>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Ekstraliga 2013 Playoffy

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Krzysiek Jabłoński - Jonas Davidsson 1 1,80 Betsafe :grin:

A to ciekawy kurs na Krzysia. Jeśli Davidsson pojedzie tak jak zwykle to ten typ siedzi jak ta lala. Natomiast jeśli dozna przebłysku o czym pisałem wyżej to może być ciekawie i para 50/50. Jednak patrząc na cały sezon to tu Jabłoński wygląda poprostu lepiej.

Co do Pawła to ciekawe...Pożyjemy zobaczymy. Co nie zmienia faktu że i tak na Dudka stawiam w tej parze.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kamil Adamczewski - Emil Pulczyński 1 1,72 Bet365
Jeszcze taki jeden typ na finałowe spotkanie. Chciałem grać przeciwko Jarkowi z Jonssonem lub Protasiewiczem ale jak zobaczyłem układ Hampela to 14-15 punktów jeśli nie zdobędzie to będzie dla mnie wielka niespodzianka. Jeśli chodzi o juniorów to Kamil w Toruniu mógłby mieć problem ale u siebie w Zielonej Górze z Pulczyńskim powinien sobie spokojnie poradzić. Pulczyński to nie ten sam zawodnik co choćby rok temu. Nie wiem co się stało z Kamilem i Emilem ale jest coś u nich chyba w głowach. Ja stawiam w tej parze na Kamila. Mam nadzieje, że w 2 biegu pojedzie z pola C a Emil z D i będzie przed nim a póżniej powinno być już ok.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Żartujecie?? Za dwa dni będzie komunikat , że wynik pierwszego finału jest uznany za końcowy. Drugi mecz uznaje się za nieodbyty i to Unibax będzie mistrzem.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
EE: Torunianie wracają na stadion w Zielonej Górze!
2013-09-22 17:57:30 Radosław Wierzchowski inf.własna
Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji o tym, czy odbędzie się dzisiaj finałowy mecz Enea Ekstraligi w Zielonej Górze. Jak już informowaliśmy, drużyna Unibaksu Toruń odmówiła startu w dzisiejszym pojedynku i opuściła zielonogórski stadion. Jak ustalił portal eSpeedway.pl, torunianie jednak wracają właśnie do Winnego Grodu, bo mogę dostać nawet 3 miliony złotych kary.
Pieniądze oczywiście robią swoje...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ja wtrącę swoje dwa grosze do tej całej sytuacji. Nie bronie Unibaxu ale powiem tak niech się uciszą Dobrucki, Jankowski i cały Falubaz z tym &quot;politykiem&quot; na czele który zachwala swój klub, który jest popierany przez &quot;wielkie nazwiska&quot; o których nie chce Pan D. mówić ;) Dlaczego? Niech się postawią w sytuacji gości którzy chceli jechać o złoto a na dobrą sprawę nie mają kim. Bo jestem prawie pewny, że te cwaniaki z ZG na pewno kombinowali na podobnym poziomie co drużyna Kryja gdyby na przykład nie mógł jechać Jarek i Dudek.. A teraz skandal, hańba itd. Unibax będzie wyśmiewany, ale mnie śmieszą słowa ludzi z ZG którzy być może przekonamy się kiedyś, że zrobili by podobne &quot;wałki&quot;.
Co do słów prezesa z ZG, że będą w 2014 roku mocniejsi odpowiem jak &quot;Ryba&quot; : &quot;zobaczę.. jak zobaczę&quot; :grin::grin::grin:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Decyzja jest taka, że jeśli do 18.45 zawodnicy z Torunia nie wrócą, to będzie ogłoszony walkower.
Pojawiła się informacja, że żużlowcy Unibaksu wracają na stadion.
To, że Falubaz nie przystał na ofertę przełożenia meczu na 6 października nie powinno być powodem odwołania meczu. Falubaz mógł, ale nie musiał się zgodzić. Rozumiem, że Toruń chce się godnie zaprezentować w finale, ale nie tędy droga. To już lepsza byłaby parodia meczu dzisiaj i wynik 60:30.
No i kto mistrzem Polski? Falubaz? A może usłyszymy, że finał odbędzie się za rok jak wyzdrowieją liderzy Unibaksu.
Tak na marginesie, to czekam na oficjalny komunikat i uzasadnienie. Ciekawe co tam wymyślą.
W ogóle, to ja zapraszam na finał, a finału nie ma. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać.
Tak się w ogóle zastanawiam czy w polskim żużlu będzie kiedyś normalnie. Rozumiem oczywiście, że mecz byłby parodią, ba farsą, ale chyba jednak lepiej by było, gdyby drużyny pojechały. Strasznie mi szkoda Tomka Golloba, ale przecież nie ma paragrafu uzasadniającego takie posunięcie do jakiego doszło w Zielonej Górze.
I mamy skandal zamiast finału.
Zadzwoniłem do komisarza Zenona Plecha, który powiedział mi, że Unibax nie zgłosił drużyny do meczu, bo zabronił tego właściciel klubu Roman Karkosik. W kuluarach to samo mówią działacze Falubazu. Jeśli to prawda, to mamy wielki skandal.
- Tor jest ok, wszystko jest ok, ale „Pan i władca” zabronił swojej drużynie jechać – tak właśnie wyraził się pan Zenek.
Karkosik ;)
Czyli raczej cyrku z 75-0 nie będzie. Choć kto wie czy Unibaks nie będzie stroił focha i np. defektował co bieg. Może być śmiesznie ;)
 
P 276

pwlib

Użytkownik
to pytanie musi się pojawić: w ZG mamy walkower, co zrobią buki z zakładami na zdobywcę dmp? i czy istotne będzie to kiedy taki zakład się zawierało?
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Jeny jaka wieś. Pseudo działacze z Unibaksu rozwalili wszystko... Zamiast z honorem pojechać i walczyć, to Nadachewicz i spółka musieli oczywiście pokazać jacy to oni są ważni i się dowartościować.
Najpierw ściągają Golloba, potem doprowadzają do konfliktu z kibicami, wystawiają się na Sullivana, a teraz oddają mecz... ŻAL.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom