłożyć nad kibicowanie drużynie narodowej;)
Z drugiej strony nie rozumiem, czy jeśli szybko odpadniemy po dwóch spotkaniach to będzie mniejszy wstyd niż gdybyśmy walczyli do ostatniego meczu w grupie albo i w fazie finałowej?:grin:
eee ? Boenisch nie grał pół roku i dostał powołanie za jeden dobry występ w kadrze ? Trzeba mieć alternatywę jakby nie wrócił do tej formy a Dudki tam nie widzę brakuje Magiery
&quot;Dziwi powołanie dla Brożka ale przyjmuje argumentację Smudy, chociaż się z nią nie zgadzam. Wolałbym Piecha widzieć na to miejsce. Frankowskiego powołać nie mógł odkąd wziął go do sztabu jako trenera napastników.
Na plus trzeba zaliczyć Kamińskiego i Wolskiego na liście oraz deklarację Smudy, ze weźmie dwóch młodych na turniej.&quot;
Bełkot dyzmy a nie argumentacja to nie jest Ronaldo że wejdzie sobie po kontuzji i będzie strzelać na zawołanie nie gra rok a ten daje mu szansę bo grał dobrze w kadrze tak samo mógł grać Smolarek
Frankowskiego mógł powołać co za problem być grającym trenerem ? Niestety Franek ma dewizę : Nie dla zawodników z charakterem i to się sprawdza ( Piech lista rezerwowa )
Wow wielkie mi rzeczy aż dwóch młodych na turniej zajebiście tylko z racji ze będzie używać max 16 zawodników to młodych powinno być trochę więcej w tym jeden bramkarz np Skorupski , Sandomierski
Co do dalszej wypowiedzi to jest niemal pewne że odpadniemy w fazie grupowej jakby jeszcze przytrafiła się kontuzja Lewego ( chociaż on tak by go wystawił kontuzjowanego ) to jest Koniec .
Ofensywna siła ok jest dobra ale obrona ? Perquis po kontuzji i prawy obrońca Wasyl ? To jest nieporozumienie jak na dwa lata selekcji ... można było to łatwo naprawić i myśleć poważnie o wyjściu z grupy , ale po co
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Powiem tyle piosenka dno... totalne...
Z Peszkiem sytuacja jest śmieszna bo Smuda sam sobie strzelił w stopę. Jak wiadomo powiedział że nie będzie u niego kolejnej szansy tak było z BOrucem, Żewłakiem itd. a teraz sytuacja z Pupilem miała miejsce i niestety musiał sobie strzelić w stopę Franz... ale takie jest życiu patrząc na tą kadrę i nie które nazwiska jak Kucharczyk.... Sobiech to panowie grają tylko ze względu na managera nic więcej jak dla mnie. Do tego Sobiech który co ostatnio w Hannoverze zrobił hmm.. no tak miał przebłysk, Brożek jedzie za zasługi ogólne jednak po co nam zasługi jaki postęp zrobił zarówno Brożek tak i Sobiech w ostatnim pół roku w klubie hm... no nic... ławka ławka i jeszcze raz ławka. PRzyznam że wolałbym zamiast tych pseudo graczy właśnie graczy pokroju Wolski, Jankowski a nóż by byli czarnymi końmi tego się nie dowiemy Franz odpowie za wyniki oby dobre... bo jeśli z grupy nie wyjdziemy to Smuda niech se jedzie lepiej z Wojtkowiakiem do TSV ....
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wstydu tą wypowiedzią juz sobie narobiłeś. Nie ma to jak prawdziwy kibic, który złość do Smudy potrafi przedłożyć nad kibicowanie drużynie narodowej Z drugiej strony nie rozumiem, czy jeśli szybko odpadniemy po dwóch spotkaniach to będzie mniejszy wstyd niż gdybyśmy walczyli do ostatniego meczu w grupie albo i w fazie finałowej?
to nie jest kadra tylko drużyna Smudy. Dlaczego nie ma zorganizowanego dopingu na meczach kadry? Masowa naturalizacja i szukanie Bóg wie kogo, bo przecież co zachodnie to lepsze + burdel w PZPN odpycha kibiców od repry i to jest akurat fakt.
Polanski solidny, ograny w Bundeslidze dlatego nie wiem dlaczego się go tak czepiacie. W Mainz nawet jedenastki wykonywał co może świadczyć o tym, że ufają mu, a jednak to jest liga 2-3 klasy lepsza od naszego rodzimego podwórka. Chyba nikt nie będzie tu się ze mną spierał, że Ojgen jest słabszy od Jodłowca czy Matuszczyka - litości panowie, bądźcie poważni.
Czepiacie się również powołania dla Pawła Brożka.. Abstrahując od tego, że zagrałem go na kuponie, że zostanie powołany to jednak on ma umiejętności znacznie wyższe niż Piech czy Jankowski. Oni nie pokazali się totalnie podczas naszego śmiesznego zimowego zgrupowania, meczu nie dało się oglądać, bodajże z Bośnią u-23? Paweł rok wcześniej czy tam kiedyś (bodajże też z Bośnią) strzelił na dużym spokoju dwie bramki. W kadrze czuje się inaczej, bo w niego tam wierzą, a w Celticu dawno dali mu do zrozumienia, że nie wykupią go także to też inaczej oddziałuje na psychikę.

Dla mnie pewniakami do niepojechania są Jodłowiec, Sobiech/Kucharczyk i...? No właśnie i kto? Matuszczyka Franz ubóstwia, mimo że nawet w drugiej lidze niemieckiej nie zawsze się łapie to pewnie pojedzie.

Dziwi mnie nieco nieobecność Komorowskiego (nie wiem dokładnie jak jego stan zdrowia), ale skoro Perquis dostał szansę to i Marcin ją powinien otrzymać bo umiejętnościami bije Kamińskiego, Jodłowca czy Glika i to wyraźnie, a do tego zawsze to alternatywa na lewą obronę.

Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie... ;)
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
to nie jest kadra tylko drużyna Smudy. Dlaczego nie ma zorganizowanego dopingu na meczach kadry? Masowa naturalizacja i szukanie Bóg wie kogo, bo przecież co zachodnie to lepsze + burdel w PZPN odpycha kibiców od repry i to jest akurat fakt.

Polanski solidny, ograny w Bundeslidze dlatego nie wiem dlaczego się go tak czepiacie. W Mainz nawet jedenastki wykonywał co może świadczyć o tym, że ufają mu, a jednak to jest liga 2-3 klasy lepsza od naszego rodzimego podwórka. Chyba nikt nie będzie tu się ze mną spierał, że Ojgen jest słabszy od Jodłowca czy Matuszczyka - litości panowie, bądźcie poważni.
Czepiacie się również powołania dla Pawła Brożka.. Abstrahując od tego, że zagrałem go na kuponie, że zostanie powołany to jednak on ma umiejętności znacznie wyższe niż Piech czy Jankowski. Oni nie pokazali się totalnie podczas naszego śmiesznego zimowego zgrupowania, meczu nie dało się oglądać, bodajże z Bośnią u-23? Paweł rok wcześniej czy tam kiedyś (bodajże też z Bośnią) strzelił na dużym spokoju dwie bramki. W kadrze czuje się inaczej, bo w niego tam wierzą, a w Celticu dawno dali mu do zrozumienia, że nie wykupią go także to też inaczej oddziałuje na psychikę.

Dla mnie pewniakami do niepojechania są Jodłowiec, Sobiech/Kucharczyk i...? No właśnie i kto? Matuszczyka Franz ubóstwia, mimo że nawet w drugiej lidze niemieckiej nie zawsze się łapie to pewnie pojedzie.

Dziwi mnie nieco nieobecność Komorowskiego (nie wiem dokładnie jak jego stan zdrowia), ale skoro Perquis dostał szansę to i Marcin ją powinien otrzymać bo umiejętnościami bije Kamińskiego, Jodłowca czy Glika i to wyraźnie, a do tego zawsze to alternatywa na lewą obronę.

Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie... ;)
Chłopak gra dla nas bo go Niemcy nie chcieli i tyle wole polaków typu Borysiuk niż go
Co z tego że w kadrze strzelał skoro on nie gra ? Nie jest w rytmie meczowym to ciężko aby na Euro grał zajebiście .
&quot;w Celticu dawno dali mu do zrozumienia, że nie wykupią go także to też inaczej oddziałuje na psychikę&quot;
Jakby nasz wieczny talent posiadał rozum to by nie szedł do klubu gdzie z góry wiadomo będzie że będzie tylko rezerwowym więc tylko pretensje może mieć do siebie .
Dokładnie brak Komorowskiego no ale cóż zobaczymy co nasz Franz wymyśli bo zmienników dobrych nie mamy .
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Na szczęscie po Euro przyjdzie normalny trener i skończy się ta Szopka
W ostatnich latach nasza kadra miała normalnych trenerów, jednego wybitnego i co z tego wynikło? Na każdej imprezie porażka i wstyd, nazwijmy to po imieniu. Przecież Austriacy nas tak wkręcali w ziemię, że obrońcy do dziś powinni mieć zawroty głowy. Boruc ratował nam tyłki na wielkich imprezach, ale np. Żewłakow był ładnie wkręcany w ziemię. Szopką to jest lament od pół roku, że ich nie zabrał na Euro. Przecież każdy o tym wiedział, Smuda zmienia zdanie ale pod tym względem był stanowczy od początku. Wczoraj ogłasza kadrę, a na forum dalej lament, że nie powołał Żewłakowa i Boruca...daj Pan spokój.
Odnośnie napastników jestem zdania, że i tak Lewandowski będzie grał wszystkie mecze po 90 minut. Nie mamy drugiego dobrego zawodnika na tę pozycję. Nikt mi nie powie, że Piech czy Franek nagle uratują naszą kadrę w 87 minucie. Jeśli chłopaki w najlepszym składzie z Lewym w przodzie nie będą dawać rady to inni napastnicy tym bardziej. Od Piecha bardziej wolałbym Jankowskiego, bo chłopak jest młody i rozwija się z sezonu na sezon. Widać w nim dużo większy potencjał niż u kolegi z napadu. Zresztą nasza liga jest tak daremna, że do napadu wchodzi stoper Stano i gra tam jak profesor. Pewnie gdyby grał cały sezon w ataku miałby więcej bramek niż Piech. Franek w tej słabiźnie stoi sobie wśród większości słabych stoperów i punktuje ich jak bokser, bez biegania. Snajperem jest genialnym.
Mamy jednego dobrego zawodnika w ataku, klasa światowa i zakładam się dziś, że Lewy zagra wszystkie mecze od początku do końca.
Dla mnie największa porażka to powołanie Matuszczyka, czy Boenischa. Zabieranie tych ludzi jest po prostu nie fair, w stosunku do zawodników, którzy przez całą rundę grali bardzo dobrze i starali się o powołanie. Mógł powołać tego Banasia...
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
A gdzie są nasi fantastyczni obcokrajowcy, którym na siłę dawaliśmy obywatelstwo przed wielkimi imprezami: Emmanuel Olisadebe, Roger Guerreiro, Euzebiusz Smolarek? hehe... może bez tego ostatniego ????

To samo stanie się z panami - Damien Perquis, Eugen Polanski - jeden nieudany turniej i out na zawsze z kadrą...
Akurat Rogera bym się nie czepiał, bo w Austrii był jednym z lepszych w naszej ekipie i przynajmniej gola strzelił ;)

Co do powołań to Brożka powinien zamienić na kogoś z duetu Piech - Jankowski. Są faceci w grze, a Brożek ostatnio nic nie gra.
Wolskiego wymieniłbym na Żyro. Oglądam czasami naszą ligę i Żyro gra na pewno lepiej i na murawie spędza więcej czasu niż ten drugi.
Kucharczyk nie jest złym rozwiązaniem. Facet na meczach się stara, walczy, a takie zachowanie ma wpływ na innych zawodników. Ambicji mu odebrać nie można.
Powołanie Glika też na siłę. Już lepiej Komorowskiego. Jakoś nie przekonuje mnie Glik, w kadrze nic nie pokazał, więcej było błędów niż dobrych zagrań.
A co do farbowanych lisów to się przyczepie tylko Benisza. Chłop nie grał ok. 1,5 roku i na pewno będzie miał dużo mniejszą wydolność. Ojgen i Ludo grają na dobrym poziomie, szczególnie Obraniac, który już dużo zrobił dla naszej kadry.
No i szkod, że nie ma Boruca i Żewłakowa, ale to było pewne. Jak dla mnie jedni z bardziej charyzmatycznych polskich piłkarzy, a tego brakuje kadrze.

Czasu już nikt nie cofnie. Trzeba wierzyć w naszych i nie narzekać. Czeka nas wspaniały turniej, promocja dla kraju, coś czego nigdy nie było i czego nigdy już nie doczekamy ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
ale odpowie mi ktoś jaka jest różnica czy powołamy Kucharczyka czy Piecha ?? Matuszczyka czy Borysiuka ?? itd, itp.. Mówicie Frankowski ?? Chłop jest niesamowity, ale piłka to już nie tylko stanie pod bramką rywala, teraz trzeba grać, waldczyć , zap..... za bocznymi obrońcami , a Franek tego nie wytrzyma.
Różnica jest taka, że Ariel regularnie gra w klubie z 1 Bundesligi, a Matuszczyk nie gra w drugoligowym Dusseldorfie. Różnica jest więc oczywista. Poza tym Borysiuk jest o dwa lata młodszy i jest 100% Polakiem! Matuszczyk to przydupas Smudy, podobnie jak Wojtkowiak, Fabiański i paru innych. Dlatego zostali powołani, a wszyscy Euro powinni oglądać z trybun albo sprzed TV ...
Frankowski mógłby zostać powołany jako przysłowiowy joker. Wchodziłby na ostatnie 5-15 minut, gdybyśmy potrzebowali strzelić bramkę. Nie oszukujmy się Lewandowski i tak będzie grał po 90 minut, więc inni napastnicy będą i tak pełnić tylko rolę jokera, a do tego najlepiej się nadaje najbardziej bramkostrzelny i najbardziej doświadczony zawodnik jakim jest Frankowski...
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⛔Fabiański - wolałbym Kuszczaka. Dla mnie Tomek to świetny bramkarz z bardzo dużym doświadczeniem. Ostatnio notował bardzo dobre występy no i najważniejsze, że grał. Fabiański od roku siedzi na ławce i raczej się pogodził z tym, że Szczęsny go wygryzł na dobre z pierwszego składu. Dla mnie Fabian jest zawodnikiem bez charakteru, bez wyrazu.
✅Wojtkowiak - w reprezentacji zagrał 17 meczy. Solidny, boczny obrońca z dużym doświadczeniem (gra w europejskich pucharach w barwach Lecha). Szczerze to nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek zagrał słaby mecz w reprezentacji. Zawsze gra na poziomie. Co prawda ostatnio nie grał w Lechu ale jestem pewien, że jak dostanie szansę gry na EURO to nie zawiedzie.
⛔Matuszczyk - zagrał w kadrze 13 meczy ale jakoś nigdy nie błysnął. Moim zdaniem jest za słaby do reprezentacji. Wolałbym, żeby w miejsce Matuszczyka został powołany Radek Majewski, który przede wszystkim jest kreatywnym i ofensywnie nastawionym graczem. Gra w silnej 2 lidze angielskiej i ostatnio błysną formą (4 bramki w 2 meczach). Każde podanie Majewskiego mogłoby przynieść zagrożenie pod bramką rywali. Osobiście brakuje mi w kadrze kreatywnego środkowego pomocnika ...

✅ Grosicki, Rybus, Wolski
- pierwszy z nich rozgrywa rewelacyjny sezon w bardzo silnej lidze tureckiej. Zagrał w tym sezonie 38 meczy i strzelił 7 bramek. Przyda się nam szybki, boczny pomocnik. Rybus to samo. Bardzo dobry sezon. Zimą przeniósł się do Rosji do Tereka gdzie notuje bardzo dobre występy. Wolski to objawienie tego sezonu w Ekstraklasie. Zaliczył bardzo dobry sezon w barwach Legii. Atutem wszystkich 3 graczy jest wiek. Odpowiednio 23, 23 i 19 lat. Gra na dużej imprezie jaką jest EURO zaowocuje i jeśli przyjdzie im grać w przyszłości na przykład na MŚ będą mieli już spore doświadczenie.
✅ Kucharczyk - młody (21 lat), waleczny, zadziorny. Może nie strzela na zawołanie ale przyda nam sie tego typu napastnik. Tak jak w przypadku powyższej trójki EURO, będzie dla niego sporym doświadczeniem i gra na tej imprezie zaowocuje w przyszłości.
✅ Sobiech - kolejny &quot;młody wilk&quot;. Ma dopiero 22 lata, a gra już w czołowym klubie Bundesligi bo za taki należy uznać Hannover i strzela dla niego bramki. Moim zdaniem mimo tego, że nie grał zbyt wiele to sam fakt trenowania i rywalizowania jest dla niego bezcenną lekcją. Moim zdaniem dobrze się stało, że znalazł się w kadrze na EURO. Za kilka lat może to być jeden z najlepszych polskich piłkarzy.
Reasumując moim zdaniem najlepszym posunięciem Smudy jest danie szansy młodym, perspektywicznym graczom. Może to zaowocować w przyszłości i na kolejnej imprezie możemy być naprawdę silą ekipą. W kadrze znaleźli się również doświadczeni piłkarze tacy jak Murawski, Dudka, Wasilewski czy Brożek. To też jest potrzebne drużynie. Musi, ktoś krzyknąć przed meczem i zmobilizować młodzież. Połączenie &quot;młodzieży&quot; z doświadczonymi piłkarzami może przynieść nieoczekiwane wyniki. Moim zdaniem mamy dobrą reprezentację.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Sobiech - kolejny &quot;młody wilk&quot;. Ma dopiero 22 lata, a gra już w czołowym klubie Bundesligi bo za taki należy uznać Hannover i strzela dla niego bramki. Moim zdaniem mimo tego, że nie grał zbyt wiele to sam fakt trenowania i rywalizowania jest dla niego bezcenną lekcją. Moim zdaniem dobrze się stało, że znalazł się w kadrze na EURO. Za kilka lat może to być jeden z najlepszych polskich piłkarzy.
dla mnie to akurat bardzo kiepska nominacja...
przez cały sezon 220 minut w Bundeslidze i uwaga... 1 gol! jeśli dobrze pamiętam to z dwóch metrów do pustej bramki, ale mogę się mylić. W LE niecałe 200 także przez cały sezon zagrał niecałe 5 spotkań w pełnym wymiarze czasowym i strzelił 3 bramki... Często dostawał ogony po 5-7 minut, a w klubowej hierarchii napastników był na 4-5 miejscu. Z czym do ludzi? Nieco przereklamowany zawodnik co by nie mówić, promowany w Polsce, a był solidnym ligowcem na nasze warunki i nic więcej. Dla mnie to Kucharczyk zasługuje na wyjazd, a nie Sobiech, który ani w kadrze, ani w klubie nie zabłysnął ani na chwilę.
Resztę posta całkowicie popieram, szkoda tylko, że Wolski pod koniec sezonu w kraju nieco przygasł, ale potencjał ma bardzo duży i napewno jest prospektem dla repry, jeśli tylko obierze dobry kierunek.
Rybus zaskoczył mnie inplus - egzotyczny kierunek, ale gra w pierwszym składzie i zbiera bardzo pochlebne recenzje - nie spodziewałbym się tego.
Martwi mnie tylko jedno... Jaką mamy alternatywę dla Kuby? Oczywiste jest, że wszyscy wiedzą o jego &#39;szklistej budowie ciała&#39; i nie zdziwie się jakby Grecy już ostrzej pograli wobec niego i załóżmy, że wylatuje z turnieju. Co wtedy? Grosicki, Obraniak, Mierzejewski, Rybus, Kucharczyk - wszyscy w kadrze grali tylko na lewym skrzydle, na prawym nie... Piszczek do przodu? wątpie, żeby Franz aż tak zaszalał. Mamy jakikolwiek wariant? Peszkin wyleciał i w sumie żadnej opcji, bo Brożka na boku to jakoś nie widzę ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wstydu tą wypowiedzią juz sobie narobiłeś. Nie ma to jak prawdziwy kibic, który złość do Smudy potrafi przedłożyć nad kibicowanie drużynie narodowej;)
Z drugiej strony nie rozumiem, czy jeśli szybko odpadniemy po dwóch spotkaniach to będzie mniejszy wstyd niż gdybyśmy walczyli do ostatniego meczu w grupie albo i w fazie finałowej?:grin:
Żaden wstyd, to jest moje zdanie i nikt go nie zmieni, znaczy się zmieni kiedy farbowane lisy nie będą grały w reprezentacji a całym tym cyrkiem nie będzie dowodził Dyzma. Zresztą jest multum osób które mają zdanie podobne do mojego.
Ta kadra mnie nie interesuje, bo to nie jest drużyna narodowa tylko drużyna leśnych dziadów z PZPN-u. Po co nam farbowane lisy w kadrze. Wolę aby grali młodzi chłopacy którzy chcą grać dla tej drużyny a nie dziady które nie dostały się do kadry swoich pierwszych reprezentacji chodzi mi o Perkisa, Polanskiego i Benisza. Co oni mają wspólnego z Polską? Kurzajewski twierdzi że mają Polską krew w żyłach ????
ktoś kiedyś powiedział że &quot;jakby jeszcze kilka lat Sumda był selekcjonerem to grali by Murzyni bo ich dziadek zjadł kilkaset lat temu jakiegoś Polaka&quot;
Młodzi mogą przegrywać ale i tak będę im kibicował bo wiem komu kibicuję, uwierz mi gdyby w kadrze grali sami Polacy a trenerem nie byłby Sumda byłby doping na trybunach, podejście kibiców też by było inne. Wczoraj mieliśmy przykład Januszów na festynie w Warszawie, ale ktoś powie że było mnóstwo wiernych kibiców &quot;naszej&quot; Reprezentacji.
Reasumując mnie po prostu ta drużyna nie interesuje i ubolewam nad tym że taki człowiek jak Dyzma zmarnował szansę jaką dostaliśmy czyli organizację ME.
 
Z 619,9K
Powolania zdecydowanie niezaskoczyly i na dzien dzisiejszy sa to napewno najlepsi gracze naszej druzyny.Zadnym zaskoczeniem niejest brak Piecha lub Jelenia.Ten drugi niegra w klubie i najlepszy okres ma za soba.Mam nadzieje ze uda sie wyjsc z grupy i to juz bedzie sukces.Na wiecej nielicze a kazdy plus poza wyjsciem z grupy bedzie mila niespodzianka
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Dobrze wiadomo, że Smuda nie powołuje piłkarzy z charakterem.
Boruc, Żewłakow Kuszczak a nawet Peszko - wylecieli z kadry za pierdoły.

Każdy z tych 4 piłkarzy ma charaktery, silne gadanie a Smuda nie umiałby nad Nimi &quot;panować&quot;, to najlepiej ich olać. I wmawiać że lepszy jest taki Fabiański, co sobie siedzi rok na ławce, czasem zagra w pucharze ale on Smudy nigdy nie zawiódł ????

Co do napastników to szkoda gadać..
Farbowane lisy w kadrze są, jednego nie chcieli Niemcy, jeden po rocznej kontuzji od razu ma pewne miejsce w składzie..

Znając życie to uda się reprezentacji Smudzie/PZPN-u wyjść z grupy ( Grzesiu to załatwił, tak samo jak grupę ) tak więc kolejne lata ze Smudą.. ????

Żenada ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bełkot dyzmy a nie argumentacja to nie jest Ronaldo że wejdzie sobie po kontuzji i będzie strzelać na zawołanie nie gra rok a ten daje mu szansę bo grał dobrze w kadrze tak samo mógł grać Smolarek
Frankowskiego mógł powołać co za problem być grającym trenerem ? Niestety Franek ma dewizę : Nie dla zawodników z charakterem i to się sprawdza ( Piech lista rezerwowa )
Wow wielkie mi rzeczy aż dwóch młodych na turniej zajebiście tylko z racji ze będzie używać max 16 zawodników to młodych powinno być trochę więcej w tym jeden bramkarz np Skorupski , Sandomierski
Wczoraj na konferencji jeden z dziennikarzy zapytał Smudę o Boruca i Żewłakowa. Te odpowiedział, że gdyby zmienił zdanie to zaraz pojawiłyby się zarzuty, że jest niekonsekwentny i nie ma własnego zdania. I tu rację miał bo tak by było (chociaż uważam że to jego największy błąd). Podobnie z Frankowskim - wielu teraz narzeka, że źle zrobił omijając go ale co byłoby gdyby go zabrał? Druga połowa byłaby zdziwiona że jak można brać gracza, który do tej pory był trenerem reprezentacyjnych napastników. Wcześniej zarzucano mu brak konsekwencji, wczoraj nią jednak błysnął.

Żaden wstyd, to jest moje zdanie i nikt go nie zmieni, znaczy się zmieni kiedy farbowane lisy nie będą grały w reprezentacji a całym tym cyrkiem nie będzie dowodził Dyzma. Zresztą jest multum osób które mają zdanie podobne do mojego.
Ja też nie jestem zwolennikiem tego, żeby grali w naszej reprezentacji ludzie, którzy grają tu bo gdzie indziej ich nie chcieli. Nie znaczy to jednak, że trzeba przechodzić ze skrajności w skrajność - albo się jest do końca zakochanym albo zachowuje się tak jak Tomaszewski. A jeśli:
Ta kadra mnie nie interesuje
to mi byłoby bez różnicy, czy strzelą chociaż jednego gola czy wygrają całe mistrzostwa.

Znając życie to uda się reprezentacji Smudzie/PZPN-u wyjść z grupy ( Grzesiu to załatwił, tak samo jak grupę ) tak więc kolejne lata ze Smudą
Już wiadomo dlaczego w Grecji takie długi:grin: Z nimi nie mamy szans wygrać grupy ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Wczoraj na konferencji jeden z dziennikarzy zapytał Smudę o Boruca i Żewłakowa. Te odpowiedział, że gdyby zmienił zdanie to zaraz pojawiłyby się zarzuty, że jest niekonsekwentny i nie ma własnego zdania. I tu rację miał bo tak by było (chociaż uważam że to jego największy błąd). Podobnie z Frankowskim - wielu teraz narzeka, że źle zrobił omijając go ale co byłoby gdyby go zabrał? Druga połowa byłaby zdziwiona że jak można brać gracza, który do tej pory był trenerem reprezentacyjnych napastników. Wcześniej zarzucano mu brak konsekwencji, wczoraj nią jednak błysnął.

Ja też nie jestem zwolennikiem tego, żeby grali w naszej reprezentacji ludzie, którzy grają tu bo gdzie indziej ich nie chcieli. Nie znaczy to jednak, że trzeba przechodzić ze skrajności w skrajność - albo się jest do końca zakochanym albo zachowuje się tak jak Tomaszewski. A jeśli:
to mi byłoby bez różnicy, czy strzelą chociaż jednego gola czy wygrają całe mistrzostwa.

Już wiadomo dlaczego w Grecji takie długi:grin: Z nimi nie mamy szans wygrać grupy ????
Tylko wsród pseudo pijaków ma konsekwencje dziwnym trafem nie pamięta co mówił na początku o zawodnikach nie grających w klubach rozumiem jakby nie było lepszych , ale gdy są to tak się kompromituje więc jedna w tą czy w tą ...
 
Z 619,9K
Mysle ze niepowolujac Boruca,Peszko ,Kuszczaka itd dobrze zrobil poniewaz oni niczego szczegolego do tej reprezentacji by niewniesli.Sa to marni grajki moze poza Borucem,ale przeciesz na brak bramkarzy to niemozna narzekac.Kadra jaka jest to jest ale lepszej poprostu niema
 
P 4

paueuek

Użytkownik
Paaanie daj Pan spokój... staram się mieć zawsze jakiś szacunek dla decyzji selekcjonera (tego czy wcześniejszych) ale to co Smuda dał na Euro to jest prawie zamach stanu. Przede wszystkim reprezentacja to dobro narodowe więc osobiste fochy Smudy na Boruca nie mogą mieć miejsca! Fabiański to teraz niewiadoma a Boruc to podstawowa figura w Fiorentinie, dodatkowo jest doświadczony - grał już na mistrzostwach. Wojtkowiak? Smuda lansował go już w Lechu i widać dalej jest w nim zakochany. A największym kwasem jest dla mnie to że wogóle pojawia się nazwisko Brożka... cyrk...

Kibicowskie serce jest zawsze optymistyczne ale trzeba brać też pod uwagę warianty pesymistyczne i tak np. wypadnie ktoś z obrony - wejdzie emeryt Głowacki, Kuba wypadnie - wejdzie rozgrywać Matuszczyk, Lewy wypadnie - wejdzie Brożek i mamy reprezentację jak za czasów Apostela ...

Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli i wierze że zostaniemy Mistrzami Europy ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Boruc - Komorowski, Żewłakow, Głowacki, Golański - Peszko, Mila, Salomon/Borysiuk, Żyro - Piech, Jeleń/Frankowski
Rezerwa: Kuszczak, Lisowski, Banaś, Augustyn, C.Wilk, Majewski
Może jestem już totalnie nieobiektywny względem Smudy, ale ... nie sądzę by taka drużyna przegrała z naszą S-kadrą, a już napewno nie ze zmiennikami pierwszej &quot;11&quot; ...
 
sektorowka 0

sektorowka

Użytkownik
Zdecydowanie brakuje nazwisk ligowych. Więcej zaufania panie Smuda. Taki Komorowski w miejsce Glika to jest przecież logiczna kwestia.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kiedyś też Glika uważałem za słabego i niepewnego obrońcę, ale trochę się od tamtego czasu zmieniło i Glik obecnie sobie naprawdę dobrze radzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom