>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarski optymista

Status
Zamknięty.
optymista 286

optymista

Użytkownik
Słowacja - Polska
Typ: Polska ✅ 0:3
Kurs: 1,35 (Unibet)
Stawka: 5/10 j.​
Z braku czasu bez rozpisywania się. Wczoraj zaprezentowaliśmy dobrą grę, w razie chwilowych problemów pomogły zmiany (np. Kubiak - Ruciak) choć nie ma powodów do rewolucji w wyjściowej szóstce.
Spotkanie już za godzinę. A odpuściłem handicap, by spokojnie obejrzeć ten mecz. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
optymista 286

optymista

Użytkownik
Która drużyna wygra ME ?
Typ: Rosja ⛔
Kurs: 1,45 (Bet365)
Stawka: 5/10 j.​
Oglądając wczorajsze ćwierćfinały, kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu, że w chwili obecnej Rosjanie są poza zasięgiem drużyn, które rywalizują z nimi o tytuł Mistrza Europy. Stąd decyzja o zagraniu tego kuponu.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Włochy - Polska
Typ: Powyżej 184,5 pkt ⛔
Kurs: 1,85 (Bet365)
Stawka: 2/10 j.​
Najchętniej obejrzałbym jutro zwycięstwo Polaków, natomiast typując założyłem, że jesteśmy w stanie urwać seta Włochom, a w pozostałych nie odstawać znacząco. Mam nadzieję, że chłopaki pamiętają, że gdy wyjeżdzali na te ME nikt nie oczekiwał od nich by wrócili z medalem, a zatem presja nie powinna być ich przeciwnikiem.
Stawka niska, bo poszczególni zawodnicy Włoskiej reprezentacji stanowić mogą poziom dla naszej drużyny zbyt wysoki.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Rosja - Polska
Typ: Powyżej 160,5 pkt ✅ 181 pkt
Kurs: 1,75 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Wczoraj Rosjanie przegrali na własne życzenie, błąd sędziego w ostatniej akcji nie wymarze tego, że w mojej ocenie błędem trenera Alekno było trzymanie tak długo na parkiecie Butko.
Dzisiejszy typ gram ze względu na pamięć o odpuszczeniu przez Rosjan meczu o 3 miejsce z Bułgarią na poprzednich ME.
Tym razem nie spodziewam się, aż tak rażącego odpuszczenia, ale faktycznie od początku nastawiali się na złoto i najzwyczajniej może im zabraknąć motywacji w dzisiejszym spotkaniu. A wówczas liczę na jeden set z naszej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
optymista 286

optymista

Użytkownik
Włochy - Serbia
Typ: Włochy ⛔ 1:3
Kurs: 1,72 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.
Wczoraj Serbia sprawiła ogromną niespodziankę, jednak według mnie Włosi mają więcej argumentów by sięgnąć po złoto na tych Mistrzostwach. Niektórzy mawiają, że finały się ogląda a nie typuje - ja pomimo, że zagrałem kupon, przede wszystkim liczę na świetne siatkarskie widowisko.​
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Która drużyna wygra grupę C?
Typ: Polska
Kurs: 1,40 (bwin)
Stawka: 5/10 j.​
Na początek dwa zastrzeżenia. Po pierwsze to kobieca siatkówka, a po drugie bazować będę na dyspozycji z WGP. ;)
Zasady takie jak podczas ME mężczyzn, czyli zespół z pierwszej pozycji w grupie awansuje bezpośrednio, a 2 i 3 bierze udział w playoff.
Drużyna, która wygra naszą grupę w półfinałach trafi (wysoce prawdopodobne) na Rosję. Czy to oznacza, że warto wybrać inną ścieżkę drabinki? W mojej ocenie nie, ponieważ wówczas czekają w ćwierćfinale Serbki, a w półfinale Włoszki.
Odłożmy więc kalkulacje i spójrzmy czysto sportowo - są to zaledwie 3 spotkania w grupie, więc może wydarzyć się wiele, ale potencjalnie decydujące będzie spotkanie z Czeszkami (tam dobra środkowa Ivana Plchtova z Dąbrowy).
Wśród Polek Radecka (Sadurek) ma do dyspozycji przede wszystkim Skowrońską oraz dobre środkowe. Przyjmujące są według mnie słabszym ogniwem naszej drużyny, jednak na pierwsze miejsce w grupie powinny dać radę.
Mistrzostwa rozpoczynają się za kilka dni i rozgrywane będą we Włoszech i Serbii.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Rumunia - Czechy
Typ: Czechy ✅ 0:3
Kurs: 1,40 (bwin)
Stawka: 4/10 j.​
Będzie to pierwszy dzień spotkań w naszej grupie, więc dopiero zobaczymy dyspozycję poszczególnych drużyn, jednak na korzyść Czeszek przemawia doświadczenie zawodniczek. Dwie z nich grające w naszej lidze (środkowa Ivana Plachtova i rozgrywająca Lucie Muhlsteinova) i dwie z włoskiej Serie A1 (dobrze punktująca Havlickova i Havelkova).
Kilka dni temu Rumunka Carmen Turlea, również grająca w Serie A1 ogłosiła swój powrót do reprezentacji, jednak nadal uważam że Czeszki mają po swojej stronie więcej argumentów by wyjść z tego spotkania zwycięsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
Chiny - Japonia
Typ: Japonia ⛔ 3:1
Kurs: 2,20 (bet365)
Stawka: 2/10 j.​
Finał Mistrzostw Azji kobiet. W szeregach Chinek kontuzji w ćwierćfinale doznała Wang Yimei, jednak dzień później, w półfinałach ponownie wyszła na parkiet. Dzisiaj także prawdopodobnie zobaczymy ją na boisku.
W WGP lepiej spisywały się Japonki, mnie podobała się głównie ich gra w obronie, mam nadzieję że dzisiaj także będą podbijać ataki swoich rywalek. Zapamiętałem szczególnie Saori Kimurę, mam nadzieję że dzisiaj także zobaczę ją na parkiecie.
Na to spotkanie nie wystawiono kursów na dodatni handicap, który w przypadku pełnej oferty bym pobrał. Stawka niska, ponieważ dopiero kilka dni temu zwróciłem uwagę na te rozgrywki.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Polska - Izrael
Typ: Polska -2,5 seta ✅ 3:0
Kurs: 1,45 (Unibet)
Stawka: 4/10 j.
Tu mówiąc wprost nawet nie ma czego porównywać pomiędzy tymi zespołami. Oczywiście należy pamiętać, że jest to sport i jeden set chociażby z powodu rozluźnienia naszych siatkarek może uciec, jednak wierzę że tak się nie stanie.
Podobają mi się wypowiedzi Katarzyny Skowrońskiej, w których jasno mówi że zdaje sobie sprawy z pokładanych w nią oczekiwaniach pokierowania koleżankami na boisku:
&quot;Jestem świadoma, że w newralgicznych momentach będę musiała pociągnąć grę, pchnąć zespół w dobrą stronę. Są takie momenty, gdy tracimy trzy punkty z rzędu i wtedy trzeba powiedzieć do rozgrywającej: „daj mi piłkę&quot;.
To początek turnieju i dopiero obejrzymy dyspozycję zawodniczek.​
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Serbia - Francja
Typ: Serbia -2,5 seta ⛔ 3:1
Kurs: 1,45 (Bet365)
Stawka: 4/10 j.​
Jutro pierwsze spotkanie współgospodyń tegorocznych ME. Poodpieczne Trenera Terzica podejmować będą siatkarki z Francji, które dostały się na ME wygrywając baraże z Finkami.
W składzie Serbek większość siatkarek dobrze zaprezentowała się podczas tegorocznego WGP, gdzie wywalczyły brązowy medal. Dobra atakująca Brakocevic, przyjmujące Nikolic i Malagurski, na środku Milena Rasic, a na rozegraniu występująca w greckiej lidze Maja Ognjenovic.
Ważnym argumentem jest również fakt, że Serbki wystąpią przed własną publicznością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
Polska - Czechy
Typ: Czechy ⛔ 3:0
Kurs: 7,00 (Unibet)
Stawka: 1/10 j.​
Nie chcę popełnić błędu z ME mężczyzn, gdy nie zabezpieczyłem długoterminowego typu na zwycięstwo w grupie. Teraz także zwycięzca tego pojedynku wyjdzie z grupy z 1 pozycji.
Dlatego ten typ złuży jedynie zabezpieczeniu wcześniejszego kuponu.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Holandia - Azerbejdżan
Typ: Holandia -1,5 seta
Kurs: 1,30 (bwin) ✅ 3:1
Stawka: 5/10 j.
Wkraczamy w fazę ME, gdzie przegrany odpada, więc można liczyć na mobilizację zawodniczek. .
Oglądałem Holenderki w meczu z Rosjankami, oczywiście można zarzucić im,że przed mistrzostwami &quot;szpital&quot;, a skład niemal niezmienny, jednak ich gra jest ciekawa. W kluczowych momentach wszystkie piłki idą do Flier, choć wspiera ją Stam i Wensink (moja ulubienica ;) ).
Azerki swoją grę opierają na Natalyi Mammadovej, grającej na codzień w rodzimej Rabita Baku.
To żeńska siatkówka, więc zgubić set jest bardzo łatwo, ale dwa nie powinny się przytrafić.​
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Serbia - Rumunia
Typ: Serbia -2,5 seta ✅ 3:0
Kurs: 1,40 (bet365)
Stawka: 2/10 j.​
Przyjąłem założenie, że Serbki celowo odpuściły spotkanie z Niemkami, więc jeśli nie zlekceważą Rumunek, to powinno skończyć się szybkim 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
optymista 286

optymista

Użytkownik
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel ⛔ 3:1
Kurs: 1,35 (bwin)
Stawka: 4/10 j.
Wreszcie rozpoczyna się PlusLiga ! Jastrzębski Węgiel wzmocnił się przed tym sezonem (poprzedni sezon bardzo nieudany) i zamierza chyba walczyć o miejsca do których przyzwyczajał wcześniej. Na parkiecie zamelduje się Michał Łasko i Rob Bontje. W składzie znajduje się także Zbyszek Bartman (nie wiem jak jego dyspozycja po kontuzji), a jutro wyjaśni się sytuacja z Michałem Kubiakiem (cała sprawa mocno zakręcona, nie chcę wnikać, poczekam na ostateczne decyzje). Na rozegraniu Amerykanin Thornton.
Atutem Czewy może być zgranie, bo zawodnicy znają się między sobą lepiej niż zespół JW, jednak według mnie ani to, ani atut własnej hali nie wystarczy by w sobotę przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Ps. Spotkanie przesunięte z 14:30 na 17:00​
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów
Typ: Skra Bełchatów -2,5 seta ⛔ 1:3
Kurs: 1,55 (bet365)
Stawka: 3/10 j.​
Z braku czasu, bez rozpisywania się.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Podsumowanie : Wrzesień 2011

Typy podane: 26
Typy wygrane: 12
Skuteczność: 46 %​

Średni kurs wygranego zdarzenia: 1,45
Najwyższy kurs wygranego zdarzenia: 1,75​

Suma zagranych stawek: 87 j.
Suma wygranych: 65 j.
Strata: 22 j.​

Yield: ⛔ 25,29 %

Temat założyłem w listopadzie 2010 i teraz po raz pierwszy miesiąc zakończony stratą. Na początek września po rozegraniu 92 kuponów yield wynosił 12%, aktualnie prezentuje się znacznie gorzej i wynosi:
Yield całego tematu po rozliczeniu 118 kuponów: ✅ 3,54 % (13,48 j)
Główne błędy, które zauważyłem w swojej wrześniowej grze (może komuś się przyda):
- zbyt duża ilość kuponów w porównaniu do mojej taktyki gry
- brak zabezpieczenia kuponu długoterminowego (wygranie grupy podczas ME mężczyzn, chociaż przed decydującym spotkaniem, kontrując mogłem zapewnić sobie pewny zysk). Takie zabezpieczenie zastosowałem na kupon z ME kobiet, w przyszłości także będę starał się doprowadzić do zabezpieczenia kuponu długoterminowego.
- gra ostatniego spotkania w fazie grupowej, gdzie oprócz kalkulacji, najzwyczajniej brakowało zawodnikom motywacji
W miniony weekend rozpoczął się sezon Plus Ligi, mojego głównego obszaru siatkarskich zainteresowań. Spokojnie zamierzam więc wrócić do swojej taktyki gry, czyli wyboru zaledwie paru zdarzeń w miesiącu, na podstawie regularnie oglądanych spotkań jednej wybranej ligi.
Na zakończenie dzięki za rzeczowe PW i rozmowy na gadu, mam nadzieję, że wróci do tego tematu wkrótce zieleń i tak jak było dotychczas zamieszka tu na dobre. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
optymista 286

optymista

Użytkownik
Trentino - Al-Arabi
Typ: Trentino -2,5 seta ✅ 3:0
Kurs: 1,45 (Unibet)
Stawka: 4/10 j.​
Pomimo mojej sympatii do gry Łukasza Kadziewicza, to dzisiaj - jeśli tylko Trento nie odpuści całkowicie - innego wyniku niż 3:0 nie spodziewam się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom