>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway World Cup (24.07 - 31.07)

Status
Zamknięty.
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Wszystko wskazuje na to, że... ZAWODY W GORZOWIE SIĘ DZISIAJ NIE ODBĘDĄ... Podobno od wczoraj leje i póki co nie zanosi się na poprawę, obecnie tor ewidentnie nie nadaje się do jazdy... A jak pogoda się nie zmieni to i z ew. jutrzejszego terminu nici... Szkoda.
Kto może niech monitoruje prognozy dla Gorzowa i informuje na bieżąco.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
wystarczy wysłannik z Gorzowa ;) tak czy siak, najlepszych wieści nie mam, a w zasadzie potwierdzam powyższe słowa. Pogoda jest do d... i obawiam się, że nawet folia na tor, która w Gorzowie jest (tylko nie wiem czy położona), może tutaj coś uratować.
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
zdarzenie: Head-to-Head H. Andersen/K. Bjerre
typ: K. Bjerre
kurs: 1,85
buk: bwin
analiza:
Witam.Dziś o godz 19.00 na Torze w Gorzowie rozpocznie się półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata.Wybrałem pojedynek żużlowców H. Andersen/K. Bjerre i stawiam na Bjerre,dlaczego??? Buntownik Bjerre w Polskiej Ekstralidze jezdzi dobrze,w drużynie Betardu jest wyróżniającym się jezdzcem obok Crumpa.W lidze Angielskiej średnio na spotkanie zdobywa po 11 oczek ???? dysponuje dobrym sprzętem.Co do jego kolegi z reprezentacji Andersena w Toruniu prezentuje się w kratkę,średnio na mecz po 8,5pkt :/ Faworytem są zdecydowanie Polacy,walkę o 2 miejsce stoczą Duńczycy z Rosjanami.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ale jutro ma nie padać , także ja już się spodziewałem od kilku dni że nie da rady w sobotę bo zapowiadali 2 dni deszczu, ale niedziela podobno słoneczna, i po południu jak najbardziej chyba dadzą rade zrobić tor.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Zaplanowany na godz. 19:00 półfinał Drużynowego Pucharu Świata nie dojdzie do skutku. Zawody zostały odwołane z powodu opadów deszczu i złego stanu toru. Powtórka w niedzielę o godz. 15:00. W Gorzowie pada praktycznie od piątku. Jury FIM od samego rana debatowało na stadionie im. Edwarda Jancarza. Przed godz. 15. zapadła decyzja o przełożeniu zawodów. Miejmy nadzieję, że aura w niedzielę nie przeszkodzi organizatorom, a komplet kibiców będzie świadkami kapitalnego widowiska.

Stan gorzowskiego toru po godz. 14.
Więcej zdjęć ze stadionu - foto.sportowefakty.pl
Plan na niedzielę:
10:00 - Rozpoczęcie imprezy: urządzenia rekreacyjne dla dzieci, pokaz quadów i samochodów
11:00 - miasteczko żużlowe – pawilon firmy Nice : konkursy, gadżety związane z reprezentacją Polski
12:00 - gotowanie zupy &quot;pucharowej&quot; z oficjalnym kucharzem Stali Gorzów Łukaszem Konikiem
13:00 - występy artystyczne dzieci i młodzieży
15:00 - Zakończenie imprezy
15:00 - Rozpoczęcie półfinału DPŚ
To chyba najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Przygotowanie &quot;na siłę&quot; toru, mogło by przynieść tylko szkody i &quot;anty-żużel&quot;. Jeżeli pogoda będzie tak łaskawa, to jutro powinniśmy obejrzeć &quot;normalne&quot; zawody.
Mości Państwo, zawody przełożone - ale gdzie Wasze przemyślenia, typy? ???? :]
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Heh tak trudno było położyć jakąś siatke, mate na tor, cokolwiek?
W tenisie sobie z tym radzą to czemu nie tu..

A typy beda jutro ;)
 
M 1

marekkakrek

Użytkownik
Matko folia byla polozona ale przed 8 BSI kazalo ja sciagnac. Przypominam ze od wczoraj torem nie zajmuje sie zarzad Stali ale BSI. Mieli do dsypozycji tez luzna nawierzchnie. Lecz nie chcieli jej uzyc. FIM chcialo tez przelozyc zawody na 11 ale uzgodniono po konsultacjach ze bedzie o 15
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
DObra decyzja. Niebyło sensu jechać zawodów i poraz kolejny antyżużel by powstał.
Typy jutro oczywiście będą ????
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
W bet365 można łączyć na kuponie wszystkie handicapy i tak stawiając

Polska (-19) - Dania - 1
Polska (-50) - Czechy - 1
Polska (-33) - Rosja - 1

Mamy AKO 6.75. Według mnie typ godny uwagi, Dania i Rosja jadą w dość poważnych osłabieniu, w dodatku jest to tor który Gollob zna jak własną kieszeń. Co o tym myślicie? Zakladów na under/over w punktach nie ruszam bo to loteria i jeden defekt czy taśma może wszystko przekreślić.

STAL GORZOW!!! POLSKA!!!!
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
moim zdaniem cichym bohaterem tych zawodow moga zostac Rosjanie i przeciwko nim bym nie stawiał ;) ale zaraz pewnie coponiektórzy znajdą tysiąc argumentów przeciwko, więc to tylko moja sugestia
@ Verti // To poprosimy jakieś argumenty : ), co by można podyskutować o nich : P
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
moim zdaniem cichym bohaterem tych zawodow moga zostac Rosjanie i przeciwko nim bym nie stawiał ;) ale zaraz pewnie coponiektórzy znajdą tysiąc argumentów przeciwko, więc to tylko moja sugestia.
wcale nie ja również uważam że ruski namieszają jutro w tych zawodach jutro napisze jakąś sensowna analizę i podam moje typy ;)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Verti, problem polega na tym, że tych argumentów za wielu nie ma ;) nutka historii (tzn. ubiegły sezon), szczypta realizmu (Duńczycy nie mają komu się pokazywać, zaś dla Rosjan to pewnego rodzaju szansa na pokazanie się z dobrej strony, ciężko mi to opisać) i najzwyklejsze przeczucie. W skrócie - Polska - Rosja (+33) 2
ps: Polacy moim zdaniem też nie będą wygrywali biegu za biegiem. Dzisiaj nie pada, ale ten tor będzie mam wrażenie niewiele lepszy od leszczyńskiego z ubiegłego roku. Jak było wtedy chyba każdy pamięta ;) stąd ja bym generalnie Polaków nie stawiał w roli absolutnego faworyta całych SWC, w półfinale oczywiście wygrać powinni, ale na pewno nie z samymi trójkami.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Jak tam pogoda w tymczasowej stolicy polskiego żużla? ???? Przewidujesz jakieś &quot;większe komplikacje&quot; z rozegraniem dzisiejszych/wczorajszych zawodów?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
stąd ja bym generalnie Polaków nie stawiał w roli absolutnego faworyta całych SWC, w półfinale oczywiście wygrać powinni, ale na pewno nie z samymi trójkami.
Trudno nie stawiać ich w roli absolutnego faworyta, jadą w najmocniejszym składzie od lat, wszyscy bez wyjątku są w formie, Hampel i Gollob mają magiczny sezon, Kołodziej gdyby startował w GP jestem pewien że również by tam odnosił sukcesy, Holta złapała formę niesamowitą, a Miedziak może i jakby najsłabszy w tym sezonie z nich ale swoje na pewno dorzuci. Do tego osłabienia rywali, kim ma straszyć Australia czyli ekipa co walczyła tak rok temu, no nie ma kim po prostu, nawet gdyby Crump jechał to jestem pewien że by nic nie zdziałali. Dania bez Pedersena też średnia mi się wydaje, Iversen, Bjarne P. i Klindt to nie są pewniacy na wiele punktów, Andersen też nic specjalnego nie pokazuje tylko Bjerre powalczy. O innych ekipach nie ma co pisać bo to już przepaść. Także jak Polska nie wygrałaby w tym roku po za ojczyzną to po prostu się ośmieszą na każdej linii, ale taki scenariusz nie wchodzi w grę i za tydzień świętujemy zwycięstwo.
A co do dzisiejszego półfinału to na pewno Polska nie będzie miała samych wygranych, co prawda po Gollobie można spodziewać się kompletu, ale już Hampel czy Holta myślę że się zakręcą w okolicy 11-13 pkt, Kołodziej i Miedziak ok. 9-11 pkt. Razem Polska według mnie ok. 55-60 pkt zdobędzie.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Co do moich przemyslem na dzisiejszy połfinał to wyszła mi punktacja
Gollob -14, Hampel -12, Holta - 12, Kołodziej -12, Miedziak - 11 = razem 61 pkt
Na Danie poszło Bjerre 12, Hans 11, Pedersen 9 , Iversen 8, Klindt 6 = wyszło ok 46 pkt plus ewentualnie ze 2 jako joker jakby to tez sie liczyło.

Takze wg mnie aż takiej wielkiem przewagi nie bedzie, zeby pokryć handi 18-19 pktów, nasi musieliby wszystko wygrać a to raczej nie mozliwe, w Dani ma jeszcze kto jezdzic, Rosja też coś tam pewnie namiesza. W milenium handi jest +18, czyli zakładajac ze polacy zdobęda te 60 pkt to Dania musi zgarnać 43, na 5 zawodników, majac w obsadzie rusków i dostarczycieli pktów Czechów to nie powinno strworzyc problemów.

Na sucho z Milenium na razie wybrałem cos takiego:
Polska-Dania(+1:cool: -tak jak wyżej, mimo ze jestesmy faworytami zdecydowanymi to bedzie ciezko pokryć
T.Gollob-J.Hampel(+1) - 3 razy Gollob ostatnio rekors pobijał toru, bedzie u siebie, w meczu ligowym w Gorzowie Hampel szału az tak nie robił wieć mysle ze powinno spokojnie wejsc, oby było bez defektów i innych wykluczen:???:
B.Pedersen-R.Povazhny -obaj słaba forma ale mimo wszystko pedersen ma przebłyski a povazhny dosc przecietna forma w 1 lidze
Dania-Rosja - na podwyzszenie kursu :wink:
J.Kolodziej-H.Andersen(+3) - Kołodziej ma forme, ale Hans nie jest aż takim chłopcem do bicia, mysle nad spróbowaniem zagrania tu na remis..
J.Hampel-R.Holta - moze tez zdobęda tyle samo:cool:, kurs 6 tutaj, wyżej tez 6, razem daje ako 36, mozna zagrac delikatnie :smile:

Licząc Danie + Golloba +Pedersena mamy kurs 5.27

Co myslicie?

Poprawiona pomyłka liczbowa ;)
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
handi jest +18, czyli zakładajac ze polacy zdobęda te 60 pkt to Dania musi zgarnać 33,
No i niestety matematyka się kłania ???? 43 do zdobycia i sądzę, że dzisiaj może być różnie ze względu na tor. Co do typów h2h to moim zdaniem źle myślisz. Bo Andersen pojedzie przeciwko wszystkim naszym i z nimi powinien stracić punkty, a Kołodziej z dobrych przeciwników będzie miał tylko Bjerre i Andersena. Jeżeli będzie Joker to raczej pojedzie Bjerre. Typ bardziej na Kołodzieja. A Bjarne Pedersen jest słaby tak czy siak :p
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Verti, problem polega na tym, że tych argumentów za wielu nie ma ;) nutka historii (tzn. ubiegły sezon), szczypta realizmu (Duńczycy nie mają komu się pokazywać, zaś dla Rosjan to pewnego rodzaju szansa na pokazanie się z dobrej strony, ciężko mi to opisać) i najzwyklejsze przeczucie. W skrócie - Polska - Rosja (+33) 2
ps: Polacy moim zdaniem też nie będą wygrywali biegu za biegiem. Dzisiaj nie pada, ale ten tor będzie mam wrażenie niewiele lepszy od leszczyńskiego z ubiegłego roku. Jak było wtedy chyba każdy pamięta ;) stąd ja bym generalnie Polaków nie stawiał w roli absolutnego faworyta całych SWC, w półfinale oczywiście wygrać powinni, ale na pewno nie z samymi trójkami.
Szczerze prędzej już postawiłbym handi na Rosjan, ale w pojedynku z Duńczykami. Widzę, że strasznie sceptycznie jesteś nastawiony do Polaków. Fakt, gdy jeszcze nie było wiadomo o osłabieniach Duńczyków czy Australijczyków to bukmacherzy nieco inaczej oceniali szansę naszej reprezentacji (faworytem byli żużlowcy z kraju Hamleta, później ewentualnie Australia na przemian z Polską). Teraz jednak ja nie widzę tak naprawdę godnego rywala dla naszej reprezentacji. Dania jedzie na własnym torze i w zasadzie tylko tyle. Andersen i Bjerre wyglądają w miarę w porządku, choć jakby z Kenia uchodziło ostatnio powietrze, natomiast &quot;Ugly Duck&quot; daleki jest od najwyższej formy. Pozostali zupełnie mnie nie przekonują. Iversen, Klindt i Bjarne mieliby nagle w cudowny sposób objeżdżać Golloba czy Hampela? Nie sądzę.
Australijczycy w takim zestawieniu szans większych z naszą drużyną nie ma. Szwedzi, czy Brytyjczycy również.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
z pojedynkiem Rosja-Dania również się zgodzę, o czym zresztą napisałem, ale w tekście, a nie typie. Co do samego finału - to nie jest tak, że jestem nastawiony nieprzychylnie do naszej reprezentacji, ale są tory, które po prostu naszym nie leżą i Vojens zdecydowanie do takich się zalicza. Duńczycy są zdesperowani, będą majstrowali przy torze jak najwięcej, byle tylko utrzymać puchar w swoim kraju. btw. Gollob w zeszłym roku też był w formie, a jak pojechał te leszczyńskie zawody chyba każdy pamięta. Inna sprawa, wcale nie będę w jakimś ciężkim szoku jeśli wygrają Polacy, ale szanse w tym finale oceniałbym na 50:50 (bynajmniej nie patrząc przez pryzmat formy, a innych czynników), stąd jeśli kurs na Duńczyków wynosi 3,80 nie widzę powodu, aby nie spróbować. A z tą formą Hampela i Kołodzieja bym nie szalał, ja też myślałem, że nigdy się nie potkną, aż tu nagle przyszedł mecz Toruń-Leszno i spora niespodzianka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom