>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w Rugby 2015

jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Troche odmienne typy niz kolega powyzej, Samoa-Japonia odpuszczam bo tam moze sie wydarzyc wszystko, mozna pojsc jedynie w total over.
SA-Szkocja spotkanie decydujace o 1 miejscu w grupie, handicap rzeczywiscie wysoki jak na ostatnie poczynania szkotow. SA chyba sie rozpedza powinni przejechac sie po szkotach ale czy handi pokryja?
Nie zgadzam sie zupelnie z faworyzowaniem Anglii w meczu z Australia, ze u siebie, ze musza? Gra sie tak jak przeciwnik pozwala, nie pokazali do tej pory nic nadzwyczajnego, mlody, niedoswiadczony zespol pelny ambicji dzis spotka sie ze sciana!!!
Typow jeszce nie podaje na te 2 spotkania poczekam na blizsze meczu informacje.
Zastanawiam sie tylko czy za drobne nie dorzucic remisu w ktoryms z dzisiejszych spotkan? kursy zachecajace

Z tego co czytalem rzeczywiscie Gruzja odpuszcz aten mecz zeby sie skupic na nastepnym i ewentualnej walce o awans z 2 pozycji bo pierwsza zarezerwowana dla All Blacks. Handicap jak najbardziej do grania i to powiekszony, ja ide w total NZ powinni dzis troche poszalec. Jak do tej pory w mistrzostwach duze handicapy raczej wchodza w strone dogow a dzis powinno byc w koncu w druga strone i okazja do tego niebywala.
NZ over 77.5 za 2.50@bet365

Dorzuce jeszcze Gruzja wiecej strzelonych karnych niz przylozen za 2.60@bet365. Jesli przyloza to nie wiecej niz raz a z karnych pare razy beda probowac i cos na pewno ustrzela.Warte pogrania
⛔⛔⛔⛔Rusty All Blacks, tyle zgubionych pilek to by mozna obdzielic ostatnie 20 spotkan NZ????
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na sobotę taki dubelek:
Szkocja-Samoa + Australia-Walia @ 1,50 bet365 ✅

Szkoci jutro w połowie odmienionym składzie walczą o awans(w razie ew. porażki przegrana Japonii z USA da im tez awans,ale na to nikt chyba nie liczy)Jest na to realna szansa od 2011 nie powinni spaścić.
Australia-Walia tutaj walka toczy się o 1.miejsce w grupie by potem nie trafić na RPA. Ogólnie wyspiarze z Europy(gl Anglicy xd) poniżej oczekiwań,w przeciwieństwie do tytanów z półkuli pd.Wg mnie Australia jedna z faworytów do zgarnięcia pucharu.To będzie zdecydowanie najciekawsze spotkanie jutrzejszego dnia(nie widowiskowo),pewnie zobaczymy mało przyłożeń coś czuje dlatego dodatkowo na ten mecz:
under 43,5 @ 1,90 b365 ✅

O 21.00 mecz o pietruszkę Anglia-Urugwaj
Urugwaj+62,5 @ 1,80 b365 ✅
Tutaj mecz o honor Anglików.Tu powinniśmy zobaczyć wesoła gre.Gospodarze mieli walczyć o finały a tu zonk,nawet z grupy nie wyjdą. Ale handi mega przesadzone.Na tych mistrzostwach tylko raz została pokryta taka linia (RPA-USA 64-0) Urugwajcom coś tam zależy na turnieju,tu będzie mecz dla publiczności,coś przyłożą na pewno
/elegancko wsjo/
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Szkocja 1.15✅
Australia 1.36✅
Brak drop goala Anglia- Urugwaj 1.28✅

AKO 2.0 Ónibet✅
Taki tripelek ode mnie na dziś.
Szkocja na drugim miejscu i tak skończy na 99% fazę grupową. Nie zgodzę się z powyższym użytkownikiem, że wychodzą rezerwami, bo grają prawie podstawową 15. Samoa mega żałosne na tym turnieju, tak jak już pisałem. Coś nie zatrybiło w przygotowaniach zdecydowanie. Szkocja nie może sobie pozwolić na porażkę, bo takie potknięcie wykorzysta Japonia.
Australia pewnie kroczy po 1 miejsce w grupie i uniknięcie Springboksów w ćwierćfinale. Jak dla mnie są największym zaskoczeniem in plus tego turnieju. Ta ocena jest oczywiście przez pryzmat meczu z Anglią, która nie udźwignęła ciężaru bycia gospodarzem, bo ekipę mają świetną.
Walia wykorzystała idealnie słabszy moment i to ona zamelduje się w najlepszej ósemce. W jutrzejszym starciu są jak dla mnie bez szans i tu kurs powinien być z 1.2 widząc grę Australii.
Na koniec brak dropa. W takich meczach jak ten będzie dużo przylożeń ze strony Anglii i nic więcej. Tu nie ma prawa ktokolwiek nawet myśleć o kopie na słupy z gry.
Na jutro Irlandia 1.78✅
Analiza wieczorkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Argentyna-Namibia: Namibia +23,5 do przerwy @1,62 B.win⛔kilku sekund zabrakło:;/:

Argentyna jest już pewna drugiego miejsca w grupie i teraz tylko czeka na wynik meczu Francja-Irlandia,żeby dowiedzieć się z którą z tych ekip zagra w 1/4 finału.
Namibia świetnie zawalczyła z Gruzją,oczywiście tam swoje w 1.połowie zrobił sędzia gwiżdżąc absolutnie wszystko przeciwko Gruzinom.Mimo wszystko Namibia zrobiła na mnie dobre wrażenie,większość meczu grali bez swojej gwiazdy Burgera.
Typ jest analogiczny do tych dwóch,które ostatnio podawałem w HP w meczach NZ-Tonga oraz Anglia-Urugwaj.Czyli podwyższone handi do przerwy w kierunku outsidera.Poprzednie dwa pokryte dość spokojnie.Dziś podobnie liczę,że póki sił starczy to Namibia nie przyjmie zbyt wielu przyłożeń,a być może sami coś zapunktują.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Z ta Namibia bym dziś uważał.Nie wystapi ich trzon kurde nie pamiętam nazwiska pisze z pamięci,ten blondas co zszedł za żółta kartkę.Jak grał W meczu z Gruzja grali zaje..scie,jak zszedł, Gruzini przyłożyli chyba 2 razy nawet.Potem po powrocie znów grali bardzo dobrze.
Widząc ten hc +42 mowie wchodzę w to,ALE w takich okolicznościach przyrody nie warto.W sumie mecz o pietruszkę wszystko może się zdarzyć,Argentyna może odpuścić i dać pograć słabszym.
Oczywiście życzę powodzenia w typie
Z dzisiejszych meczy value widzę we Francji @ 2,20 bet 365⛔ i oczywiście w takich przypadkach under 37,5 1,80 bet 365✅
Walka o 1.miejsce w grupie,będzie sporo szachów.Wygrany zmierzy się z Argentyna i uniknie Nowej Zelandii,żelazny faworyt do złota.Żabojady jeszcze nie pokazały pełnej mocy w turnieju.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
RPA-Walia under 36,5 @2,04 Pinnacle
NZ-Francja under 38,5 @2,05 Pinnacle

Zaczynamy fazę pucharową.Zostali sami poważni gracze.Dziś faworyzowani bardzo mocno są zawodnicy z południowej półkuli.O ile RPA po zimnym prysznicu z Japonią się obudziło i ich gra mogła się podobać,to NZ mnie osobiście niczym nie ujęła.Grali bardzo niedokładnie,lekceważąco momentami w meczach ze słabszymi rywalami.Z jedynym poważnym- Argentyną męczyli bułę przez ponad 50 minut.
Proponuję dziś undery w obu meczach.W dwóch poprzednich PŚ w tej fazie ponad 36,5 pkt pokryto w dwóch z ośmiu spotkań.Argentyna dostała 33-10 od NZ 4 lata temu.Teraz wszyscy eksperci twierdzą,że Argentyna to zespół który poczynił największe postępy w ostatnich sezonach.W 2007 RPA wygrało 37-20 z Fiji.Tylko,że Fiji to jest wesołe otwarte rugby.A w tym roku w 1/4 finału nie mamy takich zespołów.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Popieram użytkownika levy42 i zgadzam się z nim w 100% co do underu w meczu NZ- Francja. Natomiast nie byłbym taki pewny co do RPA- Walia, bo RPA się tu rozpędziło i czuję, że mogą się przejechać po osłabionych Walijczykach i może być pogrom.
Chronologicznie:
RPA- Walia
Jak dla mnie RPA raz zlekceważyło przeciwnika, natomiast w pozostałych meczach wyglądali bardzo solidnie. Tu będzie pełne skupienie, bo to już ta faza turnieju, gdzie nie można sobie pozwolić na chwile słabości, bo pokonany wraca do domu. Wiadomo, że w RPA to jest sport narodowy i byłaby to wielka klęska. Walia porażkę w ćwierćfinale myślę, że przyjmie ze spokojem i kibice mogą być z nich dumni po wyjściu z grupy śmierci i oni już najważniejszy mecz mają już za sobą, a Dan Biggar ma za sobą najcięższy moment swojej kariery. Australia pokazała Walijczykom jak się powinno grać i południowcy drugi raz pokonają Walię, tego jestem pewien.
RPA 1.36 Marathon✅
NZ- Francja
levy42
, NZ męczy bułę nie dlatego, że są słabo przygotowani. Nic z tych rzeczy. Oni poprostu nie wysilali się w tych meczach i ich koncentracja była na niskim poziomie. Za to Francja mnie tu niczym nie zaskakuje i na tle Irlandii wypadła słabo, wyraźna porażka, brak pomysłu na grę. Ja na ten mecz znalazłem perełkę i wg mnie to jest bet dnia, bet turnieju.
Kto więcej pkt: Dan Carter- Frederic Michalak 1 1,36 Ónibet✅
To jest jakieś totalne nieporozumienie, bo Carter to genialny kopacz i NZ będzie każdego karnego w promieniu 50m zamieniała na kop na słupy. Ónibet twierdzi, że kopaczem Francji będzie Michalak, ale wg mnie na 99% są w błędzie bo tym kopaczem będzie Morgan Parra, a drugi w kolejności będzie Scott Spedding. Michalak już wielokrotnie udowadniał, że kopaczem jest marnym i Ónibet się sugeruje tym, że ma na koszulce nr 10:] Beka roku.
Nawet jak on by kopał, to Carter na 100% będzie miał więcej pkt. Tu nie więcej jak 1,1 powinno być.

Kopał Spedding i Parra tak jak mówiłem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Francia over 13,5 @ 2,00 bet365⛔ 13pkt,zal 2 polowa....
Francia(+14,5) @ 1,66 bet365⛔
J.Savea przyłożenie @ 2,25 bet365✅

Dziś lekko próbuje takie coś do lepszego oglądania.
Jeśli taka Namibia potrafiła zdobyć 14pkt,Tonga 9 to Żabojady nie uzyskają tych 14?Powinni dać rade na luzie.Mam nadzieje ze nie będzie tylko samych przepychanek tylko zobaczymy wiele ciekawych akcji z przyłożeniami;) Szyki obronne ustawione ma maxa na czele z Le Roux&#39;em.Nie wierze w aż taki pogrom
Julien Savea-najlepszy skrzydłowy NZ,w fazie grupowej oszczędzany,wystąpił tylko w 2 spotkaniach i w obu przykładał.
Sory,ze może mało merytoryki,ale tak to widzę....
 
hylexuly 0

hylexuly

Użytkownik
... Jeśli taka Namibia potrafiła zdobyć 14pkt,Tonga 9 to Żabojady nie uzyskają tych 14?Powinni dać rade na luzie ... Szyki obronne ustawione ma maxa na czele z Le Roux&#39;em.Nie wierze w aż taki pogrom ...
nie dali rady (może za duży luz był) i był pogrom :razz: Wynik 62:13 mówi sam za siebie, a mogło być jeszcze wyżej ;) NZ zagrali piękne spotkanie :grin: Czekam na kolejne.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
To fakt, Francja była zrezygnowana od 50&#39; (przyłożenie NZ) i później wszystko się posypało... Do 50&#39; Francja była groźna, ale to za mało i wynik tego nie odzwierciedlał.
W dzisiejszym meczu, zespół Nowej Zelandii to zupełnie inna drużyna niż w fazie grupowej, w końcu się obudzili i zmiażdżyli Francuzów.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Irlandia- Argentyna 2 2,49 1xbet
Pierwszy poważny sprawdzian dla Irlandczyków, bo Francuzów nie traktuję zbyt poważnie. Ważny test i od razu dostali dwa mocne ciosy. Nie zagra podstawowy kopacz Johnatan Sexton, bardzo dobry egzekutor rzutów karnych. Jak dla mnie to jest kluczowa strata, na kluczowej pozycji. Druga strata to kontuzja doświadczonego i charyzmatycznego Paula O&#39;connella. Mega strata jak dla mnie, dodatkowo brak O&#39;Mahonego również na 2 linii, gdzie ta dwójka była podporą Irlandzkiego młyna oprócz oczywiście Heaslipa. Na 1 linii doświadczeni, ale wg mnei nie radzący sobie już tak dobrze Healy, Best oraz Ross. Szczególnie pierwsza dwójka sprawiała w poprzednich meczach wrażenie nie radzących sobie z trudami fizycznej gry w stałych fragmentach gry.
Po drugiej stronie Argentyna, która w grupie 1 porażka, wkalkulowana. Warto przypomnieć ten mecz, bo do 50-60 minuty grali jak równy z równym z Nową Zelandią.
Tak jak pisał levy, jest to drużyna która w ostatnich latach zrobiła mega wielki postęp i jest wg mnie na równi z RPA oraz Australią.
W obliczu absencji Irlandczyków oraz tego co widziałem w dotychczasowych meczach stawiam na Argentynę, która w moejej opinii jest tutaj faworytem tego spotkania/

Australia po 1,12 to będzie formalność, nie ma się co rozpisywać, różnica poziomów. Szkocja pewnych rzeczy nie przeskoczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hylexuly 0

hylexuly

Użytkownik
W obliczu absencji Irlandczyków oraz tego co widziałem w dotychczasowych meczach stawiam na Argentynę, która w moejej opinii jest tutaj faworytem tego spotkania.
Dobry typ, szkoda, że nie widziałem Twojego postu wcześniej :-(
Australia po 1,12 to będzie formalność, nie ma się co rozpisywać, różnica poziomów. Szkocja pewnych rzeczy nie przeskoczy.
75 minuta i 34:32 dla Szkocji ... siedzę jak na szpilkach :;/:
... 80 minuta i karny dla Australii ... 35:34 ... to nie była formalność ????
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Jakiś pijany zawiadowca kolejowy próbował wykoleić pendolino o nazwie Australia. Nie oglądałem, ale ostatecznie dojechała ta lokomotywa.
Australia- Argentyna 2 3,1 1xbet
Obejrzę obszerne skróty wszystkich ćwierćfinałów i dopiszę może coś nowego.
Na pewno pojawi sie tu analiza na ten mecz powyżej.
Broń Boże nie grajcie na NZ po 1,3. Jak coś to na win w całym turnieju, bo kogoś z pary Australia/ Argentyna to oni na luzie poskładają.
Więcej w tym lub nastepnym poście bliżej meczów(24-25 października).
Konsekwentnie w stronę Arg. Będą składy- napiszę więcej. Jak najbardziej w handi można się pakować.
 
eco 388

eco

Użytkownik
ależ ten sport wymiata.

Każdy z tych ćwierćfinałów to jak oglądanie walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej tyson-holyfield. Każdą minutę ogląda się z otwartą japą od hymnów po gratulowanie sobie. Na początku płaczą, potem łamią sobie nogi. Klasa, moc. Rugbyści nie mają tatuaży-prawdziwy twardziel nie ma potrzeby pozować.

Półfinały tez niczego sobie, ale myśle, że faworyci spokojnie pokryją handikapy. Kibicuję RPA, ale Nowa Zelandia gra jakby w inną dyscyplinę. Widać, że tam rygbystą zostaję się będąc dzieciakiem a nie napakowanym dresiarzem. Tam przede wszystkim chodzi o grę ręką, inteligencję, zwinność, dopiero potem dochodzi muskulatura. Poza tym cała reprezentacja gra na codzień w 2 klubach nowozelandzkich. Podają do tyłu nawet nie oglądając się. Fajnie, ale mi jednak bardziej w rugby imponuje fizyczność nadludzi jak cały młyn RPA, czarowanie ręką to ja wolę sobie w NBA pooglądać.

Autralia tak kiepsko jak w ćwiećdinale kolejny raz nie zagra, to pewne. A w fazie grupowej najbardziej mi się podobali ze wszystkich drużyn. Argentyna też fajna, poza młynem biega trzech Kun Aguerów, uda panczenisty, zwinność i szybkość Messiego. Grają podobnie do NZ.

Nowa Zelandia -7.5
Australia -6.5
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Rpa obejmie prowadzenie w dowolnym momencie @ 1,50 bet365
Długo do meczu, ale na początek luźne przemyślenia.Rpa to również faworyt do złota, nie wydaje mi się aby NZ prowadziła przez całe spotkanie.Kurs niewysoki, do dubla jak znalazł.
Australia-wczoraj nóż na gardle,i ten karny w ostatnich sekundach uratował im 4 litery.Zobaczymy jakie linie wystawia nam buki,myślę o overku....cdn
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
A jak chcę sobie zamknąć kupon 25 października i szukam jakiejś w miarę pewnej dokładki do typu na niski wynik PO w wyborach to już mogę grać tę NZ z RPA czy lepiej ten mecz omijać po takim kursie? ????
 
Do góry Bottom