>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarski optymista

Status
Zamknięty.
optymista 286

optymista

Użytkownik
Która drużyna zdobędzie mistrzostwo?
Typ: Muszynianka
Kurs: 1,85 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Wracając z pracy zdecydowałem, że zagram również na zwycięstwo w Plus Lidze Kobiet. Jestem zdania, że kobieca siatkówka zawiera w sobie duży pierwiastek losowości, jednak patrząc obiektywnie na skład i zgranie drużyn przyznaję, że siatkarki Muszynianki są w stanie stanąć na najwyższym miejscu podium.
Aluprof w półfinałach na pewno nie złoży broni i ma atuty by powalczyć, czego przedsmak mieliśmy chociażby w niedawnym finałowym spotkaniu Pucharu Polski. Wówczas obronną ręką wyszły podopieczne Bogdana Serwińskiego i mam nadzieję, że będzie tak również i tym razem. Choć nie zapominam, że w zeszłym roku finał przegrały właśnie z Aluprofem.
Pierwsze półfinałowe spotkanie już dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
optymista 286

optymista

Użytkownik
Jadar Radom - Fart Kielce
Typ: Fart Kielce ⛔ 3:0
Kurs: 1,50 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Po dwóch spotkaniach w barażach Farciarze prowadzą 2:0, oddając I ligowemu Jadarowi jedynie seta. Kurs na trzecie spotkanie jest dość wysoki nie tylko ze względu na przeniesienie rywalizacji do Radomia, ale myślę że przede wszystkim z powodu zmiany piłek, którymi rozgrywane będzie spotkanie (w Plus Lidze grają Mikasa&#39;mi, a dzisiaj będą to piłki Molten).
Pojawiają się informacje, że kapitan Farciarzy Maciej Dobrowolski może przejść do Reski, ale nie spodziewam się by to miało negatywnie wpłynąć na motywację tego zawodnika w dzisiejszym spotkaniu. W końcu każdy z siatkarzy chciałby już zakończyć ten sezon jak najszybciej, a to może stać się dzięki dzisiejszemu zwycięstwu w Radomiu.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
BKS Aluprof - BKS Muszynianka
Typ: Muszynianka ⛔ 3:2
Kurs: 1,50 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Po dwóch meczach w Muszynie stan rywalizacji 1:1, jednak choć zmagania przenoszą się do Bielska-Białej to moim zdaniem Muszynianka powinna wyjść z tego z tarczą.
W przegranym spotkaniu, słabą skuteczność osiągnęła atakująca Muszyny, Joanna Kaczor zanotowała zaledwie poziom 29%. Mam nadzieję, że na boisku zamelduje się jutro środkowa Caroline Wensink, która razem z Kasią Gajgał dobrze obsadzają tą pozycję.
U gospodyń zabraknie prawdopodobnie Werblińskiej, a do składu wróci nieobecna w miniony weekend Ciaszkiewicz. Zmiana pozycji na której grała Berenika, może wpłynąć na nią tylko pozytywnie, życzę dobrze tej zawodniczce.
Mam nadzieję, że jutro na parkiet podopieczne Bogdana Serwińskiego wyjdą w końcu zmobilizowane ostatnią porażką.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Która drużyna wygra Serie A?
Typ: Itas Trentino ✅ w finale 3:0
Kurs: 1,75 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.
Po wczorajszej porażce Trentino i wyrównaniu przez Modenę stanu półfinałowej rywalizacji do 2:2, kurs na wygranie ligi przez podopiecznych trenera Stoytcheva wzrósł do atrakcyjnego według mnie poziomu.
W niedzielę okaże się, czy spełniony zostanie pierwszy konieczny warunek dla tego typu, czyli awans Trentino do finału, który rozegrany zostanie w kolejny weekend.​
Ponieważ od czasu zagrania tego kuponu minął już okres, w którym można edytować posty - rozliczam poprzez cytowanie.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Jadar Radom - Fart Kielce
Typ: Fart Kielce ✅ 1:3
Kurs: 1,60 (Unibet)
Stawka: 5/10 j.
Napiszę krótki - wierzę, że niedawna porażka to był efekt zbytniego rozluźnienia i traktuję jako &quot;wypadek przy pracy&quot;.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
optymista 286

optymista

Użytkownik
Francja - Włochy
Typ: Francja ⛔ 0:3
Kurs: 1,72 (Unibet)
Stawka: 2/10 j.​

Chciałem napisać &quot;czas rozpocząć siatkarską ucztę&quot;, jednak patrząc na okrojone składy poszczególnych reprezentacji, wstrzymam się jeszcze z oceną. Może się oczywiście okazać że w miejsce doświadczonych zawodników, których zabraknie na parkietach podczas tegorocznej edycji, ze swoimi umiejętnościami zameldują się ich następcy i w efekcie będzie to jednak piękne widowisko.
Przykładem zmian w składzie jest chociażby pierwszy typowany przeze mnie mecz tegorocznej Ligi Światowej. Trener Włochów nie powołał do kadry Valerio Vermiglio, Lugiego Mastrangelo i Mateja Cernica, Alessandro Feia. W kadrze zabraknie także z powodu kontuzji Simone Parodiego. Oczywiście nie zapominam, że mimo to na parkiecie pojawią się zawodnicy czołowych włoskich klubów. Z kolei Francji nie będzie reprezentował Stephane Antiga, który zakończył karierę reprezentacyjną.
Stawka niska, ponieważ to pierwsze spotkanie i ono dopiero może pokazać dyspozycję poszczególnych drużyn.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Która drużyna zdobędzie mistrzostwo?
Typ: Muszynianka ✅ w finałowych spotkaniach 3:0
Kurs: 1,85 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Ponieważ od czasu zagrania tego kuponu minął już okres, w którym można edytować posty - rozliczam poprzez cytowanie.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Argentyna - Serbia
Typ: Serbia ✅ 0:3
Kurs: 1,50 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Bez Grbica i Milijkovica, jednak w mojej ocenie Serbia pozostaje faworytem tego spotkania. Jest to pierwsze spotkanie, więc niespodzianka wchodzi w grę. Spotkanie jutro późnym wieczorem czasu polskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
Podsumowanie : Maj 2011

Typy podane: 7
Typy wygrane: 4
Skuteczność: 57 %​

Średni kurs wygranego zdarzenia: 1,68
Najwyższy kurs wygranego zdarzenia: 1,85​

Suma zagranych stawek: 22 j.
Suma wygranych: 23,3 j.
Zysk: 1,3 j.​

Yield: ✅ 5,91%

Dotychczasowe statystyki:
Kwiecień 2011: ✅ 24,50%
Marzec 2011: ✅ 47,25%
Luty 2011: ✅ 5,48 %
Styczeń 2011: ✅ 13,70 %
Grudzień 2010: ✅ 10,68 %
Listopad 2010: ✅ 5,19 %
Minęło 7 miesięcy podawania typów, dlatego zdecydowałem się obliczyć rezultat łącznie:
Suma zagranych stawek: 249 j.
Suma wygranych: 275,27 j.
Zysk: 26,27 j.
Yield po rozegraniu 78 kuponów: ✅ 10,55%

W miniony weekend rozpoczęła się Liga Światowa, w ramach której rozegranych zostanie ponad 100 spotkań. Postaram się trafnie wybrać spośród nich te, które moim zdaniem warto jest typować. A pod koniec miesiąca przyjdzie czas na sprawdzenie efektu tych wyborów mierzone yield&#39;em.
Udział w rundzie finałowej jako gospodarze
mamy zapewniony, więc i na początek lipca zagwarantowane mamy siatkarskie emocje.
Życzę Wam ✅ i udanych urlopów lub wakacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
optymista 286

optymista

Użytkownik
Portugalia - Argentyna
Typ: Argentyna ✅ 0:3
Kurs: 1,85 (Bwin)
Stawka: 4/10 j.​
Wprawdzie Portugalia w miniony weekend dwukrotnie na własnym terenie pokonała Finlandię, którą trenuje obecnie Daniel Castellani jednak nie jest to dla mnie tak silny argument jak skuteczność gry Argentyńczyków przeciwko Serbom.
Klasyfikacja obu zespołów w rankingach FIVB jest zdecydowanie na korzyść Argentyńczyków (8 wobec 36 Portugalczyków), ale to boisko zweryfikuje aktualną dyspozycję obu ekip. W zeszłym roku Argentyńczycy zakończyli Ligę Światową na piątej pozycji. Przypomnę z kolei, że Portugalia trafiła do tegorocznej edycji Ligi Światowej po tym jak wycofał się - z powodu trudnej sytuacji politycznej w kraju - z niej Egipt. Wcześniej Portugalia przegrała udział w tegorocznej LŚ z Portoryko.
Wśród Argentyńczyków w statystykach ataku dobrze prezentują się Facundo Conte (zawodnik Lube Banca Macerata), Federyco Pereyra (w pierwszym spotkaniu 62% skuteczność).
Z drużyny Portugalskiej zapamiętałem Jao Jose, który zwrócił moją uwagę podczas meczy LM przeciwko Skrze Bełchatów. Przeglądając statystyki widać, że w ataku uzupełniają się w tej drużynie Flavio Cruz i Hugo Gaspar - jednak nic więcej o tej drużynie nie jestem w stanie napisać, ponieważ nie widziałem jeszcze spotkania z ich udziałem.
Stąd też przyznaję, że mój typ jest bardziej &quot;za&quot; Agrentyną niż &quot;przeciwko&quot; Portugalii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
optymista 286

optymista

Użytkownik
Finlandia - Argentyna
Typ: Argentyna +1,5 seta ✅ 2:3
Kurs: 1,55 (Bet365)
Stawka: 3/10 j.​
Opisana w poprzednim typie Argentyna uporała się z miniony weekend z Portugalią, w dwóch meczach tracąc jedynie seta. Dzisiaj czeka ich bardziej wymagający rywal. Finowie pod wodzą Castellaniego w tegorocznej edycji narazie nie zachwycają. Zanotowali na swoim koncie jedno zwycięstwo z Serbią. Prym u dzisiejszych gospodarzy wiodą dwaj znani z polskich parkietów siatkarze - Antti Siltala i Mikko Oivanen.
Zabezpieczam typ dodatnim handi, ze względu na powrót na parkiet klasowego rozgrywającego Mikko Esko, występującego we włoskiej lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
optymista 286

optymista

Użytkownik
USA - Polska
Typ: Polska +1,5 seta ⛔ 3:1
Kurs: 1,72 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.
Zdecydowałem się zagrać ten typ, nie tyle ze względu na dzisiejszy wynik (wygraliśmy w trzech setach z USA grając na ich terenie). Powód jest inny - Andrea Anastasi wpuścił w podstawowej szóstce Kubiaka. A oceniam tego zawodnika wyżej niż jego zmiennika Michała Ruciaka. O mojej wysokiej ocenie Kubiaka pisałem z resztą w ciągu sezonu Plus Ligi nie raz.
Na przykładzie dwumeczu z Portoryko widać, że trener daje tym zawodnikom pograć na zmianę, natomiast po wygranym wczorajszym spotkaniu powiedział: &quot;Wygraliśmy 3:0, pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, dlatego nie chciałbym niczego zmieniać.&quot; Michał Kubiak zanotował wczoraj 60% skuteczność w ataku, taką samą jak Zbyszek Bartman, co daje nadzieję że ten duet wieloletnich znajomych i dzisiejszej nocy ponownie zaprezentuje się dobrze na boisku. W bloku dobrze grał Marcin Możdżonek (6 z 10 bloków naszej zespołu, przy 5 blokach ze strony USA).
Oczywiście mam świadomość, że po drugiej stronie siatki będą Amerykanie w szeregach których jest kilku zawodników w dobrej formie, ale każde spotkanie ma swoją historię i wczorajsze zwycięstwo pokazało, że fakt pokonania Brazylijczyków na ich terenie nie może być traktowany jako wyrocznia.
Dodatkowy argument, to kibice którzy sprawili, że chociaż mecz rozgrywany był w Stanach, to w hali słychać było polski doping.
Ciekaw jestem tego spotkania i choć nie obejrzę bezpośredniej transmisji e w nocy, to powrótka jutro w ciągu dnia nie umknie mojej uwadze.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
USA - Brazylia
Typ: Brazylia ✅ 1:3
Kurs: 1,50 (Bet365)
Stawka: 3/10 j.​
Oglądając poprzednie typowane spotkanie, jak pewnie większość widzów miałem wrażenie, że nasi zawodnicy nie wypuszczą już czwartego seta z rąk. A jak się skończyło wiemy wszyscy.
Tym razem jednak do Stanów przylatuje reprezentacja Brazylii, która poprzedni mecz z Amerykanami przegrała 1:3 (co mam nadzieję wpłynie pozytywnie na mobilizację Kanarków).
Wtedy na parkiecie zabrakło m.in. Giby, który zameldował się już do gry w dwumeczu z Portoryko, osiągając w jednym spotkaniu 75% skuteczność w ataku.
Amerykanie będą z pewnością zmobilizowani by zbierać punkty, bo wciąż realnie mają szansę na awans do turnieju finałowego. W ataku William Priddy uzupełnia się razem z Matthew Andersonem, który od przyszłego sezonu będzie grał w Casa Modena.
Gdzie widzę przewagę Brazylijczyków? Przede wszystkim rozegranie. Suxho ani Thornton nie wypadają korzystnie w zestawieniu z Marlonem czy Bruno Rezende. A dodatkowo wyśmienity libero Sergio, który także potrafi dobrze rozegrać piłkę do kolegów z drużyny.
Rozpisywanie się o warunkach Brazylijczyków jest dla sympatyków siatkówki zbędne, bo jest czymś naturalnym. Jeżeli tylko nie przylecą do Stanów okrojonym składzie, to moim zdaniem mają argumenty by wygrać to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
optymista 286

optymista

Użytkownik
Podsumowanie : Czerwiec 2011

Typy podane: 4
Typy wygrane: 3
Skuteczność: 75 %​

Średni kurs wygranego zdarzenia: 1,63
Najwyższy kurs wygranego zdarzenia: 1,85​

Suma zagranych stawek: 13 j.
Suma wygranych: 16,55 j.
Zysk: 3,55 j.​

Yield: ✅ 27,31 %

Dotychczasowe statystyki:
Maj 2011: ✅ 5,91%
Kwiecień 2011: ✅ 24,50%
Marzec 2011: ✅ 47,25%
Luty 2011: ✅ 5,48 %
Styczeń 2011: ✅ 13,70 %
Grudzień 2010: ✅ 10,68 %
Listopad 2010: ✅ 5,19 %

Rezultat łącznie po 8 miesiącach prowadzenia tematu:

Suma zagranych stawek: 262 j.
Suma wygranych: 291,82 j.
Zysk: 29,82 j.

Yield po rozegraniu 82 kuponów: ✅ 11,38 %
W ten weekend kończy się faza grupowa Ligi Światowej, była okazja zapoznać się z bieżącą dyspozycją zespołów. Okazało się, że odmłodzony skład Włoskiej drużyny radzi sobie dobrze, Argentyna także zaprezentowała się pozytywnie, natomiast np. Serbia osłabiona brakiem Grbica i Milijkovica zagrała poniżej oczekiwań.
Od najbliższego czwartku rozpoczyna się Final Eight i wtedy można być spokojnym o mobilizację w drużynach.
Dzisiaj pojawiła się wiadomość, że prawdopodobnie Michał Kubiak od nowego sezonu wróci do Włoch. Bardzo lubię grę tego zawodnika, może więc ten powód zmobilizuje mnie do częstszego spoglądania w stronę A1. Ale to temat na powakacyjne przemyślenie.
Póki co życzę Wam ✅.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
optymista 286

optymista

Użytkownik
Argentyna - Włochy
Typ: Włochy ⛔ 3:1
Kurs: 1,42 (Unibet)
Stawka: 4/10 j.​
Rozpoczyna się Final Eight, więc oczekiwać można pełnej mobilizacji. Tym bardziej, że o awansie zadecyduje wynik zaledwie 3 spotkań, dlatego jedno potknięcie może sporo skomplikować.
Skoro o mobilizacje można być spokojnym, to kto moim zdaniem wyjdzie z tego pojedynku wygrany? Włosi, którzy choć mają odmłodzony zespół to posiadają doświadczenie z parkietów Włoskiej Serie A. Oglądałem kilka ich spotkań w tegorocznej Lidze Światowej i forma Łasko (ostanie spotkania ponad 50% skuteczności) i Zaytseva. Do regularnej gry po kontuzji wrócił już także Savani, notujący w ostatnich dwóch spotkaniach fazy grupowej 48% i 54% skuteczności.
Rozgrywających na dobrym poziomie mają oba zespoły, jednak Dragan Travica ma większe możliwości uruchomienia poszczególnych zawodników swojej drużyny.
W zeszłym miesiącu dwukrotnie typowałem zwycięstwo Argentyńczyków, pamiętam o dobrej dyspozycji Facundo Conte, jednak tym razem rywal jest z wyższej półki. Moim zdaniem za wysokiej na podopiecznych trenera Webera.
Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się już jutro. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
optymista 286

optymista

Użytkownik
Kto wygra grupę E?
Typ: Włochy ⛔ Argentyna
Kurs: 2,25 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​

Czysto sportowo Włosi mają atuty by wygrać swoją grupę, a główne ryzyko jakie widzę przy typowaniu tego zdarzenia to chęć &quot;ustawienia&quot; sobie półfinalisty. Grupa F jest wyrównana i do półfinałów szanse awansować ma praktycznie każda drużyna, to jednak zakładam że bedzie to Rosja i Brazylia.
Ryzyko jest o tyle większe, że będą rozgrywali swój ostatni mecz, wiedząc już jaka jest kolejność w grupie F. Warto o tym pamiętać, podejmując decyzję o typowaniu tego zdarzenia.
Którą z tych dwóch drużyn wolałaby spotkać już w półfinałach reprezentacja Włoch? Tego nie wiem, jednak podejmuję ryzyko, że czują się na tyle pewnie że zamiast kombinować (jak chociażby w zeszłorocznych MŚ) wygrają swoją grupę.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Polska - Bułgaria
Typ: Polska ✅ 3:2
Kurs: 1,50 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.
Zdecydowałem się zagrać na zwycięstwo Polaków, choć tak naprawdę dopiero to spotkanie jak ta młoda drużyna radzi sobie w spotkaniach o wysoką stawkę.
W składzie Bulgarii zabraknie Nikołova, natomiast według mnie kluczowa dla wyniku będzie nasza postawa, a nie ewentualne błędy czy braki po drugiej stronie siatki.
Czy wykorzystamy atut swojej hali? Transmisja już za kwadrans w otwartym Polsacie.​
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Włochy - Polska
Typ: Włochy +1,5 seta ✅ 3:0
Kurs: 1,45 (Unibet)
Stawka: 4/10 j.​
Wczoraj Polacy dobrze się zaprezentowali, jednak kontuzja wykluczająca Zbigniewa Bartmana z dalszej gry jest sporym osłabieniem zespołu. Być może nie doceniam Kuby Jarosza, chciałbym się w tym względzie mylić, a kolejne mecze zweryfikują jego aktualną dyspozycję. Wczoraj pod koniec spotkania widać było też wycieńczenie Kurka, jednak to akurat jest jeszcze stosunkowo łatwe do zregenerowania przed dzisiejszym spotkaniem.
Wczorajsza słabsza gra Włochów nie umniejsza w moich oczach ich możliwości. Natomiast dodatnie handi pobieram, ze względu na stosunkowo małą różnicę kursu w tej chwili między wystawionym przez Unibet na czyste zwycięstwo a wybranym zdarzeniem.
Transjmisja w Polsacie otwartym o 20:00.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
USA - Brazylia
Typ: Brazylia - 1,5 seta ✅ 1:3
Kurs: 1,55 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.
Wczoraj Brazylijczykom uciekł punkt, choć po dwóch setach zapowiadało się że mogą z pierwszego spotkania nie wynieść żadnego. Co się zmieniło? Od trzeciego seta na parkiet w wyjściowej szóstce wrócił Bruno Rezende, pojawił się Giba i grał od początku seta Theo. Pomimo walecznej postawy i dobrej dyspozycji siatkarzy z Kuby, trzy kolejne sety zakończyły się wygraną Kanarków.
Dzisiaj spodziewam się że trener Rezende rozpocznie w tym zwycięskim ustawieniu. Tym bardziej, że jutro przed Brazylijczykami spotkanie z Rosją, a tam o punkty może być ciężej niż dziś.
Drużyna USA ma swoje atuty, jednak na zmobilizowaną Brazylię według mnie okażą się nie wystarczające.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
optymista 286

optymista

Użytkownik
Włochy - Polska
Typ: Włochy ✅ 3:0
Kurs: 1,70 (Bet365)
Stawka: 2/10 j.​
W ciągu dnia zagrałem asekuracyjnie +1,5 seta na Włochów, teraz dokładam jeszcze za dwa razy niższą stawkę kupon na ich czyste zwycięstwo.
Obawiam się, że dzisiaj Polakom będzie ciężko wygrać to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom