>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarski optymista

Status
Zamknięty.
optymista 286

optymista

Użytkownik
Lokomotiv Belogorie - Bre Banca Cuneo
Typ: Bre Banca Cuneo ✅ 1:3
Kurs: 1,45 ([URL='http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=3240']Unibet[/URL])
Stawka: 3/10 j.​

Dzisiaj sporo zajęć w pracy, ale postaram się dopisać kilka zdań niebawem.

Podstawowe argumenty to skład, wyniki Cuneo w spotkaniu z Trentino (wygrana 3:0 w finale Pucharu Włoch) i niedawne spotkanie z Lokomotiv takze wygrane 3:0.

Edit:
Brak czasu więc jedynie kilka konkretów odnośnie składu:
- doświadczony rozgrywający Serb Nikola Grbic, który dwa sezony temu przeszedł do Cuneo z Trentino.
- przyjmujący, a jednocześnie bardzo mocny punkt zespołu Wout Wijsmans
- na pozycji środkowego Włoch Luigi Mastrangelo
- Rosjanin Volkov czy Bułgar Nikolov to przykłady które świadczą o bogactwie składu Cuneo.

Pewnie większość z Was pamięta, ale na środku w drużynie Lokomotiv gra Łukasz Kadziewicz - lubiłem jego styl gry, chociaż duży z niego nerwus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
optymista 286

optymista

Użytkownik
Rabita Baku - Modranská Prostejov
Typ: Modranská Prostejov +2,5 seta ⛔ 3:0
Kurs: 1,95 ([URL='http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=3240']Unibet[/URL])
Stawka: 1/10 j.​


Na dzisiaj wybrałem &quot;ciekawostkę&quot; z Ligi Mistrzyń, dlatego stawka minimalna. Mecz dzisiaj o 14-tej, a legalna transmisja online na Laola TV.

Na wstępie od razu zaznaczam, że moja wiedza o tych dwóch kobiecych zespołach opiera się na dzisiejszym przeczytaniu podstawowych wiadomości, dlatego raz jeszcze zaznaczę, że stawka minimalna.

Zeszłotygodniowe spotkanie tych drużyn zakończyło się w pięciu setach zwycięstwem Czeszek.

Modrańska dobrze radzi sobie w lidze, z tego co znalazłem na stronie ich klubu, na 15 spotkań przegrały tylko raz. W swoim składzie mają znaną z europejskich parkietów Niemkę Corinę Ssuschke. Do zeszłego sezonu grała tu także, występująca obecnie w zespole rywalek Amerykanka Kimberly Glass. Po pierwszym spotkaniu tych zespołów Czeski wypowiadały się, że znają dobrze sposób gry swojej byłej koleżanki z zespołu i to ułatwia jej przyjęcie jej ataków.

W Azerskiej drużynie w ataku najjaśniejszym punktem jest Natalya Mammadova.

Nie będę rozpisywał się, wiadomo w kobiecej siatkówce może być po prostu najróżniej. Patrząc na dotychczasowe wyniki, uważam jednak że Czeszki są w stanie urwać seta na parkiecie rywalek.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów
Typ: Poniżej 180,5 punktów ⛔ 187 pkt.
Kurs: 1,35 ([URL='http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=3240']Unibet[/URL])
Stawka: 2/10 j.​

Zagrane, ponieważ Skra wystąpi w podstawowym składzie, a Delecta nadal boryka się z kontuzjami.

Oczywiście goście myślami będą już przy środowym spotkaniu z Zenitem, ale to według mnie także powód, dla którego będą chcieli zakończyć dzisiejszy mecz w trzech setach. A tak ustawiona linia punktowa daje jeszcze pewien margines.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Podsumowanie : Luty 2011

Typy podane: 9
Typy wygrane: 5
Skuteczność: 56 %​

Średni kurs wygranego zdarzenia: 1,70
Najwyższy kurs wygranego zdarzenia: 2,40​

Suma zagranych stawek: 21 j.
Suma wygranych: 22,15 j.
Zysk: 1,15 j.​

Yield: ✅ 5,48 %

Dotychczasowe statystyki:
Styczeń 2011: ✅ 13,70 %
Grudzień 2010: ✅ 10,68 %
Listopad 2010: ✅ 5,19 %

Ze względu na zimowy urlop w lutym zagrałem zaledwie 9 kuponów, jednak co ważne jest to kolejny miesiąc z dodatnim wynikiem. W marcu przede wszystkim finał pucharu CEV w pierwszej części miesiąca oraz finał LM pod koniec. Dodatkowo zaległe mecze z Plus Ligi - liczę, że obejrzę sporo ciekawych spotkań, a w temacie na koniec miesiąca ponownie zagości zielony kolor.

Pozdrawiam i Wam także życzę by był to udany miesiąc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
optymista 286

optymista

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa
Typ: AZS Politechnika Warszawska ✅ 3:2
Kurs: 1,72 ([URL='http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=3240']Unibet[/URL])
Stawka: 2/10 j.​

Ze względu na brak czasu niestety nie opiszę dłuższej analizy. Przerwa w Plus Lidzie, szczególnie przy tegorocznym terminarzu, dość długa. Akademicy z Warszawy mieli kilkanaście dni przerwy, także ze względu na przełożony mecz z Reską, który rozegrany zostanie w połowie marca.

Tej przerwy mimo wywiadów z przymrużeniem oka, nie spędzili jednak Inżynierowie na urlopie tylko trenując, by załapać się do pierwszej czwórki - w tej chwili brakuje im 6 punktów do Zaksy, a 7 właśnie do Czewy.

Częstochowa w tym sezonie spisuje się dobrze, lub raczej spisywała w pierwszej części sezonu. Później mieli przestój, z którego wygląda że się otrząsneli. Niedawne spotkanie tych drużyn typowałem na stronę Inżynierów podpierając się dodatnim handi punktowym, co przyniosło zysk (spotkanie zakończone 3:2 dla gospodarzy). Jutrzejsze spotkanie rozegrane będzie w Warszawie w Arenie Ursynów.

Transmisja ze spotkania także na otwartym kanale TV4.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Zenit Kazań - PGE Skra Bełchatów
Typ: Skra Bełchatów + 2,5 seta ✅ 1:3
Kurs: 1,40 (bwin)
Stawka: 2/10 j.​

Oglądałem pierwsze spotkanie i zdaję sobie sprawę, że dzisiaj będzie Skrze ciężko, nie tylko ze względu na kontuzję podstawowego rozgrywającego. Wprawdzie do końca nie wiadomo czy Falasca pojawi się dzisiaj na boisku, ale bez względu na to będzie trudno nawiązać walkę z gospodarzami.

Uważam jednak, że set jest w zasięgu siatkarzy z Bełchatowa, dlatego zdecydowałem się pobrać ten typ, chociaż ryzyko jest znaczące.

Spotkanie dzisiaj o 16:00. Dla osób, które o tej porze są poza domem, transmisja na bwin.com. Nawet bez typowania, uważam że warto obejrzeć to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
optymista 286

optymista

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia
Typ: Asseco Resovia ✅ 2:3
Kurs: 1,42 (unibet)
Stawka: 2/10 j.​

Już jutro przekładany i wyczekiwany przeze mnie mecz Inżynierów z Reską na Torwarze. Zagrałem ten kupon, choć nie ma jeszcze potwierdzonych informacji o występie lub ewentualnej niedyspozycji dwóch ważnych ogniw w obu zespołach. W stołecznej drużynie Zbigniewa Bartmana, który nie pojawił się w ostatnim spotkaniu z Czewą, w zespole gości z kolei być może Grozera na boisku zastąpi Tomasz Józefacki (informacja na podstawie wywiadu z trenerem w Radiu Rzeszów).

Szczególnie właśnie brak Bartmana był widoczny w niedawnym spotkaniu Inżynierów z Częstochową. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że gdyby nie dobra postawa Wojtka Żalińskiego, to gospodarze mogliby tego spotkania nie wygrać. Z resztą było już przecież 0:2. Cieszę się, że zanotowali wtedy zwycięstwo.

W październiku także na Torwarze Inżynierowie wygrali 3:2, ale dwa kolejne spotkania to zwycięsta jutrzejszych gości 3:1. W drugiej turze na 5 spotkań Reska uległa jedynie Skrze wygrywając pozostałe spotkania.

Argumentem na stronę Politechniki jest z pewnością większa motywacja, wszak walczą o niestracenie szans na awans do czwórki oraz doping na Torwarze. Jednak oceniam, że jutro to będzie za mało by odnotować zwycięstwo.

Jeśli pojawią się informacje dotyczące braków w składach, to uzupełnię tą analizę.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Asseco Resovia - Skra Bełchatów
Typ: Skra Bełchatów ✅ 2:3
Kurs: 1,35 (unibet)
Stawka: 2/10 j.​


Będąc we wtorek na Torwarze, żałowałem że Aleh Akhrem nabawił się na początku pierwszego seta kontuzji, podoba mi się gra tego zawodnika i niestety nie miałem za dużej okazji w końcu zobaczyć go dłużej na parkiecie na żywo. Dodatkowo okazało się, że ten uraz wykluczy go z sobotniego meczu ze Skrą i to jest jeden z głównych powodów dla których pobrałem powyższy typ.

Sytuacja w tabeli Plus Ligi jest dla obu drużyn pewna, natomiast nie spodziewam się odpuszczenia gry z żadnej strony. Ze strony Reski chociażby dlatego, że grają przed własną publicznością i przeciwko Skrze każdy zespół się mobilizuje. Z kolei Skra w mojej ocenie będzie skoncentrowana ze względu na niedawny przegrany złoty set w Lidzie Mistrzów oraz z powodu jedynego (na 24 dotychczasowe spotkania) przegranego w tym sezonie meczu, właśnie z Resovią na Podpromiu.

Jutro czeka nas dobry mecz, transmisja w Polsacie Sport i w TV4.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Podsumowanie : Marzec 2011

Typy podane: 4
Typy wygrane: 4
Skuteczność: 100 %​

Średni kurs wygranego zdarzenia: 1,47
Najwyższy kurs wygranego zdarzenia: 1,72​

Suma zagranych stawek: 8 j.
Suma wygranych: 11,78 j.
Zysk: 3,78 j.​

Yield: ✅ 47,25%

Dotychczasowe statystyki:
Luty 2011: ✅ 5,48 %
Styczeń 2011: ✅ 13,70 %
Grudzień 2010: ✅ 10,68 %
Listopad 2010: ✅ 5,19 %

Na krajowych parkietach w marcu mieliśmy ostatnie kolejki drugiej fazy Plus Ligi, w których część zespołów nie grała już praktycznie o nic, dlatego zdecydowałem się odpuścić te spotkania. I jak pokazują wyniki była to dobra decyzja, patrząc chociażby na wychodzącą drugim składem Politechnikę przegrywającą 0:3 z Bydgoszczą, by tydzień później wygrać 3:2 ze Skrą (grającą bez Wlazłego, ale już z wracającym Falaską).

W sobotę jednak pełna mobilizacja wraca w szeregi zespołów, bo czas na półfinały oraz walkę o miejsca 5-6.

Dlatego i typów będzie więcej, natomiast tym co się nie zmieni będzie mam nadzieję podsumowanie kolejnego miesiąca na zielono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
optymista 286

optymista

Użytkownik
Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: Zaksa Kędzierzyn - Koźle +1,5 seta ✅ 2:3
Kurs: 1,60 (unibet)
Stawka: 3/10 j.​

Rozpoczynają się półfinały, więc o motywację po obu stronach siatki możemy być spokojni. W drużynie Resovii zabraknie z pewnością Grozera, który prawdopodobnie nie zagra już do końca sezonu. Niepewny jest na tą chwilę występ Akrema, jednak zakładam że nawet jeśli wejdzie na parkiet to nie w pierwszej szóstce.

Z kolei w Zaksie do gry wrócił po kontuzji Patryk Czarnowski. Podoba mi się gra tego środkowego i jego obecność na parkiecie z pewnością stanowi wzmocnienie zespołu. W ostatnim spotkaniu zanotował 83% skuteczność ataku (wprawdzie przy jedynie 6, więc mało miarodajny wynik) oraz co jest jego atutem, 3 punkty blokiem.

Uważam, że ugranie w jutrzejszym spotkaniu dwóch setów jest jak najbardziej w zasięgu Zaksy.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia
Typ: Asseco Resovia +1,5 seta ⛔ 3:0
Kurs: 1,72 (unibet)
Stawka: 3/10 j.​

Spotkania tych drużyn należą do wyrównanych i pełnych siatkówki na wysokim poziomie. Z tego też powodu nie powinno dziwić, że tydzień temu zagrałem dodatnie handi na Zaksę, a teraz pobieram takie samo na Reskę. Co takiego zmieniło się w ciągu tego tygodnia? Przede wszystkim do podstawowego składu wrócił Aleh Akhrem, który jest wzmocnieniem rzeszowskiej drużyny.

Także Grozer wrócił już do treningów, natomiast akurat w tym przypadku uważam, że Tomasz Józefacki zaprezentował się naprawdę dobrze - zdobył z resztą tytuł MVP w niedzielnym spotkaniu, kiedy to Resovia wygrała 3:0.

Porównując skład obu drużyn pod względem warunków fizycznych to walkę na siatce częściej powinni wygrywać jutrzejsi goście, choć dużym atutem po stronie Kędzierzyna jest oczywiście Paweł Zagumny, który dzięki swemu doświadczeniu potrafi rozrzucając piłki do kolegów &quot;oczyścić&quot; siatkę.

W drużynie Zaksy dobrze radzi sobie obecnie Idi, a od dłuższego czasu uważam, że wysoki poziom trzyma Jurij Gladyr. Faluje za to dyspozycja Jarosza i przede wszystkim Urnauta.

Tak jak napisałem na początku, spodziewam się wyrównanego spotkania.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Bank BPS Fakro Muszynianka -Centrostal Bydgoszcz
Typ: Poniżej 180,5 pkt ✅ 3:0 (131 pkt.)
Kurs: 1,30 (unibet)
Stawka: 3/10 j.​


Po wczorajszej skuteczności w ataku w drużynie Resovii, gdzie Józefacki zanotował 20%, a Grozer 13%, dzisiaj dla relaksu obejrzę spotkanie Pucharu Polski kobiet.

Centrostal w lidze radzi sobie nienajgorzej, zajmując piątą lokatę, jednak Muszynianka jest nadal poza ich zasięgiem.

W tym sezonie drużyny spotykały się dwukrotnie, w obu spotkaniach wygrała Muszynianka (3:0 i 3:1). W kobiecej siatkówce zawsze pozostaje ważny &quot;czynnik losowy&quot;, dlatego uważam że nawet przy rozegranych czterech setach łączna liczba punktów nie powinna przekroczyć granicy wystawionej na to spotkanie przez unibet.

O składach nie będę pisał, dodam jedynie że w drużynie Muszynianki podoba mi się gra środkowej Caroline Wensink i mam nadzieję ujrzeć ją dzisiaj na parkiecie.

Spotkanie transmitowane będzie także na antenie TV4.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Marmi Lanza Verona - Bre Banca Cuneo
Typ: Bre Banca Cuneo ✅ 2:3
Kurs: 1,55 ([URL='http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=3240']Unibet[/URL])
Stawka: 3/10 j.​

Przeglądałem teraz ofertę unibet i trafiłem na spotkanie Cuneo, po moim zdaniem atrakcyjnym kursie. Włoska liga także weszła już w fazę playoff, a pierwsze spotkanie tych drużyn w czwartek zakończyło się zwycięstwem Cuneo 3:0.

Czytałem o problemach z kontuzjami w składzie, jednak pamiętam grę tej drużyny z Ligi Mistrzów i bardzo mi się ona podobała. Krótką analizę tego zespołu przedstawiłem na górze tej strony swojego tematu. Przypomnę, że są to aktualni mistrzowie Włoch.

Spotkanie jutro o 18-tej. Do tego czasu z pewnością osoby lepiej ode mnie znające włoską ligę wypowiedzą się w dziale tematycznym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
optymista 286

optymista

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska
Typ: AZS Politechnika Warszawska ✅ 1:3
Kurs: 1,42 (https://affiliates.bet-at-home.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_28794b_23382Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
Trzeci mecz w walce o piątą pozycje w Plus Lidze. Dwa pozostałe zakończyły się zwycięstwem Inżynierów (3:0 i 3:1).

Warto zaznaczyć, że w drugiej fazie Delecta wygrała zaledwie jedno spotkanie, z grającą rezerwowym składem Politechniką (w wyjściowym składzie zabrakło Kubiaka, Bartmana i Salasa).

Jednak play off&#39;y to już pełna mobilizacja, co widać zarówno po wyniku jak i statystykach w poszczególnych elementach gry. Skuteczność ataku to w ostatnich dwóch spotkaniach odpowiednio 68% i 69%, podczas gdy Delecta zanotowała 42% i 49%.

W mojej ocenie, zmobilizowana drużyna z Warszawy powinna także na wyjeździe i to już w trzecim spotkaniu zakończyć rywalizację o piątą lokatę.

Powoli zbliżają się tematy przedłużania kontraktów na przyszły sezon, a piąte miejsce kwalifikuje do gry w europejskich pucharach, co (wbrew narzekaniom na system rozgrywek i opłat rozgrywek organizowanych przez CEV) nie pozostaje bez znaczenia zarówno dla zawodników jak i działaczy.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
Typ: PGE Skra Bełchatów ✅ 1:3
Kurs: 1,60 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.​
W środę trzecia odsłona tegorocznej walki o I miejsce w PlusLidze, jak każdy sympatyk siatkówki doskonale wie obecnie po dwóch spotkaniach w Bełchatowie stan rywalizacji wynosi 1:1.

Przeglądając statystyki zwróciłem uwagę na kilka podstawowych spraw:
- poprawa przyjęcia przez Skrę w drugim spotkaniu (39% wobec 59%)
- w Zaksie znacznie lepsza skuteczność gry z uruchomieniem środkowych niż skrzydłami. (Gladyr powyżej 75%, Czarnowski w obu spotkaniach 56%)
- Kurek w drugim spotkaniu zaledwie 31% skuteczność przy 26 atakach. Z kolei po drugiej stronie siatki podobnie zaprezentował się Ruciak odnotowując jedynie 26% skuteczność przy 19 próbach.

Takich wniosków ze statystyk możnaby podać jeszcze kilkanaście, ale nie mam takiego zamiaru - mam bowiem pełną świadomość, że będzie to wyrównane spotkanie. Takie jak przystało na finałowe pojedynki.

Kursy na Skrę w stosunku do poprzednich spotkań według mnie zawyżone bardziej niż wynikać to powinno jedynie z faktu rozgrywania spotkania na terenie Zaksy. Z tego powodu zdecydowałem się zagrać na Skrę.

Czekam już w środę po pracy na obejrzenie transmisji pełnej zaangażowania siatkówki na wysokim poziomie.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Podsumowanie : Kwiecień 2011

Typy podane: 6
Typy wygrane: 5
Skuteczność: 83 %​

Średni kurs wygranego zdarzenia: 1,49
Najwyższy kurs wygranego zdarzenia: 1,60​

Suma zagranych stawek: 18 j.
Suma wygranych: 22,41 j.
Zysk: 4,41 j.​

Yield: ✅ 24,50%

Dotychczasowe statystyki:
Marzec 2011: ✅ 47,25%
Luty 2011: ✅ 5,48 %
Styczeń 2011: ✅ 13,70 %
Grudzień 2010: ✅ 10,68 %
Listopad 2010: ✅ 5,19 %
Sezon Plus Ligi zakończony, Skra po raz siódmy zdobyła tytuł, a ja będąc optymistą mam nadzieję, że w kolejnym sezonie walka będzie wyrównana nie tylko na miejscach 2-4, ale także o to najwyższe miejsce na podium. Do tego będzie jeszcze czas wrócić.
Znacznie wcześniej, bo pod koniec maja rozpoczyna się tegoroczna edycja Ligi Światowej -
już 27 maja spotkanie Polska - USA w Łodzi. W czerwcowe weekendy będzie zatem dużo interesujących spotkań, a w dniach 6-10 lipca finał w Ergo Arenie.
Powodzenia życzę osobom odwiedzającym temat. Pozdrawiam.

 
Otrzymane punkty reputacji: +27
optymista 286

optymista

Użytkownik
Która drużyna wygra Serie A?
Typ: Itas Trentino
Kurs: 1,75 (Unibet)
Stawka: 3/10 j.
Po wczorajszej porażce Trentino i wyrównaniu przez Modenę stanu półfinałowej rywalizacji do 2:2, kurs na wygranie ligi przez podopiecznych trenera Stoytcheva wzrósł do atrakcyjnego według mnie poziomu.
W niedzielę okaże się, czy spełniony zostanie pierwszy konieczny warunek dla tego typu, czyli awans Trentino do finału, który rozegrany zostanie w kolejny weekend.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom