>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja też chciałbym pogratulować wszystkim, a w szczególności tym, którzy zajęli czołowe miejsca. Stres faktycznie został królem terminówek i dzięki nim zajął 1 miejsce w konkursie.
I jeszcze raz to powiem, ???? dla Benka, który pomagał w podliczaniu, z nim szło dużo szybciej i sprawniej.
Za wszystkie wpadki jeszcze raz przepraszam, mam nadzieję, że mimo ich obecności konkurs został odebrany w miarę pozytywnie.
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Tak po prawdzie to najlepszą średnią punktową miał Elyiahu,a zbiórek Biedrins,a w regulaminie nic nie ma,że liczeni są zawodnicy,którzy rozegrali,więcej niż trzy mecze,czyli tacy co wyszli z grupy.Ale to tak gwoli ścisłości,bo mi to różnicy punktowej żadnej nie robi.Druga kwestia komu wysłać login na sportingbet w celu odbioru moich skromnych 10zł?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tak po prawdzie to najlepszą średnią punktową miał Elyiahu,a zbiórek Biedrins,a w regulaminie nic nie ma,że liczeni są zawodnicy,którzy rozegrali,więcej niż trzy mecze,czyli tacy co wyszli z grupy.Ale to tak gwoli ścisłości,bo mi to różnicy punktowej żadnej nie robi.Druga kwestia komu wysłać login na sportingbet w celu odbioru moich skromnych 10zł?
W regulaminie konkursu nie ma, ale w regulaminie Mistrzostw Europy jest, że aby w oficjalnych statystykach uwzględnić zawodnika musi rozegrać co najmniej 4 spotkania.

Co do nagród to jutro pogadam z Marcinem-Odrą bo on za nie odpowiada i wszystko tu napiszę.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
mam pytanie - ta tabelka to już ostateczna wersja ?? Bo wczorajsze mecze chyba mam nie rozliczone (brak &quot;zielonej sumy&quot; przy moim poście - kilka osób tak ma &quot;3 strona&quot; ) ale po dodaniu typów długoterminowych w tabeli całkiem znośne 16 miejsce mam ;)
Gratulacje dla zwycięzcy i prowadzącego (b. szybkie podliczanie ).
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
mam pytanie - ta tabelka to już ostateczna wersja ?? Bo wczorajsze mecze chyba mam nie rozliczone (brak &quot;zielonej sumy&quot; przy moim poście - kilka osób tak ma &quot;3 strona&quot; ) ale po dodaniu typów długoterminowych w tabeli całkiem znośne 16 miejsce mam ;)

Gratulacje dla zwycięzcy i prowadzącego (b. szybkie podliczanie ).

Po prostu ta część postów którą podliczał Benek jest edytowana, a ta, którą ja nie. Ja wolałem na kartce sobie spisywać, szybciej mi tak szło. Ale wszystko podliczone jest.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Prosiłbym wszystkich użytkowników, którzy zajęli miejsce premiowane jakąś nagrodą o wysłanie mi na PW swoich loginów ze Sportingbetu, w celu wypłacenia nagród.
__________________
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Również dzięki za świetną zabawe i emocje. Było ciekawie do końca, szkoda, że nie oddałem typów na 2 mecze, tak to prawdopodobnie byłbym 4, ale pretensje moge mieć tylko do siebie :| Najważniejsze, ze konkurs bardzo dobrze wypadł i nic innego nie moge postawić jak ✅ :spokodfhgfh:
P.S. Najbardziej szkoda mi Spinache, który najrówniej typował eurobasket tylko nie wyszły Mu typy długoterminowe. Może jakiś bonus dla Niego, bo o to głównie chodziło...
 
S 1

stres

Użytkownik
O kurde. NIEWIERZE!!! dzieki wsiem za rywalizacje ???? ..... ktoregos razu dostalem -150ptk za brak sponsora mialem se wtedy odpuscic,bo niewidzialem szans na jakies miejsce w czolowce...... a tu taka niespodziewajka. Dzieki za konkurs ????
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Chyba nikt tak wysoko nie poleciał jak ja ???? słabe typy długoterminowe spowodowały spadek z czołówki na 40 miejsce:-D:

Dobra robota ???? Olo_13 . Oby więcej basketowych konkursów na tym forum. Pozdrawiam
 
V 256

vernix

Użytkownik
Gratulacje dla wszystkich uczestników za wyrównaną walkę do końca, ale zwłaszcza dla zwycięzcy za fantastyczne typy długoterminowe.
Podziękowania kieruję również dla Olo_13 i osób podliczających typy za naprawdę kawał dobrej roboty.
Również podpisuję się pod słowami innych użytkowników - więcej taki konkursów :spokodfhgfh:

Ja osobiście jestem zaskoczony, że zająłem tak wysokie miejsce, tym bardziej że nie jestem specjalistą od koszykówki, ale pokazuje to iż Mistrzostwa były pełne większych lub mniejszych niespodzianek.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chyba nikt tak wysoko nie poleciał jak ja ???? słabe typy długoterminowe spowodowały spadek z czołówki na 40 miejsce:-D:
No a jednak są tacy co spadli jescze niżej... Po typach na kazdy dzień byłem około na 9 miejscu a po długoterminówkach wylądowałem na 45msc ????, ale jako że się nie znam to i tak uznaje za sukces bycie w czołówce po typach na kazdy dzień. cóż wygrał najlepszy, więc gratulacje.

No i dobra zabawa byla , a to najważniejsze przy tego typu konkursach ;)
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Heh zapewne nie jeden z nas załamywał ręce jak odpadła Litwa, a Hiszpania grała taką lipę że o MVP dla Pau Gasola i miejscach w pierwszej piątce turnieju dla graczy Hiszpanii można było zapomnieć - a tu wymęczyli wyjście z grupy i odrodzenie ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
i ja gratuluje zwyciezcom, a orgnizatorom dziekuje za konkurs, troche maraton, ale fajno, pewno w realu bedziemy teraz częściej grac kosza bo sie ciut opatrzylismy:)
ps. sa jakies warunki obrotu wygraną?
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Ja również serdecznie dziekuje moderatorom za bardzo interesujacy konkurs ;) troche mi sie faktycznie nie pofarcilo z tymi typami dlugoterminowymi ;) ale to wszystko wina &quot;specjalistów&quot; z Przegladu Sportowego, zasugerowałem sie ich przebogatą wiedza przekazana z w jednym z numerów !! ;) z drugiej strony ciesze sie ze tak duzo osob w nim uczestniczyło bo teraz juz jednym tchem mozemy wymienic podstawowe &quot;piątki&quot; Hiszpanii, Grecji czy też Francji !! ;)

Hajduk dzieki za słowa pokrzepienia ;) ale i tak sama informacja o tym, że w typach &quot;krótkoterminowych&quot; zajałem 1. miejsce jest dla mnie bardzo dużym sukcesem ;) ale oczywiście w żaden sposob nie bede sie opierał przez zadnymi dodatkowymi gratyfikacjami ;) moja sugestia to : jak dany użykownik nie wysle loginu ze sportingbet to idzie to na MOJE konto !!! :-D:-D:-D
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
ogromne dzięki za super konkurs i za mrówczą pracę związaną z podliczaniem typów oraz wystawianiem ofert (czasami) późną nocą, kiedy tylko pojawiły się na Sportigbet ;)
w dobie kryzysu dobre i 25 zł ???? z tego powodu spiesze z pytaniem - wiadomo coś kiedy będzie bonus i jakie warunki obrotu? ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
ogromne dzięki za super konkurs i za mrówczą pracę związaną z podliczaniem typów oraz wystawianiem ofert (czasami) późną nocą, kiedy tylko pojawiły się na Sportigbet ;)

w dobie kryzysu dobre i 25 zł ???? z tego powodu spiesze z pytaniem - wiadomo coś kiedy będzie bonus i jakie warunki obrotu? ;)
Bonus będzie tak szybko jak wszyscy nagrodzeni wyślą mi swoje loginy, więc zależy to od Was. Większość już mam, nie zostało wiele. A co do warunków obrotu dowiem się i napiszę
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Również dziękuje wszystkim organizatorom i uczestnikom za ten konkursik.

Muszę przyznać, że bardzo podobało mi się to, że nagrody były podzielone na aż 50 osób, co sprawiło, że większość grała do końca i zawsze nawet skromne 10zł będzie cieszyć. Brawa za ten pomysł ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom