>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w Rugby 2015

daavid5 671

daavid5

Użytkownik
18 września w Anglii rozpocznie się Puchar Świata w Rugby w formule UNION.
Udział wezmą następujące zespoły: Anglia, Nowa Zelandia, Francja, Australia, Republika Południowej Afryki, Argentyna, Irlandia, Szkocja, Walia, Włochy, Tonga, Samoa, Namibia, Kanada, Stany Zjednoczone, Gruzja, Rumunia, Japonia, Fidżi, Urugwaj
Informacje o turnieju na wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_%C5%9Awiata_w_Rugby_2015

Grupy

Oficjalna strona turnieju: http://www.rugbyworldcup.com
Kursy na mecze: http://www.oddsportal.com/rugby-union/world/world-cup
Kursy na wygraną w turnieju: http://www.oddsportal.com/rugby-union/world/world-cup/outrights/
Kupony brytyjskich bukmacherów:
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Najważniejsze linki zostały raczej zawarte, szczególnie oficjalna stronka bardzo przejrzysta, zawierająca sporo przydatnych informacji o składach, aktualnościach itp.
Jest to trzecia pod względem oglądalności impreza na świecie(po IO i MŚ w piłkę nożną), więc zainteresowanie jest i gorąco zachęcam użytkowników do zapoznania się z dyscypliną i śledzeniem rozgrywek.
Z mojej strony mogę dodać typy długoterminowe na ten turniej z różnych bukmacherów:
Zakwalifikuje się do finału- Francja NIE 1,11 bet365
Zakwalifikuje się do półfinałów- Francja NIE 1,53 bet365
Francja obniżyła loty w ostatnich latach, gdzie największym osiągnięciem było v-ce mistrzostwo świata 2011 po dramatycznym finale z NZ.
Tutaj trafiają na łatwą grupę, gdzie zajmą 2 lub 1 miejsce( skłaniam się do tej 1 opcji na 90%). Włochy, Kanada, Rumunia to zespoły, z którymi sobie poradzą bez dwóch zdań. Irlandię stawiam półkę wyżej i cenię mega ten zespół. Po wyjściu z grupy trafiają na grupę C( jeżeli z 2 miejsca to NZ, jeżeli z 1 to Argentyna). Tutaj ich przygoda się zakończy moim zdaniem, bo NZ poza ich zasięgiem zdecydowanie, a także Argentyna, która poczyniła największe postępy z czołówki powinna ich spokojnie odprawić.
Pierwszy bet to lokata, drugi ma 90% szans powodzenia(powinno być z 1,25 max, a na pierwszy 1,05).
Liczba drop goali w turnieju: under 18,5 1.55 Ónibet
Linia zdecydowanie za wysoka. Ten rodzaj zdobycia punktów stosuje się najczęściej albo przy wyrównanych meczach z małą liczbą przyłożeń albo w końcówkach połów. Rzadko kiedy jest to stosowane, a liczba 18,5 totalnie z kosmosu. Dla porównania bet365 ma linię 12,5 na poziomie 1.8
Liczba żółtych kartek poniżej 38,5 1.72 Óni
Cztery lata temu 18 kartek, a poważniejsze zmiany nie zaszły w przepisach. Więcej poświęcono bezpieczeństwu zawodników w kontakcie, ale dawniej też karano kartkami za niebezpieczne zagrania powyżej linii barków oraz ataki w powietrzu. Linia mega przesadzona, tak samo w 365 linia 36,5. Under siądzie spokojnie, można zabijać allinami.
H2H największa liczba punktów w turnieju:
NZ- Anglia 1 1,33
NZ- RPA 1 1,3
NZ- Australia 1 1,18
NZ
ma mega łatwą grupę oprócz Argentyny i tam będą pogromy +60-70 pkt spokojnie w trzech meczach. Wiadomo jak mega potencjałem dysponuje NZ w ataku. Anglia i RPA mają po 2 dobre zespoły w grupach, gdzie te zespoły zdobędą około 30 pkt, nie więcej. Po fazie grupowej bety będą już typami wygrywającymi, bo w fazie finałowej nie będzie wysokich wyników.
H2H punktów(jw):
Anglia- Walia 1 1,5 !!
Walia
prawdopodobnie skończy grupę na 3 miejscu i zakończy turniej, natomiast Anglia wg mnie awansuje do finału. Ten kurs jest z innej galaktyki, bo Anglia to półka wyżej niż Walia. 2-3 mecze więcej+ będą mieli w grupie więcej pkt na bank, bo grają u siebie i nie będzie odpuszczania w żadnym meczu.
Irlandia- Walia 1 1,5
Jak wyżej. Irlandia zajmie 1 miejsce w grupie, Walia prawdopodobnie odpadnie po fazie grupowej.
Wszystko Ónibet.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Małą stawkę postawię na typ wskazujący finalistów turnieju. Zdecydowanym faworytem turnieju jest Nowa Zelandia. Mocną drużynę na też Anglia - gospodarz turnieju. Przedwcześnie te drużyny też nie powinny się spotkać. Za taki typ najwięcej płacą w Ladbrokes - 5.5. U innych bukmacherów kurs wynosi 4.5-5.0.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Fajna rozpiska meczów, szkoda że tak mało w otwartym Polsat Sport News, ale streamów będzie mnóstwo+ na pewno zagraniczne stacje będą miały transmisje(te w pakietach nc+ oczywiście).
Kolejna garść typów:
Ónibet po raz kolejny pokazuje swoją logikę:
Wyjdzie z fazy grupowej: Włochy- nie 1.12
Postęp drużyny- Wyeliminowano w fazie grupowej 1.06
Oczywiście polecam ten pierwszy typ. Z Irlandią i Francją będzie w palnik na 99,9%, a nie zdziwi mnie porażka z Rumunią czy Kanadą.
Argentyna wyjdzie z grupy Tak 1.1 Ónibet
Argentyna, NZ wyjdą z grupy na bank. (Tonga 3 miejsce, gdzie na brak awansu 1.09).
RPA wygra grupę B 1.1 Ónibet

Ónibet/ Specjalne
Liczba punktów w meczu z najwyższym wynikiem poniżej 108,5 pkt 1.85
Zdecydowanie zawyżona linia o jakieś 8-10 pkt. 4 lata temu najwyższe wyniki to:
NZ- Japonia 83:7 =90
NZ- Kanada 79:15 =94
Australia- Rosja 68:22 =90
RPA- Namibia 87:0 =87
Walia- Namibia 81:7 =88
Nikt nie zbliżył się nawet do granicy magicznych 100 pkt, a co dopiero 108.
Taka liczba pkt pada w meczach potentatów z kopciuszkami i tak patrzę gdzie mogłoby być over 108,5 i nie widzę aż takiej deklasacji. Zdecydowanie warto grać ten typ !!

2007r. NZ 108:13 ze słabą Portugalią, a tak to nikt nie przekroczył 100.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Zakłady meczowe na pierwszą serię gier( sukcesywnie będzie dodawane tak, aby wszystko było w jednym poście).

18/09- 20/09
Francja- Włochy
19/09
Francja: Drużyna przeciwko której wywalczy 1 zwycięstwo: Włochy 1.18( Zespół- rezultaty)
Meczowe 1.12 nawet, ale 1.18 lepsze bo to Ónibet.
Sam Sergio Parisse nie pociągnie Włochów. U siebie na Stadio Olimpico to czasami wywalcza to równej gry, ale tu będzie widoczna różnica poziomów.
Nie dałbym wyżej jak 1.1 i normalnie w P6N jest właśnie poniżej 1.1
W składzie Włochów nie ma już charyzmatycznego Castrogiovaniego, a to duża strata.
Walia- Urugwaj
20/09
Prawdziwy szpital w drużynie walijskiej. Do kontuzjowanego Leigha Halfpenny&#39; ego(kluczowy zawodnik na pozycji nr15) oraz Rhysa Webb&#39;a dołączył Eli Walker. Osłabienie pierwszych dwóch zawodników może oznaczać poważne kłopoty z nawiązaniem walki z Australią, a już na pewno z Anglią. W inauguracji turnieju zmierzą się z Urugwajem, który niespodziewanie wygrał dwumecz z Rosją o wejście do finałów. To jest właśnie taki poziom Rosji/ Rumuni/ Usa, czyli nie jakoś dramatycznie słaby w porównaniu z innymi zespolami. Walia borykająca się z kłopotami zdrowotnymi+ wg mnie mało ofensywna gra oraz ambicja Urugwaju powinna spokojnie wystarczyć do pokrycia handicapu, który wg mnie został ustawiony za wysoko.

Urugwaj +69,5 1.87 Ónibet

 
Otrzymane punkty reputacji: +28
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Anglia- Fiji

18/09

To już dziś.
Startuje wielka impreza, życzę wszystkim dużych emocji, przede wszystkim tym, którzy mieli mało do czynienia z tą dyscypliną. Nie tylko okrągła piłka się liczy, istnieje także jajowata, gdzie emocji jest niemało. Liczę, że przybędzie na forum dużo sympatyków tej pięknej dyscypliny.

Do rzeczy, co do samego meczu otwarcia. Anglia wychodzi swoim optymalnym wg mnie składem.

https://www.rugbyworldcup.com/match/14184#stats

Anglia ma według mnie najlepszą formację młyna w całym turnieju i to będzie ich ogromny atut. Są niesamowicie silni w młynach dyktowanych, mają pewny aut. Grają ze sobą w tym samym/ podobnym składzie od dawna, więc zgranie na pewno jest po ich stronie.
Nie owijają w bawełnę: Ich celem jest zagranie na tym samym stadionie 31 października w wielkim finale i wzniesienie puchar Webba Ellisa w górę. Chcą powtórzyć sukces sprzed 12 lat i mają ku temu ogromną szansę i na pewno sporo atutów.
Grają u siebie, są niesamowicie zmotywowani. Presja na pewno jest spora, ale to jest niezwykle doświadczeni gracze( szczególnie młyn, bo w ataku są żółtodzioby), ale jestem pewny, że udźwigną ten ciężar bycia gospodarzem.
Fiji to na pewno groźna drużyna, ale nie sprawią większych kłopotów faworytom. Nie są to gracze przypadkowi, bo większość gra w lidze francuskiej w Top14, kilku na wyspach. W tym meczu przewiduję żelazną defensywę Anglików. To oni będą głównie przy piłce i to oni narzucą swój styl gry.

Typy:

Fiji poniżej 1,5 przyłożenia 1.98 Óni✅1
Fiji pierwsze przyłożenie po 32 00 min 1.85 PrzykroNam⛔30 minuta, szkoda.
Fiji under 15,5 pkt 1.95 Óni✅11
Anglia pierwsza przyłoży i wygra 1.33 365 !!✅
Anglia pierwsza 20 pkt 1.16 Óni !!✅

Anglia ma naprawdę dobrą defensywę i w tym pierwszym meczu wyjdą full skoncentrowani, tego jestem pewien. Fiji nie powinno mieć wielu okazji do gosczenia w polu 22 obrony Anglików. Nie powinni sprawić żadnych kłopotów faworytom. Mogą z 10 pkt nawet nie wyjść.
Ostatni typ jest wg mnie bardzo fajną opcją. Anglia tu powinna kilka razy się zameldować na polu punktowym, a to że wygrają jest pewką. Myślę, że ruszą mocno, a Fiji może zdobyć pierwsze punkty, ale raczej z karnego niż z przyłożenia. Mega dobry typ na jutro.

Powodzenia i liczę zapraszam do oglądania na antenach Polsatu Sport oraz na strimach w Internecie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
polikum 54

polikum

Użytkownik
Kompletnie nie znam się na rugby, więc moje pytanie może wydać się naiwne, ale mimo wszystko może nieco zasadne.

Ostatnie trzy mecze Fiji-Anglia (wszystkie w tym roku) wygrało... Fiji. W tym ostatni mecz bodajże w Anglii. O co tu chodzi z tymi wynikami, z tymi kursami? W tych wszystkich meczach za każdym razem grała pierwsza reprezentacja Fiji z jakąś przypadkową zbieraniną Anglików?

Pytam, bo w świetle tych wyników może nie porwałbym się na win Fiji, ale już handi +24,5 po kursie 2 wygląda bardzo kusząco.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Kompletnie nie znam się na rugby, więc moje pytanie może wydać się naiwne, ale mimo wszystko może nieco zasadne.
Ostatnie trzy mecze Fiji-Anglia (wszystkie w tym roku) wygrało... Fiji. W tym ostatni mecz bodajże w Anglii. O co tu chodzi z tymi wynikami, z tymi kursami? W tych wszystkich meczach za każdym razem grała pierwsza reprezentacja Fiji z jakąś przypadkową zbieraniną Anglików?
Pytam, bo w świetle tych wyników może nie porwałbym się na win Fiji, ale już handi +24,5 po kursie 2 wygląda bardzo kusząco.
Grali w rugby7 (siedmioosobowe, czas gry krotszy, mlyn 3?osoby) a jesli chodzi o 15osobowe rugby, to juz Anglia faworytem;) od ladnych paru lat juz nie jestem w temacie, ale under1,5 ✅ przylozenia Fidzi fajnie wyglada;) jak angole beda przez cale 80minut skoncentfrowani i glupich bledow w obronie nie popelnia to Fidzi moze nawet ani razu nie wleciec za linie bramkowa
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Kompletnie nie znam się na rugby, więc moje pytanie może wydać się naiwne, ale mimo wszystko może nieco zasadne.
Ostatnie trzy mecze Fiji-Anglia (wszystkie w tym roku) wygrało... Fiji. W tym ostatni mecz bodajże w Anglii. O co tu chodzi z tymi wynikami, z tymi kursami? W tych wszystkich meczach za każdym razem grała pierwsza reprezentacja Fiji z jakąś przypadkową zbieraniną Anglików?
Pytam, bo w świetle tych wyników może nie porwałbym się na win Fiji, ale już handi +24,5 po kursie 2 wygląda bardzo kusząco.
Fiji jest bardzo mocne w odmianie 7-osobowej(gra się na takim samym boisku, 2x7 minut jeden mecz. To odmiana, która zadebiutuje w IO w Rio w 2016 r.). Tych meczów jest całe mnóstwo, bo są rozgrywane w systemie turniejowym(piątek-sobota-niedziela), czyli w ciągu weekendu około 6 meczów. Te dwie odmiany się mega od siebie różnią, dlatego Fidżi dużo razy z Anglikami wygywało, bo poprostu sie specjalizują w tej odmianie.
Nie patrzeć podczas h2h na mecze z dopiskiem obok SEV(Seven&#39;s) !!
Wszystkie pozostałe to powinno być Rugby Union 15-osobowe.
Mecz z tego roku na turnieju w Tokio:
https://www.youtube.com/watch?v=bdqLkJU3lEY
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Ostatnie typy długoterminowe:
Fidżi under 98,5 pkt 1.8 365
Fidżi
w bardzo ciężkiej grupie A, gdzie po fazie grupowej odpadnie jedna dobra drużyna i stawiam, że będą to Walijczycy. Z Anglią, Australią i Walią będzie im ciężko o dużo punktów, głównie z jakiś karnych powinni punktować, ale zakładam że w 3 meczach będzie to około 40 pkt, nie więcej. Zostaje mecz z Urugwajem i nie sądzę że nabiją z 60 pkt, raczej koło 40-45. Jak dla mnie za wysoka linia zdecydowanie.
Irlandia over 185,5 pkt 1.95 Óni
Linia w 365 o 20 pkt wyższa i to jest wg mnie bardziej prawidłowo wystawiona linia. Irlandia w grupie Kanada, Rumunia, Włochy i tu będzie koło 150-160 pkt. Dalej w meczu z Francją około 20 i jeszcze mają minimum jeden mecz, jak nie więcej. Zdecydowanie warto grać ten typ.

Najwięcej przyłożeń w turnieju- Julian Savea 6,0
Najwięcej przyłożeń NZ- Julian Savea 3,0
Czuję, że to będzie turniej skrzydłowego NZ. Gość ma mega predyspozycje do gry: jest szybki, dynamiczny, silny.
Zalety typu: NZ gra dużo ręką i piłka często do niego dochodzi, często włącza się do gry nie tylko na skrzydle, jest aktywny, grupa łatwa, dużo przyłożeń się szykuje.
Wady: Brak
Walia wyeliminowana w fazie grupowej 1.45 Óni
Strata Halpfpennego to strata ogromna i etatowego kopacza, obrońcę nie da się tak o zastąpić. Anglia i Australia ich spokojnie powiozą, a kurs na zwycięstwo Anglia+Australia będzie zdecydowanie niższy niż ten oferowany obecnie. Będzie łatwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 24

faulik

Użytkownik
Witam,

Choć jestem fanem Rugby League to obok MŚ w klasycznym Rugby obojetnie nie przejdę. Jak zrozumie sie zasady w Rugby to przyjemność z ogladania jest wielka. Dziś ruszą MŚ w Anglii. Tytułu broni Nowa Zelandia i ona jest głównym faworytem choć Anglii, Australia, RPA, Irlandia,Walia mają potencjał (przy dobrej formie) zdobyć tytuł. (jeśli macie jakieś pytania co do zasad to piszcie postaram sie odpisac w miare
możliwości)

Anglia-Fizdzi over 52,5 1,72


Pierwsza kolejka więc ze stawką ostrożnie. Ogólnie w Rugby lepiej obstawiać na ilość pkt niż na ilość Try. Anglia jeden z głownych faworytów powinna dziś roznieść Fizdzi. Różnica klas spora więc mecz powinień być overowy.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Anglia - Fidzi [drop goal?] (TAK) 2.75

Zadna pewka, ale zasiegnalem opinia znajomych z budowlanych Lodz i Anfy Bydgoszcz.. spora szansa na powodzenie tego typu chlpakow ktorzy jednak wiedza o tym sporcie troche wiecej niz ja, wiec sprobuje.
Inauguracja zapowiada sie na gre dosyc otwarta ze spora iloscia szans na zapunktowanie.
Powodzenia

21:00 Polsat sport extra
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Anglia - Fidzi [drop goal?] (TAK) 2.75
Zadna pewka, ale zasiegnalem opinia znajomych z budowlanych Lodz i Anfy Bydgoszcz.. spora szansa na powodzenie tego typu chlpakow ktorzy jednak wiedza o tym sporcie troche wiecej niz ja, wiec sprobuje.
Inauguracja zapowiada sie na gre dosyc otwarta ze spora iloscia szans na zapunktowanie.
Powodzenia
21:00 Polsat sport extra
Szanse prawie zerowe w tego typu meczu, ale to się okaże.
 
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
Walia wyeliminowana w fazie grupowej 1.45 Óni
Strata Halpfpennego to strata ogromna i etatowego kopacza, obrońcę nie da się tak o zastąpić. Anglia i Australia ich spokojnie powiozą, a kurs na zwycięstwo Anglia+Australia będzie zdecydowanie niższy niż ten oferowany obecnie. Będzie łatwo.
Na pewno Anglia i Australia to bardzo mocne ekipy. Z pewnością także strata Halfpenny&#39;ego to poważne osłabienie. Ale kurs 1,45 na to, że Walijczycy nie awansują nie ma w sobie odpowiedniego value. Nie neguję całkowicie tego typu ale też nie lekceważyłbym Walii. Na poprzednim RWC też nie byli tak wysoko oceniani (tak, wiem, że mieli lepszy skład), a skończyło się b. dobrym występem. Tutaj szczerzę liczę na to, że Walia powróci do swojego najlepszego rugby i sprawi niespodziankę. Poza tym, wydaje mi się, że Biggar zastąpi Leigh&#39;a i może to być w pewnym sensie odkrycie tego turnieju. (o ile w ogóle to on będize kopał). Pamiętam jak Dan wygrał Ospreysom kilka lat temu Heineken Cup. Kopał wtedy fenomenalni, a wg. mnie poczynił od tego czasu progres w całej swojej grze.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Na dziś prosty trebel:
Kanada under 15,5+ Japonia under 16,5 + Francja = 1,52 Bet365⛔Japonia pięknie ????

Dwa pierwsze typy to podwyższone linie na under na zdecydowanych dogów w starciu z potentatami.
Tu będzie twarda obrona i 0-1 przyłożenia+ jakieś przypadkowe karne. Nie powinni się nawet zbliżyć do tej linii- będą pogromy.
Ostatni bet opisywany wyżej i dorzucam go do trebla.
Oraz dubel:
RPA 1st try+ Irlandia 1st try 1.33 PrzykroNam✅
Wszędzie około 1,05 na pojedyńczy zakład, tu po 1.15 na 1 przyłożenie tych drużyn. Dla mnie pewka.
 
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
Francja vs Włochy.
Włochy bez Sergio Parisse&#39;a nie mają czego tutaj szukać. Francja bardzo doświadczona ekipa, jak zwykle na pucharze świata będzie grać znacznie lepiej niż w Test Meczach oraz w SNC. W poprzednim RWC bardzo, bardzo dobra postawa, szczególnie dzięki grze defensywnej. W handicapy sie nie bawię, liczę na dobrą koncentrację od początku i nie dawanie szans makaroniarzom na łatwe punkty. Zatem:
Włochy - suma punktów drużyny:
1) poniżej 19 kurs 1,30 (bet365; poniżej 18,5 jest 1,20, więc nie wiem o co kaman) - nie widzę żadnych szans, żeby bardzo słabi włosi nawiązali walkę, a sądzę także, że sam wynik będzie dość niski. Bez Parisse&#39;a nie ma wg. mnie najmniejszych szans na zdobycie 19 punktów. Stawka 10/10
2. poniżej 7 kurs 6,50 (bet 365) - na zakład, włochy poniżej 6,5 pkt kurs jest 4, więc... znów nie wiem o co chodzi ale w takim razie widać tu ewidentne value. Wszak ostatnio Żabojady pokonali Włochów 29-0... Stawka 0,5/10
3. poniżej 12,5. 1,83, bet365 1/10.

PS: Japonia vs RPA co to był za mecz!!! Wspaniałe zwycięstwo Japończyków, którzy zaszokowali świat rugby w niesamowity sposób!
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Juz sa pierwsze wieksze i mniejsze niespodzianki w turnieju. Moim skromnym zdaniem dzisiejszy handi -17,5 na Francje to wielka pomylka. Zanizam go I gram Wlochow na + 11,5 po bardzo korzystnym kursie 3.00 @ bet365
 
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
Juz sa pierwsze wieksze i mniejsze niespodzianki w turnieju. Moim skromnym zdaniem dzisiejszy handi -17,5 na Francje to wielka pomylka. Zanizam go I gram Wlochow na + 11,5 po bardzo korzystnym kursie 3.00 @
Też na początku wydawała mi się nazbyt wysoka linia hc ale jednak brak Parisse to OGROMNE osłabienie. Poza tym, Francja jest nieprzewidywalna, Włosi natomiast są przewidywalnie słabi. Jednak tak na prawdę nie ździwi mnie tu ani wynik 40:0 ani 20:10 dla Francji, bo jak wspomniałem - Francja jest mocna ale dość nieprzewidywalna.
 
Do góry Bottom