>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Ktoś mi powie skąd ta masowka na Spursow? Bo Indiana przegrala 3 mecze? Tyle ze u siebie jeden z piekielnie rozpedzonym po wizycie w Waszynktonie Cavs, pozniej polegli na ciezkim terenie z Czarodziejami wlasnie a z Bucksami przegrali, bo Ci mieli az chorą skuteczność trojek, wchodzily jak chcialy. Za to Spursi dali sie zlac wczoraj miernym Knicksom. Przeciez Indiana nie jest na straconej pozycji. Wrecz bym powiedzial, ze czysty win to value.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
I tylko dlatego, że nie zwykli przegrywac 2 razy? Indiana też na pewno nie jest zadowolona z ostatnich meczy. A jak mam grać Spursów po 1.54 to chyba już lepiej zagrać Indianę +7.5 po 1.55. Te same kursy a szanse o wiele większe wejścia. Nie mówię, że Spursi nie wygrają, ale po prostu dziwi mnie ta masówka na gości, kiedy wcale do łatwego terenu nie jadą, a to, ze Indiana przegrała 3 mecze to niewiele zmienia, bo jak powiedziałem, nie tyle oni je przegrali, co rywale po prostu wygrali. Po prostu masówki zwykle się źle kończą, a ja myślę, ze Indiana ma większe szanse na wygraną niż przedstawia to kurs.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Panowie, co dzisiaj myślicie o Phoenix? Pelikany b2b.
Osobiście unikam takich meczy. O ile w piłce lubie grać doły tabeli to w NBA w takich meczach się później dzieje wszystko. Poza tym dawno nie oglądałem żadnego meczu Phoenix, więc osobiście nie mam zdania. Musisz poczekać na opinię kogoś zorientowanego bardziej ???? .
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Tzn ja zadnej masówki nie zauwazylem.

Ale jesli porownujesz kursy, to te po 1.55 nie nadaja sie do gry w zadna ze stron.

Jesli mialbym wybierac kurs kolo 2.0, to zdecydowanie poszedlbym w Spuers -5, anizeli Indiane +5
Mi parę razy przeleciało przed oczami i stąd pytanie moje, czy jest jakiś powód ponad to co napisałem, jakieś urazy czy ktos ma odpoczywać w Indianie. Kursy porównałem tylko do tego, że jak ktoś idzie w czysty win to już lepsza Indiana na plusie, zeby kurs był taki sam, do dubla jakiegoś czy coś. Ja z kolei myślę, że Indiana +5 pewniejsza. Jak będzie to się dowiemy ???? .
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Wczoraj też ludzie lecieli ostro w Spurs i to po niższym kursie, a wiemy jak się skończyło. Sylwester imo napisał dzisiaj bardzo dobrą analizę dotyczącą tego spotkania, ludzie podkładają pod to spotkanie jakieś argumenty, które nie są zbyt przekonujące
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Pisalem wcześniej w dziale NBA z jakiego powodu kurs wzrósł na Pacers, ale mod to usunął.
Nie gra wysoki skrzydłowy Young, a od jakiegoś czasu zastępujący go L.Allen, także dziś odpada i grają oni bez naturalnego wysokiego skrzydlowego . Dlatego kurs skoczył z 2.55 na 2.65 czyli &quot;prawie nic&quot; i to żadna masówka, a jedynie ta absencja L. Allena
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Kolejna wymiana - Ibaka w Raptors za Terence&#39;a Rossa i 1st round pick w drafcie 2017. Co sądzicie? Według mnie dobrze może pasować do tej ekipy, trochę ryzyko że odejdzie po sezonie, ale widać że w Toronto nie próżnują, i to się chwali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Oczekiwałem wyciągnięcia Millsapa z Atlanty ale to też jest bardzo dobry ruch ze strony Toronto. Mają wreszcie silnego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, który nie dość że dobrze broni to jeszcze jest solidnym strzelcem i zawsze groźnym na obwodzie.

Co do ławki to bym się nie martwił. Jest Joseph, jest Patterson i młody Powell. Toronto stawia na to co będzie &#39;&#39;tu i teraz&#39;&#39;. Jak im to wyjdzie zobaczymy, chcieli mieć BIG Three to można powiedzieć że mają. Ale zdania nie zmieniam, Millsap byłby lepszy ;-) Ktoś ma inny pogląd na tą wymianę?
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Ja tam widzę T.Rossa w NY Knciks, ale nie było jak. Może w przyszłości na nowym kontrakcie
Ogólnie to bardzo dobrze że odszedł z tego Raptors, bo tam nie był wykorzystywany nawet w 50 procentach. Nie ma gwiazd w Magic, które zabierają większość gry i tu Ross ma dużą szansę się wykazać, może w S5, kto wie...
Ibaka i tak by nie został w Magic na nowej umowie, więc wymiana dla Magic 10/10
Miejsce dla Ibaki dobre, bo on &quot;musi&quot; grać tam gdzie inni sa liderami, jak w OKC był Durant i West, to tu są Lowry i DeRozan. Miał on okazję grać wiele solowych akcji i te jego izolacje grane z przymusu ... źle to wyglądało i to nie jest jego naturalna gra, jeden mecz mu wypalił i to wszystko
Milsap nie był do wzięcia dla Raps, za dużo by musieliby poświęcić, a ponadto Hawks nie chcą go odpuszczać jak narazie. Ibaka to typowy walczak na Play-off i nic lepszego na czwórkę by nie znaleźli obecnie. Ibaka tez zapewne zadowolony ze ma realne szansę co najmniej na finał wschodu, a jego współpraca z wysokimi Toronto będzie napewno efekrywna. On zawsze dodaje dużo energi i motywacji całej drużynie, a tego Dinozaurom brakowało.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Kevin Love musi poddać się , podobno, niezbyt skomplikowanej interwencji chirurga w związku z bólem lewego kolana, który dokucza mu już od blisko dwóch miesięcy.
https://twitter.com/mcten/status/831534208787025922
Będzie poza grą przez około 6 tygodni.
TO oczywiście spore osłabienie dla Cavs, którzy już dłuższy czas są bez swojego innego startera JR Smitha (ma wrócić do gry dopiero za około 6-7 tyg) , jednak lepiej iż K.Love odpocznie sobie teraz i podreperuje stan zdrowia , niż miałby zaczynać rywalizację w PO będąc nie w pełni sił
Cavs raczej spokojnie zakończą sezon w czołówce Wschodu, nawet jakby spadli z pierwszego miejsca to raczej nie powinno być dla nich większym problemem aby awansować do Wielkiego Finału
Warto jednak odnotować tą informację, dlatego wrzucam ją do działu
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Przy kontuzji Love&#39;a ciekawie zapowiada się rywalizacja w ASG. Wschód zostaje z jedynym &quot;wysokim&quot; Millsapem. Będzie small ball na potęgę. Pomimo, że grają dla zabawy, to fajnie będzie zobaczyć pojedynki Cousinsa czy Davisa pod koszem. Będzie się działo ;)
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
E tam. To była ironia. A czego innego się spodziewasz po ASG? Papka dla gawiedzi. W USA to lubią. I tak wiadomo, że największe emocje są w konkursie rzutów za 3.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Były kilka lat temu dobre mecze, a w nich niesamowita pogoń wschodu za wynikiem. Lebron pokazał wielką wolę walki i mega poziom. Ostatnio tego nie ma, a w tym roku może być lepiej tylko ze względu na to, że nie ma pożegnania Kobe, znaczy pseudo pożegnania ...
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Panowie jakie macie linie na pkt+zbiorki +as Jokicia?
Betano zamknęło swoją działalność i wypadł buk z najlepszą ofertą linii na rynku. Betsson/Betsafe jeszcze ma oferty, ale dziś nie dali na Jokica. nie ma co się dziwić, skoro Nikola przy tylu absencjach jest główną opcją w ofensywie.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Ja w swoim życiu tylko raz oglądałem ASG, mnie to osobiście jakoś nie jara, co lepsze akcje zobaczę potem na filmikach
Jak to możliwe... Masz 12 lat ? ????
Czasy Jordana może dla Ciebie za odległe, ale już Cartera, T-mac&#39;a, Francis&#39;a , Yao, Kobe , Ivera, Shaq&#39;a ... To było warto oglądać. LbJ też pokazywał wielki poziom.
A teraz to nawet jakieś głosowania są dziwne, wschód przegrywa wszystko bo nie ma wysokich, a ponadto odstaje także rzutowo od zachodu. Będzie znowu jak rok temu ...
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Jaka rozpiske , startujących w tych pseudo zawodach? Jak tak to w sieci jest to dostępne i odradzam stawiania tego ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom