>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Grand Prix 2007

Status
Zamknięty.
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
ułamek pojedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ebastian Ułamek (na zdjęciu) otrzymał dziką kartę na start w Grand Prix Europy, które odbędzie się 12. maja we Wrocławiu. Zawodnikami rezerwowymi będą żużlowcy Atlasa - Tomasz Gapiński i Tomasz Jędrzejak. Pierwszą w tym roku rundę Grand Prix we włoskim Lonigo wygrał Nicki Pedersen.
 
D 0

don_corleone

Użytkownik
Nie ma jeszcze podanych kursów na GP Europy we Wrocku, ale przewidywaną pierwszą ósemeczke zawsze można typować, Być może przydadzą się komuś moje dyrdymały, które tu wypisze.
Myśle że wyboru nazwisk takich jak N.Pedersem. Crump, Hanckok to nie trzeba nawet uzasadniać, ścisła czołówka światowa Nicki i Hanckok wykazują wyśmienitą forme we wszystkich ligach w których jeżdżą, Crump może zawodzi delikatnie mówiąc, oczywiście porównując z rokiem poprzednim, ale tor we Wrocku jest mu znany bardzo dobrze, a Crumpisko nie odpuści tak łatwo Pedersenowi więc walka o pudło gwarantowana.
Wydaje mi się też, że Adams, H.Andersen i nasz stary wyjadacz Tomek Gollob również znajda się w ósemce wspaniałych. Adams to firma znana i lubiana. Uczepił się Leszna jeździ tam 12 sezonów, ale z takiej gwiazdy nikt nie chce rezygnować. Dobra występy w Masarnie a i w Elite Ligue równie dobrze sobie radzi. Pewniak do 8. Hans Andersen mimo średniego początku sezonu powoli się rozkręca, dodatkowym plusem dla niego będzie wrocławski tor który nie jest mu obcy. Tomek Gollob po średnim 5 bodajże miejscu w Lonigo, zapowiadał,że będzie to jego sezon i walczy o mistrza, wypadałoby więc żeby sie wziął do roboty i zaczął zbierać punkty. We Wrocku idzie po bandzie pojechac, to Tomek da rade do 8 napewno.
Do tej paczki dorzuciłbym jeszcze Zagara. W ubiegłym roku wskoczył na podium GP Europy. W tym początkowo średnio mu szło, a teraz z meczu na mecz się rozkręca, dobre wystepy dla Unibaxu, ale również dla Reading 11+2 w meczu przeciwko Eastbourne to też nie najgorzej. Zagar lubi wrocławski tor także ten zawodnik może sprawić nie lada niespodzianke sobotniego wieczoru.
Co do ósmego z ósemki wspaniałych to mam wątpliwości. Postawiłbym na Bjarne Pedersena który ostatnio notuje wzwyżke formy. Jakoś nie mam przekonania do &quot;Jagody&quot; &quot;Elizy&quot; Jagusia. W lonigo pojechał wybornie, w Ekstralidze punktuje b. dobrze ostatnio dla Smederny zdobył 13 pkt, a jednak coś mi mówi, ze sobota nie będzie dla Wiesława. Obym się mylił. Czego p. Wiesiowi z całego serca życze.
Może dziwi kogoś że nie umieściłem w liście Jarka &quot;Małego&quot; Hampela, ale temu chłopakowi coś nie idzie. W Rzeszowie zatarł dwa silniki, teraz szuka po omacku i nosi nim jak żydem po pustym sklepie. Nasz wielki trener reprezentacji &quot;Polewaczkowy&quot; &quot;Shrek&quot; Cieślak tłumaczył Jarkowi że jego największym błędem jest fakt, że korzysta z usług jednego mechanika. Może stary Cieślak dobzre mówi ? Pozostawiam te sprawe każdemu do zastanowienia. Także Jarek szuka silnika i wydaje się ze do soboty nic nie znajdzie. A szkoda, bo lubie tego zawodnika, szczególnie z czasów gdy jeździł dla Ludwik Polonii Piła. Pamięta ktoś jeszcze, że ten klub w 1999 sięgnął po MP ? Pewno nikt, albo tylko najstarsze dinozaury. Powodzenia w obstawianiu.
Pzdr
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Jak to nikt nie pamieta! Piła to byla jedna z najsilniejszych druzyn w kraju ????

A co do typow to generalnie 8 zawodnikow jest zapchana. Na pewno bedzie jakas niespodzianka. Mozliwe ze ktos z Twoich typow wypadnie.
Warto pomyslec o obstawieniu podium - I. Nicki. To co Chlopak wyprawia to sie w glowie nie miesci.

pozdro
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Moja propozycja na dzis


J.Hampel-W.Jagus - Kto więcej punktów? 1.92 8/10

Bardzo dziwi mnie taki kurs na ten pojedynek.Czytalem ostatnio wywiad z Jarkiem i on sam nie zna przyczyn tak slabej jazdy.Jego byly trener ze to wina wspolpracy caly czas z jednym mechanikiem.Jarek caly czas szuka odp ustawien w silniku,ale wg mnie na Gp nie zdazy ani z silnikiem ani z forma.Wg mnie pewny Jagus,sensacyjny zdobywca 3 miejsca z Longino dzisiaj poradzi sobie i wejdzie do 8,a niestety Jarka tam nie widze...

M.Zagar-S.Ułamek - Kto więcej punktów? 1.82 8/10

Dla mnie przyznanie dzikiej karty Sebastianowi to jakies nieporozumienie.Gosc dopiero co wrocil po kontuzji,a w lidze w ostatnim meczu zdobyl tylko 4 pkt w wygranym pojedynku Wlokniarza z Unia Tarnow.Wg mnie Seba jest bez formy,a Matej prezentuje bardzo rowna wysoka forme.

R.Holta-A.Lindbaeck - Kto więcej punktów? 1.55 8/10

Toninho to jeden z najslabszych zawodnikow w calym cyklu Gp.W Longino prezentuje sie slabo,na Polskich torach tez mu nie idzie.Sam przyznaje ze uczy sie dopiero Polskich torow.Holta to akurat zawodnik ktory po slabym poczatku wraca do wysokiej formy i bardzo dobrze zna Polskie tory.Wg mnie Rune moze pokusic sie nawet o awans do 8.

T.Gollob-J.Hampel - Kto więcej punktów? 1.65 8/10

Tomek w tym roku mierzy w wygranie calego cyklu Gp.Czy mu sie uda watpie ale na pewno nie sa to slowa rzucane na wiatr.Jest jednym z najbardziej doswiadczonych zawodnikow w calym cyklu i nie wierze aby nie pojechal lepiej od Jarka,ktorego problemy opisalem wyzej.Zwlaszcza ze wygrywal juz dwukrotnie GP na tym torze.

R.Holta - miejsce : 1-8 2.80 5/10

Norweg wraca do bardzo wysokie formy.W Polskiej lidze rzadko zdarza sie mu przegrywac ,jedynie z najlepszymi.bardzo dobrze zna ten tor i moze pokusic sie o awans do 8.
 
S 0

sebollo

Użytkownik
Kolego już nie moge się doczekać twojego Falubazu na Sportowej2 :grin: śmieszą mnie kibice z ZG ale troche szkoda że spadniecie !! :jezora:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

T.Gollob typ: 1-4 kurs: 2.10

Tomek tor we Wrocławiu lubi . Oczywiście jeśli Trener kadry Marek Cieślak nie robi go po swoich zawodników i nie ma kartofliska jak choćby rok temu . W tym roku o tym przed SGP było głośno i wiadomo , że tor będzie wyglądał jak sprzed kilku lat choćby na SWC. Sam wiem jak Tomek przygotowywał się do GP . Jest to dla niego priorytet w tym sezonie. Dość dobry wynik w Lonigo , gdzie zawsze jeździł tragicznie skłania mnie do tego , by zagrać dość odważnie na Tomka . Zwłaszcza , ze tor będzie pod Tomka .

L.Adams typ: 1-8 kurs: 1.30

Typek na podbicie ale bardzo realny. Kolejny zawodnik , który zapowiada dobry wynik we Wrocławiu oraz twierdzi że lubi ten tor . Kurs wcale nie taki mały , by z niego nie skorzystać

A.Jonsson typ: 1-8 kurs: 2.00

AJ wreszcie dogadał się ze sprzętem . Niestety nie mógł tego pokazać przez ostatnie 2 tygodnie przez kontuzję . W Lonigo miał troszkę pecha , że nie awansował . We Wrocławiu sądzę , że będzie inaczej . Już w Toruniu pokazał świetną formę , niestety zdrowie nie pozwoliło na duży wynik. Jeśli tor we Wrocławiu ma być do walki , to oczywiste jest że AJ z dobrym sprzętem będzie wysoko . Czas na krótką rehabilitację miał
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Moje typy na dzisiejsze GP sa nastepujace:

Tomasz Gollob miejsce 1-8 kurs: 1,25
J.Crump-H.Andersen - Kto więcej punktów? Crump kurs 1,60

Kurs laczny 2,0
stawka: duza
betgun

Uzasadnienie:

Crump na swoim torze jest dzisiaj jednym z faworytow. Mysle ze zagrozic moze mu dzisiaj jedynie Nicki, o ile nie bedzie zadnych walkow ze sprzetem czy wykluczeniem to powinno wejsc na miekko.

Co do Golloba to jezeli chce osiagnac cos w tym sezonie to bycie w polfinale GP Polski jest wrecz obowiazkowe.

Prosze o Wasze opinie odnosnie tego kuponu, bo mam zamiar zagrac go za dosc duza stawke jak na moje realia ????
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
BWIN

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-To-Head C. Harris/S. Nicholls - Typ: Chris Harris (GBR) ✅ :gool:
1.85

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-To-Head B. Pedersen/W. Jaguś - Typ: Wiesław Jaguś (POL) ⛔
1.90

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-to-Head G. Hancock/H. Andersen - Typ: Hans Andersen (DEN)✅ :gool:
1.90

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-to-Head J. Crump/H. Andersen - Typ: Hans Andersen (DEN)✅ :gool:
2.70

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-to-Head N. Pedersen/J. Crump - Typ: Nicki Pedersen (DEN)✅ :gool:
1.72

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-to-Head N. Pedersen/T. Gollob - Typ: Nicki Pedersen (DEN)✅ :gool:
1.30

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-To-Head R. Holta/A. Jonsson - Typ: Andreas Jonsson (SWE) chyba bedzie zwrot
1.85

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-To-Head S. Ułamek/C. Harris - Typ: Chris Harris (GBR)✅ :gool:
2.40

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-to-Head T. Gollob/J. Hampel - Typ: Tomasz Gollob (POL) :wowsdf:
1.60

Grand Prix Europy (Wrocław, Polska)
Head-To-Head W. Jaguś/R. Holta - Typ: Wiesław Jaguś (POL) ⛔
1.50

Expekt

o lepszy in European GP, Wroclaw
Results in final count for top 4, otherwise most points scored (bets void if equal points) Leigh Adams 1.45 Kto lepszy in European GP, Wroclaw
Results in final count for top 4, otherwise most points scored (bets void if equal points) Tomasz Gollob 1.60

wedlug mnie wygra NIki P. a w czolowce bedzie andersen hancock i ktorys Polak z niespodzianek licze na HArisa :gool:

tak jak przewidzialem final pomylilem sie jedynie co do Hanocka ale najbardziej jestem zadowolony z trafienia niespodiznaki w postaci Harisa i czolowki Andersena bo Trafic NIkiego to pestka ???? hehe choc po kursie bodajze 2.4 mozna bylo dawac .Wracajac do zawodow wedlug mnie fatalnie przygotowany tor eh cieslak najbardziej szkoda JOnsona kolejny problem dla bydzi brawo dla Ulamka i szacunek za wywiad odnosnie jego wystepu respekt fatalny golllob jagus jak mowil nie lubi tego toru i si esprawdzilo holta zawalil ostatni bieg Hampel podobnie wiec wystep Polakow fatalny i to na wlasnych smieciach ale widac ze sprzetowwo nie sa tak przygotowani jak pozostali
 
M 0

michalpa87

Użytkownik
Ja w sumie od zawsze gram na bwin i trochę mi żal, że nie można tam obstawić zakładów na miejsca w klasyfikacji. Oto co z dzisiejszej, dość skromnej oferty udało mi się wybrać:

1) H2H Tomasz Gollob - Jarosław Hampel - typ: 1 - kurs 1,65 :zy3ou:

W sumie jak dla mnie to największy pewniak zawodów dzisiaj. Tomasz Gollob bardzo dobrze jeżdżący ostatnio, mający aspiracje na podium w końcowej klasyfikacji mistrzostw, ponadto jedzie w Polsce, więc wejście do półfinału powinien ustalić na cel minimum dziś, zwłaszcza, że na tym torze jeździło mu się dobrze zawsze. Jarosław Hampel jak dla mnie nie ma żadnych szans na wejście do 8 dziś. Ostatnimi czasy jeździ po prostu beznadziejnie i nawet to, że jest to polski tor nie pomoże mu dziś. A już na pewno nie będzie wyżej niż Gollob, chyba, że stanie się coś co wykluczy Golloba z zawodów.

stawka: ogromna


2) H2H Leigh Adams - Jarosław Hampel - typ: 1 - kurs 1,8 :spokodfhgfh:
Leigh Adams co by o nim nie mówić jest zawsze groźnym zawodnikiem. Myślę, że spokojnie mógłby aspirować do podium, a już na pewno do pierwszej 6 zawodów. Co do Jarka to napisałem coś wyżej o nim.

stawka: średnia

3) H2H Jason Crump - Hans Andersen - typ: 1 - kurs 1,4 :zy3ou:

Jason Crump to dla mnie dziś murowany kandydat do podium i chyba jedyny żużlowiec, który zagrozi Pedersenowi. Co najważniejsze dobrze zna tor. Już wczoraj w czasie treningu było widać, że jest świetnie przygotowany i łatwo pokonać się nie da. Andersen to również murowany kandydat do 8. Podobnie jak Crump dobrze zna ten tor i ostatnio jeździ na swoim wysokim poziomie. Ale to dziś nie wystarczy, aby mógł pokonać Crumpa czy Pedersena. Na piątkowym treningu odstawał od pierwszej trójki, którą tworzyli Pedersen, Crump i Hanckok i stąd właśnie sądzę, że dziś Crumpa nie pokona.

stawka : wysoka


Te trzy wymienione typy stawiam za konkretne pieniądze, dlatego postanowiłem je dodać i dopisać analizę. Co do zwycięstwa to jak dla mnie no bet. Jednak znalazłem na bwin rozpisane Heat&#39;y na dziś. Stawiam następująco:

Heat 1 - N. Pedersen - kurs 1,8 (Nickiemu zagrozić może tu tylko Hanckok, ale stawiam, że spokojnie zdobędzie 3 pkt, bo piątkowy trening był obrazem jego szybkości i przyznam, że dzięki niższej wadze i doskonałemu sprzętowi jest tutaj jak dla mnie pewniakiem) :spokodfhgfh:

Heat 4 - J. Crump - kurs 1,8 (Jeśli tego biegu Crump nie wygra zdecydowanie to już nie wiem co musiałoby się stać. W tym biegu po prostu nie ma żużlowca klasy Crumpa i wygra on go zdecydowanie. Jak dla mnie najpewniejszy bieg dzisiaj) :spokodfhgfh:

Heat 7 - N. Pedersen - kurs 1,95 (Ten bieg zagram za małe pieniądze, bo jedzie tu Tomek Gollob, któremu dziś szczerze kibicuję, ale jak dla mnie Nickiego on nie pokona. Mam nadzieję, jednak, że Tomek spokojnie wywalczy 2 miejsce oraz zakwalifikuje się do półfinału) :zy3ou:


-----------------------------------------EDIT------------------------------------------------------

Krótki komentarz co do dzisiejszych zawodów we Wrocławiu. To co odstawili Polacy to jakaś kpina. Tomasz Gollob sklasyfikowany na przedostatnim miejscu chyba z 3 pkt ???? :;/: Przecież to się w rozumie nie mieści dosłownie. Zwłaszcza, że w piątek na treningu prezentował się dobrze. I jeszcze te jego szumne zapowiedzi, że chce walczyć o podium... Z taką jazdą to na pewno powalczy o tytuł kaleki roku... W sumie zaskoczył mnie Jarek Hampel, bo pokazał po raz kolejny, że umie się zmobilizować na ważne imprezy. Miał troszkę pecha, bo gdyby nie upadki awansowałby do 8. Jaguś też dziś specjalnie nie zachwycał niestety. Heat 7 nietrafiony, nie wiem jak Pedersen to zrobił, ale no dał się już na starcie Zagarowi wyprzedzić i potem ten już prowadzenia nie oddał. Ogólnie jednak Niki pokazał klasę po raz kolejny, ładnie pokonał w finale całą resztę. Jak tak dalej pójdzie to będzie murowanym faworytem następnego GP. Co do Crumpa to jednak przeceniłem jego możliwości na początku. Mimo, że w piątek spisywał się bardzo dobrze, to dziś w finale został pojechany i zajął dopiero 4 miejsce. Tak na dobrą sprawę to ciężko określić jego formę teraz, bo popełniał dziś błędy, ale miał też dobre momenty. Jedyne czego mu odebrać nie można to klasa jaką reprezentuje, bo ta jest nadal na najwyższym poziomie. Szczerze mówiąc to 2 największym zaskoczeniem zawodów było dla mnie odpadnięcie w półfinale Grega Hancocka. Do półfinału jechał po prostu wyśmienicie. Szczerze mówiąc to typowałem go nawet przez pewien czas na zwycięzcę zawodów dzisiaj. I potem taka słaba jazda w półfinale... No ale dzięki zakładom live udało się wyjść na plus dzisiaj. Teraz pozostaje tylko czkać na następne GP...
 
M 0

mojo

Użytkownik
zamiast wytykać jeden drugiemu może ktoś by podał jakieś typy na dzisiejsze spotkania co warto zagrać ?? czy (-16) dla Torunia to zbyt dużo żeby nie wygrać taką przewagą ?? W ekipie gości zabraknie dzisiaj Scotta Nicholsa
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

  • ZUZEL | GP Szwecji :
  • Greg Hancock
    Typ: 1-6
    kurs: 1.50
  • Leigh Adams
    Typ: 1-6
    kurs: 1.80
  • Tomasz Gollob
    Typ: 1-6
    kurs: 4.50

Typy na Hancocka i Adamsa przeanalizowane w dziale żużel . Dodatkowo dodałem Tomka , bo w Szwecji sprawdzałem że nie ma padać . Nikt on niego nie spodziewa się wysokiego miejsca . On sam z kolei dobrze jeździ w Szwecji , a jeśli nie ma padać to będzie beton co Tomek preferuje . 3 GP i brak Tomka w pierwszej szóstce ? Nie ...
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Na dzisiejsze GP musze sie zdecydowac na jeden z ponizszych kuponow:


1.

Head-to-Head T. Gollob/J. Hampel/R. Holta

Typ: Gollob

Uzasadnienie: Ostatnie GP dla Tomka bardzie nieudane i jezeli chce sie liczyc w tym sezonie w walce o wysokie miejsca, dzisiaj musi ostro powalczyc. Licze, ze zarowno Hampel jak i Holta sa w jego zasiegu.

2.
Tripel skladajacy sie z:

* T.Gollob v A.Lindback TYP: Gollob
* J.Crump v W.Jagus TYP: Crump
* H.Andersen v N.Pedersen TYP: Pedersen

Uzasadnienie: Gollob tak jak powyzej, a ci dwaj Panowie ponizej to chyba nie ma sie co rozpisywac.

Ktory kupon lepszy? Mi osobiscie pewniejszy wydaje sie byc ten pierwszy.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
typy eskilstuna
tor w szwecji umozliwia sciganie na calej długosci dlatego proponuje grac zuzlowców walczących . moje typy to :

nicky pedersen 1-2 kurs 1.75 - nie trzeba sie rozpisywac
greg hancock 1-4 kurs 2.00 - świetny sezon jak narazie , we wrocławiu pechowo ale dzis sie uda
andreas jonson 1-8 kurs 1.60 - najlepszy ze szwedów musi być w półfinałach mimo ze ostatnio upadł bolesnie to jednak u siebie bedzie walczył
wiesław jaguś 1-8 kurs 1.46 - wiesio tu jezdzi w lidze szwedzkiej a to duzy handicap dla niego
leigh adams 1-8 kurs 1.40 - adams prawie zawsze jest w ósemce dzis bedzie podobnie mam nadzieje
crump - gollob 1 kurs 1.30 - bez porównania a kurs nawet nawet jak na taką pare
zagar - lindbaeck 1 kurs 1.55 - jak szwed nie wyrzuci tych swoich komputerów na śmietnik to znów bedzie ostatni
hampel - holta 1 kurs 1.55 - hampel nowe silniki dzisiaj , a holta pewnie znów nie ukonczy połowy biegów ;)))
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak dla mnie ciekawymi typami na dziś z oferty Bwin wydają się być:

Greg Hancock - Wiesław Jaguś 1 - 1,40
Hancock powalczy dziś o czołowe lokaty... a Wiesio? Moim zdaniem dziś będzie miał bardzo ciężko i nie licząc Holty będzie najsłabszym z Polaków

Andreas Jonsson - Chris Harris 1 - 1,75
Reprezentant gospodarzy pokaże się z dobrej strony i w mojej opinii awansuje do półfinału, w przeciwieństwie do Harrisa. Co prawda Anglik jeździ ostatnio bardzo dobrze, jednakże liczę dziś na Andreasa.

Leigh Adams - Bjarne Pedersen 1 - 1,40
Obaj są bardzo dobrymi zawodnikami, ale kurs na to, że wyżej będzie Adams mnie raczej nie dziwi.. choć przyznam, że wolałbym widzieć trochę wyższy.. ;) Adams jeśli niczego nie zawali w rundzie zasadniczej to według mnie awansuje do finału.. a Bjarne? w pierwszych dwóch swoich biegach powinien wygrać.. ale jak będzie dalej? Od tego zależy czy pojedzie w półfinale.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wyniki dzisiejszej GP:

1. Leigh Adams (Australia) 21 (3,3,2,3,1,3,6)
2. Hans Andersen (Dania) 20 (3,2,3,3,2,3,4)
3. Fredrik Lindgren (Szwecja) 14 (2,2,2,3,1,2,2)
4. Nicki Pedersen (Dania) 11 (0,3,3,w,3,2,0)
5. Greg Hancock (USA) 9 (3,1,3,2,0,0)
6. Tomasz Gollob (Polska) 9 (1,1,1,2,3,1)
7. Rune Holta (Polska) 9 (3,1,1,1,3,0)
8. Chris Harris (W.Brytania) 9 (1,2,1,2,2,1)
9. Matej Zagar (Słowenia) 7 (1,3,2,1,0)
10. Wiesław Jaguś (Polska) 6 (0,3,3,-,-)
11. Andreas Jonsson (Szwecja) 5 (2,1,0,0,2)
12. Jarosław Hampel (Polska) 5 (1,0,0,3,1)
13. Jason Crump (Australia) 4 (2,2,0,u,-)
14. Scott Nicholls (W.Brytania) 4 (2,0,0,0,2)
15. Antonio Lindbaeck (Szwecja) 3 (0,0,1,1,1)
16. Bjaerne Pedersen (Dania) 3 (0,0,2,1,0)

Jaguś w swoim 4tym starcie miał xciężki upadek. Przyczyną upadku była &#39;agresywna&#39; postawa Nickiego Pedersena... Szkoda, a mógł nawet wygrać to GP... :;/:

pzDr ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Greg Hancock - Wiesław Jaguś 1 - 1,40
Hancock powalczy dziś o czołowe lokaty... a Wiesio? Moim zdaniem dziś będzie miał bardzo ciężko i nie licząc Holty będzie najsłabszym z Polaków

Andreas Jonsson - Chris Harris 1 - 1,75
Reprezentant gospodarzy pokaże się z dobrej strony i w mojej opinii awansuje do półfinału, w przeciwieństwie do Harrisa. Co prawda Anglik jeździ ostatnio bardzo dobrze, jednakże liczę dziś na Andreasa.

Leigh Adams - Bjarne Pedersen 1 - 1,40
Obaj są bardzo dobrymi zawodnikami, ale kurs na to, że wyżej będzie Adams mnie raczej nie dziwi.. choć przyznam, że wolałbym widzieć trochę wyższy.. Adams jeśli niczego nie zawali w rundzie zasadniczej to według mnie awansuje do finału.. a Bjarne? w pierwszych dwóch swoich biegach powinien wygrać.. ale jak będzie dalej? Od tego zależy czy pojedzie w półfinale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom