>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
J 22

junior1317

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Ferrera. Faktycznie Gael miał szczeście, że mecz został przerwany. Po pierwsze, David zaczął bardzo agresywnie. Po drugie wiadome jest, że Monfils bardzo szybko słabnie. A po trzecie, najważniejsze, kontuzja kostki. Myślę, że dzisiaj będzie również to odczuwał. Jakby mecz wczoraj trwał dłużej, to myślę, że jakby Ferrer wygrał 4 seta to mielibyśmy tu krecz Francuza. Nie wiem na ile jest to poważna kontuzja, ale wiadomo kostka to poważna sprawa. A wczoraj po przerwaniu meczu było widać jak Francuza to boli.. Liczę tu na zwycięstwa Ferrera w setach obu, w jednym 6-3 w kolejny 6-2. Chyba, że Gael skreczuje... W każdym razie myślę, że Ferrer to wygra.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Poozon oczywiście z typem przeciwko Murray&#39;owi się zgadzam nie rozumiem tylko czemu w sportingbecie, Andy jeśli faktycznie będzie odczuwał mocno ból może zejść już w pierwszym secie i będziesz miał zwrot, w bwinie trochę słabszy kurs, ale jednej piłki wystarczy w meczu by krecz był pomyślnie dla nas rozliczony.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Poozon oczywiście z typem przeciwko Murray&#39;owi się zgadzam nie rozumiem tylko czemu w sportingbecie, Andy jeśli faktycznie będzie odczuwał mocno ból może zejść już w pierwszym secie i będziesz miał zwrot, w bwinie trochę słabszy kurs, ale jednej piłki wystarczy w meczu by krecz był pomyślnie dla nas rozliczony.
Racja , nie siedze na swoim kompie i nie mam dostepu do tabeli jak rozliczaja kontuzje . Oczywiscie buk po pierwszym secie wybor jak najlepszy
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ferrer - Monfils @ 1.30 8/10 ⛔ , Ferrer -1.5s @ 1.50 5/10 ⛔
Ferrer @ 1.69 8/10 ⛔ 46 62 57 61 68
Dorzucam ponownie Ferrera wczoraj sam kopał pod sobą dołki tak słabe spotkanie w wykonaniu Pittbula widziałem w Barcelonie przeciwko Nadalowi jak i na jednym z Amerykańskich Mastersów przeciwko Fishowi.
Hiszpan miał jeden dzień do namysłu nad sobą, wczoraj tak naprawdę nie grał swojego tenisa przy zrobieniu breaka poprosił już o zakończenie spotkania, sądze że sam przeanalizował swoją gre wtedy i mogl przypuszczac ze moze oddac szybko rebreaka i lepiej dla niego by mecz juz zakonczyc.
Najważniejsze w tym spotkaniu to właśnie granie Hiszpana własnej gry bo Francuz wplątuje go wlasnie w granie czegos co nie potrafi, a to gubi każdego, jesli Ferrer przemyślał po co wychodzi dzisiaj na ten mecz nie widze innego rywala dla Federera jak Hiszpan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ale jeśli Monfils wejdzie w to spotkanie podobnie jak wczoraj może skończyć to już w 4 secie. Piękna gra Francuza w pierwszym secie, wygrane gemy na sucho tylko dlatego, że był świeży i wypoczęty. Wiadomo, że im dłużej trwa mecz tym coraz mniej sił ma Geal dlatego, bo nie ma dla niego straconych piłek. Co do kontuzji to nie wyglądało to tak źle. I mam nadzieję, że dziś potwierdzi swój talent i wygra z Hiszpanem.
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
jako ze typer z ciebie zaden, bez urazy, nie mowiac o wyborze typow i malo dokladnej wiedzy o tenisistach, stawianie w pierwszym dniu 16 u na jeden i ten sam mecz to juz totalna glupota, nastepnie dokladanie kolejnych 8 to jest co z ciebie robi totalnego amatora, dzieci tak stawiaja, jesli ty jestes typerem to kazdy nim jest

a tak btw. tak sie gra jak przeciwnik pozwala i piszesz bzdury twierdzac, ze Ferrer gral slabo, gral dobrze na swoim poziomie, to Monfils gral kapitalnie, jak nie on w zasadzie, bardzo agresywnie, jezeli Monfils trafial 1wszym serwem pod 70% przy jego technice (swietnie umiejscowienie i ukrycie kierunku) przy predkosciach przekraczajacych 210kmh to Ferrer tylko ogladal z niedowierzaniem krecil glowa, ilosc bledow wlasnych przy winnerach Monfilsa bardzo malo
to nie Ferrer gral slabo tylko Monfils bardzo dobrze, a to jest wielka roznica


Ferrer @ 1.69 8/10

Dorzucam ponownie Ferrera wczoraj sam kopał pod sobą dołki tak słabe spotkanie w wykonaniu Pittbula widziałem w Barcelonie przeciwko Nadalowi jak i na jednym z Amerykańskich Mastersów przeciwko Fishowi.

Hiszpan miał jeden dzień do namysłu nad sobą, wczoraj tak naprawdę nie grał swojego tenisa przy zrobieniu breaka poprosił już o zakończenie spotkania, sądze że sam przeanalizował swoją gre wtedy i mogl przypuszczac ze moze oddac szybko rebreaka i lepiej dla niego by mecz juz zakonczyc.

Najważniejsze w tym spotkaniu to właśnie granie Hiszpana własnej gry bo Francuz wplątuje go wlasnie w granie czegos co nie potrafi, a to gubi każdego, jesli Ferrer przemyślał po co wychodzi dzisiaj na ten mecz nie widze innego rywala dla Federera jak Hiszpan.
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
mam 2 pytania, czy jeżeli bym postawił u buka u którego już po pierwszym secie rozliczają zakłady za krecz ( np.unibet) postawibym na ferrera i monfils by kreczował po wznowieniu meczu to rozliczą zakład? oraz czy przy zakladach live po rozegraniu 1 seta stawiam na live, a jeden zawodnik kreczuje to rozliczaja zakład czy jest zwrot? z góry dzięki
 
midel 189

midel

Użytkownik
a tak btw. tak sie gra jak przeciwnik pozwala i piszesz bzdury twierdzac, ze Ferrer gral slabo, gral dobrze na swoim poziomie, to Monfils gral kapitalnie, jak nie on w zasadzie, bardzo agresywnie, jezeli Monfils trafial 1wszym serwem pod 70% przy jego technice (swietnie umiejscowienie i ukrycie kierunku) przy predkosciach przekraczajacych 210kmh to Ferrer tylko ogladal z niedowierzaniem krecil glowa, ilosc bledow wlasnych przy winnerach Monfilsa bardzo malo
to nie Ferrer gral slabo tylko Monfils bardzo dobrze, a to jest wielka roznica
Gdy Ferrer zaczynał grać po swojemu to Francuz nie istniał, a że Ferrer tylko zrywami potrafił grać to się udało Gaelowi dwa sety urwać - pomógł mu niewątpliwie serwis, ale wątpię, żeby dwa dni z rzędu tak serwował.
Tak - David grał słabo, a Monfils dobrze.
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
nie, gdy Monfils gral po swojemu to wtedy Ferrer istnial
Ferrer gral dobry mecz, ale Franzuz byl lepszy, Ferrer nie mial czym skompensowac przewagi fizycznej Monfilsa (serwis, gra z linii koncowej gdzie winnersy byly z 20 kmh szybsze niz Ferrera), swietny zasieg i gra w obronie Gaela,
zawsze jak Ferrer ma problemy w meczu pojawiaja sie glosy, ze gra slabo itp
ale Ferrer gra ciagle na podobnym poziomie ciagle, podnoszac go lub obnizajac w dluzym okresie czasu

co do meczu Ferrer-Fish, to byl bardzo slaby mecz Ferrera, duza ilosc nietypowych UE, moim zdaniem odpuscil totalnie mecz, pewnie jak wielu nie lubi ADicka


Gdy Ferrer zaczynał grać po swojemu to Francuz nie istniał, a że Ferrer tylko zrywami potrafił grać to się udało Gaelowi dwa sety urwać - pomógł mu niewątpliwie serwis, ale wątpię, żeby dwa dni z rzędu tak serwował.
Tak - David grał słabo, a Monfils dobrze.
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Ale gdyby Ferrer w 3 secie nie zrobił kilku głupich błędów wygrałby tego seta spokojnie. I jak zastanowił się nad swoim tenisem i jak Ferrer wygra tego 4 seta to w 5 secie nie daje większych szans Monfilsowi....
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Co do meczu Ferrer - Monfils to dzisiaj mamy nowy dzień i ciężko przewidywać co będzie, kto jak zagra. Sprawa 4. seta jest wciąż otwarta, Francuz prowadzi 2:1 w setach i to on jest jak na razie bliżej awansu, a Ferrer po ścianą. Oby tylko Francuz nie zaczął pajacować, bo to mu nigdy na dobre nie wychodziło.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Takie gadanie, mecz meczowi nierowny przeciez, widze tutaj nienawisc wobec swietnie grajacego Francuza. Panowie spotykali sie dwukrotnie i 2x wygrywal Gael. Przypadek? Nie wydaje mi sie. Monfils jest swietny technicznie, jezeli nie ma problemow z glowka to takie spotkania wygrywa. Poki co blizej awansu jest Monfils, jedno przelamanie seta nie czyni, zwlaszcza, ze panowie mieli czas na odpoczynek, zregenerowanie sil.
Ferrer - Monfils 2 2.20✅
edit1.ehh Gael, co Ty robisz? 2 pilki meczowe przy wlasnym podaniu i Ferrer zdobywa 4 punktu z rzedu.. zobaczymy jak dalej sie to potoczy!
edit2. i gramy do pierwszego przelamania, wszystko sie moze wydarzyc..
EDIT3. Wygral.. przelamac Ferrera w deciderze do 0? Odkupil tym samym swoje winy za glupote z wlasnym podaniem, brawo MONFILS✅
edit4. tak, zagralem na Monfilsa, wszystkie typy, ktore podaje niezmiernie rzadko gram za prawdziwe pieniadze: http://imageshack.us/photo/my-images/88/wygranaq.jpg/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 19

havierx

Użytkownik
Co sie dzieje w meczu Troickiego z Murrayem? (nie mam przyjemnosci ogladac) Murrayowi ta kostka tak dokucza czy tez Victor gra super? Bylo 0:5, ale szczesliwie udalo sie dowiezc po zrywie Murraya na 4:6. Typ nawet jezeli bedzie krecz to juz mi wszedl (Unibet rozlicza po 1 pelnym secie).
Murray - Troicki 2
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Co sie dzieje w meczu Troickiego z Murrayem? (nie mam przyjemnosci ogladac) Murrayowi ta kostka tak dokucza czy tez Victor gra super? Bylo 0:5, ale szczesliwie udalo sie dowiezc po zrywie Murraya na 4:6. Typ nawet jezeli bedzie krecz to juz mi wszedl (Unibet rozlicza po 1 pelnym secie).
Murray - Troicki 2
Po kontuzji murray&#39;a ani śladu, ale wiadomo, że może zacząć doskwierać w każdym momencie. Murray po prostu przespał połowę pierwszego seta, a teraz gra na poziomie o wiele wyższym. Myślę, że jedyna nadzieja dla troickiego w kreczu.
 
O 6

olszyn

Użytkownik
witekp, skoro tak mowisz, to troicki nie mial prawa wygrac 2giego seta. na pewno murray jest w 100 % sprawny ? ja postawilem na viktora po 1 wygranym przez niego secie ;)
 
H 19

havierx

Użytkownik
witekp, skoro tak mowisz, to troicki nie mial prawa wygrac 2giego seta. na pewno murray jest w 100 % sprawny ? ja postawilem na viktora po 1 wygranym przez niego secie ;)
I raczej dobrze na tym wyjdziesz, Troicki bardzo zmotywowany, nie powinien wypuscic juz zwyciestwa, im dalej w mecz tym Murray bedzie odczuwal trudy zmeczenia - i kostka moze o sobie dac znac. Mam jednak nadzieje, ze Troicki wygra ten mecz zwyczajnie lepsza dyspozycja sportowa.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
No i jednak zabrakło troszkę argumentów Troickiemu, żeby dobić szczurka. Myślę, że dzięki temu, iż mecz został przerwany jest jeszcze szansa na win Troickiego. Jeśli murray zacznie tak słabo jak dzisiaj to jest to możliwe, aczkolwiek nie sądzę, żeby 2 razy z rzędu tak źle i tak długo wchodził w mecz.
Po kontuzji, tak jak wspominałem, brak śladu. Sam grałem Troickiego, na szczęście w porę skontrowałem.
 
krocze-szatana 18

krocze-szatana

Użytkownik
No i jednak zabrakło troszkę argumentów Troickiemu, żeby dobić szczurka. Myślę, że dzięki temu, iż mecz został przerwany jest jeszcze szansa na win Troickiego.
Szkota kosta jeszcze dzisiaj bolała i grał tak jakby specjalnie chciał przeciągnąć pojedynek do jutra- takie jest moje zdanie. Jutro wypoczęty z uśmiechem na ustach rozbije Troickiego. Serb nie wykorzystał urazu &quot;kudłatego&quot; i zamiast rzucać nim po korcie podawał mu piłki na rakiete. Troicki nie wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku- jest sparaliżowany możliwością wygrania co pokazał pierwszy set. Zamiast wykończyć szkota do zera oddał mu 4 gemy.
 
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
witam mam pytanko jak buki rozliczają dokończenie meczu na drugi dzień? chodzi mi o mecz troicki-murray stan 2:2 jutro 5 set? buk naziemny Milenium czekają do zakończenia meczu czy zwrot? z góry dzięki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom