>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Winmasters: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
A 861

amigo007

Użytkownik
Edit. to chyba te warunki:
&quot;Niniejsza oferta obowiązuje do 31. grudnia 2016, 23:59
Niniejsza oferta bonusowa obowiązuje dla klientów zamieszkujących w Polsce.
Niniejsza oferta jest dostępna dla nowych klientów, którzy nie dokonali wcześniej wpłaty pieniężnej na swoje konto Gotówka zakłady sportowe na winmasters i tylko raz na klienta.
Niniejsza oferta bonusowa dotyczy 100% bonusu od pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 200 PLN.
Aby skorzystać z niniejszej oferty gracz musi wprowadzić BONUS200PL w polu “Kod Bonusowy”, podczas dokonywania wpłaty na swoje konto Gotówka zakłady sportowe.
Minimalna kwota depozytu kwalifikująca do skorzystnia z niniejszej oferty wynosi 40 PLN.
Bonus przyznawany jest na podstawie pierwszego depozytu po utworzeniu konta; depozyt ten musi zostać wpłacony w ciągu 14 dni od momentu utworzenia konta.
Kwota depozytu i bonusu musi być obrócona dziewięć (9) razy w rozliczonych zakładach sportowych z kursem co najmniej 2,10, z wyłączeniem wszelkiego rodzaju handicapów, remis nie ma zakładu i zakładów Forecast / Tricast. Aby zakład multi zaliczał się na poczet wymagań obrotu, każda selekcja powinna mieć kurs równy lub wyższy niż 1,20, a kurs całkowity powinien wynosić co najmniej 2,10. Wówczas kwota bonusu zostanie przeniesiona z konta bonusowego do konta gotówkowego i będzie mogła zostać wypłacona. Zakłady systemowe nie są wliczane na potrzeby wymogów obrotu.
Kupony, które zawierają mecze z marżą 0% nie liczą się do wymagań obrotu. Zakłady wypłacone nie przyczyniają się do spełnienia wymogów obrotu lub wymogów przyznania jakiejkolwiek promocji sportowej.
Anulowane zakłady / mecze lub uczestnicy, którzy nie wzięli udziału w wyścigu lub wydarzenia, które z jakiegoś powodu zostały rozliczone po kursie (1,00) nie są uwzględniane przy kalkulacji obrotu bonusem.
Wymagania obrótu muszą być spełnione poprzez grę w zakłady sportowe, w ciągu 60 dni od dokonania pierwszego depozytu, w przeciwnym razie bonus wygasa, a wszelkie środki znajdujące się na rachunku Bonus sportowy i powiązane z nim wygrane przepadają.
Wypłaty zlecone przed spełnieniem wymagań obrotu bonusem skutkują anulowaniem promocji i wszelkich środków na koncie Bonus sportowy użytkownika oraz utratą powiązanych wygranych.
Każdy postawiony zakład przyczyni się do spełnienia wymogów obrotu maksymalnie w 50% kwoty bonusu. Na przykład, jeżeli kwota przyznanego bonusu wynosi 100 EUR, maksymalna kwota, którą każdy zakład może przyczynić się do spełnienia wymagań obrotu, wynosi 50 EUR.
Kalkulacja obrotu bonusem rozpoczyna się od momentu, przyznania bonusu na konto użytkownika.
Niniejsza promocja nie może być używana w połączeniu z lub przyczynić się do przyznania, innej promocji.
Regulamin świadczenia usług winmasters ma zastosowanie (§14. Ogólne zasady bonusu).
Oferta jest ważna dla wszystkich nowych klientów zarejestrowanych po 01/11/2016, 14:00. Dla dotychczasowych klientów, którzy skorzystali z oferty bonusowej przed 01/11/2016, 14:00, oferta pozostaje ważna i podlega Warunkom, które zostały zaakceptowane podczas aktywacji oferty.&quot;
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
Chodzi o to;
Pokaż listę

Przeciągnij w dół, aby odświeżyć...

Nowa platforma winmasters, freebet 20 PLN i reload bonus do 200 PLN!
Od: winmasters
07.12
Jeżeli nie widzisz treści wiadomości. Kliknij tutaj by ją wyświetlić.




Witaj! Adam W
Nazwa użytkownika: M...


Nowa platforma winmasters, freebet 20 PLN
i reload bonus do 200 PLN!

Podążając za trendami rynkowymi oraz pragnieniami i potrzebami graczy, stale rozwijając i ulepszając swoje produkty w celu zaoferowania swoim użytkownikom najlepszych możliwych doświadczeń winmasters uruchomił nową platformę i nową wersję mobilną!
winmasters zaktualizował swój produkt, by dać Ci szansę gry w ponad 25,000 wydarzeń live miesięcznie, wprowadził funkcję cashout dla zakładów sportowych, by spotęgować wrażenia w czasie gry, kiedy gracz będzie w stanie wypróbować setki szybkich zakładów zawsze otrzymując najlepsze kursy dla tysięcy wydarzeń!
Nie zapomnij o nowym Kasynie Live z dealerami z WJ Marriot w Bukareszcie!
Sprawdź teraz nowe funkcje i wykorzystaj NAJLEPSZĄ ofertę:
Nie wykorzystałeś jeszcze swojego freebetu 20 PLN? Zaloguj się na swoje
konto i odbierz bonus*.
Chcesz więcej? Odbierz swój 100% reload bonus do 200 PLN by cieszyć się nową platformą! Dokonaj wpłaty minimum 40 PLN. Użyj kodu: PLWMNEW100
Włącz się do prawdziwej gry!
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Wszystko fajnie Winmasters tylko te wasze promocje trochę kuleją. Dostałem od was kilka dni temu sms z informacją o darmowym 20 PLN na koncie. Zapoznałem się z regulaminem promocji który informował że darmowe 20zł trzeba obrócić 7 razy po kursie minimum 2,1 na kupon gdzie kurs minimalnego zakładu to nie mniej jak 1,2. Wysłałem parę kuponów i ku mojemu zdziwieniu żaden pomimo spełnionych warunków nie został zaliczony do obrotu bonusu. Postanowiłem jeszcze raz wczytać się w regulamin - tym razem klikając link przy kwocie 140 wskazującej pozostały wymagany obrót bonusem. Tam znalazłem kompletnie inne warunki obrotu mówiące o minimum dwóch zdarzeniach na kupon po minimalnym kursie 1,8 na zdarzenie. Zaskoczony tą rozbieżnością napisałem do waszego supportu który poinformował mnie że ta informacja z kursami 1,8 to błąd i liczą się zasady z minimalnymi kursami 1,2 na kupon i łącznym powyżej 2,1. Odpowiedź ta kompletnie zbiła mnie z tropu gdyż skoro tak to czemu nie zaliczyło mi wysłanych poprawnie kuponów? Kolejna próba kontaktu z supportem to wmawianie mi że moje kupony nie spełniły warunku o minimalnym kursie 2,1. Z racji kompletnego absurdu wysłałem kolejnego emaila z numerami konkretnych kuponów i dostałem tylko odpowiedź że sprawa została przekazana dalej i od ponad 24 godzin cisza. Jak długo może trwać wyjaśnienie tej kwesti i co z czasem który mija a jak wiadomo dajecie tylko 20 dni na ten obrót. Zauważyłem że kupon przy warunku 1,8 kurs minimalny zakładu przy dwóch takich zdarzeniach jest zaliczany ale nadal nie wiem czy jest to minimalny warunek. Z góry dzięki za odpowiedź.
PS
Ktoś może ma ten sam problem? Od ponad 48 godzin czekam na jakieś info z supportu i nic ...
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Przepraszamy, jednak cały czas czekamy na wyjaśnienia.
Jak tylko będziemy mieli oficjalne potwierdzenie, gdzie leży błąd, będziemy odpowiednio informować Klientów.
Przepraszamy.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Z przykrością musimy poinformować, iż błędnie została ustawiona promocja, co sprawiło, że niektórzy Klienci mogli zauważyć nie wszystkie postawione zakłady (zgodne z Regulamine0, wliczone do obrotu.
Informujemy zatem, iż problem został rozwiązany. Kurs minimalny zdarzenia to 1,20, a całkowity 2,10. Zdarzenia pojedyncze nie wliczają się do obrotu bonusem.
W razie jakichkolwiek niejasności prosimy pisać na support.
Przepraszamy za niedogodności....mamy tylko nadzieję, że to dobrego złe początki
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Z przykrością musimy poinformować, iż błędnie została ustawiona promocja, co sprawiło, że niektórzy Klienci mogli zauważyć nie wszystkie postawione zakłady (zgodne z Regulamine0, wliczone do obrotu.

Informujemy zatem, iż problem został rozwiązany. Kurs minimalny zdarzenia to 1,20, a całkowity 2,10. Zdarzenia pojedyncze nie wliczają się do obrotu bonusem.

W razie jakichkolwiek niejasności prosimy pisać na support.

Przepraszamy za niedogodności....mamy tylko nadzieję, że to dobrego złe początki
Co z kuponami, które zostały zagrane na tych warunkach, a nie są wliczone do obrotu?
Klikając zakładkę &#39;bonus history&#39; nadal wyświetla się informacja, że każde zdarzenie musi miec kurs co najmniej 1.8.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
I co ze straconym czasem przez te kila dni? Odpuściłem obracanie bonusu przez te dni bo nie wiedziałem jakie są w końcu warunki minimalne. Czy jest szansa na przedłużenie czasu obrotu bonusu o te kilka dni?
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Podbijam jeszcze raz. Wysłałem dwa kupony w nocy na NHL by sprawdzić czy faktycznie działa już poprawnie. Oba kupony spełniające warunki i oba nie zaliczone do obrotu. Tak jak wyżej ktoś napisał nadal też graficznie nie poprawione i ciągle wyświetla się info o 1,8 kurs zdarzenia minimalny.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Ciagle wliczane jest 1.20 - jak wykonacie obrot 140 pln tymi dubelkami itd to piszecie do supportu i anulują Wam reszte obrotu. Bynajmniej taką włąsnie otrzymałem informacj ebędąc na koncu obrotu.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Prosimy nie panikować, oczywiście wszystkie zakłady prawidłowo postawione od momentu dodania bonusu zostaną normalnie wliczone.
Jeżeli dokonałeś/łaś obrotu, a na koncie freebet lub bonus jest nadal aktywny, napisz do supportu, oni rozwiążą Twój problem.
Nie mieliśmy na celu, aby ktokolwiek został pokrzywdzony. Źle ustawiona promocja zakończy się, a z nią wszelkie nieprawidłowości z obliczaniem obrotu bonusem.
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
dostałem jakis bonusik w kwocie 20PLN.
@winmasters mam pytanie czy sa jakies warunki obrotu tych 20pln do wyplaty i jaka minimalna wyplata?
Tak w ogole ten buk bezproblemowy,wyplacalny, bo nie pamietam kiedy tam gralem.
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
dostałem jakis bonusik w kwocie 20PLN.
@winmasters mam pytanie czy sa jakies warunki obrotu tych 20pln do wyplaty i jaka minimalna wyplata?
Tak w ogole ten buk bezproblemowy,wyplacalny, bo nie pamietam kiedy tam gralem.
Wypłacalny bez problemu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom