>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
adel610 20

adel610

Użytkownik
Dzisiaj Jekaterynburg nie pokazał się z dobrej strony. Nie miałem możliwości oglądać mecz, ale może ktoś oglądał i powie co się działo z nimi, że nie nawet bramki nie zdobyli :-D
Na jutro widzę widzę to tak:
KAZAŃ-JAROSLAW
Obie drużyny zdobędą po 2+ bramek 2.05 (Fortuna)✅
V.PODOLSK-SLOVAN
V. PODOLSK &#39;60 1,85 (Fortuna)⛔
Pierwszy mecz gdybym miał obstawić to dla mnie faworytem jest Kazań, ale dzisiaj spróbuję zagrać delikatniej ???? obie drużyny strzelają ostatnio dużo i myślę że wynik będzie wysoki.
Co do V.Podolsk to jest to spotkanie z dna tabeli gdzie gospodarz jest faworytem i myślę że nie będzie tutaj niespodzianek.
Z fartem, pozdrawiam i czekam na typy od kolegów ????
(nie mam w tym tygodniu możliwości oglądania meczy więc poprawki mile widziane) ????
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Mam trochę czasu to krótko podam swoje typy od dzisiaj do niedzieli, ja z tego ułożę różne kupony.
Kazań - Jarosław
Obie ekipy ostatnio w dobrej formie, notują dobre wyniki, a przy tym w spotkaniach tych ekip mamy dość regularnie sporo bramek. Tak jak kolega wyżej napisał, nie widzę tutaj niskiego underu.

over 3.5 ✅
1.43
5-3


Astana - Jekaterynburg
Avto zagrało rewelacyjne spotkanie z Ufą, gdzie do bramki wrócił Kovar. Całe spotkanie siedzieli na swoich rywalach i w pełni dominowali na tafli, a Ufa tylko momentami wyprowadzała pojedyncze akcje. Potem kompletnie nieudany mecz z Omskiem i porażka 3-0, gdzie dopiero 2 raz na 23 spotkania przegrali, gdy na bramce stał Kovar.
Astana bardzo mocna ekipa, ale ostatnie wyniki mocno w kratkę, liczę na zacięte spotkanie i na Kovara w bramce, bo Barys lubi strzelać, a Avto pokazało w meczu Ufy na co ich stać.

Avto lub X
1.42
✅
2-7


Ufa - Władywostok
Ufa zdecydowanym faworytem, mieliśmy kurs 1.25 teraz idą lekko w górę. Tak jak już pisałem, Ufa generalnie jest mocno underową ekipą, tylko 7 z 33 spotkaniach wygrali różnicą więcej niż 3 bramek. Ostatnie 2 spotkania bardzo słabe w ich wykonaniu, gdzie nie strzelili ani 1 bramki.
Władywostok owszem, najgorsza ekipa konferencji, ale nie pozwalają się regularnie przejechać po sobie rywalom - tylko 6 na 33 spotkań przegrali różnicą 3 bramek lub więcej.
Od listopada rozegrali 9 spotkań, gdzie tylko raz ze SKA stracili dużo bramek, reszta w granicach, a z Soczi i Mińskiem wygrali.

Władywostok +2.5
1.65
✅
1-1


Torpedo - Dynamo Moskwa
O ile w meczach Dynama nie pada za dużo bramek, o tyle w spotkaniach Torpedo tych bramek mamy dość sporo, szczególnie gdy grają u siebie. Ostatnie wyniki Torpedo nie odpowiadają ich możliwościom i po słabym roadtripie, czas spróbować się przełamać u siebie.
Dynamo też ostatnio coraz lepiej, także spodziewam się bramek w tym meczu,

Torpedo over 1.5
1.35
Dynamo over 1.5
1.42
over 3.5 w meczu
1.37
✅ 2-3


Niżnekamsk - Czerepowiec
O ekipie gości w ostatnim czasie nie można powiedzieć nic pozytywnego, słaba gra, słabe wyniki.
Wilki mają duży potencjał, ale ostatnio coś się zacięło, liczę na ich przełamanie.
Ta ekipa jest bramkostrzelna, ale mają też nieszczelne tyły, częściej mamy over niż skromne zwycięstwo, więc:

Niżnekamsk over 2.5
1.70

Spartak Moskwa - CSKA Moskwa
CSKA seria 12 spotkań wygranych w reg. time. Generalnie jadą po wszystkich jak chcą, w tym 2x pewnie ograli SKA, ekipa kompletna. Wiadomo to są derby, ale to tylko pozytywnie na nich podziała.
H2H - 12 ostatnich spotkań wygranych w 60&#39; !!

CSKA 60&#39;
1.55

Jokerit - Slovan
Jokerit po 2 porażkach z Dynamo i Astaną odrodził się w ostatnim meczu i pewnie wygrali 4-1, gdzie dali ładnie zarobić forumowiczom. Wracają do siebie, gdzie są prawdziwą twierdzą - najlepszy bilans konferencji
- 13-1-1-2.
Slovan strasznie słabo ostatnio się prezentuje, na wyjeździe 12 porażek na 18 spotkań w 60&#39;

Jokerit 60&#39;
1.31


 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 0

kask88

Użytkownik
Idę dzisiaj w stronę Kazania obie drużyny ostatnio wysoka forma liczę że własna hala będzie atutem w tym bardzo wyrównany meczu. Na ostatnie 10 spotkań Kazań przegrał tylko 2. Kazań Lokomotiv 1 (2,10) ETOTO
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spartak Moskwa - CSKA
CSKA &#39;60 @1,55 fortuna ✅✅✅
W oczekiwaniu na mecz w Waszyngtonie postanowiłem naskrobać coś na jutro. A nad ranem może coś jeszcze dopiszę. Na początek wybrałem derby Moskwy. Jedno z najciekawszych spotkań, jakie możemy podziwiać w KHL. CSKA może jutro zaliczyć piętnaste zwycięstwo z rzędu i wydaje mi się, że tak właśnie się stanie. Spartak ostatnio wygląda solidnie i całkiem przyjemnie ogląda się ich poczynania na lodowisku. W ostatnich pięciu spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa. Dobry wynik dopóki nie zobaczymy z jakimi drużynami grali. Ograli Severstal, Kunlun i Admirał - dwie drużyny z dna tabeli i jedną z pogranicza strefy dającej grę w play offach. Do tego mamy dwie porażki - z Chabarowskiem, który także na dobre zagościł na dole tabeli i z solidnym Lokomotivem u siebie. Wrażenie robią dwa czyste konta w dwóch ostatnich meczach, ale czy bramkarz zatrzyma jutro napór &quot;Wojskowych&quot;? CSKA kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Drużyna jest bardzo poukładana taktycznie. Funkcjonuje jak maszyna. Ich bilans z ostatnich dziesięciu spotkań to dziesięć zwycięstw w regulaminowym czasie, 35 strzelonych bramek i stracone, uwaga - cztery! Można by pomyśleć, że przecież to derby. Każda drużyna mobilizuje się na derby i różnie to się może skończyć. Nie w tym przypadku. Spartak ograł CSKA ostatnio w 2013 roku u siebie na początku sezonu gdzie forma drużyn jest jeszcze nie ustabilizowana. Wszystkie późniejsze spotkania - nawet te o pietruszkę - kończyły się zwycięstwem &quot;Wojskowych&quot; w regulaminowym czasie. CSKA także zmobilizuje się na derby i ogromną niespodzianką będzie dzisiejsze zwycięstwo Spartaka. Powodzenia!

Niżnekamsk - Czerepowiec
Niżnekamsk &#39;60 @1,72 fortuna ⛔⛔⛔
Obie drużyny kontynuują od jakiegoś czasu serię porażek. O ile w przypadku Sewierstali taka seria mnie w ogóle nie dziwi, o tyle w przypadku Nafciarzy tak. Co prawda gospodarze mają za sobą spotkania z takimi ekipami jak Lokomotiv, Kazań, czy Magnitka. Z Lokomotivem i Metallurgiem nie wiele brakowało do zwycięstwa - oba mecze przegrali w dogrywce. Widziałem skróty z ostatniego spotkania Wilków i śmiało można powiedzieć, że grają bardzo dobrze, szybko, mają pomysł i wykonawców. O gościach nie można ostatnio nic dobrego powiedzieć. Zawirowania w klubie robią swoje. Widzów mniej chodzi tylko na Kunlun. Budżet jeśli dobrze kojarzę - jeden z mniejszych w lidze. Zarząd nie kwapi się poprowadzić klub w lepszym kierunku. Dobrze będzie jeśli zostaną na kolejny sezon w KHL. Podsumowując - Sewierstal jest idealnym rywalem na przełamanie serii porażek dla Neftekhimika. Kurs też całkiem niezły więc gram ich zwycięstwo w regulaminowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To wracamy dzis do KHL. Po kilka zdan co ja mysle o tych meczach

Barys Astana - Avtomobilist Ekaterinburg
Niestety przejechałem sie na Avto, Omsk zagrał perfekcyjny mecz z Bobkowem włącznie, podstawy do typu były jednak to juz za nami. Dzisiaj licze na pelną rehabilitacje ekipy Avto, były meskie rozmowy w szatni i po meczu, była analiza całej gry , tam jest mnóstwo doświadczonych graczy a co wazniejsze to bardzo dobrzy hokeiści których stać na wiele wiecej, we wszystkich formacjach potrzeba korekty, mysle ze dzis to nastąpi. Kazachowie choc wygrali Z Jokeritem, postawili sie Loko i wygrali z Cherepowce, choc akurat to zwyciestwo chluby nie przynosi , jeszcze wg mnie to nie ta dyspozycja co była chocby przed miesiacem. Spodziewam sie twardej gry, goscie mimo wszystko z wiekszym potencjałem i checią rehabilitacji.
Avto win ml kurs 1,66✅✅
Avto z x kurs 1,4✅✅
Omsk - Magnitka
Przedwczoraj jeszcze bym tego meczu nie ruszał, Omsk perfekcyjny mecz , wszystko im wychodziło aż chyba za bardzo, Czy Jastrzebie latały tak wysoko czy Kierowcy jeździi zbyt kiepsko , dzis sie przekonamy, Magitka równiez zagrała super zawody w Ufie oba zespoły na zero z tyłu, wg mnie na ten moment wyzej cenie atak Magnitki, w szykach obronnch i w bramce postawił bym znak równosci, trudny mecz do typowania ale po raz drugi z rzedu zaufam Magnitce
Magnitka z x kurs 1,73✅✅
Traktor - Ryga
Pierwsza mysla bylo by isc w kierunku Rygi plus 1,5, ale czy Łotysze pozbieraja sie po dwoch porazkach, fakt z najlepszymi, ale mam obawy, Traktor u siebie gra dobrze i dzis mysle ze w regulaminowym nie przegra
Traktor z x kurs 1,32✅✅
Traktor win ml kurs 1,57✅✅
Mecze Wilków i CSKA w regulaminowym czasie jak najbardzoeij do gry, kolega rasijskij dobrze je opisał .
W Cherepowcu jakby włascicielom klubu nie zalezało na biznesie hokejowym, chaos i widmo opuszczenia KHL coraz wieksze⛔⛔, wojskowe derby pewnie Spartak sie zamuruja jak to zwykle bywa ale w CSKA jest za duzo talentu by nie znaleźć sobie miejsca na chocby 2,3 gole, niemniej jednak parenaście porazek pod rzad az bije po oczach i kiedys trzeba sie przełamać, ale chyba to nie ten moment✅✅
kurs na Ufe mały a przeciwnik ambitny, odpuszczam
Mecz Torpedo-D.Moskwa koło remisu ale w ktora strone isc, hmm mam dylemat
Edit : Wilki nie po raz pierwszy pokazały ze nie potrafią grac z zespolem ktory zamuruje bramkę, niestety jeden kupon mi położyli, tak jak większości z Nas::zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
adel610 20

adel610

Użytkownik
Hmm te dzisiejsze spotkania wcale nie są takie łatwe. Ale jakoś spróbuję ????
Koledzy już mnie uprzedzili także typy mogą się powtórzyć ????
CSKA &#39;60 1,55✅
Nizniekamsk &#39;60 1,68⛔
Traktor +1,5 1,33⛔
Magnitka +1.5 1,48✅
Nowogród + 1,5 1,35✅
Kursy z Fortuny
Jekaterynburg dzisiaj odpuszczę i chętnie zobaczę co pokażą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 10

boss10

Użytkownik
Podaje swoje typy:

Traktor - Ryga 1X -1,32
Omsk - Magnitka 0,1.5 handicap 1.39
Spartak-CSKA 2 -1,55

Kursy z fortuny ,ako2.84
Grałem wczoraj mocno na Kazań nie podawałem typu bo było to grane na przeczucie ale Kazań mocny i fajnie wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jokerit Helsinki - Slovan Bratysława
Jokerit -2,5 @2,09 fortuna ✅✅✅
Najbardziej zastanawiające w rywalizacji obydwu ekip jest to, że w sześciu ostatnich pojedynkach o stawkę aż pięć razy górą byli gracze z Bratysławy. Czyżby Slovan miał tzw. &quot;patent&quot; na ekipę z Helsinek? Bardziej wierzę w umiejętności i klasę zawodników dlatego dzisiaj postawię na Finów. Goście w ostatnich dziesięciu spotkaniach zanotowali jedno zwycięstwo. Ciężko wymienić jakieś plusy oprócz tego, że Slovan gra całkiem przyjemny dla oka - &quot;radosny&quot; hokej. Gospodarze po pokonaniu Lokomotivu i Avangarda zaliczyli wpadkę z Astaną przegrywając w dogrywce, a następnie ulegli (po dobrym meczu) moskiewskiemu Dynamo 0:2. Ostatni mecz rozegrali w Mińsku. Przyjemnie było oglądać poczynania Finów - szybkie tempo, dużo gry ofensywnej i dobra gra w obronie (poprawiona) po małej wpadce przy straconym golu - obrona Jokeritu poczuła się chyba zbyt pewnie w pierwszej tercji - na szczęście szybko złapali koncentrację i nie pozwolili na zdobycie więcej bramek &quot;Żubrom&quot;. Zespół z Bratysławy gra może nieco lepiej niż ekipa z Mińska, ale wielkiej różnicy między tymi drużynami nie ma. Jeśli Jokerit zagra taki mecz jak ostatnio - wygra to więcej niż dwiema bramkami. Tym bardziej, że dzisiaj gra na swoim lodowisku. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś dwa mecze i wg mnie oba nie do gry.
Obejrzałem mecz Jokeritu w Minsku , gospodarze wygladali jakby dostali mega obciazenia na silowni i ruszali sie jak muchy w smole. Jokerity pod względem szybkościowym bili ich na głowę, technicznie byli tez duzo lepsi bo i klasa zawodników lepsza bramkarze lipa a obrona jak ser szwajcarski. I co? Powinno wpaść okolo 8-10 goli ale gracze z helsinek nie umieli tego wykorzystac. Wiem 1-4 wystarczy po 32 min ale sek w tym ze pozwalili Zubrom na grozne kontry a w trzeciej tercji oddali pole gry i się bronili i tylko dzieki lepszemu przygotowaniu motorycznemu udawało im się gasić kilka groźnych sytuacji. Mnie osobiście nie podobała sie gra klaunow. Slovan w Podolsku wyglądał o niebo lepiej od graczy Minska i wg mnie powienien ten mecz wygrac w 60 min ale zbabolili 3 tercje, może mysleli ze dają rade dowieść0-2 . dziś chodzi mi poglowie typ w kierunku Slovana i nie dlatego ze jak słusznie zauważył kolega rasijskij Slovan umie grac z finami, mi po prostu nie widziała sie gra Helsinek i wiem ze może ktos pomyśli ze bajki pisze i każe mi sie popukac w czułko bo to czołowa ekipa Khl a Slovan lipa pod rząd tyle porażek. Typu nie proponuje bo ryzykowny ponad miare ale czysta jedynka po 1.3 smieszna a noz widelec Słowacy sie przełamią a grac tez potrafią. Ja próbuje tak
Slovan z x kurs 3.4 fortuna⛔⛔
EDIT: Udało mi sie ten mecz obejrzeć i choc typ nie wszedł to Slovan zaprezentował sie bardzo dobrze, pierwsza bramka stracona troche pechowo, druga w osłabieniu a trzecia to gol do pustej, w bramce świetny występ Ciliaka, mecz przy dobrych wiatrach mógł skonczyć sie remisem bo Slovan był uważny w obronie. No ale żeby oddać cesarzowi co cesarskie to Jokerit tez wyglądał dziś lepiej niż w Minsku, akcje bardziej sie zazębiały i obrona nie pozwalała na duzo Słowakom a jeśli juz było groźnie to na posterunku był Zapolski
W Podolsku nie zdziwie sie jak będzie mecz podobny do tego wczoraj w Niznekamsku i Zubry zrobią kuku Rycerzom
EDIT: No i Zubry ograły gospodarzy
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dziś dwa mecze i wg mnie oba nie do gry.
Obejrzałem mecz Jokeritu w Minsku , gospodarze wygladali jakby dostali mega obciazenia na silowni i ruszali sie jak muchy w smole. Jokerity pod względem szybkościowym bili ich na głowę, technicznie byli tez duzo lepsi bo i klasa zawodników lepsza bramkarze lipa a obrona jak ser szwajcarski. I co? Powinno wpaść okolo 8-10 goli ale gracze z helsinek nie umieli tego wykorzystac. Wiem 1-4 wystarczy po 32 min ale sek w tym ze pozwalili Zubrom na grozne kontry a w trzeciej tercji oddali pole gry i się bronili i tylko dzieki lepszemu przygotowaniu motorycznemu udawało im się gasić kilka groźnych sytuacji. Mnie osobiście nie podobała sie gra klaunow. Slovan w Podolsku wyglądał o niebo lepiej od graczy Minska i wg mnie powienien ten mecz wygrac w 60 min ale zbabolili 3 tercje, może mysleli ze dają rade dowieść0-2 . dziś chodzi mi poglowie typ w kierunku Slovana i nie dlatego ze jak słusznie zauważył kolega rasijskij Slovan umie grac z finami, mi po prostu nie widziała sie gra Helsinek i wiem ze może ktos pomyśli ze bajki pisze i każe mi sie popukac w czułko bo to czołowa ekipa Khl a Slovan lipa pod rząd tyle porażek. Typu nie proponuje bo ryzykowny ponad miare ale czysta jedynka po 1.3 smieszna a noz widelec Słowacy sie przełamią a grac tez potrafią. Ja próbuje tak
Slovan z x kurs 3.4 fortuna
W Podolsku nie zdziwie sie jak będzie mecz podobny do tego wczoraj w Niznekamsku i Zubry zrobią kuku Rycerzom
Lubie jak ktoś ma odmienne zdanie. To zmusza do dodatkowego myślenia ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przyznam szczerze ze dobrze jak czasem sie różnimy ???? , trzeba pooglądać ten mecz, bo dla mnie wynik to zagadka.
Ja raczej nie dam rady obejrzeć. Gram Jokerit, bo mam nadzieję, że zdołają wykorzystać błędy, które Slovan popełnia w obronie i nie tylko. Może nadzieja się na kilka groźnych kontr Finów, a może będzie jak mówisz. Już niedługo się przekonamy ????
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
KAZAŃ - CZEREPOWIEC
KAZAŃ &#39;60 (1.31)✅
Gospodarze zdobędą +2,5 gola (1,42)✅
Kazań traci do Jekaterynburgu zaledwie 4pkt. Myślę, że ten mecz przybliży ich bardziej, zwłaszcza, że na własnej hali podejmują drużynę na której ekipy z górnej tabeli nabijają punkty. Kazań na ostatnie 10 meczy przegrał tylko raz i to z CSKA. Natomiast Czerepowiec na 10 meczy wygrał tylko 2. Na temat tego meczu nie ma się co rozpisywać bo według mnie Kazań jest tutaj dużym faworytem.
SOCZI - CSKA
CSKA &#39;60 (1.55)✅
Goście zdobędą +2.5 gola (1.71)✅
Co tu dużo mówić :-D CSKA w znakomitej formie. Ostatni mecz pod koniec trochę odpuścił i tym oto sposobem Spartak miał bramkę kontaktową, ale ostatecznie i tak mecz ugrali. Z ciekawostek mogę podać że CSKA od 17 meczy z rzędu nie przegrała na wyjeździe. Soczi natomiast gra tak trochę w kratkę, tu wygramy tam przegramy i ostatecznie w tabeli są też właśnie w połowie. Ogólnie liczę tutaj na przynajmniej 4 bramki gości i około 5-6 w całym meczu.
SPARTAK - RIGA
SPARTAK &#39;60 (1,95)⛔
Po przegranej w derbach Spartakowi przyjdzie zmierzyć się z Dynamem Riga. Po ostatnim meczu Spartak przypadł mi do gustu, bo w sumie mało kto potrafi strzelić 3 bramki takiej drużynie jak CSKA. Choć ostatni mecz wygrali goście to myślę że Spartak, który zaczyna ostatnio fajnie grać pokaże na co go stać.
Wszystkie kursy pochodzą z FORTUNY
Z fartem :-D
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Barys - Metalurg
Koledzy na pewno się uaktywnią i rozłożą ten mecz na czynniki pierwsze, a ja pisze już teraz, bo później nie będę miał co dodać ????
Spodziewam się bramek z obu stron, ale zdecydowaną wartość widzę w drużynie Hutników. Zastanawiam sie czy jest jeszcze coś, co nie było napisane....Ostatnio czytałem wypowiedź jednego z zawodników Metalurga, który powiedział, ze zespół nic nie stracił wraz z odejściem Wolskiego. Nie chce mi sie tego komentować...ale patrząc na ostatnie zwycięstwa troche można mieć takie wrażenie. Wracając do meritum jutro widzę wygraną drużyny Magnitorska w regulaminowym czasie gry lub łącznie z ewentualną dogrywką. Są po prostu lepszą drużyną, a Barys Arena nie jest jakąś specjalną twierdzą. Gospodarze polegli w niej z większością dużych firm. Tak życzeniowo marzy mi sie Metalurg w trójce konferencji ????
RT - 2.35
OT - 1.81
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zaraz zaczyna się mecz Caps - Ducks i pozwolę sobie napisać małą ciekawostkę. Wiecie, że Alex Owieczkin zawsze zakłada pod bluzę meczową ochraniacz z logiem Lokomotivu Jarosław chociaż nigdy tam nie grał? Robi to dla upamiętnienia drużyny z Jarosławia poległej w katastrofie lotniczej. Pewnie słyszałeś mark1973 ????
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Zaraz zaczyna się mecz Caps - Ducks i pozwolę sobie napisać małą ciekawostkę. Wiecie, że Alex Owieczkin zawsze zakłada pod bluzę meczową ochraniacz z logiem Lokomotivu Jarosław chociaż nigdy tam nie grał? Robi to dla upamiętnienia drużyny z Jarosławia poległej w katastrofie lotniczej. Pewnie słyszałeś mark1973 ????
Fajna ciekawostka ✅✅✅
A tak z ciekawości zapytam. Co grasz w tym meczu? :)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaraz zaczyna się mecz Caps - Ducks i pozwolę sobie napisać małą ciekawostkę. Wiecie, że Alex Owieczkin zawsze zakłada pod bluzę meczową ochraniacz z logiem Lokomotivu Jarosław chociaż nigdy tam nie grał? Robi to dla upamiętnienia drużyny z Jarosławia poległej w katastrofie lotniczej. Pewnie słyszałeś mark1973 ????
Tak, tak , wiem o tym. Na wieść o katastrofie samolotu , pierwsi z pomocą finansową pośpieszyli Ovieczkin z Małkinem i za ich namową zorganizowano charytatywny mecz Pittsburgh - Washington z którego dochód przeznaczono na pomoc rodzinom ofiar katastrofy. Obaj zaczeli również sprzedawać swoje rózne gadzety ze swoimi podpisami na aukcjach internetowych. Owca po raz pierwszy na tym meczu miał załozoną koszulkę Lokomotivu, chyba cos koło października 2011, oboje tez swoim gestem zainspirowali wielu amerykanskich i kanadyjskich graczy do takiej pomocy. Dlatego mam wielki szacunek do Ovieczkina i Małkina bo pomimo wielkiej kasy jaką zarabiają potrafią sie podzielić i nie przechodzą obok takiej tragedii....
Ale fajnie że o tym wspomniałeś, dzieki ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa
Avangard -1,5 @2,75 fortuna ⛔⛔⛔
Zabrakło jednej bramki. Ufa kolejny mecz bez strzelonej bramki.
Na początek wybrałem to spotkanie. Omsk po chwilowym kryzysie wskakuje na właściwe tory mimo ostatniej porażki z Metallurgiem. Gra Jastrzębi wyglądała dobrze w meczu z Magnitką. Szkoda tylko nie wykorzystanych sześciu przewag dla Omska. Kilka dni temu zagrali fenomenalne spotkanie pokonując 3-0 Avtomobilist. Dzisiaj na przeciwko wyjadą zawodnicy Salavatu, którzy wpadli w niezły dołek. O ile porażka z Metallurgiem czy Avto może nie dziwić zbyt bardzo o tyle brak skuteczności z Nowosybirskiem i ostatnia porażka u siebie z Władywostokiem są bardzo niepokojące. Dzisiaj napewno nie zobaczymy Burdasova, który został zawieszony za zagranie w ostatnim meczu. Widziałem informacje że może nie zagrać także Omark. W bramce Ufy też nie ma ostatnio pewności. Metsola wykazuje słabszą skuteczności a jego back up nie posiada tak wysokich umiejętności. Myślę że nawet bez wyżej wymienionych absencji gospodarze mieli by duże szanse to wygrać. Osobiście ryzykuje handicap w stronę Jastrzębi. Trzeba to brać dopóki kurs jest na takim poziomie, bo już spada, a do 17:30 będzie jeszcze niższy. Potem postaram się jeszcze napisać kilka zdań na temat innych spotkań. Pozdrawiam!
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis duzo meczy wiec pewnie coś każdy wybierze

Barys Astana – Metallurg Magnitogorsk (3-2)
Jestem pod wrazeniem solidej gry Magnitki, obrona to zgrany monolit, Koseczkin w bramce też ostoja a atak już poukładany, o co ważne Siergiej wrócił do strzelania, pokonanie Ufy(choć w kryzysie ale 4 bramy Metsoli zapakowali), Omska i wcześniej torpedy musi budzic szacunek przede wszystkim styl w jaki to zrobili. Gospodarze niestety w obronie się posypali, dziś wyczekiwany debiut nowego obrońcy olbrzyma ze Szwecji Svedberga, zobaczymy jak to będzie wyglądałe, ale musi tez upłynąć okres aklimatyzacji w zespole by całośc się zgrała, dziś nie spodziewam się fajerwerkow ale tez na pewno Astana będzie bardziej uwazna w obronie bo ostatnio ja Avto ładnie wypunktowało. Na ten moment widze więcej solidności u gości i ide w ich kierunku

Magnitka z x kurs 1,48⛔⛔
Magnitka win ml kurs 1,81⛔⛔

Avangard Omsk – Saławat Julayew Ufa (1-0)
Aj ten Omsk, ile to już razy zepsuli mi kupon, ale po ostatnich meczach z czołowymi ekipami postaram się im znów zaufać, jedyne czego można jeszcze od nich oczekiwać to poprawy gry w przewadze bo az dziw bierze ze majac takich grajków wygląda to mizernie. Po drugiej stronie bedaca pod kreska Ufa, dziś brak Burdasowa( a to łobuz znów kary dwie złapał) i niepewny wystep Omarka, znając ich będą chcieli przetrzymać ofensywę Jastrzebi i ukłuć w niespodziewanym momencie, ale mysle ze Hartley na taki numer po raz drugi nie da się nabrać

Omsk z x kurs 1,33✅✅
Omsk win ml kurs 1,57✅✅

Spartak Moskwa-Dynamo Ryga (3-2) po karnych
Druzyna Spartaka dobre niedawne występy na wschodzie ( no może rywale niezbyt tak wymagający , choć teren trudny zawsze) i ostatni pojedynek derbowy z wojskowymi i przegrana 3-4, strzelenie 3 goli CSKA może budzic respekt, ale prawda jest tez taka ze na ten mecz jest wyjatkowa spina, dodatkowe motywacje władz klubu i finansowe gratyfikacje, do tego ciezar kilku sezonow bez zwycięstwa na Armią powoduje dodatkową mobilizacje, to gra o honor i prestiż w stolicy u bram najwyższych władz wiec i walczy się za dwóch. Po drugiej stronie Ryga ,( bardzo dobra w tym sezonie) która nie strzeliła nic od 2 spotkań, ale przeciwnicy oststnio mega top (SKA i CSKA), niedawny pojedynek z Traktorem, który tez już gra co powinien bardzo dobry i pechowo przegrany bo nieuznany gol w 3 tercji i spotkanie mogło potoczyć się inaczej, wrócił już Videll i mysle ze dziś będą bramki Rygi. Spodziewam się dziś przełamania gości i bramek bo skład już w zasadzie w komplecie z kolei Spartak po meczu na który trzeba było wykrzesać wszystko z wszystkiego mysle ze zagra trochę słabiej, zobaczymy. Ja obieram kierunek Ryga
Ryga win ml kurs 2,39⛔⛔
Ryga z x kurs 1,81✅✅

W pozostałych spotkaniach mysle ze wygrają faworyci
Loko ( tutaj może ml),✅✅ Kazan ale nie wysoko w 60 min,✅✅ D.Moskwa tez ml,✅✅ odpuszczam CSKA bo Sochi ma na nich patent i może w końcu trzeba zakonczyc serie wygranych, i Sibir nie wiem co pokaze bo ostatni mecz jakby się wszystko posypało a Admirały w gazie , wiec to tez odpuszczam:
EDIT: kusi mnie zagranie czegos w kierunku Sochi , pomysle jak to ugryźć
EDIT: Aj szkoda meczu w Astanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom