>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
danni 8

danni

Użytkownik
Ile meczów zostało jeszcze do wytypowania w konkursie? Spojrzałem na terminarz eurobasketu i wyliczyłem, że w sumie zostało 12 i akurat tyle mi brakuje żeby wypełnić minimum. Nie wiem jednak czy w tym konkursie będą brane pod uwagę wszystkie mecze (np. o 5 miejsce itp.) Z góry dzięki za odp!

EDIT
W konkursie zostało tyle meczów ile w terminarzu czyli jak już zauważyłeś 12
 
julez 27

julez

Użytkownik
I dodanie do Gasol&#39;a literki P. bo nie sprecyzowałem który z braci dokładnie, sorry, za zamęt, ale godzina już nie najlepsza na dobre myślenie... z góry przepraszam za kłopot.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Czy jest możliwość podawania wyników zakończonych spotkań dokładnie chodzi mi o kto pierwszy zdobędzie punkty lub wyścig do x punktów
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Małe pytanko? jak dzisiaj będzie liczony under/over na mecz Turcja-Grecja , z dogrywką? czy bez... Regulamin nic nie mów na ten temat, albo ja coś przeoczyłem. Pozdrawiam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
wichniar, to chyba logiczne...
Arzoo, oferta teraz jest później wystawiana przez buki, ponieważ ostatni mecz kończy się ok. 23ej. Nie przesadzaj, że późno.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
wichniar, to chyba logiczne...

Arzoo, oferta teraz jest później wystawiana przez buki, ponieważ ostatni mecz kończy się ok. 23ej. Nie przesadzaj, że późno.
No może późno nie było, ale... Nie miałem żadnej możliwości podania typów wcześniej niż godzina 15, stąd moje zdenerwowanie. 2 mecze mi uciekły i lecę ostro w dół niestety...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No może późno nie było, ale... Nie miałem żadnej możliwości podania typów wcześniej niż godzina 15, stąd moje zdenerwowanie. 2 mecze mi uciekły i lecę ostro w dół niestety...
Wiesz po prostu ciężko mi czasami wymyślać samemu różne linie, hc u/o czy inne, staram się wrzucać tematy z typami jak najszybciej, ale czasem oferta pojawia się dość późno, ok 00:30 czy ok 1 w nocy i wtedy wrzucam temat.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Wiesz po prostu ciężko mi czasami wymyślać samemu różne linie, hc u/o czy inne, staram się wrzucać tematy z typami jak najszybciej, ale czasem oferta pojawia się dość późno, ok 00:30 czy ok 1 w nocy i wtedy wrzucam temat.
Spoko. Rozumiem Cię... Z drugiej strony też moja gafa, bo myślałem, że będą tylko 2 mecze o 18 i 21 i sobie zdążę wytypować po powrocie do domu, a tu psikus i mecze wcześniej :kwasny4565:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzięki za rywalizację i gratuluje wszystkim ???? Stres 1180 punktów z terminówek :!: Gratulacje, zasłużone zwycięstwo.
Podziękowania dla Ola_13 za zorganizowanego świetnego konkursu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom