>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Ekstraliga 2010

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Ciężko wskazać zwycięzcę tego pojedynku. Nawet buki mają problem. Tobet widzi wygraną Falubazu, a reszta Polonii. Gdybym jednak miał kogoś wybrać, to skłoniłbym się ku gospodarzom. Niby osłabieni, ale jeżeli Kostek i Lindbaeck pojadą trochę lepiej niż ostatnio, to mecz jest do wygrania, zwłaszcza że zielonogórzanie na wyjazdach nie są tacy silni.

Jonsson - over 11 @ 1,9 / Bet365 ⛔
Miałem dylemat co zagrać. Jednak ostatecznie wybrałem sobie właśnie overek Szweda. Kurs bardzo sympatyczny, a jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że AJ ostatnio robił na tym torze niezłe wyniki, dochodzę do wniosku, iż można spróbować. W końcu ktoś musi być liderem Polonii ???? Kurs na ten sam zakład w Bwin 1,75
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Verti ja zawsze wrzucił ładne typy szcególnie ten z PePe. Osobiście dorzucił bym jeszcze typ na juniorów Szymon Wożniak -1 vs Patryk Dudek +1✅. Wożniak po wypadku Emila dostał od trenera szanse na regularne występy w Polonii. Widać, że się stara jednak w moim mniemaniu w starciu z Duzers niema szans. Dudek cały sezon jeździ równo i przywozi cenne punkty dla swojej drużyny. Plusem jest tu fakt, że Dudek jeździ w parze z PePe, który pokazał że potrafi jeździć w parze z juniorem.Kurs 2,25 zł wart jest zaryzykowania.
Co do wyniku to myślę ze minimalnie wygra Polonia⛔, ponieważ widać, że forma drużyny nieco wzrasta, atut własnego toru no i fredka po drugiej stronie który ostatnio nie zachwyca i an dodatek jakoś owal Bydgoski mu nie leży. Największa zagadka dla mnie jest Zengota i mam nadzieje, że mnie pozytywnie zaskoczy.
Verti skąd wiesz, że Dobrucki zainwestował w sprzęt 35 koła.
// Edit Verti : po zwycięstwie z Unibaxem, &quot;Rafi&quot; mówił na konferencji pomeczowej, że zainwestował 35 tysięcy w silniki. A przeczytałem na sportowych, albo w tygodniku żużlowym.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja mam odmienne zdanie, według mnie to forma Falubazu wzrasta, do składu wraca Fredka który ostatnio komplet w Szwecji wyjeździł, w GP także gdzie był skazywany na słaby wynik pokazał się ze świetnej strony. Hancock również widać forma coraz lepsza, Protasiewicz to sami stawiacie że powinien dobry występ zaliczyć, a Dobrucki w poprzednim sezonie 13 i 18 pkt zdobywał na tym torze. Niewiadomą jest Zengota, bo Dudek pewnie swoje coś dorzuci.
Polonia to Jonsson który pewnie nie zawiedzie, Walasek u którego jakieś światełko w tunelu z formą widać ale jeszcze daleko do dobrej optymalnej formy, Lindback i Kościecha to wielkie niewiadome, mogą pojechać dobrze a mogą wypaść fatalnie, Gizatulin coś tam wykręca ale nie spodziewam się wielkiej rewelacji. A Woźniak mnie nie przekonuje nawet na swoim torze.
Jeżeli tor spasuje gościom, a wydaje mi się że ciężko będzie zrobić w taką pogodę jakiś zaskakujący to Falubaz powinien wygrać i to pewnie 6-10 punktami. Jeżeli tor im nie spasuje to myślę że będzie na styku i biegi nominowane będą rozstrzygać wynik.

Moje typy na dziś:
Falubaz po kursie 2.15 w Bet365.
Gizatulin - Dobrucki 2 2.20 Betsafe
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Woźniak na swoim torze to pewniak na 5-6 punktów. Niemniej Dudek jest zawodnikiem lepszym, tor w Bydgoszczy też b.lubi. Zawsze tu dobrze jeździ, więc kurs jest b.atrakcyjny
Uważałbym na zakład Jonsson-Hancock. Herbie na torze w Bydgoszcz jeździ skutecznie. Niemal zawsze romansuje z dwucyfrówką. Jonsson ostatnio w Bydgosczy jeździ bardzo słabo. Mecz z Gorzowem troszkę zaciemnia sytuację bo tor był znacznie bardziej przyczepny niż zazwyczaj ...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dziś o 17 spotkanie Unibax Toruń - Unia Leszno kurs na zwycięstwo gospodarzy 2,00 na gości 1,80. Kto będzie górą? w ostatnim pojedynku Leszno u siebie rozgromiło Unibax 63:27.
Unia Leszno:
1. Jarosław Hampel
2. Troy Batchelor
3. Janusz Kołodziej
4. Damian Baliński
5. Leigh Adams
6. Jurica Pavlic
KS Toruń:
9. Chris Holder
10. Wiesław Jaguś
11. Adrian Miedziński
12. Hans Andersen
13. Ryan Sullivan
14. Emil Pulczyński
Kto Waszym zdaniem dziś wygra??

Według mnie będzie to mecz bardzo zacięty ponieważ gospodarze muszą wreszcie wygrać bo Falubaz jest bardzo blisko i napewno 5 miejsce Torunian wcale nie zadowala...Natomiast Unia mająca w składzie Hampela, Kołodzieja, Adamsa no i ciekawy jestem postawy Balińskiego i Batchelora jeśli Im dobrze dziś pojdzie to Unia napewno wygra.
W zespole z Torunia jedynie Miedziński pokazuje się ostatnio z dobrej strony i jestem ciekawy jak będzie dziś bo sam Adrian spotkania nie wygra....
Mój typ: Unia Leszno 1,8
Jarosław Hampel over 11 1,65
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie no na pewno jadą, oczywiście jeżeli później pogoda pozwoli. Pewnie dodadzą później kursy bo Nicki dziś nie jedzie, to i muszą dobrą ofertę dla siebie wystawić itp.
A co do dzisiejszych meczu to się zapowiada mała loteria, w Toruniu za pewne nie pojadą bo tam ma padać cały dzień, w Częstochowie też zagrożone zawody, tylko właśnie Gorzów i Tarnów wydaje się że mają szanse jechać.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Zakąłd: Unibax Toruń - Unia Leszno⛔
typ:2
Buk: Tobet
Pogoda nie rozpieszcza i praktycznie wszędzie są przewidywane jakieś opady deszczu i mecze mogą zostać odwołane. Wydaje mi się że najpewniejszym meczem, który może zostać do końca rozegrany jest pojedynek na Motoarenie, która potrafi sobie radzić z kapryśna pogodą. Jak dla mnie wynik jest oczywisty, Anioły nie &quot;latają&quot; tak jak chociaż w zeszłym roku widać, że są pod formą i na swoim stadionie mogą przegrać (z Gorzowem). Dodatkowo jak podaje sport.pl
Wiesław Jaguś cały tydzień odpoczywał - jest obolały, po upadku w Gorzowie na stłuczoną kość ogonową. Nie wystartował ani we wtorek w Szwecji, ani w czwartek w półfinale IMP. Został w Toruniu.
. Unibax będzie chciał się zrehabilitować po 2 porażkach w Zg i Tarnowie jednak myślę, że Unia Leszno
mino iż ma już pewne 1 miejsce przed PO, będzie chciała dobić Aniołki i triumfować dzis na Motoarenie

Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz H(0.0 - 10.0)✅
typ:2
Ciekawy zdarzeniem w SE jest pojedynek jaskółek z gryfami. W 1 starciu Poloniści wygrali na własnym torze 6p. Polonia zajmująca obecnie ostatnie miejsce w tabeli i jeżeli chce zmienic coś w swojej nieciekawej sytuacji musi wywalczyć chociaż konusa. Tarnowskim Jaskółką sprzyja szczesce i w ostatnich meczach u siebie zdobywali cenne dla siebie punkty dzięki czemu oddalili sie od niechlubnych 2 ostatnich miejsc. Myślę jednak, że wszystko się kiedyś kończy i szczęście dopisze dzisiaj ekipie gości, tym bardziej, że walasek chyba dogadał się ze sprzetem co pokazał w meczu przeciwko Zg. Najwiekszą nie wiadoma sa jak zwykle Antonio Lindbaeck i Denis Gizatullin, od których może zależeć wynik tego meczu. Należy brać również pod uwagę pogodę i to, że zawody mogą zastać przerwane a wiec dodatkowe 10 punktów dla Poloni jest dobrym bonusem .
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Rune Holta - Piotr Protasiewicz (+2) @1 1,75
Rune w dobrej formie, u siebie nie schodzi poniżej dwucyfrówki. Narzeka w prawdzie na uraz uda, ale odpoczywał trochę, by przygotować się dobrze do dzisiejszego meczu i liczę, że będzie w optymalnej formie. Protas zaś po upadku w Szwecji narzekał, że jest poobijany i zmęczony, więc tu taki handicap na Holtę. Tym bardziej, że PePe miał troche zapchany tydzień: wtorek - Szwecja, we czwartek - 1/2IMP, w piątek zaległy mecz, no i znowu dziś. Myślę, że nie ma co myśleć, tylko brać i grać póki kurs dobry,

Robson_26 // Podawajcie buka przy typach
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Nie wiem, może ja żyję w innym świecie, może jest coś o czym nie wiem, ale pół dzisiejszej oferty buków moim zdaniem nadaje się na grube granie..
Ja śmiało postawiłem na:
Leszno z handicapem +4 dla torunian kurs 2,15
Gorzów z handicapem +4 dla wrocławian 1,70
do tego za nieco mniejszą stawkę:
Gapiński under 8,5 2,00
Gollob over 12,5 1,95
Hampel over 10,5 1,80
Ale nie bałbym się również grać np. na Częstochowę, zwłaszcza z handi. O tym meczu zresztą słowo padło już w typach dnia. Pora na typy powyżej:
Leszno powinno mieć nieskrywaną satysfakcję z rozniesienia starych znajomych, Toruń, podobnie jak Falubaz, większość ośrodków chce dobić tak, aby nie stały się one groźnym rywalem przed PO. Do tego jaką korzyść mają goście z podkładania meczu i czekania na decydujące spotkanie z Gorzowem, skoro można sprawę rozstrzygnąć już teraz? To moje zdanie. Tor może i twardy, ale w tym wypadku deszcz zdecydowanie nie jest sprzymierzeńcem miejscowych, zacznie się mała loteria. Jeśli Unia wygra, to niemal równoznaczna jest dobra postawa Hampela.
Drugi mecz, z Gorzowa. Sytuację pogodową monitoruję na bieżąco, jest może bez szaleństwa, ale od wczoraj rana nie pada,a i ten poranny deszcz był dość nagły i intensywny jak przystało na lato, natomiast raczej nie zagrażający zawodom. Argument koronny, Bjerre bardzo nie lubi tego toru. Dawno to już było, kiedy tutaj śmigał, minęło parę zawodów, a on jak był słaby, tak słaby nadal pzoostaje. Stal bez Nickiego wcale gorsza być nie musi, wynik pociągnie Zagar, Gollob, Pawlicki, nawet Zmarzlik jeździ coraz lepiej. Over na Golloba, raczej pewniak, chyba że Crump go zdetronizuje. Możliwość z/z daje pewność, że Gollob nie odjedzie 3/4 biegów.
Buk: milenium
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A ja się dziś wyłamuję i stawiam na Toruń. Dobra może i Leszno w gazie niesamowitym ale jakie oni ostatnio mieli mecze ? Lepszych rywali mieli u siebie, a ze słabeuszami na wyjeździe. Teraz przyjdzie prawdziwy wyjazdowy sprawdzian, a mobilizacja u gospodarzy na pewno wielka bo w przypadku przegranej nie tylko w tabeli sytuacja może się skomplikować ale i w klubie już się dzieje nie najlepiej a po przegranej będzie jeszcze gorzej dla niektórych żużlowców. Do tego jaką Leszno ma motywację przed meczem ? Oczywiście wygrana, ale jednak oni wiedzą że nikt im nie odbierze pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej i nie muszą walczyć ryzykowanie o każdy punkty itp.
Tym razem taki Batchelor czy Baliński nie będą pewniakami do zdobycia wielu punktów, jestem pewny że jeden z nich zawiedzie na całej linii, do tego Hampel i Kołodziej mieli małe problemy w półfinale IMP, Kołodziej nawet musiał korzystać z 3 silnika. Hampel objeżdża kawałek zawodów dobrze by nagle mieć wpadki. Adams jeździ równo ale na tym torze nie musi być rewelacyjnie bo jednak na wyjazdach spisuję się trochę gorzej, z resztą tak samo jest z Balińskim czy Batchelorem.
Może i Unibax nie jest w najlepszej formie, szczególnie Andersen który jednak u siebie ma jedną z najwyższych średnich z całego zespołu. Jaguś i Holder także u siebie zazwyczaj jeżdżą solidnie, z resztą oni muszą pojechać dobrze bo ostatnio to była katastrofa co wyczyniali. Miedziński i Sullivan myślę że nie dadzą plamy, Ryan odpoczął po Szwecji gdzie zaliczył słaby występ. Dodatkowo występ Jensena będzie na pewno wzmocnieniem, bo Ward w słabej formie a Jensen u siebie jeździ bardzo solidnie.
Także ja stawiam tu wygraną gospodarzy, mimo że nie ogólnie nie lubię tej drużyny to myślę że dziś Leszno pokaże się ze słabszej formie. Pogromu nie będzie ale stawiam 48:42.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
A ja się dziś wyłamuję i stawiam na Toruń. Dobra może i Leszno w gazie niesamowitym ale jakie oni ostatnio mieli mecze ? Lepszych rywali mieli u siebie, a ze słabeuszami na wyjeździe. Teraz przyjdzie prawdziwy wyjazdowy sprawdzian, a mobilizacja u gospodarzy na pewno wielka bo w przypadku przegranej nie tylko w tabeli sytuacja może się skomplikować ale i w klubie już się dzieje nie najlepiej a po przegranej będzie jeszcze gorzej dla niektórych żużlowców. Do tego jaką Leszno ma motywację przed meczem ? Oczywiście wygrana, ale jednak oni wiedzą że nikt im nie odbierze pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej i nie muszą walczyć ryzykowanie o każdy punkty itp.

Tym razem taki Batchelor czy Baliński nie będą pewniakami do zdobycia wielu punktów, jestem pewny że jeden z nich zawiedzie na całej linii, do tego Hampel i Kołodziej mieli małe problemy w półfinale IMP, Kołodziej nawet musiał korzystać z 3 silnika. Hampel objeżdża kawałek zawodów dobrze by nagle mieć wpadki. Adams jeździ równo ale na tym torze nie musi być rewelacyjnie bo jednak na wyjazdach spisuję się trochę gorzej, z resztą tak samo jest z Balińskim czy Batchelorem.

Może i Unibax nie jest w najlepszej formie, szczególnie Andersen który jednak u siebie ma jedną z najwyższych średnich z całego zespołu. Jaguś i Holder także u siebie zazwyczaj jeżdżą solidnie, z resztą oni muszą pojechać dobrze bo ostatnio to była katastrofa co wyczyniali. Miedziński i Sullivan myślę że nie dadzą plamy, Ryan odpoczął po Szwecji gdzie zaliczył słaby występ. Dodatkowo występ Jensena będzie na pewno wzmocnieniem, bo Ward w słabej formie a Jensen u siebie jeździ bardzo solidnie.

Także ja stawiam tu wygraną gospodarzy, mimo że nie ogólnie nie lubię tej drużyny to myślę że dziś Leszno pokaże się ze słabszej formie. Pogromu nie będzie ale stawiam 48:42.
Yyyyy... Jaguś i Cholder solidnie? jeśli 7-8 punktów jak na takich zawodników to może rzeczywiście masz rację. Leszno przede wszystkim odstaje od wszystkich drużyn sprzętowo.
Co do porównywania IMP do ligi to jakaś niedorzeczność. Kołodziej miał problemy sprzętowe, bo na starcie zatarł silnik, a potem było już dobrze, w ostatnim wyścigu został na starcie i ciężko było się przebijać w takich tumanach kurzu jadąc za 3 zawodnikami.
A przede wszystkim ci wszyscy solidni zawodnicy Unibaxu przegrywają w Tarnowie z Unią w ostatnim meczu. Nie widzę w dniu dzisiejszym pewniaków w Unibaxie... może Miedziak, ale i jemu zdarzają się słabsze mecze. Wszystko przemawia za Unią i nawet ten twardy tor nie przeszkodzi im w odniesieniu zwycięstwa nad zupełnie bez formy Toruniem. :grin:
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Andersen - Kołodziej - 2 ✅
Gorzów - Wrocław - 1 ✅
Betsafe
Kurs na Kołodzieja z Andersenem topniał super szybko. Na początku był po 1,55. Mi udało się złapać 1,45, a teraz jest już tylko 1,25. Kołodziej na Motoarenie jeździ całkiem dobrze. Do tego istnieje szansa, że Andersen pojedzie cztery razy. Gorzów osłabiony brakiem Pedersena na pewno sporo traci, ale mimo wszystko liczę na ich wygraną. Najprawdopodobniej będzie ZZ za Duńczyka i raczej nie będzie to wynik, który zdobyłby Pedersen, ale mimo wszystko Gorzów na swoim torze wydaje się być faworytem tego pojedynku.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
To grajcie over bo Tomus dzisiaj 6 razy jedzie
Wcale tak nie musi być. Ile to już razy Gollob odpuszczał swój ostatni występ w 15 biegu ? Jest też możliwość że za Nickiego pojedzie 4 razy Pawlicki. Stal nie musi wygrać tego meczu jak najwyżej, bo przecież we Wrocławiu był remis i bonus mają z urzędu jeśli wygrają dzisiejszy mecz nawet 1 punktem.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
ale z drugiej strony nikt nie będzie odwalał popeliny. To jest mecz na własnym torze, tutaj nie ma kalkulacji, że można wygrać dwoma, a można ośmioma punktami. Gdyby ktokolwiek próbował wygrać minimalnym nakładem sił i kasy klubowej, to:
a) dosyć szybko mógłby wpaść we własne sidła, bo nie wszystko da się w żużlu przewidzieć
b) dosyć szybko odwróciliby się również kibice, którzy przychodzą na mecz zobaczyć zwycięstwo, jak najokazalsze.
Gollob pozwalał sobie na zmiany kiedy rozmiary wygranej wynosiły 20-30 punktów, ale nie w meczu na styku ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom