>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Ufa - Jekaterynburg
Ufa to bardzo underowa drużyna, która swoją grę opiera na dobrej defensywie. W bramce mają znakomitego Metsole, który wprowadza bardzo duży spokój w szeregach defensywnych. Na początku sezonu Ufa notowała wyższe wyniki, gdzie często tracili też sporo bramek, ale od pewnego czasu utrzymuje się tendencja underowa.
Od października rozegrali 11 spotkań na własnej tafli, gdzie tylko 1 raz !! stracili więcej niż 2 bramki. Powiem więcej w tym czasie na wyjeździe ani razu nie stracili więcej niż 2 bramki.
Jeka ostatnio w małym dołku, mają problemy w obsadzie bramkarza, co przekłada się na całą ekipę.
Jekaterynburg under 2.5 ✅ 2 bramki
1.80

Czerepowiec - Barys Astana
Astana ostatnio notuje słabszy okres, grają bez swojego lidera, ale nadal ta ekipa jest bardzo mocna. Nie można zapominać z kim grali w ostatnim czasie, co przełożyło się też na gorsze wyniki.
- wpadka 5-6 z Amurem
- 2-3 OT L z Dynamo Moskwa
- 0-3 L z Ufą
- 1-2 OT W z Jokeritem
- 5-3 L z Jarosławem
Jak widać poza Amurem, topowe drużyny KHL, a wcześniej seria 9/10 zwycięstw.
Czerepowiec najgorsza drużyna zachodu, mało strzelają, na Astanę to za mało.

Astana 60&#39; ✅
1.96
Astana OT ✅
1.55
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Czerepowiec - Barys Astana
Barys 60&#39; - 1.91
Barys kontynuuje swoją wyjazdową serie. Ze zmiennym szczęściem i w dodatku kontuzjowany jest Bochenski. Zdrowi pozostają bramkostrzelni Kanadyjczycy, a w bramce mur - Hrachovina. Tak po krótce to są argumenty za tym, że można iść w kierunku Kazachów. Co prawda próżno szukać oparcia w niższych formacjach, ale liczę na to, że goście jeszcze &quot;nie zdążyli&quot; się wyeksploatować.
W Siewierstal po prostu nie wierzę. Trochę jednowymiarowy Zakcharkuk, Stransky mam wrażenie od początku poniżej możliwości. Na plus na pewno własna hala i Furch w bramce, ale obawiam się, że to nie wystarczy. Po trudnym meczu jako zwycięzce widzę drużyna Barysa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kunlun Red Star - Sybir Nowosybirsk
Sybir &#39;60 @3,40 Fortuna ⛔⛔⛔

Zostawię to bez komentarza. Każdy wie jak to się skończyło. Gol 3 sekundy przed syreną dla Chińczyków. Wynik 5:6 OT
Dzisiaj ponownie spróbuję zagrać przeciwko Chińczykom, bo w kursie na gości widzę bardzo duże value - podobnie jak wczoraj w kursie na Admirał. Wydaje mi się, że Sybir jest w lepszej formie niż Sochi i Kunlunowi będzie dzisiaj o wiele trudniej o punkty. Po obejrzeniu powtórek można powiedzieć, że Sochi samo sobie strzeliło te trzy bramki: Pierwsza wpadła po lobie mijając rękawicę Shikina (do tej pory się uśmiecham jak przypomnę sobie tego gola - polecam obejrzeć - ubaw po pachy), druga w przewadze, a trzecia do pustej bramki po błędzie obrońców Sochi. Pantery mogły wygrać ten mecz gdyby nie głupie błędy. Kunlun nie gra źle. Zespół wygląda całkiem solidnie jak na zawodników tej klasy. Może brakuje trochę zgrania, ale sytuacji do strzelenia bramki nie brakowało (swoją drogą pewnie strasznie się gra przy pustych trybunach...) Gospodarzy mogą dzisiaj załatwić wykluczenia, bo Chińczycy bardzo dużo minut spędzają na ławce kar. Co do gości to dzisiaj mają szansę wygrać piąty mecz z rzędu. Ostatnia przegrana miała miejsce w Nowosybirsku właśnie z Kunlunem. Dzisiaj liczę na rewanż. Po porażce z Chińczykami Sybir odniósł cztery zwycięstwa kolejno z: Chabarowskiem, Dynamem Moskwa, Ufą i ponownie z Chabarowskiem, a więc rywali mieli wymagających. W ostatnim spotkaniu zadebiutował Prince - zawodnik z przeszłością w Ameryce Północnej - popisując się bramką w debiucie. Myślę, że w dużej mierze do ostatniej serii zwycięstw przyczynił się Krasikov - bramkarz Sybriu. Bez wątpienia jest bramkarzem lepszym niż Taylor (przynajmniej w ostatnich tygodniach) i cieszy mnie to, że trener w końcu na niego postawił. W ostatnich czterech wygranych spotkaniach puścił tylko siedem bramek. Mam tylko nadzieję, że obsada bramki nie zmieni się dzisiaj bo jeśli tak to mój typ można będzie włożyć w du... do kosza na śmieci. Martwiący może być bilans spotkań bezpośrednich - w ostatnich pięciu spotkaniach o stawkę - cztery razy górą był zespół z Chin, ale najwyższa pora zacząć przechylać szalę na swoją korzyść. Mimo dobrych warunków do pisania (cisza i spokój) kończę ten wywód, bo zaraz mi tu esej powstanie. Powodzenia!

Dynamo Mińsk - Jokerit
Jokerit -2,5 @4,55 Fortuna ✅✅✅
Rzecz, która bardzo mnie zdziwiła to ruchy kursów dotyczących tego spotkania. Aktualnie ma się to tak: Kurs na Dynamo spadł z 4,60--&gt;3,15, a na Jokerit wzrósł z 1,60--&gt;1,95. Czy może to być spowodowane ostatnimi dwiema porażkami? Czy kontuzją Anttili i Jensena? Ciekawe. Lepiej dla mnie bo nie daję zbyt wielkiej szansy na przełamanie Dynama akurat z Finami. Gospodarze zaliczyli cztery porażki w pięciu ostatnich spotkaniach, a ich bilans bramkowy wygląda tak: 6-22. Nie będę się rozpisywał o grze Mińska, bo i nie ma o czym. Jokerit po dwóch zwycięstwach z czołówką (Lokomotiv i Omsk) poniósł dwie porażki - w dogrywce z Astaną i ostatnio z moskiewskim Dynamem. W ostatnim spotkaniu Dynamo naprawdę mocno przycisnęło i osiągnęło taki a nie inny rezultat, ale nie wydaje mi się, żeby tego samego dokonali ich &quot;imiennicy&quot; z Mińska. Jokerit w tym sezonie raz przegrał trzy razy z rzędu, ale były to zespoły z Jekaterynburga, Magnitogorska i CSKA. Podrażniony porażkami Jokerit powienien ograć takiego rywala jak Dynamo więcej niż jedną bramką. Handicap -2,5 jest dość ryzykowny, ale nie niemożliwy. Mniej ryzykowanie można zagrać -1,5 za @2,75 lub czystą dwójkę za @1,95.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Dynamo Moskwa - Slovan Bratysława
Slovan ostatnio miał ciężki terminarz, ale ich gra w ostatnim czasie delikatnie mówiąc nie powala.
Bilans na wyjeździe 2-2-2-11
Dynamo ostatnio zdecydowanie lepsza gra niż na początku sezonu. Wrócili ostatnio po bardzo długim roadtripie, gdzie wypunktowali Jokerit na własnej tafli.
Widzę dzisiaj pewne zwycięstwo gospodarzy.

Dynamo 60&#39; ✅
1.45
W pełni popieram typ na Jokerit, ja gram czystą 2 po 1.95. ✅

Do AKO:
CSKA 60&#39; - 1.38 ✅
SKA 60&#39; - 1.38 ✅

Kurs: 5.40
Systemowo gram też do w/w typów:
Kazań - Torpedo over 3.5 - 1.38 ✅
Niźnekamsk - Jarosław - over 3.5 - 1.38 ✅

Full AKO:
10.3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Widze ze kolega poszedł tym samym torem bo ja sobie pisze w domu a w pracy wklejam ????
Kunlun Red Star – Sibir Nowosybirsk (5-6) po karnych
Gospodarze w serii domowej rozsprawili się D.Minsk i Sochi a ulegli Spartakowi. Jednak pokonanie wymienionych ekip nie uważam za jakiś wielki wyczyn, D.Minsk słabe od początku sezonu, poprawy nie widać ( choć był moment ze myślałem ze pójdą ostro w góre), słabo w ataku i chimeryczny bramkarz, Sochi z kolei nierówna gra, zespół który może zaskoczyć i zawieźć na całej linii, W mecze z ułożonym Spartakiem już był problem. Dzis przyjezdza Sibir i trzeba przyznać ze widać ogromna poprawe od jakiegoś czasu(z D.Moskwa, Ufą i w Chabrowsku), doszli nowi obcokrajowacy, Caron, Brule i ostatnio Prince zospół potrafi wygrywać , widać ze zależy im na PO i szanse maja a, dziś rywal jak najbardziej w zasiegu ,którego gra często przypomina cos w stylu „ każdy sobie rzepkę skrobie” któremu wypada się zrewanżować za niedawna porazke, bo Sibir na ten moment to nie Minsk ale druzyna poukładana i stanowiąca kolektyw, mimo ze kursy na Kunlun lecą stawiam na gości

Sibir win ml kurs 2,4✅✅
Sibir z x kurs 1,82✅✅

D.Mińsk – Jokerit Helsinki (1-4)
Mińsk słabiutko, zmiana trenera pomogla na chwile, słabe mecze z rywalami mogło by się wydawać w zasiegu czyli Admirałem i Kunlunem, mimo własnej hali ja dziś nie widze Żuberków w roli zwycięzców. Jokeri nie zagrał słabego spotkania z D.Moskwa, gra była wyrównana ale brakło skuteczności, dzi licze na przerwanie serii porażek i skuteczna grę ataku bo mają kim straszć i momo spadających kursów na gospodarzy ide w kierunku graczy ze stolicy Finlandii

Jokerit 60’ kurs 1,95✅✅
Jokerit win ml kurs 1,56✅✅

Wsje fortuna

W pozostałych meczach mysle ze Loko nie przegra w regulaminowym z wilkami,✅✅ Kazań po wyrównanej grze jednak odprawi Torpede.✅✅ Ciekawi mnie jeszcze mecz promocyjny w Zurichu gdzie Ryga w ostatnich meczach z CSKA gra na styku i dziś mysle ze Ryga plus 2,5 może wystarczyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W pozostałych meczach mysle ze Loko nie przegra w regulaminowym z wilkami, Kazań po wyrównanej grze jednak odprawi Torpede. Ciekawi mnie jeszcze mecz promocyjny w Zurichu gdzie Ryga w ostatnich meczach z CSKA gra na styku i dziś mysle ze Ryga plus 2,5 może wystarczyc.
Ja się właśnie zastanawiam nad zakładem na czystą jedynkę Lokomotivu. Niznekamsk w dołku a Loko nieźle sobie poczyna ostatnio. Co do Kazania to myślę że w regulaminowym odprawią Torpedo. Bars po przerwie na reprezentacje gra fenomenalnie.
 
K 0

kask88

Użytkownik
Co do meczu Kulun Sibir to co napisali poprzednicy jest prawda ale na ostatnie 4 mecze wygrywał Kulun z Sibirem. Kursy na Kulun spadają ja osobiście odpuszczam ten mecz pozdrawiam
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja się właśnie zastanawiam nad zakładem na czystą jedynkę Lokomotivu. Niznekamsk w dołku a Loko nieźle sobie poczyna ostatnio. Co do Kazania to myślę że w regulaminowym odprawią Torpedo. Bars po przerwie na reprezentacje gra fenomenalnie.
Tez o tym mysle, ze Barsy w regulaminowym wygrają, mimo braku Landera wygladaja świetnie i Zaripow wrócił do formy , facet kreci obrona jak za dawnych lat, jako kibic Loko spodziewam się wywiezienia dwóch punktów z Niznekamska ale nie wiem czy daja rade w regulaminowym , chociaz kurs super, Wilki moze i przegrały trzy spotkania pod rząd ( Sorki wiem ze miałem wkleic kilka słów relacji z ich meczu z Magnitką, brakło czasu) ale te mecze mogły sie równie dobrze skonczyć odwrotnie, z Traktorem przewazali, zabrakło Natinena i troche nie było widać liderów, dominacja na lodzie nie przełozyła sie na wynik i skutecznosc, z Magnitką juz myslałem ze jak ich dogonili to wygraja ale w dogrywaca przegrali grajac w osłabieniu , w derbach Kazaniu tez na styku, zawsze czegos zabraklo , biją a nie wpada, mam nadzieje ze nie odpalą dziś ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Avangard Omsk - Avtomobilist Ekaterinburg
Już od dłuższego czasu wypatruje tego pojedynku. Jastrzębie z Omska z nowym kanadyjskim trenerem, uznane nazwiska, dobrzy obcokrajowcy, zdolna dobrze rokująca młodzież, świetny początek sezonu, gdzie wydawało by sie , że rzucą rękawice wojskowym, nawet dobrego obrazu z poczatku sezonu nie zakłóciła kontuzja golie nr 1 Kari Ramo. Jednak po kilkunastu meczach coś zaczeło sie zacinać, zespół jakby nie tylko fizycznie niedomagał, bo jednak grając kilka pojedynków na bardzo dużej intensywnosci, praktycznie latając po lodzie, musiał za to zapłacic cenę. W zespole coś przestało funkcjonować, nie było liderów z prawdziwego zdarzenia, którzy wzieli by na swoje barki cieżar zdobywania goli i asyst w kluczowych momentach, grze trzeba było przechylić szale zwyciestwa ne swoja korzyść albo najzwyczajniej dobić rywala. Omsk nadal szuka wzmocnień, juz zaczynają tęsknić za Ramo mimo całego szacunku dla Bobkowa bo uwazam ze to świetny bramkarz. Ostatnio Jastrzębie dobre mecze przeplatają słabymi i tych słabszych jest duzo wiecej, i nie mówie tu o tym że pokonuja druzyny ze środka stawki czy outsaiderów. Najbarsziej rzucają sie w oczy mecze w których nie radza sobie dobrze poukładanymi mocnymi ekipami. Przegrane z Magnitką, Ufą, Traktorem, Jokeritem, D.Moskwa czy dobrze ułozoną Ryga o CSKA nie wspomne nie tylko nie przynoszą chluby ale też, to w wiekszosci mecze w których ekipa zawodziła i niestety nie mogła nawiązać walki i nie mam tu na mysli ilości oddanych strzałów czy grania na afere w tercji rywala. Chodzi o sposób na wypunktowanie przeciwnika, składność akcji i czytanie gry rywala by zadać cios i wpakować krążek do siatki. Może do PO ten zespół okrzepnie, może Hartley wymyśli coś by zespół był skuteczny i nie wkładał takiego wysiłku w mecz by w następnym oddychać rękawami. Po drugiej stronie zespoł który poczynił w tym roku bardzo duzy postep, który pozyskał liderów ataku i obrony, gdzie miedzy słupkami stoi facet, którego obserwują skauci klubów NHL i świetnie sie spisuje. Avto w tym sezonie grając w pełnym składzie praktycznie jest nie do zatrzymania,mieli w tym sezonie rekord spotkan bez porazki ich gra to jakby patrzec na walec który przejeżdzał sie po rywlach, ostatnio przezywali kryzys wiazany z brakiem Kovara, ale tak sie złozyło ze nie funkcjonowały dobrze inne formacje, gdzie mimo czestej dominacji na lodzie cos nie wychodziło, ale mysle ze to juz za nimi, bo kilka oststnich meczy to dobre spotkania, przełom i powrót do bardzo dobrej gry to mysle, że mecz z Kazanie u siebie, gdzie zdarzyli sie z mistrzem bedącym w wysokiej formie. A ostatni mecz z Ufą juz z Kovarem w bramce, pokazał, że mogą znów wejść na scieżkę zwycięstw i śrubować rekord, wraz z powrotem Kovara zespół zyskał nie tylko bardzo dobrą obsadę bramki ale co równie ważne pewnośc i spokój interwencji wszystkich formacji obronnych. Atak juz bije niemiłosiernie i motoryka wróciła do własciwego miejsca. Oj co to sie bedzie jutro działo, trzeba to zobaczyć. Czego mozna sie spodziewać?, szachów? moze, wyczekiwania na błąd rywala? niekoniecznie, ja mysle ze bedzie wymiana ciosów i ostra gra. Ekipa Avto co roku jest wzmacniana, co roku budżet sie zwieksza bo popyt na hokej w tym miescie jest ogromny. Zastanawiełaem sie jakie beda kursy na to spotkanie bo oglądałem wiele meczy jednych i drugich, , ostatnich również i powiem szczerze ze myślałem ze bedą one odwtone do tych które sa na ten moment .Mysle ze w jutrzejszym pojedynku zobaczymy dalszy progres druzyny Martemianowa , bo zespół ma liderów którzy w trudnych momentach biora na barki odpowiedialność za wynik, obrona tez funkcjonyje bardzo dobrze a mając za plecami Kovara bedzie jeszcze wiekszy komfort. Nie ujmuje nic ekipie Omska ale na ten moment oni mnie nie przekonuja( pomijajac fakt, ze zawalili mi gruba kasę pare razy), są nazwiska,dobry trener, mega wysoki budżet a jednak tego czegoś brak , a w meczach własnie z tak klasowymi rywalami potrzeba by zagrał kazdy element i detal i na ten moment dla mnie zespół Avto o klase przewyższa Avangard, nie tylko biorąc po uwage ilość zdobytych punktów ale sposób w jaki ten zespół rozgrywa mecze , prowadzi gre i pokazuje swoją wyższośc nad rywalem. I mimo ze Omsk w miescie Bałaszycha jest napewno grożny to myśle, że jutro nie dadzą rady Kierowcom którzy znów nabierają rozpędu i pewności siebie. Stawiam na Avto
Avto 60&#39; kurs 2,7⛔⛔
Avto win ml kurs 2,04⛔⛔
Avto z x kurs 1,62⛔⛔
wsje fortuna
Jutro o innych meczach ale ten zdecydowanie przykuwa moja uwage i spodziewam sie spadków kursów na Avto
EDIT: Sorki ze aż tak sie rozpisałem, miało byc mniej
EDIT: Niestety nie doceniłem Omska, juz dawno im nie wyszedł tak dobry mecz z naprawde topową druzyną, ale czy przed tym meczem były do tego podstawy by to dac inaczej , cóż, napewno nauczka na przyszłośc ( ale ile juz ich było, a to przeciez sport)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adel610 20

adel610

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze widzę ale jutro Jekaterynburg gra z Kovarem ? Jak dobrze widzę to tak (flashscore), więc na jutro widzę Jekaterynburg po dobrym kursie 2.7 i Kunlun po kursie 1.95.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wiem czy dobrze widzę ale jutro Jekaterynburg gra z Kovarem ? Jak dobrze widzę to tak (flashscore), więc na jutro widzę Jekaterynburg po dobrym kursie 2.7 i Kunlun po kursie 1.95.
Już w Ufie grał z Kovarem, jutro też wyjdzie Kovar wg moich informacji, nie jestem przekonany czy Kunlun to jutro wygra, mnie ciągnie w strone Sibiru ale przemysle temat
 
S 105,9K

styrbjorn

Użytkownik
Jeszcze raz muszę to napisać - świetne typy dajecie Panowie z KHL. Mimo, że od czasu do czasu coś pójdzie nie tak (jak z UFĄ) to ostatnio khl daje mi zarobić bardzo ładnie.
 
B 10

boss10

Użytkownik
Witam was panowie jestem tu nowy nie mam aż takiej wiedzy jak niektórzy z was. Głównie gram piłkę nożną i ręczna. Hokejem interesuje się od trzech lat i obstawiam też od trzech lat. Zawsze czytam wasze sugestie i to co gracie nie zawsze się z nimi zgadzam tak jak do wczorajszego meczu Kulun -Sibir grałem 1X i 2,5 gola gospodarze na farcie weszło nie ma co gadać. Podsumowując wielkie brawa dla Mark1973 i rasijskij macie wiedzę, ciągnięcie temat. Co do jutra pierwsze dwa mecze odpuszczam. Popieram tym na Avto X2 do dubla fajny kurs. Jak coś mi wpadnie w oko to dam znać. Pozdrawiam wszystkich
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie wiem czy dobrze widzę ale jutro Jekaterynburg gra z Kovarem ? Jak dobrze widzę to tak (flashscore), więc na jutro widzę Jekaterynburg po dobrym kursie 2.7 i Kunlun po kursie 1.95.
Kursy na Kunlun (1,88) spadają, a na Nowosybirsk rosną (3,45). Po obejrzeniu wczorajszej powtórki nie grał bym w stronę Chińczyków bo kurs jest nie opłacalny. Prawda - odrobili stratę czterech bramek, ale postawili wszystko na jedną kartę. Wcześnie zdjęli bramkarza. Strzelali, strzelali, strzelali i coś musiało wpaść. Dodatkowo dopisało im bardzo dużo szczęścia. W pierwszej tercji przeważali gracze Sybiru, podobnie w drugiej. Dzisiaj znowu może się kręcić wokół remisu ze wskazaniem na gości. Można próbować Sybir lub remis @1,87 albo Sybir +1,5 do AKO @1,47.
Dzisiaj krótko, bo niby sporo spotkań, ale kursy jakoś mi się nie podobają.
Chabarowsk lub remis @1,52 Fortuna ✅ - Amur zagrał ostatnio dobry mecz z Nowosybirskiem mimo porażki 2:3. Sochi zagra piąty mecz wyjazdowy. Wcześniej polegli we Władywostoku i w Pekinie. Dzisiaj będzie im ciężko ograć groźny na swojej tafli Chabarowsk.
Sybir +1,5 @1,47 Fortuna ⛔ - Powtórka z wczoraj. Mecz zapewne będzie na styku. Ryzykowniej można spróbować Sybir lub remis, a nawet czystą dwójkę - szansę powodzenia są spore, ale do Ako wystarczy +1,5. Nowosybirsk według mnie nieco lepiej się wczoraj prezentował mimo szalonej końcówki.
Avtomobilist lub remis @1,62 Fortuna ⛔ - co do tego spotkania zgadzam się całkowicie z Mark1073. Nie mam nic więcej do dodania ????
AKO @3,62 Fortuna ⛔⛔⛔
Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to odpuszczam. Wydaje mi się, że Traktor wygra ✅ w czasie regulaminowym z Admirałem, bo goście nie radzą sobie na wyjazdach, a Traktor zagrał ostatnio bardzo dobry mecz z Torpedo. Kurs 1,7 na zwycięstwo w regulaminowym Traktora trochę zbyt niski jednak. Podobnie z meczem Spartaka ✅. Zespół z Moskwy ostatnio nieźle sobie radzi, ale grając jako faworyt potrafi sprawić niemiłą niespodziankę typerom. W Czerepowcu czas przemian i zawirowań w klubie więc pewnie Spartak to wygra, ale znowu kurs 1,55 na czystą jedynkę nie warty ryzyka. Spotkania Metallurga w Ufie nie tykam - tutaj wszystko może się wydarzyć, chociaż próbował bym czegoś w kierunku Magnitogorska ✅. Wczoraj KHL na duży plus więc dzisiaj spokojniej, bo nie wiadomo czy limit szczęścia nie został wykorzystany ????
Trzeba było grać te spotkania, które postanowiłem odpuścić ????
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
W zasadzie mogę przekopiować poprzednią analizę:
Ufa to bardzo underowa drużyna, która swoją grę opiera na dobrej defensywie. W bramce mają znakomitego Metsole, który wprowadza bardzo duży spokój w szeregach defensywnych.
Od października rozegrali 12 spotkań na własnej tafli, gdzie tylko 1 raz !! stracili więcej niż 2 bramki. Powiem więcej w tym czasie na wyjeździe ani razu nie stracili więcej niż 2 bramki.
Ostatnie spotkanie z Avto potwierdziło w/w tendencję i mimo wpadki przy 2 bramce, typ trafiony.
Bohater typu:

27 GP
94,57%
1.71 GAA
tylko w 7 spotkaniach na 27 strzelili mu więcej niż 2 bramki
TYPY:
Magnitka under 2.5 ⛔
1.60
under 5.5 w meczu ✅
1.50

Kolejne znakomite widowisko nam się szykuje. Opis obu zespołów w pełni oddaje annaliza marka, też mi bliżej dzisiaj w kierunku Avto, ale o ile wczoraj grałem zwycięstwa, dzisiaj widzę bezpieczniejsze opcje na bramki.
Bohater typu:

22 GP
21 W !!
95,6%
1.31 GAA
tylko w 3 spotkaniach na 22 strzelili mu więcej niż 2 bramki
TYP:
Omsk under 2.5
1.75
under 5.5
1.5
Dubel:
under 5.5 - AKO: 2.35 ✅
under 2.5 - AKO: 2.8 ⛔
Dubel z innej beczki:
Skelleftea 60&#39; + Trzyniec 60&#39; ✅
AKO: 2.10

3x po 2.5 j

No i spoko, ~3j na
✅
 
I 313

igtel

Użytkownik
Jeszcze raz muszę to napisać - świetne typy dajecie Panowie z KHL. Mimo, że od czasu do czasu coś pójdzie nie tak (jak z UFĄ) to ostatnio khl daje mi zarobić bardzo ładnie.
Tu są ludzie, którzy naprawdę znają sięna rzeczy i ja też chętnie czytam i korzystam. Szacun, Panowie !!!
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Z pozostałych meczy widze to tak

Amur Chabrowsk – HC Sochi
Sochi po wyjeździe z domu prezentuje się słabo, gra się nie klei, głupie kary niweczą starania o dobry wynik i dodatkow dochadza do tego długie podróże. Amur u siebie groźny i ostatnio udaje mu się zdobywać punkty, choć daleki jestem od zachwytu. Typ jest raczej przeciwko Sochi , bo wiadomo Amur kadrowo to słabszą druzyna, ale na pewno fizycznie będą dobrze przygotowani a to w ich przypadku podstawa, pepiki trochę pomogą i mysle ze Murygin tez swoje zrobi

Amur win ml kurs 1,89⛔⛔
Amur z x kurs 1,52✅✅

Kunlun Red Star – Sibir Nowosybirsk
Po tym co wczoraj udało mi się pooglądać i przeczytać z obozów obu drużyn obieram kierunek na Sibir. Nie wyszła im trzecia tercja a Smoki miały sporo szczęści , słusznie kilka zdań skreślił kolega rasijskij na ten temat i ja tez to tak widzę. Dla mnie większym monolitem jest na ten moment ekipa z Nowosybirska, są bardziej poukładani z całym szacuniem do smoków , którzy mają w swoich szeregach zawodników robiących róznice i potrafiących strzelać ale ten zespół bazuje grze indywidualnej graczy, mysle jednak ze Sibir odrobil lekcje z wczorajszego pościgu i dziś zagra uważnie od początku do końca. Nie spodziewam się w trakcie meczu takiej roznicy bramkowej na korzyśc którejś ze stron ale ide w strone Sibiru

Sibir win ml kurs 2,5⛔⛔
Sibir z x kurs 1,87⛔⛔

Traktor Chelabińsk – Admirał Władywostok
Traktorzysci powoli zaczynają grać dobry hokej, kilka dobrych spotkan po przerwie i mysle ze kadrowo słabszy Admirał dziś nie zdobędzie punktów, mimo ze udało im się wygrac u siebie z Sochi i Minskiem to na gospodarzy będzie dziś za mało

Traktor 60’ kurs 1,7✅✅
wsje fortuna
Z pozostałych meczy
Duzo się dzieje w Czerepowcu, zmienił się trener, odeszło dwóch doświadczonych graczy, dziś nie spodziewam się cudów z ich strony , Spartak kadrowo lepszy i mysle ze w regulaminowym ✅✅wygrają, ale po podróży czasem róznie jest
Nie wiem jak podejść do meczu Ufy z Magnitką, gospodarze silni u siebie ale tez Magnitka mocna kadrowo i widać ze gra już zaczęła się kleic, może remis będzie w 60 min a póxniej to loteria, kurs na Magnitke z x dobry do dubla, tripla i z szansami.✅✅
 
B 10

boss10

Użytkownik
Pisze z telefonu więc na szybko będzie :
Chabarowsk-Soczi 3,5+

Avto X2,
Magnitka1,5handicap +
ako 2,97 fortuna.
Oglądałem cały mecz w Chabarowsku i powiem wam w delikatnym skrócie, że nic nie straciliście .Pierwsza tercja taka sobie,w drugiej to mało co nie zasnąłem,a w trzeciej wreszcie był to co lubię czyli otwarta gra i bramki na ,które liczyłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom