>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Ekstraliga 2013 Playoffy

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Rozliczą prawdopodobnie po kursie 1 i nie będą stratni, bo na tor trzeba wyjechać. Ech...
Nie do końca, tam gdzie ktoś stawiał DMP - Falubaz to zakłady powinny być zdecydowanie trafione. Ale co do 1X2, handicap itp. to wydaje mi się, że zwroty będą.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
To teraz pogdybam: Toruń degradacja do 1.ligi za dzisiejszą szopkę.W ich miejsce zostaje Rzeszów,który podobną szopkę zrobił w Lesznie.Więc najlepiej jakby Polonia dostała szansę,przynajmniej jechali do końca a mogli przecież oddawać walkowery i nie musieliby płacić zawodnikom punktówek.

Oczywiście żartuję,bo ta liga to jeden wielki żart więc i mi się udzielił ten humor;)
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Wstyd i hańba !!! Dla mnie to jest po prostu coś niesamowitego co się wydarzyło. Godzi to z prawdziwym duchem sportu !
Powiedzcie mi jedną rzecz : po co przed sezonem i w trakcie kontraktuje się ponad 10 zawodników w zespole ? Przecież nie jeden z Nich mógłby dziś startować !!!
Jeżeli nie będzie żadnej kary oraz degradacji zespołu z Torunia to będą jaja !!!
Przecież lepiej wyjechać na tor , dostać lanie te 28 : 62 ale wyjść z twarzą z tego wszystkiego !!! Kary kary i jeszcze raz kary dla imbecyli z Torunia !!!!!!! TEGO KLUBU NIE POWINNO BYĆ W EKSTRALIDZE !!!????
 
P 276

pwlib

Użytkownik
bet 365 mi rozliczył dmp Falubazu jako wygraną. zakłady w meczu- zwrot.
karkosiki, półtorakowe i inne biznesowe tałatajstwa won ze sportu! każdego.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Unibet - Regulamin
6.26.2 Zakłady typu „Mecz” pomiędzy dwoma zespołami/zawodnikami są rozstrzygane na podstawie oficjalnego rezultatu, niezależnie od liczby rozegranych biegów.
40 : 0 Oficjalny wynik . Zakłady na mecz powinny być rozliczone według mnie a jak będzie okaże się niebawem ????
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Ja tam się cieszę, bo trochę wygrałem (kupon w temacie kupony ze statystykami).
Kwestia jest taka: Czy osoby z Torunia odpowiedzialne za tą decyzję, czyli pewnie Karkosik i Kryjom, myślały, że wszystkich postawią pod ścianą swoją decyzją i władze ligi przełożą im mecz? Przecież to jest niedorzeczne! Albo wyżej wymienieni panowie czuli, że mają mocne plecy (po ostatnich decyzjach sędziów na korzyść Torunia jest to możliwe) albo chcą po prostu zwinąć manatki. Innego wytłumaczenia nie znajduję.
Falubaz traci 1mln zł na biletach, telewizja nc+ liczyła na rekord oglądalności speedwaya w tym roku, więc kwota jeszcze wyższa, sponsorzy też stracili, cała liga też straciła twarz, a przecież reklamują się jako najlepsza liga na świecie.
To tak jakby w finale piłkarskiej ligi mistrzów (oczywiście zachowując proporcje) jeden z zespołów oddał mecz walkowerem, bo ma kilka kontuzji.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Unibet - Regulamin
6.26.2 Zakłady typu „Mecz” pomiędzy dwoma zespołami/zawodnikami są rozstrzygane na podstawie oficjalnego rezultatu, niezależnie od liczby rozegranych biegów.
40 : 0 Oficjalny wynik . Zakłady na mecz powinny być rozliczone według mnie a jak będzie okaże się niebawem ????
I dlatego w Unibecie pograłem grubo na Falubaz -21,5 po 1.75 o 18:40 !! Zobaczymy... Jak rozliczy na plus to &quot;najlepszy&quot; bukmacher na rynku ???? )
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
I dlatego w Unibecie pograłem grubo na Falubaz -21,5 po 1.75 o 18:40 !! Zobaczymy... Jak rozliczy na plus to &quot;najlepszy&quot; bukmacher na rynku ???? )

6.26.4 W przypadku zakładów „Handicap” wszystkie zaplanowane biegi muszą zostać rozegrane, za wyjątkiem tych wydarzeń, których rezultat jest już znany przed przerwaniem i/lub kontynuacja nie przyniosłaby innego rozstrzygnięcia. Takie zakłady zostaną rozstrzygnięte zgodnie z tymi rezultatami. W części dotyczącej tenisa znajdują się przykłady takich sytuacji.

Słabo to widzę jeżeli chodzi o handicap.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Bet365 zakłady na zdobycie mistrzostwa zaliczył. Podobnie powinny zrobić inne buki. Ale jeżeli chodzi o zakłady na dzisiejszy mecz i handicapy, oczywiste jest że prawdopodobnie zostaną anulowane.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Tyle kasy wydał Karkosik, tyle zapłacił, żeby wejść do finału a tu takie coś. Biedaczek się obraził i zabrał swoje zabawki z piaskownicy przy W69. Nie wiem czy ktoś był tu ślepy przez cały sezon, ale już raz przyzwolono na takie zachowanie Marnej Marcie. Konsekwencje praktycznie zerowe. Sędziowanie półfinałów z Częśtochową było tak stronnicze, że aż głowa boli... To co się stało dziś ciężko jakkolwiek opisać!!!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
6.26.4 W przypadku zakładów „Handicap” wszystkie zaplanowane biegi muszą zostać rozegrane, za wyjątkiem tych wydarzeń, których rezultat jest już znany przed przerwaniem i/lub kontynuacja nie przyniosłaby innego rozstrzygnięcia. Takie zakłady zostaną rozstrzygnięte zgodnie z tymi rezultatami. W części dotyczącej tenisa znajdują się przykłady takich sytuacji.
Słabo to widzę jeżeli chodzi o handicap.
Nie ważne, mój typ główny to i tak był DMP dla Falubazu. A dzisiejszy zakład to tak jak Soltysiao kombinował, po prostu albo dobry zarobek albo zwrot.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
I dlatego w Unibecie pograłem grubo na Falubaz -21,5 po 1.75 o 18:40 !! Zobaczymy... Jak rozliczy na plus to &quot;najlepszy&quot; bukmacher na rynku ???? )
Jeżeli nie ma w innym miejscu punktu mówiącego, że wydarzenie musi się rozpocząć/odbyć aby zakład był ważny, to raczej nie mają wyjścia, w razie czego możesz się odwołać ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przy walkowerze nie ma bata na wygrane. Jedyne co liczylem ze powtorzy sie sytuacja z Leszna no ale takich cyrkow nie robili bo to byloby za wiele a szkoda.. Mimo wszystko kto polapal po upadku Golloba DMP na Falubaz to jego i miejmy nadzieje ze reszta pojdzie sladem bet365 i wyplaci.
 
S 3

szymon2002

Użytkownik
Wstyd i hańba !!! Dla mnie to jest po prostu coś niesamowitego co się wydarzyło. Godzi to z prawdziwym duchem sportu !
Powiedzcie mi jedną rzecz : po co przed sezonem i w trakcie kontraktuje się ponad 10 zawodników w zespole ? Przecież nie jeden z Nich mógłby dziś startować !!!
Jeżeli nie będzie żadnej kary oraz degradacji zespołu z Torunia to będą jaja !!!
Przecież lepiej wyjechać na tor , dostać lanie te 28 : 62 ale wyjść z twarzą z tego wszystkiego !!! Kary kary i jeszcze raz kary dla imbecyli z Torunia !!!!!!! TEGO KLUBU NIE POWINNO BYĆ W EKSTRALIDZE !!!????
Przestań pieprzyć głupoty. To tak samo powinno zniknąć Leszno (za preparowanie toru) Tarnów (to samo).
Ps. Wstydzę się za to co zrobili!!! Kara musi być wyjeb..a. Kryjom znowu pojawił się w Toruniu i są znowu cyrki. Czy nie można tego pajaca usunąć z tego sportu????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kryjom znowu pojawił się w Toruniu i są znowu cyrki. Czy nie można tego pajaca usunąć z tego sportu????
Przecież tej decyzji nie podjął Kryjom - on jest pionkiem. Jesteś mega naiwny skoro tak myślisz. Kryjom zrobił to co mu kazał Roman K. Nikt inny nie mógłby podjąć takiej idiotycznej decyzji bo Roman by osobiście zagryzł człowieka.
Nie potrafię sobie wyobrazić co myślał i robił taki Janek Ząbik, człowiek honoru, z zasadami, najwyżej ceniący zasady fair play. Takich w całym środowisku żużlowym już się nie spotyka a Janek musiał na to bezsilnie patrzeć.
---
Ludzie krzyczą o degradacji... bez przesady. Będzie duża kara i może odjęte punkty na przyszły sezon. Nie sądzę żeby odebrali srebro a co dopiero degradacja.
Chyba, że Roman zwinie się z klubu, klub dostanie karę i wpadnie w tarapaty finansowe = brak licencji na przyszły rok.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Przecież tej decyzji nie podjął Kryjom - on jest pionkiem. Jesteś mega naiwny skoro tak myślisz. Kryjom zrobił to co mu kazał Roman K. Nikt inny nie mógłby podjąć takiej idiotycznej decyzji bo Roman by osobiście zagryzł człowieka.
Nie potrafię sobie wyobrazić co myślał i robił taki Janek Ząbik, człowiek honoru, z zasadami, najwyżej ceniący zasady fair play. Takich w całym środowisku żużlowym już się nie spotyka a Janek musiał na to bezsilnie patrzeć.
Widzę to podobnie. Domaganie się degradacji to jakiś żart.
Takie kwestie powinien określać regulamin i ciekawe, że nie jest to określone jednoznacznie, choć tak zachwalali, że w końcu jest regulamin na 3 lata.
Za to kara finansowa i odszkodowania na rzecz Faluazu i scenariusz z tym, że Roman zostawia zabawki i zabiera pieniądze jest moim zdaniem prawdopodobny.

Ciekawe jak ten cyrk znoszą zawodnicy, bo teraz na nich też ludzie wylewają żale, a jak ich szefostwo nie zgłosiło do meczu to co mogli zrobić ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom