>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarski optymista

Status
Zamknięty.
optymista 286

optymista

Użytkownik
Rosja - Polska
Typ: Rosja -1,5 seta ✅ 3:1
Kurs: 1,45 (bwin)
Stawka: 3/10 j.​
Wczorajszy mecz Polaków oglądałem już na żywo i naprawdę sędziowie mocno nam pomogli. Dzisiaj po drugiej stronie siatki Rosja, dlatego niestety nie spodziewam się byśmy za dużo mogli ugrać. Dobra zmiana Gruszki za JJ. Z braku czasu nie rozpisuję się więcej, tylko jadę na plażę. ;) A wieczorem siatkarskie emocje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
optymista 286

optymista

Użytkownik
Podsumowanie : Lipiec 2011

Typy podane: 7
Typy wygrane: 5
Skuteczność: 71 %​

Średni kurs wygranego zdarzenia: 1,53
Najwyższy kurs wygranego zdarzenia: 1,70​

Suma zagranych stawek: 22 j.
Suma wygranych: 22,7 j.
Zysk: 0,7 j.​

Yield: ✅ 3,18 %
Wynik w lipcu jest najsłabszy z dotychczasowych 9 miesięcy prowadzenia tematu, m.in. ponieważ finałowy turniej Ligi Światowej spędziłem na hali Ergo Arena, ze względu na brak dostępu do internetu mało typów znalazło się w temacie. Jednak możliwość obejrzenia na żywo światowej klasy siatkarzy z nawiązką mi to wynagrodziła. ;)
Teraz przed World Grand Prix wyjeżdzam na urlop (tym razem już nie związany z siatkówką), więc także będzie cisza w temacie przez minimum dwa tygodnie.
W związku z nowelizacją ustawy, być może nowe kupony będą grane u bukmacherów naziemnych, ale decyzję o tym podejmę po powrocie z urlopu.
Po wakacjach zanosi się na ożywienie tematu, ze względu na Mistrzostwa a także rozpoczęcie sezonu ligowego.
Życzę Wam póki co udanych wakacji i urlopów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
optymista 286

optymista

Użytkownik
Japonia - USA
Typ: USA -1,5 seta ✅ 0:3
Kurs: 1,55 (Unibet)
Stawka: 4/10 j.​
Ze względu na urlop, nie oglądałem dotychczasowych spotkań WGP, dlatego typ opiera się bardziej na mojej opinii o poszczególnych zawodniczkach tych drużyn.
W zeszłym roku wspominałem już w tym temacie o moim uznaniu dla gry Destinee Hooker, którą dobrze wspiera na parkiecie Akinradewo... z resztą Amerykanki możnaby tu wymienić dalej, bo powołana na WGP jest doświadczona kadra. W dotychczasowych 9 spotkaniach, drużyna USA przegrała zaledwie 1 spotkanie.
Siatkarki z Japonii kojarzą mi się przede wszystkim z dobrą grą w obronie, z punktujących zawodniczek zapamiętałem Saori Kimurę (najlepiej punktującą zawodniczkę drużyny) i Saori Sakodę (która w tym roku zanotowała dotychczas 40% skuteczność).
Raz jeszcze zaznaczam, że typ wybrany po moim powrocie z wakacji, więc bez znajomości aktualnej dyspozycji zawodniczek. Jutro przekonamy się o jego trafności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
optymista 286

optymista

Użytkownik
Chiny - Serbia
Typ: Serbia
Kurs: 1,42 (Unibet) ✅ 2:3
Stawka: 3/10 j.​
Poprzedni typ oparty na mojej opinii o zawodniczkach przyniósł efekt, tym razem także odwołam się do swoich wspomnień występów w zeszłorocznych mistrzostwach świata w Japonii, skąd pamiętam najaktualniejszy obraz formy i umiejętności siatkarek z obu reprezentacji.
Dzisiaj o 14 będę miał możliwość przekonać się jak zmieniłą się ona od tamtego czasu.
Zaznaczam ponownie, że nie oglądałem tegorocznych spotkań WGP, więc proszę podchodzić do typu ostrożnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
optymista 286

optymista

Użytkownik
Chiny - Rosja
Typ: Rosja -1,5 seta ✅ 0:3
Kurs: 1,50 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Pełen obraz tego, co potrzebują Rosjanki do awansu będzie wiadomy po spotkaniu Serbia - Tajlandia. Im lepiej pójdzie Tajkom tym wyżej postawiona poprzeczka dla Rosjanek na wyjście z grupy.
Jednak równie ważne jest to, kto jest po drugiej stronie siatki - mnie gra Chinek nie przekonuje, tak jak i fakt, że będzie to pożegnalny ich mecz tego turnieju.
Uważam, że Goncharova i Gamova wraz z koleżankami wywalczą zwycięstwo na parkiecie. I to jak widać po zagranym typie, wcześniej niż w pięciu setach.
W drugiej grupie już wczoraj było wiadome, że awans zapewniły sobie Amerykanki i Brazylijki. A dzisiejsze spotkanie tych drużyn było przyjemnym siatkarskim widowiskiem (co w kobiecej siatkówce nie jest czymś oczywistym ;) ).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
midel 189

midel

Użytkownik
Patrzysz na typ przez pryzmat szarpanej, by nie powiedzieć słabej gry Chinek. Zauważ jednak, że Rosjanki w ostatniej rundzie przegrały dwa mecze z Azjatkami, wczoraj oprócz pierwszego seta były tłem dla Serbii. Moim zdaniem nie są w formie. Chinki początek słaby, później ostatnia runda i do meczu w finałowym z Serbkami, że coś drgnęło, ale wczoraj znowu fatalnie. Ja ten mecz odpuszczam (ew. na live&#39;ie zagram), ale bardziej skłaniałbym się ku kolejnej niespodziance, zwłaszcza, że kursy są bardzo wysokie na Chinki.
Pozdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Patrzysz na typ przez pryzmat szarpanej, by nie powiedzieć słabej gry Chinek. Zauważ jednak, że Rosjanki w ostatniej rundzie przegrały dwa mecze z Azjatkami, wczoraj oprócz pierwszego seta były tłem dla Serbii. Moim zdaniem nie są w formie. Chinki początek słaby, później ostatnia runda i do meczu w finałowym z Serbkami, że coś drgnęło, ale wczoraj znowu fatalnie. Ja ten mecz odpuszczam (ew. na live&#39;ie zagram), ale bardziej skłaniałbym się ku kolejnej niespodziance, zwłaszcza, że kursy są bardzo wysokie na Chinki.
Pozdrawiam
Zgadzam sie , oglądałem pierwszy mecz rosjanek z tajkami. Naprwade , nie wyglądało to na poziom ktory może dac awans dalej spokojnie .Tajki ktore są naprawde przecietne , chwilami walczyły jak rowny z rownym . chinki widzialem kawałek z Serbkami , jakos dawały rade . Chociaż moim zdaniem zalezy własnie sporo od Goncharovej i Gamovej ktore robiły sporo bledów . Patrzac na te dwie druzyny , to fakt żadna mnie nie przekonuje .
Ja osobiscie na ten mecz gram over 180,5 @ 2.00
spokojnie widze tutaj 4 sety , przy odrobinie szczescia , wejdzie ten over w tych setach . ale ja tutaj typuje 3-2 minimalnie dla ruskich , chyba ze Serbki zmłucą , tajki , co jest wielce prawdopodobne , wiec ciezko bedzie rozczytac , czy ruskie powalczą .
Tak czy inaczej kurs 1,50 kompletnie nie wart ryzyka jak dla mnie..
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Witam Panowie,
Dzięki za zainteresowanie i podzielenie się opinią, tak jak zaznaczałem, typowanie tegorocznej WGP jest w moim przypadku okrojone, ze względu na wyjazd i brak dostępu do netu / transmisji. Dlatego opieram się na swojej pamięci o umiejętnościach siatkarek. A aktualną ich dyspozycję oceniam na podstawie pomeczowych statystyk, a z nimi jak bywa wiadomo.
Póki co mam nadzieję, że Tajki powalczą z Serbkami, co da mobilizacje Rosjankom. Choć to kobieca siatkówka - a to dodaje nieprzewidywalności.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Podsumowanie : Sierpień 2011

Typy podane: 3
Typy wygrane: 3
Skuteczność: 100 %​

Średni kurs wygranego zdarzenia: 1,49
Najwyższy kurs wygranego zdarzenia: 1,55​

Suma zagranych stawek: 10 j.
Suma wygranych: 14,96 j.
Zysk: 4,96 j.​

Yield: ✅ 49,60 %


Yield całego tematu po rozliczeniu 92 kuponów: ✅ 12,07 %

W sierpniu typowałem jedynie w ostatnim tygodniu, więc za wiele do podsumowania tu nie ma. Dobry wynik sprawił, że spotkania finałowe zdecydowałem się oglądać wyłącznie dla siatkarskiego widowiska, bez dodatkowych emocji związanych z typowaniem. Cieszę się, że Amerykanki zwyciężyły, podoba mi się ich styl gry i atmosfera jaką prezentują w zespole.
Niebawem Mistrzostwa Europy, a
za miesiąc Plus Liga.
Pozdrawiam i życzę Wam kolejnego miesiąca z dodatnim wynikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
optymista 286

optymista

Użytkownik
Francja - Bułgaria
Typ: Bułgaria ⛔ 3:1
Kurs: 1,50 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Za tydzień rozpoczynają się Mistrzostwa Europy i odbywający się w ten weekend we Francji &quot;Tournoi de France&quot; jest ostatnim sprawdzianem dla obu reprezentacji. Wczoraj Francja przegrała 2:3 ze Słowenią, a Bułgaria zwyciężyła 3:0 z Turcją (choć nie bez problemów, dwa sety na przewagi).
Oba zespoły spotkały się niedawno podczas towarzyskiego turnieju w Sofii, gdzie Bułgaria szybko zwyciężyła 3:0 i wygrała cały turniej. Następnie Francuzi zawitali do Polski gdzie raz odnieśli zwycięstwo nad naszą reprezentacją, by dzień później ulec 1:3.
Przypominam, że zarówno opisane sierpniowe jak i ten dzisiejszy mecz to spotkania towarzyskie, więc podchodzę do nich z dystansem, jednak zdecydowałem się zagrać ten typ.
Z ciekawostek dodam, że Philippe Blain oficjalnie podał, że na Mistrzostwa Europy nie dostał powołania Guillame Samica (dotychczasowy kapitan), a kapitanem został rozgrywający Pierre Pujol.
Ps. czysto statystycznie - tegoroczną Ligę Światową Bułgaria zakończyła na 5, a Francja na 12 pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
Która drużyna wygra grupę D?
Typ: Bułgaria
Kurs: 2,20 (Bet365)
Stawka: 3/10 j.
Pierwszy typ na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Sytuacja w naszej drużynie jest o tyle ciekawa, że teraz problemem jest brak Bartmana, podczas gdy jeszcze kilka miesięcy temu część osób wątpiła czy uda mu się odnaleźć na nowej pozycji. Ja zgadzam się, że niestety JJ będzie miał problemy z dobrą grą.
Dyspozycja to także niewiadoma w drużynie Niemiec w osobie Grozera, oczywiście z minionego sezonu pamiętam jaką siłą dysponuje ten zawodnik, jednak przerwa w grze może odbić się na jego formie. Naturalnie trener Lozano dysponuje innymi dobrymi zawodnikami, więc gra tego zespołu może być skuteczna.
Zaufałem w tej sytuacji podopiecznym Radostina Stojczewa, że są w stanie zająć 1 miejsce w grupie. Przykładem może być forma Sokolova w ataku podczas tegorocznej Ligi Światowej, gdzie przy 143 atakach zanotował ponad 50% skuteczności. Trener z Kaziyskim czy Sokolovem ma ułożoną współpracę, będąc ich klubowym trenerem w Trentino.
Uważam, że po tym kursie warto jest podjąć ryzyko wskazania zwycięzcy naszej dość wyrównanej (teoretycznie) grupy.​
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Która drużyna wygra grupę C?
Typ: Włochy
Kurs: 1,45 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Jeszcze jeden typ na zwycięstwo w grupie. Opieram go na dwóch założeniach, po pierwsze uważam że Finowie będą w stanie nawiązać walkę z Francją (rozważałem z tego powodu typ Finlandia miejsca 1-2 po kursie 2,00 natomiast ostatecznie z niego zrezygnowałem). Drugi argument to sama kadra Włoch, podopieczni Mauro Berruto zostali w porównaniu do Ligi Światowej wzmocnieni przez Masterangelo i Parodi&#39;ego. A już tamten skład prezentował się przyzwoicie, w ataku leworęczny Łasko, wspierany przez Zaytseva czy Savani&#39;ego.
Włosi spotkali się z Francją w jednej grupie podczas tegorocznej edycji Ligi Światowej, wówczas wygrali 3 z 4 spotkań, a w rundzie grupowej spośród 12 rozegranych wygrali 10, a Francuzi jedynie 3 mecze.
Czy będzie miało to przełożenie także na Mistrzostwa Europy? Odpowiedź uzyskamy w poniedziałek wieczorem po zakończeniu ostatniego spotkania w grupie C.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Francja - Finlandia
Typ: Finlandia + 1,5 seta ⛔ 3:1
Kurs: 1,80 (Bet365)
Stawka: 2/10 j.​
Pierwszy dzień Mistrzostw, dlatego niska stawka. Daniel Castellani ma do dyspozycji doświadczonego rozgrywającego Mikko Esko, atakującego Mikko Oivanena, który w rundzie interkontynentalnej Ligi Światowej był najlepiej punktującym zadownikiem (241 pkt - choć to z kolei ukazuje również jak często uruchamiany przez rozgrywającego jest ten zawodnik). Dobrzy przyjmujący Antti Siltalla czy Olli Kunnari również stanowią o sile drużyny.
Przypomnę ze swojej wcześnieszej analizy, że Philippe Blain oficjalnie podał, że na Mistrzostwa Europy nie dostał powołania Guillame Samica (dotychczasowy kapitan), a kapitanem został rozgrywający Pierre Pujol. Podstawową siłą w ataku Antonin Rouzier (który jako jedyny oprócz wspomnianego Fina w fazie interkontynentalnej LŚ przekroczył granicę 200 pkt).
Sukces zespołu to gra całej drużyny, a nie statystyki pojedyńczych siatkarzy czego przykładem jest właśnie dwójka najlepiej punktujących - obaj z drużyn które nie awansowały do rundy finałowej. ;)
Typ ze względu na sam początek Mistrzostw jest ryzykowny, ale postanowiłem zaufać Finom, że są w stanie urwać dwa sety Francji.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Francja - Finlandia
Typ: Finlandia + 1,5 seta
Kurs: 1,80 (Bet365)
Stawka: 2/10 j.​
Pierwszy dzień Mistrzostw, dlatego niska stawka. Daniel Castellani ma do dyspozycji doświadczonego rozgrywającego Mikko Esko, atakującego Mikko Oivanena, który w rundzie interkontynentalnej Ligi Światowej był najlepiej punktującym zadownikiem (241 pkt - choć to z kolei ukazuje również jak często uruchamiany przez rozgrywającego jest ten zawodnik). Dobrzy przyjmujący Antti Siltalla czy Olli Kunnari również stanowią o sile drużyny.
Przypomnę ze swojej wcześnieszej analizy, że Philippe Blain oficjalnie podał, że na Mistrzostwa Europy nie dostał powołania Guillame Samica (dotychczasowy kapitan), a kapitanem został rozgrywający Pierre Pujol. Podstawową siłą w ataku Antonin Rouzier (który jako jedyny oprócz wspomnianego Fina w fazie interkontynentalnej LŚ przekroczył granicę 200 pkt).
Sukces zespołu to gra całej drużyny, a nie statystyki pojedyńczych siatkarzy czego przykładem jest właśnie dwójka najlepiej punktujących - obaj z drużyn które nie awansowały do rundy finałowej. ;)
Typ ze względu na sam początek Mistrzostw jest ryzykowny, ale postanowiłem zaufać Finom, że są w stanie urwać dwa sety Francji.
Ja bym uważał na ten typ. Bo od LŚ w drużynie Francuskiej wiele się zmieniło. Do składu dołączył rewelacyjny NGapeth który na pewno zrobi różnice w zdecydowanie lepszej formie są Pujol i Tuia a na środek siatki dołączył Trefle który w meczach z Polską robił dobre wrażenie. Dlatego nie porównywał bym LŚ do ME w przypadku tych dwóch drużyn. Nie mniej jednak życze powodzenia chociaż ten typ to dla mnie takie trochę 50 na 50. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
Która drużyna wygra grupę B?
Typ: Rosja ✅
Kurs: 1,20 (Bet-at-home)
Stawka: 3/10 j.​
Sprawdziłem przed chwilą kursy na bet-at-home i zdecydowałem się go pobrać. W lipcu miałem przyjemność obejrzeć grę podopiecznych trenera Alekno na żywo podczas finałów LŚ i ich gra zrobiła na mnie wrażenie. Mają naprawdę silną pakę, której nie będę tu opisywał, bo myślę że jest doskonale znana.
Sytuacja w grupie układać się będzie pod dyktando Rosjan, nawiązać walkę są w stanie z nimi jedynie Czesi, którzy posiadają w składzie dobrego rozgrywającego Tichacka, na pozycji atakującego Jana Stokra, czy przyjmującego Platenika.
Nie ma sensu bym przywoływał tu niedawne wyniki pojedynków tych dwóch drużyn, o wiele ważniejsze jest pamiętać o skłonnościach Rosjan do układania sobie wygodniejszej drabinki podczas Mistrzostw. Tyle, że obecnie potencjalnym rywalem są Włosi, z którymi - jeśli obie te drużyny wygrają swoje grupy - spotkają się dopiero w finale.
Kurs sam w sobie tak niski, że nie rozważałbym pobierania go, jednak zdarzenie któremu towarzyszy jest w mojej ocenie naprawdę prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
Estonia - Portugalia
Typ: Portugalia -1,5 seta ⛔3:0
Kurs: 1,60 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.
Spośród dzisiejszych spotkań wybrałem te, od którego zależy wyjście z grupy obu grających drużyn. Tak właśnie jest w przypadku Estonii (0 pkt) i Portugalii (1 pkt). Druga z tych drużyn zdołała urwać dwa sety Czechom i seta Rosjanom, podczas gdy Estonia nie ma na swoim koncie seta.
O drużynie Portugalii na początku czerwca przy okazji analizy jednego ze spotkań LŚ napisałem: &quot;Z drużyny Portugalskiej zapamiętałem Joao Jose, który zwrócił moją uwagę podczas meczy LM przeciwko Skrze Bełchatów. Przeglądając statystyki widać, że w ataku uzupełniają się w tej drużynie Flavio Cruz i Hugo Gaspa.&quot;
Patrząc na statystyki w spotkaniu z Rosją, podobnie jak dzień wcześniej dobrze spisywał się w ataku Flavio Cruz.
Napiszę szczerze, że w drużynie Estonii dokładniej z oczywistego powodu znam grę jedynie Ardo Kreeka, a patrząc w statystyki mogę dodać że główną siłą w ataku w tych ME dysponuje Oliver Venno z VfB Friedriechshafen.​
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Włochy - Francja
Typ: Włochy ⛔ 2:3
Kurs: 1,40 (Bwin)
Stawka: 3/10 j.​
Patrząc na słabą grę Portugalii w tym momencie, brakuje sił do pisania analizy. Włochom do pewnego 1 miejsca w grupie wystarczy ugrać 2 sety, w mojej ocenie po nich nie nastąpi całkowity zastój, tylko dokończą spotkanie zwycięstwem.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Czechy - Polska
Typ: Polska ✅ 1:3
Kurs: 1,70 (Bet365)
Stawka: 5/10 j.​
Polacy wczoraj ustawili sobie drabinkę tak by uniknąć w ćwierćfinale Rosji, co ma sens dopiero wówczas, gdy przejdziemy przez fazę playoff.
Patrząc na dotychczasową grę obu zespołów w tych ME jestem zdania, że z pewnością Czesi są w zasięgu naszych możliwości, przy założeniu że główny ciężar ataku będzie spoczywał nadal na naszej parze przyjmujących Kurek + Kubiak. Dobrze, że wczoraj zagrała praktycznie druga szóstka (i była w stanie nawiązać walkę), patrząc przez pryzmat spotkania się w ćwierćfinale ponownie ze Słowacją.
Kursy uważam, że spadną dlatego zagrałem kupon już teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
Bułgaria - Estonia
Typ: Bułgaria -2,5 ✅ 3:0
Kurs: 1,65 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.
Nie ma sensu jakiekolwiek porównywanie tych drużyn, jedyną niewiadomą jest to czy Bułgarzy nie są już za bardzo myślami w ćwierćfinale z Rosją. Tylko w takim przypadku istnieje ryzyko, że stracą seta.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom