>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

D 0

dziduszko1

Użytkownik
Witam chciałbym zgłosic fałszywe podanie wyników a mianowicie: wynik ogólny się zgadza ale jeśli chodzi o małe punkty to przeciwnik napisał (27:107, 67:52, 41:65, 45:64) a naprawdę było ( 27:107 , 57:29{i przeciwnik poddał się przed ostatnia bilą} , 52:63 , 44:56 ). Nic to nie zmienia wyniku ogólnego ale to jest nie uczciwe i powinno to byc karane.
Dziduszko1-st1ven
grupa A
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziduszko1 widzę, że już wyjaśnione.. ;)

Na chwilę obecną z turnieju wylatują dwie osoby:

dawidek1991220 - ostatni raz na forum 4.02.

ruben1910 - ostatni raz na forum 8.02.

Nie widzę szans aby zagrali choć jeden mecz w turnieju bo na forum nie ma ich od momentu kiedy jeszcze nie zaczęliśmy gry.

W tym temacie zgłaszały się trzy osoby, które chciałby zagrać:

ggrzechu
MTX
CJINCLNJMO

Według kolejności zgłoszeń napisałem PW do dwóch pierwszych czy nadal są chętni do gry. Jeśli potwierdzą to wejdą do turnieju.
ggrzechu do grupy B, a MTX do grupy D.

Podliczyłem i uzupełniłem wszystkie grupy. W razie niezgodności proszę o tym pisać tutaj.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A gracz 5567 z grupy C?
Mam informacje od admina, że gracz 5567, cytuję:

&quot;ogarnie temat&quot;.

Jeżeli do końca 15.02 jednak &quot;nie ogarnie&quot; to również wyleci choć na forum był wczoraj więc myślę, że będzie grał.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
ggrzechu i MTX dołączyli do turnieju w miejsce ruben1910 i dawidek1991220.
Obaj powinni jeszcze dziś podać numery GG w tym temacie.

Myślę, że spokojnie zdążą zagrać 13 pojedynków, do końca rundy pierwszej jeszcze dwa tygodnie.. ;)

W najbliższym czasie z turniejem pożegnają się pewnie kolejni &quot;olewacze&quot;.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Grupa C.. kto jeszcze ze mną nie grał to pisać. Chodzi o osoby, z którymi nie mogę się skontaktować bo nie ma ich gg itp. Moje gg 1636992 albo PW
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeżeli moderator wyraziłby na to zgodę to mógłbyś wejść za mnie - grupa A ( Dziduszko1 )
Rozegrałeś trzy mecze, tym bardziej dziwi mnie fakt, że rezygnujesz no ale jest to przynajmniej uczciwe.

Z turniejem, żegna się gracz 5567, który mimo zapowiedzi jednak tematu nie ogarnął.

W jego miejsce zagra betheone (mimo iż wcześniej zgłosił się CJINCLNJMO to nie będe dopisywał do konkursu kogoś kto nie potwierdził chęci udziału w turnieju.

Natomiast za Dziduszko1, który nie chce grać, do turnieju dołączy BatoniQ.
Rozpocznie grę oczywiście z takim bilansem na jakim zakończył zabawę Dziduszko1.
 
maciejzurawski 0

maciejzurawski

Użytkownik
proszę o poprawienie wpisu w gr A co do ostatniego mojego posta gdyż jest była to kolejka 4 a nie 5 co przez pomyłkę wpisałem ;)

by Ass: zrobione.. ;)
 
sierhun 6

sierhun

Użytkownik
Proszę o dopisanie mi pkt za remis z MaciejŻurawski w 4 kolejce, bo chyba to pominięto. ????

by Ass: zrobione.. ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Brzydale z grupy A,którzy nie mieli jeszcze zaszczytu rozegrać ze mną spotkania w ramach turnieju,proszeni są niezwłocznie do pokoju RIO,gdyż czekam niecierpliwie mając dziś dzień wolny.Jutro i pojutrze mnie raczej nie będzie,więc zostanie mało czasu:roll:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Do końca pierwszej fazy turnieju pozostało 10 dni.

Przypominam, że za każdy nie rozegrany mecz obaj gracze otrzymują -3 pkt, tak jak w poprzedniej edycji turnieju.

Macie jeszcze sporo czasu więc spokojnie powinniście zdążyć, wystarczy chcieć.. ;)
 
Do góry Bottom