>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarski optymista

Status
Zamknięty.
optymista 286

optymista

Użytkownik
Trentino - Zenit Kazań
Typ: Trentino ✅ 3:1
Kurs: 1,42 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
We wczorajszym meczu Trento - Sesi, obie drużyny starały się chyba przegrać, by trafić na JW... ale ta sztuka udała się ( ;) ) Brazylijczykom, a na podopiecznych Stojczewa czeka dziś Zenit.
Po obu stronach siatki spotkają się doświadczeni zawodnicy, jednak w przypadku Trento stanowią oni zgrany zespół. W Zenicie widzę trzy mocne punkty, jednak pozostali siatkarze na tle Trento wyglądają w mojej ocenie przeciętnie. Rozgrywający dołączył do nich w tym sezonie, więc także mniejsze zgranie niż jego odpowiednik po drugiej stronie siatki.
Spotkanie dziś o 18-tej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
optymista 286

optymista

Użytkownik
Lotos Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 1,50 (Unibet) ✅ 0:3
Stawka: 4/10 j.
Na zakończonych wczoraj Klubowych Mistrzostwach Świata siatkarze Jastrzębskiego Węgla w oglądanych przeze mnie spotkaniach prezentowali się już sensownie. Nadal uważam, że jeszcze trochę czasu minie nim stworzą zgrany zespół, ale potencjału oraz zaangażowania ciężko im odmówić.
Z Doha odlecieli do Niemiec, a następnie prosto do Gdańska, więc poniedziałkowe spotkanie może być &quot;zakończeniem&quot; wyjazdu na KMŚ, po którym nastąpi krótki odpoczynek. Z tego powodu mam nadzieję, że nie wyjdzie mocno rezerwowy skład.
Beniaminek nie zanotował na swoim koncie jeszcze zwycięstwa, choć zdołał urwać seta Skrze czy Zaksie. Tak jak napisałem - jeśli JW wyjdzie podstawowym składem - według mnie Grzegorz Łomacz i Mikko Oivanen także i za dwa dni nie wyjdą ze spotkania zwycięsko.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
optymista 286

optymista

Użytkownik
Tytan AZS Częstochowa -ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: Zaksa -1,5 seta
Kurs: 1,50 (Unibet) ✅ 1:3
Stawka: 4/10 j.​

Otwarcie sezonu Czewa miała zaskakująco dobre, gdy pokonała 3:1 Jastrzębie. Jednak nie wiem na ile przyczynił się do tego brak zgrania w zespole JW. Przy wyborze tego typu nie kierowałem się wynikiem z pucharu CEV Częstochowy, bo możliwe że podobnie jak w zeszłym roku odpuściła &quot;nieco&quot; wyjazdowe spotkanie. Na pewno warto pamiętać, że groźni są Janeczek i Gierczyński. Drzyzga nie należy do słabych rozgrywających, jednak z porównaniu ze swoim sobotnim odpowiednikiem, wypada naturalnie gorzej.
Podstawą przy decyzji jest dla mnie dyspozycja Zaksy, która pomimo nieobecności Gladyra (przeszedł właśnie operację i czeka go jeszcze 6 tygodniowa przerwa) radzi sobie na parkiecie. Paweł Zagumny ma kogo uruchamiać w ataku, nie tylko Rouzier, ale i Samica radzi sobie coraz lepiej (z resztą znają się z Pawłem z Panathinaikosu), a Kaźmierczak zastępujący Gladyra potwierdza, że jest doświadczonym zawodnikiem.
Kolejna odsłona &quot;świętej wojny&quot; jutro o 17-tej, niestety nie będzie transmisji w TV.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel ✅ 2:3
Kurs: 1,72 (Unibet)
Stawka: 4/10 j.​
Wczoraj oglądałem JW i coraz lepsze zgranie (choć nadal widać że jeszcze sporo do zrobienia mają w tej kwestii), dziś z braku czasu nie rozpiszę się o tym kuponie, a zagrałem go już teraz, bo uważam że kursy spadną.
Jutro uzupełnię tą wiadomość.
Edit:
Oglądałem weekendowe spotkanie JW i cieszy mnie, że oprócz dobrej gry skrzydłami, Vinhedo zaczyna uruchamiać środkowego Holmesa. Jeśli do składu Chemika wróci Antiga, może być zacięty pojedynek, ale po tym kursie warto było podjąć ryzyko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
optymista 286

optymista

Użytkownik
CAI Teruel -ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: Zaksa ✅ 1:3
Kurs: 1,50 (bwin)
Stawka: 4/10 j.​
Dwa kupony wyżej podałem argumenty na korzyść Zaksy i są one nadal aktualne. Pomimo, że w Hiszpanii na parkiecie nie zobaczymy Świderskiego ani Gladyra, uważam że poleciała na jutrzejszy mecz LM silna drużyna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
optymista 286

optymista

Użytkownik
Podsumowanie : Październik 2011

Typy podane: 6
Typy wygrane: 6
Skuteczność: 100 %​

Średni kurs wygranego zdarzenia: 1,52
Najwyższy kurs wygranego zdarzenia: 1,72​

Suma zagranych stawek: 23 j.
Suma wygranych: 34,94 j.
Zysk: 11,94 j.​

Yield: ✅ 51,91 %
W październiku wróciłem do swojej taktyki gry, co - patrząc po statystykach - przyniosło zamierzony skutek. Wynik osiągnięty w bieżącym miesiącu pozwolił w 50% pokryć stratę z września (cała strata pokryta jest zyskami z poprzednich miesięcy, to ujęcie czysto statystyczne). Utwierdza mnie to w zasadności pozostania przy swoim sposobie gry.
Mija właśnie rok prowadzenia mojego tematu, więc dodam w wolnej chwili statystykę za cały ten okres ze słownym podsumowaniem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom