>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w Rugby 2015

hylexuly 0

hylexuly

Użytkownik
Więcej w tym lub nastepnym poście bliżej meczów(24-25 października).
Konsekwentnie w stronę Arg. Będą składy- napiszę więcej. Jak najbardziej w handi można się pakować.
Pedro, jakieś przemyślenia i podpowiedzi na półfinały?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na sobotni półfinał:
Brayan Habana przyłożenie @ 3,60 bet365 ⛔
J.Savea przyłożenie @ 2,37 bet365⛔ obu gosci bd gral w przyszlych spotkaniach,uzasadnienie to samo
RPA(+9,5) @ 1.80 @bet365✅

Znów zaufam skrzydłowemu NZ.Lider klasyfikacji w przyłożeniach(8.) Koles jest poprostu nie do powstrzymania.Do tej pory w każdym meczu w którym wystąpił przykładał.Nie wiem jak to tu działa,ale pewnie zdobędzie króla przylozeniowca ????
Co do RPA,niby nie są faworytami,ale bez przesady,nie stawiałbym ich na straconej pozycji.Z pewnością przysporzą wiele krwi i potu,są twardzi i walczą do końca. Skład bez zmian od meczu z Walia.Wg mnie szanse 60-40 dla NZ i granie win @ 1,25 jest samobójstwem.
Na koniec dorzucam przyłożenie Habany-będzie miał przedostatnia okazje do pobicia rekordu przyłożeń w historii mundialu(obecnie ex-equo z Jonah Lonu,po 15).Koledzy pomogą
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
RPA- Argentyna
Dawno nic nie pisałem, z powodu braku czasu, ale półfinały zostały rozstrzygnięte bez niespodzianek. NZ pewnie zmierza po tytuł, natomiast szkoda mi Argentyny, bo zostawili serducho na boisku, ale to nie był ich dzień, a Australia szczęśliwym splotem okoliczoności od początku turnieju zameldowała się w finale.
Jak dla mnie wygra ten mecz RPA. Dla Argentyny 3 miejsce byłoby ogromnym sukcesem, ale nie sensacją, bo wiele razy pisałem że ta drużyna dojrzała mentalnie i skillowo. Jednakże ich najważniejszy mecz turnieju był z Australią i wg mnie nie wyjdą już na tak ogromnej motywacji jak w półfinale.
Według mnie RPA gra dobry turniej, oprócz meczu z Japonią i poprostu musieli uznać wyższość NZ, które gra rugby z innej planety.
Umiejętności, przygotowanie fizyczne i wszystkie argumenty są po stronie Springboksów i dla nich 3 miejsce będzie sukcesem wg mnie po porażce z Japonią i patrząc na kogo trafili w półfinale. Może nie sukcesem, a poprostu mają obowiązek ten mecz wygrać.

RPA 1.3 bet365✅
RPA -10 2.0 bet365✅
NZ- Australia

Napiszę może jutro coś, ale tu nie ma co pisać za dużo. Faworyt jest jeden- All Blacks.
Pisałem przed półfinałem żeby grać na ich zwycięstwo w turnieju i podtrzymuję ten typ po niższym już kursie.

NZ 1.4✅
NZ -6 2.0✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Rożnica zwycięstwa 0-7pkt @ 2,15 Unibet⛔
Ashley Cooper przylozenie @ 3,5 Unibet⛔
Savea przylozenie @ 2,75 b365⛔

Dziś na finał gram takie cuś-Którakolwiek drużyna wygra max 7pkt(incl draw).Nie wierze aż w taki pogrom NZ.Tu powinno być wiele przepychanek i wynik na styku.Australia słynie z solidnej obrony,widac wyciagneli wnioski od meczu ze Szkotami.Mialem grac hc+7,5 @ 1,70 ale tu mamy dużo lepszy kurs.
I dodatkowe typy na skrzydłowych obu ekip-Savea wiadomo.Ashley-Cooper,jego gram,gdyz przegapilem wczoraj ten mecz o brąz(miałem grac Habane ???? ,wiec został hajs ???? ))Bylem pewien ze finały będą w weekend. Z ARG przyłożył 3razy,ze Szkocja raz(drugie nieuznane)
edit:
/zajebisty sport,pierwszy raz widzialem takie cos, i chociaz final zarobkowo na misus,jestem pod wrazeniem,pzdr dla wszystkich..../
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom