>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czemu tak jest, że ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać?
Czemu tak jest, że tak trudno przyznać się do błędu?
Czemu tak wiele osób ma wygórowane ego?
Zamiast się przyznać - hej spoko popełniłem błąd, dzięki za to ;) ziomeczki, to zaczyna się jałowa dyskusja kto komu bardziej dojebie na internetowym forum.
Zamiast napisać komuś, posłuchaj ziomeczku wydaje mi się, że w Twoim typie jest błąd itd., to co jest? Haha pieprzony debilu zagrałeś złego beta, no co za kretyn.
I zaczyna się później wylewania gówna (tak zwana *****burza jak ta w Paryżu), udowadnianie swoich racji niczym 14-letnie gimbusy z 2C.
Swoją droga jestem ciekawy odnośnie tego deszczu na szlemach czy kiedyś w historii turnieje się jakoś baaardzo przedłużyły o np. kolejny tydzień, bo tu nie ma co się oszukiwać, prognozy nie napawają optymizmem nie tylko na dzisiaj...
Odnośnie Wawrinki to o jego zwycięstwie można myśleć dopiero jak dojdzie w okolice minimum ćwierćfinału/półfinał. Granie na niego po 1,01-1,20 to samobójstwo ???? przynajmniej w mojej opinii.
Przypomnę wszystkim, że Szwajcar na Australian Open w tym roku doszedł tylko do 4 rundy (przegrał z Raonicem po 5 setach, a sam mecz zaczął od stanu 2:0 w plecy) , a po drugie w wywiadzie się przyznał, że niezwykle motywuje go gra z Djokovicem, z resztą jest trudniej u niego z mobilizacją.
???? Klizan M. - Daniel T.
Klizan M. ::: 2,83 ::: 1/3 Pinek ⛔
Taki kurs na Klizana to aż grzech nie spróbować zagrać. Martin to niezwykle dobry zawodnik, ale też nierówny, w tym roku jakoś w lutym wygrał 500 w Rotterdamie broniąc przez drogę bodajże 7 piłek meczowych. Później zagrał jeszcze na 2 Mastersach w Stanach Zjednoczonych i w Miami skreczował, od tego czasu nie grał. Jednak on na mączce jest mocnym zawodnikiem, rok temu bilans 11-10, dwa lata temu 13-4 w ATP. Myślę, że już z jego zdrowiem jest wszystko dobrze na najważniejszym turnieju w roku z nawierzchnią ziemną.
Taro Daniel to hmm nie oszukujmy się zawodnik z okolic 100 rankingowej, raczej poziom Challenger niż ATP. Jeżeli Słowak wyjdzie na korty bez problemów to tu nawet może paść wynik 3:0 czy 3:1.
Wynik: 6:3 6:4 5:7 4:6 0:3 @Edit: Szkoda bo w 4 secie Klizan 4:0 prowadził.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
fare3l 14

fare3l

Użytkownik
Nie uważacie że kurs 6,50 na Sele w meczu z Brownem to przesada? Równo idą i chyba jest tu spore value?
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
bo aktualnie brown prowadzi 2:1 w setach i ma 2 bp, więc stąd taki, a nie inny kurs i jak go od razu połamię to może już być po meczu
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Nie uważacie że kurs 6,50 na Sele w meczu z Brownem to przesada? Równo idą i chyba jest tu spore value?
Racja, kurs warty ryzyka za drobne, bo choć idą równo to lekką przewagę ma na pewno Brown prowadząc 2-1, a gdy wygra jedna z pierwszych dwóch piłek od wznowienia obejmie prowadzenie z przełamaniem, głównie o to tutaj chyba chodzi i tego kluczowego gema jak rozpocznie go Sela.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie uważacie że kurs 6,50 na Sele w meczu z Brownem to przesada? Równo idą i chyba jest tu spore value?
Problem jest taki, że mecz przerwali przy stanie 1:1 *15:40 i serwisie Seli. Bardzo prawdopodobne jest więc przełamanie Browna na dzień dobry i wtedy już wystarczy mu utrzymać swoje podanie i skończy mecz ;) Ciężka sytuacja - wznawiać mecz serwisem mając od razu 2BP. Wystarczy, że pierwszym podaniem nie trafi i już nerwówka. Dla mnie nie ma tu value w tym typie, ale to tylko moje zdanie ;)
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Od godziny 13:00 szanse opadów będą zdecydowanie malały. O 13:00 to już tylko 35% tak więc na pewno coś zagrają koło 14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Dimitrov vs Troicki
Dimitrov -1.5s |2,00| Betsson
Hahahaha - tak brzmiała moja reakcja gdy zobaczyłem kursy. Wiele razy pisałem o tym że buki są niedorozwinięte umysłowo wystawiając niektóre kursy i właśnie tak jest w tym przypadku. Liczę, że panowie rozegrają dziś spotkanie. Wielokrotnie pisałem, że jeśli nadarza się dobra okazja do gry przeciwko Serbowi to ja korzystam z niej zawsze. Troicki jak wiele razy mówiłem, jest typowym przebijakiem i jego pozycja w ATP to jest największe nie porozumienie w świecie tenisa. Tutaj nie ma co wiele pisać bo dla mnie sprawa jest prosta jak drut i jeśli ktoś zaufa i pogra to i też wygra. Dimi jest po prostu tenisistą zdecydowanie bardziej kompletnym i ułożonym w porównaniu do Serba, który troszeczkę ratuje się serwisem a tutaj jeśli ta mączka będzie nasiąknięta to nic mu z tego seriwsu który wcale rerwalcyjny nie jest, tylko po prostu dobry. Bardzo polecam grę na Dimiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy na RG będzie oferta deblowa na bet365? Na razie nic nie widzę w opcjach obstawiania.
 
meken 76

meken

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy na RG będzie oferta deblowa na bet365? Na razie nic nie widzę w opcjach obstawiania.
Oczywiście że będzie, tylko nie dodali meczów do oferty bo po co? Na razie mają do rozegrania kilkanaście meczów z wczoraj + dzisiaj jak rozegrają 50% zaplanowanych meczów na dzisiaj to będzie dobrze, debel pewnie zacznie się dopiero w środę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 147

lukkub

Użytkownik
mecz w genevie trzeba po prostu przeczytać.
stan chciał potrenować i zagrać 3 sety czysto treningowo.
wcale nie zasnął puścił swoje podanie i potem nawet nie próbował łamać przeciwnika.
3 set - po dwa podania bez walki, 3 podanie rosola zaczął atakować,
przy czwartym go przełamał .
Dziś 3 sety zagrają i to będzie na tyle.
Stan 3:0

Jeżeli podajesz typ, to dodaj także kurs i bukmachera./Macko18
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To samo pisałem
1.Rosol musial wejść na szczyt możliwości to kosztowało jego sily wiele.
2.Kazdy napalony bo Rosol mu sety urywal masowa na Rosola sety.
3.To jest Szlem będą baty.
Wawrinka-8
2.110
Pinnacle
Pisze to jeszcze raz bo skasowane.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
To samo pisałem
1.Rosol musial wejść na szczyt możliwości to kosztowało jego sily wiele.
2.Kazdy napalony bo Rosol mu sety urywal masowa na Rosola sety.
3.To jest Szlem będą baty.
Wawrinka-8
2.110
Pinnacle
Pisze to jeszcze raz bo skasowane.
a co ma szlem i ze beda baty, to w szlemie Rosol juz nie chce wygrac czy tam Wawrinka sie mniej spinal, nie rozumiem, wlasnie tym bardziej tam chcial wygrac 2-0 ale mu sie nie udalo i tracil sily to potrzebnie tak robil zeby wybadac Rosola ? no bez jaj panowie, dorosle chlopy a zero pomyslunku, znaja sie na tyle dobrze ze nie musial przegrywac specjalnie seta i tracic sil przed wielkim szlemem aby poznawac go lepiej. Straszne szukanie na sile czegos pod typ, tak wawrinka odpuscil dwa gemy rosola wtedy w 3 secie a nagle w 3 tym co go wtedy przelamal zaczal grac a tamte celowo odpuscil zeby chyba zobacyzc w ktora strone rosol bedzie atakowal, no gdzie tu loigika? Jak narazie fajny wynik moze rosol dociagnie do 1 seta, a potem wystarczy ze wygra jeden z trzech i fajny typ dla was wchodzi ktory wyszukalem 4.33, ale nie, przeciez wawrinka 3-0 to jest prze pewniak, tyle glosow krytyki, nie mowie ze typ juz wszedl ale jest na najwlasciwszej drodze, mowilem ze na pewno warty pogrania i to wychodzi, mimo ze moze nawet nie wejdzie, to ze szlem to beda baty, aha bo jak szlem to ten rosol ktory umie z nim grac na maczce sie nagle przed nim polozy, rosol tutaj rok temu doszedl do 3 rundy wiec tez nie tak zle jak na jego porzykladowo ranking, ale nie, tutaj to baty bo wielki szlem to stan pstryka palcem i go jedzie, ech, nie mowilem ze pewniak ale ludzie 4.33 to na prawde warte ryzyka bo on umie z nim grac. ale niektorzy mysla ze celowo przegral 2 seta w genewie aby tracic sily i jeszcze bardziej poznawac gre rosola, no co za brednie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Gąbka92 po co się tłumaczyć, dałeś swój typ który jest bliski pokrycia, a Ci co twierdzą, że Stan wygra gładko na 100% zapominają, że to tylko sport. Może wróćmy do tematu bo bez sensu te spiny.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Oglądał ktoś w całości spotkanie Paire z Albotem ? Korzystał Paire z pomocy medycznej w czasie meczu ? Widziałem decydujący 5 set i Francuz wyglądał słabo fizycznie. Szukam info czy wszystko z jego zdrowiem w porządku. W 2 rundzie zagra z Gabashvilim. Kursy lecą na Ruska i zastanawiam się czy nie pograć.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Oglądał ktoś w całości spotkanie Paire z Albotem ? Korzystał Paire z pomocy medycznej w czasie meczu ? Widziałem decydujący 5 set i Francuz wyglądał słabo fizycznie. Szukam info czy wszystko z jego zdrowiem w porządku. W 2 rundzie zagra z Gabashvilim. Kursy lecą na Ruska i zastanawiam się czy nie pograć.
Oglądałem, Paire nic nie było, po prostu gorąco głowa, przeplatał świetne zagrania z fatalnymi. Prawie przegrał, wiec warto na Gaba myśle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Oglądał ktoś w całości spotkanie Paire z Albotem ? Korzystał Paire z pomocy medycznej w czasie meczu ? Widziałem decydujący 5 set i Francuz wyglądał słabo fizycznie. Szukam info czy wszystko z jego zdrowiem w porządku. W 2 rundzie zagra z Gabashvilim. Kursy lecą na Ruska i zastanawiam się czy nie pograć.
jego mowa ciała od początku meczu mówiła &quot;nie chcem, ale muszem&quot;. Fenomenalne zagrania przeplatał takimi na poziomie graczy ITF. Nie wróżę mu długiego turnieju..
Brawa dla Pana od typu +1,5 seta Rosół!
Panowie.. trochę więcej pokory, mniej napinki i będzie ok. Nikt nie jest nieomylny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros 2016
Godzina: 18
Spotkanie: Gaskuet - Bellucci
Typ: Gasquet wygra pierwszy set i przegra mecz
kurs 13
Bukmacher: Bet365
Analiza:

H2h 3:0 dla Ryśka ale dwa z tych meczów były dosyć zaciete w tym jeden wygrany ostatecznie po Tiebreacku w trzecim secie.Te mecze grali dosyć dawno temu bo 2011 i 2012 .Aktualnie Francuz sprawia wrażenie jakby leko pod formą a u Brazylijczyka foram jakby nieco w fazie wznoszącej , do tego jego ulubiona mączka.Oczywiście Gasquet jest tu faworytem ale gdyby Bellucci sie postawił to taki scenariusz że Ryśkowi w końcówce zabraknie pary na gwizdek wydaje się możliwy.TYP DO ZAGRANIA ZA DROBNE !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom