>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2014

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Murray 3:0 1.67 unibet⛔

Naprawde niezły kurs. Szykuje się mecz do absolutnie jednej bramki ???? WB prowadzi 2:1 i Andy musi zakończyć ten pojedynek nie ma innej opcji. Tylko pytanie czy straci seta czy nie. Nie straci, Sam w słabej formie, w piatek przegrał z Wardem, 5 setów nogach. Nie wiem kto wymyślił aby amerykanie grali na cegle, ale sami sobie wykopali dołek. Nie wierze, nagle w odmienionego Amerykanina, który wygrywa seta z Brytolem ???? róznica klas oczywista, absolutnie skupiony Andy a kurs naprawde niezły...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Fognini-Ward 3:0 1,40 ⛔ Psychiczny Fabio
Co tu dużo opisać kompletny profesor do gry na tej nawierzchni kontra paralityk który dostał na mączce ostatnio od Eliasa 6:2 6:1, więcej nie mam nic do dodania.
Przysiężny-Cilic 0:3 1,65✅
Tutaj podobnie, Cilic to klasa światowa ścisłe top 15 kontra zerowy gracz który nadaje się do strugania ołowków, niby Polacy wybierali nawierzchnię ale Cilic to all court player, potrafi odnaleźć się wszędzie, przewaga w każdej dziedzinie tenisowego rzemiosła, Przysiężny może dociągnąć jedynie do jakiegoś tie breaka jakimś cudem, to jest max moim zdaniem
Janowicz-Coric 3:0???? 1,85 to są jakieś jaja! ten pseudo tenisista z pewnością po wimbledonie wroci tam gdzie jego miejsce czyli koło 100 miejsca w rankingu, dno dno i jeszcze raz dno

Tutaj mam więcej wątpliwości, Jerzyk ostatnio w słabej formie, ale tutaj hala jego ulubiona nawierzchnia poza grassem, własna publiczność nie powinien dać sobie stracić seta z utalentowanym i jeszcze mało doświadczonym Branco, lepsze podanie, fh, poruszanie się po korcie,przede świetny return ponieważ młody Chorwat bardzo kiepsko serwuje, rok temu pokonał duzo groźniejszego Zemlje i Kavcica bez straty seta wiec z takim Coricem który dopiero puka do bram światowego tenisa i przegrywał z Torebko np w tym sezonie powinien dać radę bez straty seta.

Wszystkie kursy FORTUNA
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Polska - Chorwacja 1 @ 1,55
MarathonBet

Plan jest prosty, Cilić ogrywa oboje Polaków, natomiast Jurek i Michał ogrywają Coricia. O wszyskim moim zdaniem zadecyduje debel, który mamy lepszy, stąd też kurs 1,55. Mimo wszystko można przyłożyć wg mnie mocniejszą stawką. Wiadomo, że Cilicia ciężko będzie pokonać, ale kto wie...Jurek może będzie miał dzień i akurat trafi dobrą dyspozycją. Moim zdaniem typ bez większego ryzyka, warto ????
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Andreas Seppi - Andy Murray
Przed nami starcie Italii i Wielkiej Brytanii w ramach grupy światowej Pucharu Davisa. Stawka jest ogromna - szansa na awans do półfinału rozgrywek dla żadnej z tych ekip nie jest codziennością. Z racji tego że gramy na mączce we Włoszech większe szanse na awans mają gospodarze. Dysponują oni też bardziej zbilansowanym składem, gdzie w przeciwieństwie do gości każdy może dostarczyć punkt. U Brytyjczyków cała nadzieja w jednym zawodniku - Andym Murray&#39;u. I na początek, w drugim meczu pierwszego dnia rozgrywek zagra on z Andreasem Seppim. Bukmacherzy mocno faworyzują tutaj Andy&#39;ego, moim zdaniem nieco zbyt mocno. Wiadomo jest on na pewno lepszym zawodnikiem od Włocha, który w tym sezonie delikatnie mówiąc nie zachwyca. H2H 5-1 dla Murraya a zatem tutaj też duża przewaga Szkota. Ja jednak pójdę jutro nieco wbrew tym statystykom w stronę Włocha, a przede wszystkim liczę na wyrównany pojedynek, na jaki na pewno go stać. Przede wszystkim jest przed własną publicznością, na ulubionej nawierzchni, z możliwością zrobienia czegoś wielkiego dla swojej reprezentacji. Na pewno da z siebie wszystko, a jak mu czasem się trafi dzień konia to pokonać może każdego ( choćby pamiętne 5 setów z Djokoviciem w Paryżu). Po drugiej stronie siatki ma gracza na pewno lepszego od siebie, który jednak za kortem ziemnym nie przepada lekko mówiąc. Do tego jak można poczytać na oficjalnej stronie rozgrywek Andy&#39;emu dokucza jakiś wirus, nie brał udziału w ceremonii losowania z tego powodu. Oczywiście może to nie mieć jutro żadnego znaczenia albo to zwykły blef, niemniej jednak warto wziąć ten fakt pod uwagę. Dodajmy do tego fakt że Murray jakoś nie może wrócić do pełni formy po tej operacji pleców, chociaż w Miami widać już było poprawę w jego grze. Biorąc pod uwagę okoliczności tego pojedynku, specyfikę rozgrywek Davis Cup pójdę tutaj w kierunku betów na dość wyrównany pojedynek.
Over 35 gemów 1.96 PinnacleSports
Seppi +2,5 seta 1.65 Unibet
Seppi +6,5 gema Bet365
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Polska - Chorwacja 1 @ 1,55
MarathonBet

Plan jest prosty, Cilić ogrywa oboje Polaków, natomiast Jurek i Michał ogrywają Coricia. O wszyskim moim zdaniem zadecyduje debel, który mamy lepszy, stąd też kurs 1,55. Mimo wszystko można przyłożyć wg mnie mocniejszą stawką. Wiadomo, że Cilicia ciężko będzie pokonać, ale kto wie...Jurek może będzie miał dzień i akurat trafi dobrą dyspozycją. Moim zdaniem typ bez większego ryzyka, warto ????
Czy Przysiężny ogra Corica to mam wielkie wątpliwości, nie postawiłbym złamanego grosza na naszych grajków w kontekście awansu, moim zdaniem duże ryzyko, Kavcic i Zemlja ugrali 2 sety z naszym deblem który wtedy coś grał, teraz tym bardziej nie jest on w formie, Draganja Pavic to dużo lepsza para niż Słoweńcy, więc ryzyko jest duże ale jak chcesz to stawiaj na Polaków, nikt Ci nie broni
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Podobnie myślę, 3,00 + na Chorwację, które jest do złapania w Marathonie przy żałośnie grającym Przysiężnym to może być value. Na pewno nie ruszałbym tutaj zwycięstwa w całym meczu Naszych, ewentualnie lekko grałbym na Chorwację.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Może niezbyt oryginalnie, ale dla mnie to bet dnia:
Marin Cilic(-2,5 seta) - Michał Przysiężny@1,67 Unibet 1-6 4-6 4-6 ✅
Gra Ołówka powróciła do poziomu, który prezentuje nasza reprezentacja w piłce nożnej (nawet ranking podobny). Porażka z Andujarem, który nie wygrał meczu na hardzie od trzech lat, fatalny sezon Michała, do tego kontuzja nie mogła wpłynąć dobrze na jego dyspozycję. Cilic znowu odwrotnie -po przerwie spowodowanej zawieszeniem po dopingu gra bardzo dobrze, wygrał już jeden turniej, dobry mecz z Vasselinem, chociaż zabrakło trochę szczęścia. Cała chorwacka ekipa czuje się wyśmienicie w Warszawie, niestety nie widzę szans dla Przysiężnego na ugranie seta.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Janowicz wygra 2 seta 2.10(LIVE)⛔⛔⛔
Bet365
Zagrane przy 1-3 dla Chorwata.. miało być szybko, miło i przyjemnie.. po 1 secie wydawało się duże Value i piękny mnożnik
Jerzyk gdzie Twoje C&#39;mon ???????

Życiowy sukces młodego Chorwata.. Polska w trudnej sytuacji..⛔⛔⛔⛔⛔
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
I niestety panowie Seppi i Murray swojego meczu nie dokończyli. 6-4 5-5 na korzyść Brytyjczyka póki co, spotkanie jest jednak bardzo wyrównane. Szkoda wielka sytuacji przy 4-2 na korzyść Włocha i 40-15 przy swoim podaniu, gdyby to domknął na 5-2 to 1-1 w setach byłoby bardzo blisko i wszystkie trzy typy niemalże zabite;) Potem były jeszcze setowe na 6-4 ale tam już świetnie rozegrał je Murray. Czekamy zatem na jutro, przy odrobinie szczęścia Seppi może zgarnie tego seta, który załatwi nam tutaj sprawę.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Janowicz wygra 2 seta 2.10(LIVE)⛔⛔⛔
Bet365
Zagrane przy 1-3 dla Chorwata.. miało być szybko, miło i przyjemnie.. po 1 secie wydawało się duże Value i piękny mnożnik
Jerzyk gdzie Twoje C&#39;mon ???????

Życiowy sukces młodego Chorwata.. Polska w trudnej sytuacji..⛔⛔⛔⛔⛔
Szczerze myślałem, że jak już wygrał 4 seta to pociągnie mecz, ale generalnie żałośnie to wyglądało. Miał niejednokrotnie piłki na &quot;zabicie&quot;, a ten albo zaczynał rzeźbić skróty do których Coric dochodził bez problemów albo grał tam gdzie Chorwat stał. Irytujące było też również rozkładanie rąk, że sędzia nie wywołał autu :?
Żeby nie było off topic to równie dobrze mecz dzisiaj może się zakończyć bo para Draganja/Pavic nie jest dzisiaj bez szans a kurs w granicach @2,6 dla mnie ok ;)
e: widzę na live na Chorwatów @3,75 :grin: przy stanie 1:1 w pierwszym secie
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Janowicz - Cilic 2 Bet365 kurs 1,5 Stawka 7/10 ✅ Trochę pieniażków włożyłem, myślałem, że już po sprawie jednak Jurek nie zawiódł heh
Witam po dłuższej przerwie. Na dziś od razu jak tylko bet zarzucił kursy pobieram przegraną naszego Jurka. Analiza nie będzie długa ani odkrywcza. Gra naszego reprezentanta woła o pomstę do nieba. Nie widzę tu większych szans dla Jurka. Cilic zapewne będzie chcial zakończyć ten pojedynek aby jego kolega nie musiał już wychodzić z Przysiężnym. Myślę, że pogram również handi gemowe lub -1,5 seta jak tylko wskoczą kursy.
Powodzenia ????
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Murray - Fognini ✅ kurs w okolicach 2,60 - zależy od buka, ale myślę, że warto, poniżej moja analiza z TD ;)
Gdyby grali na hardzie w życiu nie przyszłoby mi do głowy faworyzować Włocha, ale mecz rozegrany będzie na cegle i to musi zrobić różnicę, po prostu musi.

Murray na ziemi nigdy nie grał dobrze. Być może przez tę słabość nie utrzymuje się na stałe w TOP3. Nawierzchnia ziemna jest dosyć specyficzna, bo trzeba planować uderzenia z wyprzedzeniem. Współczynnik tarcia jest znikomy w porównaniu z innymi kortami, dlatego ważne są stabilne ślizgi, a Murray miewa z tym problemy przez zniszczone stawy, które próbuje wzmacniać przez noszenie stabilizatorów.
Moim zdaniem siła ognia Murray&#39;a spada na nawierzchni ziemnej o jakieś 30% i to powinno wystarczyć Fogniniemu.

&#39;Fognini to najlepszy przykład, nie wiedziałem jak dokładnie to nazwać, ale jest to przykład tenisowego lisa. Bardzo sprytny gracz, wielki talent, chociaż jego gra wygląda jakby robił to za karę.
Anemiczny Hiszpan radził sobie z podrażnionym Polakiem, ale Fog to zupełnie inna liga jeśli chodzi o wymiany, bardzo długie wymiany.&#39;

Na nawierzchni ziemnej czuje się jak ryba w wodzie, czego najlepszym przykładem jest ćwierćfinał RG w roku 2011. Mało tego, 6/7 finałów uzyskał właśnie na mączce z czego 3 turnieje wygrał, to powinno wystarczyć.

Podsumowując. Fognini gra u siebie, na ulubionej nawierzchni, jest w bardzo dobrej formie.
/Murray cały mecz atakował, a Fog konsekwentnie przebijał prawie wszystko z powrotem. Wyglądało to jak gra ze ścianą, która ma niewielkie luki po gniazdkach elektrycznych.
Sprytny Włoch przetrzymał bombardowanie Szkota i swój cel osiągnął.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Federer (-6,5 gema) - Golubev @1,67 Unibet ✅7-6 6-2 6-3✅ // Roger,jakbyś mnie parę razy nie wkurzył to nie byłbyś sobą ????
Jestem zaskoczony widząc taką linię handicapu na Szwajcara - gdyby to był Wielki Szlem, to byłbym w jeszcze większym szoku. Jeśli tylko Wawrinka wygra swój mecz, to spotkanie będzie decydowało o awansie, a Roger traktuje Puchar Davisa bardzo poważnie. Nie wierzę, że reprezentant Kazachstanu jest w stanie nawiązać równorzędną walkę ze zwycięzcą 17 tytułów Wielkoszlemowych, tutaj wystarczy 6-4 6-4 6-3, nawet przy pojedynku best of three szanse na pokrycie linii byłyby całkiem spore. Jeden z lepszych kursów dzisiejszego dnia, wszystko zależy od Stana -jeśli przegra, mecz będzie skrócony do trzysetowej formuły i zakłady będą nieważne. Biorąc pod uwagę, że Golubev to gracz głównie Challengerowy i mając w pamięci jego tiebreak w ostatnim secie z Wawrinką(to Stan przegrał mecz,a nie Kazach go wygrał, owszem, świetnie returnował, ale popełniał proste błędy przy graniu przez środek kortu, ręce drżały niemiłosiernie, a Stan zwyczajnie go w tych błędach prześcignął). Dla mnie to kolejny świetny kurs do zagrania w ten weekend.
 
dx2 227,1K

dx2

Użytkownik
Janowicz-Cilic 2 @1.33
Cilic w tym seoznie w bardzo dobrej dyspozycji, a Janowicz od dluzszego czasu nie pokonal nikogo znaczacego. Wydaje sie, ze panowi na zupelnie innych biegunach pod katem formy. Cilic powinien klepnac wiec Chorwatom awans, tym bardziej jezeli mlodziutki Borna Coric umial pokonac Polaka.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
każdemu się może zdarzyć przejść kwale, są streamy na bet365 to sobie obejrzyj a potem pisz o zawodowych tenisistach jak Sela
apo2 kazdy wie jaka cegla na Frenchu jest
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Tsonga - Kamke 2 kurs 6,5 Bet365 stawka 3/10 No niestety ⛔
Witam.
Może dla niektórych to typ z kosmosu ale każdy widział co wczoraj zrobili Francuzi w swoich pojedynkach singlowych. Tsonga nie może się odnaleźć ostatnimi czasy i jeśli przegrał wczoraj z Gojowczykiem to czemu by nie spróbować zagrać na Kamke. Uważam, że kurs jest śmiesznie niski na Francuza pomimo, że będzie walczył o &quot;życie&quot; dla reprezenacji postanowiłem za nie duże pieniążki zaryzykować na Niemca.
Powodzenia.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
J.Janowicz vs M.Cilic. Total Games: Over [email protected] Marathon ✅
Mecz o wszystko dla Polakow, Jurek w jakiej jest formie po piatkowym meczu mozna wywnioskowac dosc latwo, chociaz to moze byc zgubne. Sam wypowiadal sie, ze trafil na fatalny dzien, gdzie wszystko bylo przeciwko niemu, niestety czasami taki dzien sie zdarzy, ze chocbys nie wiem jak sie staral, los ci zrobi psikusa. Czy Marin jest znacznie lepszym zawodnikiem? Dla mnie roznica, nie jest az tak razaca, osobiscie dla mnie ten mecz to 50/50 i na pewno zobaczymy w nim mnostwo walki, 4 sety zakladam w ciemno, kto wie, czy nie zobaczymy piatego. Mysle, ze chec zrehabilitowania sie za piatek, publicznosc i presja, ktora Jurek lubi poniesie go do zagrania swojego najlepszego tenisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Benneteau-Gojowczyk Typ 2 2,87 Bet365
Mecz o wszystko dla jednych i drugich, jednak stary dziadek jakim jest Julien może nie wytrzymać tego meczu kondycyjnie,wczoraj troche czasu spędził na korcie jak i forma nie powala,Kamke robił z nim na korcie co chciał natomiast Peter wygląda zdecydowanie lepiej, świetny początek sezonu, turniej w Doha jak wygrany challenger właśnie na hali w Heilborn, po koontuzji odniesionej z Rotterdamu nie widać ani śladu, a skalp na Tsondze i cały mecz wyglądał bardzo dobrze, z pewnością value jest w tym kursie, Julien w słabej formie ogólnie, masa błędów z Kamke, serwis kiepsko funkcjonował, Peter bardzo regularny, gra mądrze taktycznie wie kiedy ma skończyć akcje, mecz napewno do zagrania ale na Niemca
 
dx2 227,1K

dx2

Użytkownik
Monfils-Gojowczyk 1 @1.3
Stan meczu wyrownany. Francuzi wysylaja Monfilsa oczywiscie i spodziewam sie, ze Francuzi jednak awansuja. Gojowczyk zaksoczyl wczoraj, ja rozumiem, ale to jest nieprzewidywalnosc Davis Cupu czasami. Mecz decydujacy, Monfils uwielbia takie rzeczy i sadze, ze klepnie awans trojkolorowym. Francuz przede wszystkim duzo bardziej zaawansowany technicznie, Gojowczyk bedzie jak zwykle bazowac na silowym tenisie, ale wygrac trzeba 3 sety, wiec tyle po stronie Niemca z pewnoscia nie widze. Mecz za chwile okolo godz. 16, ale live betting z pewnoscia u wielu bukow dostepne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom