>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w Rugby 2015

darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Dzisiaj nie podejmuję się typowania, bo tu wszystko zależy od NZ. @Levy podał spoko typ, ale według mnie oni tu nie zdobędą nawet punktów, czyli na moje wychodzi More tries or pens- remis @2.4 oraz poniżej 0.5 przyłożenia @2.0. Większość All Blacks rezerwowa, ale wychodzi Savea, pewnie będą grali na niego sporo żeby poprzykładał kilkukrotnie.
Nowa Zelandia będzie się starała zdobywać dużo punktów, to na pewno. Nie będą się męczyć w środkowej strefie, bo to nie w ich stylu.
Z takich luźnych typów również NZ over 82,5 1.83.
Tu akurat powinien być pogrom, nie mam co do tego wątpliwości.
W Betsyfy jest typ Namibia ponizej 6,5 pkta @ 1,85
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Namibia więcej pkt z karnych niż z przyłożeń @3,40 Bet365
Czy w tym wypadku punkty z przyłożeń liczą się bez dodatkowych punktów z podwyższenia ? czyli tylko 5 pkt. ?
(z regulaminu rozumiem że tak , ale nie jestem tego tak do końca pewien)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Czy w tym wypadku punkty z przyłożeń liczą się bez dodatkowych punktów z podwyższenia ? czyli tylko 5 pkt. ?
(z regulaminu rozumiem że tak , ale nie jestem tego tak do końca pewien)
Chodzi o sposoby zdobycia punktów nie ilość, przyłożenie i podwyższenie to 5+2 pkt natomiast dwa karne to 3+3 pkt, z karnym mniej punktów wychodzi ale więcej razy w ten sposób drużyna zapunktowała i tak to jest liczone.
__
nie wprowadzaj ludzi w błąd :smile:
karny wykorystany = 1
przyłożenie (nie ważne czy z podwyższeniem) = 1
hmm no przecież napisałem że dwa wykorzystane karne to więcej niz jedno przyłożenie jeśli chodzi o sposób zdobycia punktów więc jest oki
To może dla pełnej jasności posłużę się przykładem:
Drużyna wykorzystuje 2 karne (czyli 6 pkt) i robi 1 przyłożenie + podwyższenie (czyli 5+2).
I w takim przykładzie ten bet rozliczony będzie jako wygrany .
Dokładnie, tak jak napisałem mimo iż zdobędą mniej punktów z dwóch karnych(3+3) niż z jednego przyłożenia z podwyższeniem (5+2) to zakład bedzie wygrany bo chodzi o sposób zdobycia punktów (2xkarny 1xprzyłożenie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Chodzi o sposoby zdobycia punktów nie ilość, przyłożenie i podwyższenie to 5+2 pkt natomiast dwa karne to 3+3 pkt, z karnym mniej punktów wychodzi ale więcej razy w ten sposób drużyna zapunktowała i tak to jest liczone.
nie wprowadzaj ludzi w błąd ????
karny wykorystany = 1
przyłożenie (nie ważne czy z podwyższeniem) = 1
e: wsumie levy źle to napisał, bo zakład jest &quot;wiecej wykorzystanych karnych lub przyłożeń&quot;, i nie chodzi o zdobycz punktową
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
To może dla pełnej jasności posłużę się przykładem:
Drużyna wykorzystuje 2 karne (czyli 6 pkt) i robi 1 przyłożenie + podwyższenie (czyli 5+2).
I w takim przykładzie ten bet rozliczony będzie jako wygrany bo 6&gt;5.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
karny wykorystany = 1
przyłożenie (nie ważne czy z podwyższeniem) = 1
tu kolega wyjaśnił tak,że prościej się nie da ????

Ja ze swojej strony przepraszam,bo nie chciałem opisywać tego betu po angielsku tak jak to jest zapisane na polskiej wersji b365 i wyszła głupota w sumie z tego,bo karny to 3 pkt,przyłożenie 5 pkt i wtedy już to inaczej byśmy liczyli niż 1 do 1.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
W sobote RPA gra z Samoa, czy przypadkiem nie musza koniecznie wygrać by liczyć na wyjście z grupy, szczególnie ze mecz z groźną szkocja przed nimi?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Panowie Eksperci jakies handi w strone Argentyny ma szanse powodzenia?
Pedro tylko potwierdzil moje przypiszczenia i rowniez zagram Argentyne-19,5! bet365
Wszytko opieram na statystykach i zdaniu eksperta Pedro
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Argentyna- Gruzja
Wczorajszy dzień był dla mnie lekko zaskakujący, jeżeli chodzi o typy. NZ dała Namibii przyłożyć, grali na 50%. Dziś kolejny dzień i kolejny mecz.
Argentyna po naprawdę dobrym i wyrównanym meczu z NZ, trafia na Gruzję, która niespodziewanie wygrała z Samoa.
Argentyna tylko 4 zmiany(3 w formacji młyna) w porównaniu z ostatnim meczem, Gruzja natomiast występuje w tym samym zestawieniu. Mecz z Tonga kosztował ich naprawdę dużo sił, całą drugą połowę musieli się bronić przed zaciekłymi atakami Tongijczyków. Są to niezwykle waleczni gracze, czym nadrabiają w niedoskonałościach technicznych.
Argentyna musi i wygra ten mecz, bo wyjdzie z drugiego miejsca z grupy.
Następny mecz mają dopiero 4 października, więc dzisiaj wyjdą na full spinie. Jak dla mnie Argentyna będzie chciała pokazać, że trzeba się z nimi liczyć. Pokazali już niezwykle dobrą, przede wszystkim szybką grę na kontakcie, z którą Gruzja będzie miała ogromne kłopoty. Izi win będzie.
Argentyna -19,5 1.9 Bet365✅

Transmisja 17:45 Polsat Sport NEWS

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
RPA-Samoa:
Żółta kartka w meczu @1,33 Bet365/b.win⛔ żółtko spokojnie mogło być,niestety sędzia się uparł dziś że nie da
Czerwona kartka w meczu @13,00 Bet365⛔


Dla mnie najciekawsze spotkanie soboty.RPA po kompromisacji będzie próbowało odbić się od dna(bo dla nich porażka z Japonią właśnie tyle oznacza).Trener zrobił 8 zmian z nadzieją na poprawę gry,śpiewają zawodnicy że pójdą na pełnej żeby zmazać plamę.Ale czy to wystarczy,żeby rozgromić Samoa? Mi się wydaje,że może to nie wystarczyć.Samoa to doświadczony i grający bardzo fizycznie zespół.A właśnie tą fizyczną grą zaskoczyli Japończycy RPA.Dlatego w tym meczu zagram sobie kartki,bo powinno być ostro i nerwowo,zwłaszcza jak RPA szybko nie odskoczy punktowo.Tak jak 4 lata temu gdy RPA wygrało 13-5.W tamtym spotkaniu,podobnie jak w 2013 roku była czerwona kartka.Jak to mniej więcej wyglądało jest tu:
https://www.youtube.com/watch?v=vYmmtJSRE2E
https://www.youtube.com/watch?v=q9Da2LIZ3dU

Sędziowie w tegorocznym turnieju rzucają żółtkami bardzo mocno i w tym meczu raczej też to zrobią.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dzisiaj już lepiej, druga połowa to miazga ze strony Argentyny, wyszła różnica poziomów. Karta dla Gorgodze była momentem przełomowym, bo ten dzik z numerem 8 trzymał Gruzję przy korzystnym dla nich wyniku.

Włochy- Kanada
Kurs 1.1 na Włochów to śmiech na sali. Bez Parisse tracą 50% swojej wartości, na dodatek bez niego i jeszcze nie na swojej ziemi nie są tak groźni.
Są trochę lepsi niż Kanada, ale nie aż tak jak to sugerują kursy.
Dla Kanady to jest mecz z kategorii, w którym można powalczyć o korzystny rezultat, bo rywal z o wiele niższej półki niż Irlandia. Według mnie tu będzie mecz na styku, Kanada się na pewno postawi i nie położy się przed Italią.
Brakuje Castrogiovaniego w 1 linii Włochów, na pewno do teraz czuje starcie z Picamolem, gdy sobie usiadł na tyłku. Francuz przejechał się po nim jakby jechał czołgiem.
Kanada +16,5 1.8 Bet365✅

Samoa- RPA
Oj to będzie bez wątpienia walka na całego. Porażka w tym meczu wyrzuci na 99% RPA z turnieju, bo awansuje wtedy Samoa i Szkocja.
@levy42 podał fajne typy, na pewno warto je pobrać. Walka tam będzie na całego.
Czerwona kartka na filmiku powyżej dla Alesany Tuilagiego zasłużona, ale ja nie o tym. Jest to jeden z 5 braci Tuilagich, 4 gra dla Samoa, jeden dla Anglii. Alesana to jedna z gwiazd tej drużyny, prawdziwy czołg. Pomimo gry na skrzydle, ten mierzący 194cm wzrostu zawodnik waży 111kg !!
Samoa to nie są jakieś placki i byle jaka drużynka. RPA to doświadczona i wiekowa drużyna, która mega słabo prezentuje się w tym roku. Wyraźna porażka z Argentyną w tym roku, porażki z Aus i NZ. Jestem ciekawy jak zagrają pod presją wyniku, ale dla mnie Samoa nie jest tutaj bez szans.
Jak dla mnie handi zdecydowanie za wysoko ustawione. Chyba sama nazwa RPA tak działa na oddsmakerów.
Samoa +19,5 1.9 Bet365⛔
Samoa 9.0 Bet365⛔
Anglia- Walia
Na zwieńczenie rugbowego dnia prawdziwy klasyk i gratka dla każdego fana sportu i polecam każdemu oglądanie tego meczu(poprzedniego również; Włochy niewarte oglądania).
Nie widziałem pierwszego meczu Walii, ale tam wyszły rezerwy i pewnie pokonały Urugwaj.
Anglia do 50-60 minuty mocno stremowana, męczyła się z Fidżyjczykami, ale ostatecznie wygrała pewnie.
W jutrzejszym meczu wyjdą optymalne piętnastki z obu stron.
Walijczycy osłabieni brakiem podstawowego obrońcy i jest to dla mnie kluczowa strata.
Po drugie Anglicy mają dużo mocniejszą formację młyna i Walijczycy zostaną zdominowani. Stałe fragmenty dla mnie będą kluczem do sukcesu.
W porównaniu do poprzedniego meczu, Anglia wstawia do składu jednego z braci Vunipola na pozycję nr8 oraz Farella na pozycję łącznika ataku. Dwie kluczowe pozycje i dla mnie jeszcze lepsi zawodnicy niż ich poprzednicy Morgan oraz Ford.
Jak dla mnie Walia tu nie absolutnie żadnych atutów. Anglicy ich poprostu pojadę i nie widzę tutaj innej opcji.
Anglia 1.30 Bet365⛔
Walia poniżej 19,5 1.25 Bet365⛔
Anglia poza turniejem z taką grą, tego jestem pewien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
Walia vs Anglia Walia + 7,5 pkt 2,0 bet365 6/10
Ja bym walijczyków nie skazywał na pożarcie. Większa presja będzie po stronie Anglików, Walia ma bardzo mocny skład i moim zdaniem nie odstępują aż tak bardzo gospodarzom. Dan Biggar moim zdaniem będzie dobry zastępstwem dla Halfpenny&#39;ego i jeśli będzie w formie to na pewno nie będzie gorszy od Farella. Presja duża, mecz kluczowy, wątpię, żeby Anglicy wygrali wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
Na pewno Anglia i Australia to bardzo mocne ekipy. Z pewnością także strata Halfpenny&#39;ego to poważne osłabienie. Ale kurs 1,45 na to, że Walijczycy nie awansują nie ma w sobie odpowiedniego value. Nie neguję całkowicie tego typu ale też nie lekceważyłbym Walii. Na poprzednim RWC też nie byli tak wysoko oceniani (tak, wiem, że mieli lepszy skład), a skończyło się b. dobrym występem. Tutaj szczerzę liczę na to, że Walia powróci do swojego najlepszego rugby i sprawi niespodziankę. Poza tym, wydaje mi się, że Biggar zastąpi Leigh&#39;a i może to być w pewnym sensie odkrycie tego turnieju. (o ile w ogóle to on będize kopał). Pamiętam jak Dan wygrał Ospreysom kilka lat temu Heineken Cup. Kopał wtedy fenomenalni, a wg. mnie poczynił od tego czasu progres w całej swojej grze.
Dan się spisał ???? Z Leinster też kopnął prawie z połowy w decydującym momencie.
 
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
Szkocja vs USA, kto więcej przyłożeń Szkocja (-2,5) - USA 1 1,66, bet365 5/10
Szkocja gra szybkie rugby, zupełnie inne niż jeszcze 5-6 lat temu. Poprawili też znacznie jakość gry. Myślę, że będzie dość otwarty mecz, Szkoci pewnie chcą wygrać grupę i nie są bez szans po wspaniałym zwycięstwie nad Japonią. Mają świadomość, że czekają ich kolejne cięzkie mecze: z RPA i Samoa. Każdy punkt ważny i myślę, że powalczą o 4 przyłożenia. Z drugiej strony czuję, że USA będzie opierać się na karnych MacGinty&#39;ego bardziej niż na grze za wszelką cenę ręką.
Mark Bennett zdobędzie przyłożenie 2,05 3/10 - z Japonią przyłożył dwukrotnie i teraz też ma moim zdanie spore szanse choć raz położyć piłkę na polu punktowym rywala.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nowa Zelandia-Gruzja: NZ -73,5@3,20 Betsafe/Betsson⛔co to było ze strony NZ to nie mam pytań
Dziś wieczorem kolejny sparing przed All Blacks.Dość wyjątkowy,bo to mecz MŚ rozgrywany na Millenium Stadium w Cardiff.Jednak dla nich to będzie po prostu sparing i kwestia jest tylko jak wysoko wygrają.Dla Gruzinów na dobrą sprawe to też sparing,bo dla nich najważniejszy jest kolejny mecz z Namibią.Tego dzisiejszego pewnie najchętniej by nie rozgrywali,no ale muszą.Trener zrobil 11 zmian względem meczu z Argentyna.NZ na razie dwie wygrane,ale ich gra jakoś nie powalała na kolana.Z Argentyną meczarnie przez 2/3 meczu,z Namibią gra na pół gwizdka.Sami to czują i teraz śpiewają w wywiadach,że dziś już będzie lepiej,że weszli już w rytm meczowy itd.Tutaj można poczytać http://www.allblacks.com/News/28228/all-blacks-on-edge-in-cardiff
Zagram sobie ten podwyższony handicap po fajnym kursie.Na pewno potencjał obu drużyn jest taki,że tu może być i 80 pkt różnicy.Oczywiście stawka rozsądna,bo tu wszystko zależy od poziomu koncentracji NZ.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Z tego co czytalem rzeczywiscie Gruzja odpuszcz aten mecz zeby sie skupic na nastepnym i ewentualnej walce o awans z 2 pozycji bo pierwsza zarezerwowana dla All Blacks. Handicap jak najbardziej do grania i to powiekszony, ja ide w total NZ powinni dzis troche poszalec. Jak do tej pory w mistrzostwach duze handicapy raczej wchodza w strone dogow a dzis powinno byc w koncu w druga strone i okazja do tego niebywala.
NZ over 77.5 za 2.50@bet365
Dorzuce jeszcze Gruzja wiecej strzelonych karnych niz przylozen za 2.60@bet365. Jesli przyloza to nie wiecej niz raz a z karnych pare razy beda probowac i cos na pewno ustrzela.Warte pogrania
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dziś mega ciekawy dzień, który da odpowiedź na wiele pytań. Być może faworytom turnieju- RPA oraz Anglii zostanie gra o pietruszkę w ostatnim meczu grupowym, co by było nie lada sensacją.
Samoa- Japonia
Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, a szczególnie dla Japonii. Zwycięstwo w tym oraz następnym meczu dałoby im szansę na awans do kolejnej fazy, a to by była nie lada sensacja. W meczu ze Szkotami zostali wypunktowani, ale wg mnie ten wynik nie oddaje w pełni obrazu gry. Japonia naprawdę była długimi fragmentami równorzędnym rywalem i tylko brak dokladności i wyrachowania sprawił, że popełniali głupie błędy i nadziewali się na kontry, dlatego wynik jest taki, a nie inny.
Samoa prezentuje się wg mnie zdecydowanie poniżej oczekiwań i będą mieli tutaj kłopoty, więc Japonia nie jest bez szans.

Japonia +7,5 1.8 Bet365✅
Japonia 3.25 Bet365✅
RPA- Szkocja
Bardzo ważny mecz dla układu tabeli grupy B, a jednocześnie ciekawy pojedynek. RPA wydaję się, że otrząsnęło się po porażce z Japonią, ale Samoa jak pisałem wyżej mega słabo się prezentuje i nie było godnym rywalem. Szkocja na pewno postawi się bardziej i to będzie prawdziwy test dla Springboksów. Obie drużyny wytaczają najcięższe działa i sądzę, że Szkocja przy konsekwentnej grze jest w stanie wygrać to spotaknie. Już nie raz pisałem, że poczynili mega progres i wg mnie wynik 46-6 RPA z Samoa jest mylny, bo wyspiarze są beznadziejni na tym turnieju.
Szkocja +15,5 1.9 Bet365 Zdecydowanie za wysokie handi⛔
Szkocja 7.0 Bet365⛔

Anglia- Australia
Na koniec prawdziwa uczta dla kibiców, a dla zawodników Anglii być albo nie być w tym turnieju. Cała Anglia wstrzyma oddech na 2 godziny i mogą to być godziny chwały lub prawdziwej narodowej tragedii i żałoby do końca mistrzostw, bo nikt nie ma wątpliwości że przegrana to koniec marzeń o tytule. Anglia gra słabo, Anglia gra poniżej swojej możliwości i dzisiaj zagra dodatkowo pod presją. Nie raz udowadniali, że są świetnym zespołem i potrafią się podnieść. Wg mnie Walia to dla nich był mega niewygodny rywal i dodatkowo zlekceważyli go w pewnym momencie meczu.
Natomiast styl gry Australii na pewno jest odmienny i Anglia będzie mogła narzucić swoje fizyczne rugby, co nie do końca pasuje technicznie grającym Wallabies.
Nie będę tu używał słów ANGLIA MUSI, Anglia NA PEWNO wygra.
Australia grała dobrze jak narazie, ale nie musiała się wysilać i teraz nadchodzą dwa najważniejsze mecze, które zweryfikują ich formę. W test meczach słabo. 1,6 na Anglię to było mało, ale widząc takie wzrosty oraz mam zanimowany mecz w głowie i jak ten mecz może wyglądać stawiam zdecydowanie na Anglię.
Anglia 1,83 Bet365⛔
Anglia over 21,5 1.8⛔
Anglia over 27,5 3.4 ⛔
Anglia over 1,5 przyłożenia 1,66⛔
Fatalny turniej Anglików, coś nie zagrało w przygotowaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom