>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Ekstraliga 2010

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Yyyyy... Jaguś i Cholder solidnie? jeśli 7-8 punktów jak na takich zawodników to może rzeczywiście masz rację. Leszno przede wszystkim odstaje od wszystkich drużyn sprzętowo.
Co do porównywania IMP do ligi to jakaś niedorzeczność. Kołodziej miał problemy sprzętowe, bo na starcie zatarł silnik, a potem było już dobrze, w ostatnim wyścigu został na starcie i ciężko było się przebijać w takich tumanach kurzu jadąc za 3 zawodnikami.
A przede wszystkim ci wszyscy solidni zawodnicy Unibaxu przegrywają w Tarnowie z Unią w ostatnim meczu. Nie widzę w dniu dzisiejszym pewniaków w Unibaxie... może Miedziak, ale i jemu zdarzają się słabsze mecze. Wszystko przemawia za Unią i nawet ten twardy tor nie przeszkodzi im w odniesieniu zwycięstwa nad zupełnie bez formy Toruniem. :grin:
Łysy Łysy jak Leszno jak tam Leszno jak tam Leszno :razz: ?
A nie mówiłem, wiedziałem że Unibax się rozkręci u siebie a Leszno musiało w końcu zaliczyć słabszy występ, nie spodziewałem się takiego wyniku ( mecz się nie skończył ale jest 39:21 po 10 biegach ) ale że Unibax wygra byłem przekonany. I napisałem Kołodziej i Hampel coraz więcej mają nierównych występów, notują wpadki i dziś 0 w ich wykonaniu to pokazały. A to że Unibax przegrywa na wyjazdach to wiesz, wszyscy wiedzą że słabo jeżdżą, ale u siebie jednak to inna sprawa. Nie mam wątpliwości że Leszno i tak pewnie zdobędzie mistrza bo u siebie będą wszystkich niszczyć jeżeli utrzymają formę oczywiście ale na wyjazdach nie musi być już tak różowo.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Yyyyy... Jaguś i Cholder solidnie? jeśli 7-8 punktów jak na takich zawodników to może rzeczywiście masz rację. Leszno przede wszystkim odstaje od wszystkich drużyn sprzętowo.
Co do porównywania IMP do ligi to jakaś niedorzeczność. Kołodziej miał problemy sprzętowe, bo na starcie zatarł silnik, a potem było już dobrze, w ostatnim wyścigu został na starcie i ciężko było się przebijać w takich tumanach kurzu jadąc za 3 zawodnikami.
A przede wszystkim ci wszyscy solidni zawodnicy Unibaxu przegrywają w Tarnowie z Unią w ostatnim meczu. Nie widzę w dniu dzisiejszym pewniaków w Unibaxie... może Miedziak, ale i jemu zdarzają się słabsze mecze. Wszystko przemawia za Unią i nawet ten twardy tor nie przeszkodzi im w odniesieniu zwycięstwa nad zupełnie bez formy Toruniem. :grin:
zwracam honor....
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Mecz Apatora miły dla oka, a przynajmniej jego pierwsza część. Cieszy zwycięstwo, ale i tak nie ma powodów do radości. Jaguś bardzo słabo. Andersen tylko z pierwszego pola dawał radę. Leszno na pewno nie odpuściło meczu, ale też z pewnością nie napinało się zbyt mocno. To ich dopiero druga przegrana w sezonie. Brawa dla Hampela za ten kontrolowany upadek, bo gdyby uderzył w Kołodzieja mogłoby być mało przyjemnie.
Typersko wolałem odpuścić granie na Apator, bo jakoś nie mam szczęścia tutaj do grania na swoją ekipę. Po cichu spodziewałem się wygranej gospodarzy, na czym mam nadzieję ostatecznie zyskał Benek_20 :grin:, który jeżeli skorzystał z rad, to dzisiaj w Bet365 ugrał ładne ako, bo handi na Bydzie też weszło ;)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
wygląda na to, że jutro odbędzie się przynajmniej 1 mecz SE, bez Frediego i Pedersena.Za Lindgrena może być zz albo junior(dudek) pojedzie za niego a rusek z sówką by pojechał. Może być ciekawie ????
http://www.sport.zgora.pl/zuzel/falubaz-chce-jechac-z-taurorem,d20020.html
http://www.falubaz.com/aktualnosci/992,sowka-i-loktaew-wystapia-z-unia.html
Edit:
Zastępstwa zawodnika nie można stosować zupełnie dowolnie. Liga Polska bardzo rygorystycznie podchodzi do tego zagadnienia, bowiem z tego przywileju można skorzystać tylko wtedy, gdy żużlowiec zastępowany przedłoży w klubie zwolnienie lekarskie na minimum 9 dni. Ta sytuacja dotyczy oczywiście tylko tych żużlowców, którzy uzyskali statut zawodnika zastępowanego
Źródło Wikipedia.
Czyli za Frediego będzie jechał junior, bo puk też jest na DPŚ, na szczęście Aleksandr Łoktajew wyleczył już kontuzje. Bet365 wystawił ofertę Falubaz Zielona Góra -14. Mimo iz falubaz jedzie bez swojego czołowego żużlowca to wydaje mi się że powinni sobie poradzic z Tauronem i wygrac różnicą nawet 20 punktów. Junioży Falubazu są w bardzo dobrej dyspozycji co popkazali wczoraj w DMEJ gdzie Aleksandr Łoktajew - 13 (2,d,3,3,2,3)był najskuteczniejszym zawodnikiem swojego kraju, a Patryk Dudek - 11 (3,3,2,3,-) pokazał, że jego forma jest wysoka. Do tego atut własnego toru na którym obydwaj czują się dobrze. W ekipie gości za Bjarne Pedersena najprawdopodobniej pojedzie P. Hougaard.

 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Może być zz.
Art. 711.
1. Zgłoszony w składzie zawodnik spełniający łącznie następujące warunki:
1) ma prawo być zgłoszonym do zawodów,
2) posiada pierwszą, drugą, trzecią, czwartą lub piątą średnią indywidualną
(SI) w składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu,
obliczoną wg zasad zamieszczonych w postanowieniach na dany
sezon,
3) posiada zwolnienie lekarskie na okres co najmniej 9 dni, w których
zawiera się data zawodów, załączone do zgłoszenia drużyny do zawodów
w formie oświadczenia o niezdolności zawodnika do startu
w zawodach żużlowych (załącznik nr 9, DRUKI OBOWIĄZUJĄCE
W SPORCIE ŻUŻLOWYM) lub startuje w dniu zawodów w zawodach
FIM lub UEM w terminach kalendarzowych lub przełożonych
na termin rezerwowy pokrywających się z datą zawodów
- nazwę
zawodów FIM lub UEM w których startuje zawodnik odnotowuje się
w zgłoszeniu do zawodów - otrzymuje, z uwzględnieniem postanowień
ust. 2 i 3, status zawodnika zastępowanego, który jest liczony do składu
drużyny, co spełnia wymogi art. 709 ust. 1.
 
daren 0

daren

Użytkownik
Stawiajcie grubą kasę na spadek Włókniarza. CKM ma ogromne zadłużenie wobec Holty i Szuminy i nie tylko. Już wielu zwija się z Olsztyńskiej.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
O tym, że w Cz-wie nie ma kasy wiadomo nie od dziś, więc to żadna nowość.
Zaległości obejmują prawie wszystkich zawodników, począwszy od Holty (który, ponoć od połowy sezonu ma problemy z płatnościami) przez Davidssona (jego ojciec już zapowiada, że JD może nie pojawić się na meczu, ze względu na zaległości finansowe), a na Szombierskim kończąc.
Z tego co się orientuję to już dzisiaj Holty ma zabraknąć w Bydgoszczy, pod znakiem zapytania stoi występ Davidssona. Nie są to pewne informacje, a nie mam czasu by je potwierdzić, czy też zdementować.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Bydgoszcz (-14) - Częstochowa - 1 @ 1,7 ⛔ bez Holty i tylko 51-39 :grin:
Milenium
Na początku kurs sięgał 1,8, ale dość szybko się spostrzegli i zmniejszyli nieco. Bet365 wystawił linię -20, Tobet -18,5 przy czym ten drugi buk na początku dawał 1,8 na Czewę +18,5. Wprowadzili korekty i już tylko 1,7 na -18,5 ???? Dzisiaj Bydgoszcz wg mnie powinna całkiem wysoko wygrać z mającą coraz większe problemy Częstochową. Przypuszczam, że jednak Holta przyjedzie na mecz (trening przed GP?), ale nawet z jego pomocą goście spod Jasnej Góry za dużo nie zwojują. Oczywiście Davidsson ścigał się tu przez 3 sezony, ale jego wyniki nie były oszałamiające. Do tego po kontuzji wraca Sajfutdinow. Myślę, że to dobry mecz, aby zrobić dobry wynik po tak długiej przerwie. Rosjanin trenował tu trochę i przypuszczam, że będzie mocnym punktem gospodarzy. Polonię stać na wysoką wygraną, mimo że do zgarnięcia 3 punktów nie potrzeba im dużo.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tobet po raz kolejny się nie popisał i wystawił żenującą ofertę na dzisiejszy żużel więc muszę skorzystać z oferty Totomixu.
Mecz pomiędzy Unią Leszno a Stalą Gorzów przedstawiany przez media jako hit żużlowej ekstraligi. Na Smoczyku zmierzy się obecny lider SE Stal z Wiceliderem Unią. Faworyt tego meczu jest jeden drużyna gospodarzy i teraz tylko pytanie czy wystarczy im mobilizacji by pokryć handicap jaki podał totomix. Drużyna gospodarzy składa się z 4 bardzo mocnych liderów drużyny którzy na własnym torze są nie do pokonania oraz ciekawej młodzieży i Adama Shieldsa. Jak pokazały inne mecze przyjezdnym drużyną bardzo ciężko się jeździ na Strzeleckiej. Niektóre ekipy mają problem z wyjściem z 30 punktów ale mecz meczowi nie równy więc to jako argument nie może posłużyć. Stal Gorzów osłabiona brakiem N.Pedersena i Przemysława Pawlickiego (który ma zapis w kontrakcie że nie może pojechać z drużyną Uni Leszno) są to niepowetowane straty dla przyjezdnych. Jedynym zawodnikiem który dzisiaj powalczy z Unistami jest oczywiście Tomasz Gollob bardzo możliwe że pojedzie dzisiaj 6 razy więc trochę krwi napsuje gospodarzą. Poza Tomkiem w dzisiejszym meczu raczej nikt więcej solidnie nie zapunktuje no chyba że drugi Tomek ale Gapiński. Pozostali zawodnicy będą zapewne oglądać plecy zawodników Uni. U Zagara i Ruuda widać spadek formy a Suchecki będzie miał problemy z brakiem objeżdżenia. To spotkanie można opisać jednym zdaniem jako pojedynek Dawida z Goliatem.
Typy na to spotkanie:
Leszno - Gorzów H (0-24) @1.9 ✅ Totomix
oraz można spróbować:
Jarosław Hampel Under 12.5 @1,8 ✅ Tobet
EDIT: Pięknie pokryli handi, ależ nerwówka pod koniec zawodów, a postawę Golloba pozostawię bez komentarza ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
A ja jestem zdania, że spisywana na straty Stal wcale tak łatwo się nie podda. Pamiętacie wyjazd Gorzowian do Torunia? Tam również Czesio Czernicki nie mógł skorzystać ze swoich czołowych zawodników - Gapińskiego i Ruuda. Co prawda porównywanie &quot;Gapy&quot; i drwala Ruuda z Pedersenem i Pawlickim jest trochę nie na miejscu, to jednak nie do tego zmierzam.
Wtedy &quot;Anioły&quot; były niezaprzeczalnym faworytem tej potyczki, wszyscy zastanawiali się jedynie nad rozmiarami porażki &quot;żółto-niebieskich&quot;, a jak się skończyło wszyscy dobrze wiedzą (jakby ktoś nie wiedział to Stal wygrała 43-47). Teraz co prawda takiego scenariusza się nie spodziewam, to jednak nie sądzę, by Gollob i spółka dostali na Smoczyku takie lanie.
Czernicki może liczyć na Golloba, do dorobku &quot;Chudego&quot; punkty winni dorzucać też Żagar, Gapiński i Ruud. Może dobry speedway na polskich torach pokaże młody Gustafsson?
U Zagara i Ruuda widać spadek formy a Suchecki będzie miał problemy z brakiem objeżdżenia.
Jeżeli o dyspozycję Ruuda i Sucheckiego można się zgodzić. To Żagar i spadek formy? &quot;Mr. Holywood&quot; był kontuzjowany, ale spójrz jaki wynik wykręcił z Tarnowem (16+1), na torze w Bydgoszczy też poradził sobie przyzwoicie (8). To nie jest nominalny lider, więc jak na jego pozycję w szeregach Stali to wyniki bardzo dobre. Słaba forma Żagara, to raczej nietrafiony argument.
W barwach Stali zabraknie również Cyrana, więc ekipa z nad Warty pojedzie w mocno eksperymentalnym zestawieniu, niemniej jednak uważam, że tak srogie lanie nie wchodzi w grę.

  • Unia Leszno - Stal Gorzów Typ: Gorzów +28 @ 1.90 bet365 ✅
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Mi też podoba się +28 w Bet365 ✅ Buki sugerują się pewnie ubiegłorocznym, fatalnym występem Stali w Lesznie i brakiem Pedersena czy Pawlickiego. Mimo wszystko nie wydaje mi się, żeby Gollob dzisiaj wykręcił tylko 4 punkty, jak rok temu. Sam zagrałem go w parze z Hampelem w Milenium po fajnym kursie i do tego over Crumpa, ale kupon jest już niestety do wyrzucenia. W tym meczu podoba mi się jeszcze over 11 Kołodzieja i over 12 Golloba, który być może pojedzie z rezerwy taktycznej.
Co do drugiego spotkania, to jest ciężka sprawa. Z jednej strony Wrocław chciałby trafić w play-offach na Toruń. Jednak czy faktycznie odpuszczą sobie ten pojedynek? Z drugiej strony jest myślenie torunian, którzy chyba wolą Gorzów (tak mówią), bo liczą na absencję Pedersena. Tutaj być może skuszę się na over 9 Miedzińskiego.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Co do meczu w lesznie to stawiałbym Leszno-Gorzów- handicap: 0-22. Myśle że Leszno będzie chciało podtrzymać swoja passe na własnym torze i nieda wyjść rywalom z 35p. w czym niewątpliwie pomoże im brak Pedersena i Pawlickiego. Gollob jest niewątpliwie w świetnej formie i pewnie wykręci cos kolo 13p ale z Zagarem i spółką nie wróże im zbyt dużo szans w pojedynku z hampelem, kołodziejem i adamsem.
Co do 2 pojedynku myśle, że wrocław pokryje handi -8 p. z prostych powodów, torunianie słabo się spisuja na wyjazdach a z nowym torem na Olimpijskiej jeszcze nie mieli styczności, poza tym w razie przegranej pojadą z Gorzowem co im powinno bardziej odpowiadać niż PO z Falubazem z uwagi na tor w Zielonej którego nie lubią, z kolei Wrocław wygrał na W69 i jest to dla nich teoretycznie słabszy przeciwnik.
moja propozycja to
Leszno-Gorzów- handicap: 0-22✅
Wrocław-Toruń- handicap: 0-8⛔
Edit: Leszno pięknie wszystkim weszło oby tak było w meczu Betardu ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
@pierzakrys pamiętaj że mecz meczowi nie równy i nie można tak mocno przykładać na to uwagę.
Typy na Unię Leszno nie powiem że izzi ale weszły :cool: to teraz czas się zabrać za drugie spotkanie.
WTS Wrocław bardzo mocny zespół szczególnie na własnym torze. Dzisiaj powinni sobie poradzić może nie bez problemów ale pokonają Unibax. Drużyna gospodarzy to szczególnie Jason Crump i Kenneth &quot;złotówa&quot; Bjerre dwójka liderów tej drużyny bardzo mi imponuje, są świetni na starcie (co na wrocławskim torze jest najważniejsze) i bardzo szybcy na trasie. Do tego dochodzi również fajnie jeżdżący Leon Madsen i Maciek Janowski. Chodź postawa tego drugiego będzie dzisiaj skupiała się szczególnie mojej uwadze ponieważ dzisiaj Maciej jechał już dzisiaj w Divisonie gdzie wspólnie z kolegami wywalczył złoty medal DMEJ. Skład uzupełniony Świderskim, Jeleniewskim czy Anderssonem jest na wrocławskim owalu strasznie mocny.
Drużyna Unibaxu na papierze wydaje się być najmocniejszą w lidze ale jak to wychodzi w praktyce każdy widzi drużyna praktycznie dobrze jeździ tylko na MotoArenie na wyjazdach zawodnicy są cieniem samych siebie. Również dzisiaj na Olimpijskim we Wrocławiu będzie im niezmiernie trudno ugrać przynajmniej te 40 punktów. Warto dodać że drużyna z Torunia nie miała jeszcze możliwości ścigania się na &quot;nowym&quot; torze we Wrocławiu. Bez formy jest Wiechu Jaguś, nie zachwyca również Andresen. Ciekawy jestem postawy Holdera który pierwsze szlify na dobrego żużlowca wycierał na Olimpijskim pod okiem Marka Cieślaka. Natomiast w dobrej formie jest Miedziak i Saletra i to oni powinni dzisiaj dowodzić swoją drużyną. Niemniej jednak sądzę że dzisiaj drużyna Gospodarzy wygra to spotkanie.
Typy na to spotkanie:
Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń @1.32 Tobet ⛔ 39-51
Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń H(0 - 8 ) @1.85 Tobet ⛔ 39-51
Chris Holder over 9.5 @1.85 Tobet ✅ 10
K.Bjerre over 10 @1.80 Totomix ⛔ 8
R.Sullivan over 9 @1.80 Totomix ✅ 12
A.Miedziński over 8 @ 1.90 Totomix ▶ 8
Trochę tego dużo ale tak widzę dzisiejsze spotkanie. Powodzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom