>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway World Cup (9-16 lipca)

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
-Andersen niby słabo od dłuższego czasu,ale trzeba pamiętać że jest to zawodnik nieobliczalny w dodatku tak samo jak Pedersen i Iversen jeździ w Stali i zna ten tor
Gdzie ty widzisz Andersena w składzie to ja nie wiem, zamiast pisać takie bzdury to popatrzyłbyś na skład półfinału i poczytać czy zaszły jakieś zmiany w składach ( z resztą Verti dał post, w którym są przedstawione składy )...
Jedno pytanko panowie. Posiada ktoś może dokładną rozpiskę pól startowych na jutrzejszy finał ? Ewentualnie gotowy schemat rozpiski na zawody rangi DPŚ. Z góry dziękuje :smile:
No sam jestem ciekawy jak rozkładają się poszczególne biegi, myślę, że jutro do południa powinno być wszystko wiadome.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
rozpiskę masz tutaj:
http://www.speedwayworld.tv/swcresults/35

co do toru...
w czwartek tor był raczej twardy, a dzisiaj spodziewam się bardziej przyczepnej nawierzchni, oczywiście nie jestem pewien czy zostanie podjęte takie ryzyko, bo wiadomo jaka jest pogoda - w każdej chwili może zacząć ostro padać, ale może też świecić słońce.


Uważam, że Gollob w Gorzowie lepiej czuje się na przyczepnej nawierzchni, podobnie Kasper, Kołdi i Pepe, o Małego się nie martwię, bo jemu wszędzie pasuje.

Ciężko będzie dzisiaj coś typować właśnie ze względu na niewiadomą w postaci przygotowania toru.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Uważam, że Gollob w Gorzowie lepiej czuje się na przyczepnej nawierzchni,
Abstra***ąc od całego posta, w którym palnąłeś kilka takich gaf, to tutaj już pojechałeś absolutnie po bandzie. To, że on lubi trochę odsypanej nawierzchni na zewnętrznej nie oznacza, że lubi przyczepne tory!!! O tym powtarzano bez opamiętania kiedy jeszcze chodziłem na konferencje prasowe i z ust CzeCze, i prezesa, a nawet Chomski miał ciągotki do wyrażania takich opinii.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Pora na typy:
Iversen - Watt 1 2,00 Bet365 ✅
O Daveyu już trochę napisano, ot, taki przeciętniak który za dużo nie wskóra. Niels w Gorzowie jak ryba w wodzie, nie powinno być niespodzianki.
Polska over 44 1,83 Bet365 ✅
A tutaj z kolei mamy chyba jeszcze lepszy zakład niż na wygraną Polaków w całym turnieju. W ubiegłym sezonie były koszmarnie wyrównane zawody jak zapewne dobrze pamiętacie, a mimo tego Polacy uzbierali o ile dobrze pamiętam, a pamięć zawodna bywa... 44 punkty. Teraz mieliby ich zdobyć jeszcze mniej??? Nie sądzę.. ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Widząc ostatnie biegi to jestem przekonany na 99% Polska obroni tytuł... Ostatnie 5 biegów mamy dobre pola startowe. No rewelacyjnie według mnie to wygląda. Ja myślę, że Tor będzie tak przygotowany by wszystkim pasował, Gollob będzie po zewnętrznej wszystkich brał, Jarek atomowo startował, Kasprzak myślę też nie zawiedzie. Protasiewicz i Kołodziej swoje dorzucą i mamy złoty medal...
Iversen - Watt 1 2,00 Bet365
To chyba jakaś pomyłka bukmachera ???? Iversen spokojnie powinien zrobić 6-8 pkt co na luzie powinno starczyć. Watt zdobył w barażu 6 pkt ( raz jechali w 3 i miał 1 pkt, w 1 wyścigu Łaguta na własne życzenie spadł z 1 na ostatnie ) w innych pokonywał Kenneta, Gafurova czy Barkera. Dziś jak Watt zdobędzie 4 pkt to sukces, do tego pewnie za niego może być jakaś rezerwa taktyczna także nie wykluczone, że pojedzie tylko 4 razy.
Później inne typy:
EDIT: Dodam tylko, że fajna oferte będzie pewnie miał Betgun. Ostatnio były zakłady Rosja u/o 3,5 pozycja oraz Wielka Brytania u/o 3,5 pozycja ? Kurs na Rosję over 1.32 , a na under Wielkiej Brytanii 1.35. Ale co najważniejsze te 2 typy można były łączyć przez co wychodził kurs na pojedynek Rosja - Wielka Brytania aż 1.78, ja nie zdążyłem tego podać na forum bo sam zagrałem o 18:58.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
chodziłeś na konferencje prasowe ? wow, ulalala...
to wszystko wiesz, nie ma o czym dyskutować ;]

wymień te kilka &quot;gaf&quot; proszę, bo chyba ci się wzrok troi skoro pisałem tylko o torze.

To, że on lubi trochę odsypanej nawierzchni na zewnętrznej nie oznacza, że lubi przyczepne tory!!!
a kto tak twierdzi ?
odsypana nawierzchnia to korzyść przede wszystkim na torach twardych, tory przyczepne oferują walkę na całej szerokości toru.
Zatem jaką przewagę ma mieć Gollob na twardym torze jadąc z czołówką świata ? Tutaj każdy będzie jeździł po płocie, to nie liga gdzie &quot;ciecie&quot; pałują po krawężniku a Tomuś mija ich po zewnętrznej.

W przeciwieństwie do Ciebie nie polecam, ani nie odradzam grania konkretnych typów, staram się poruszać ważne kwestie i dyskutować o nich z innymi użytkownikami, dzięki czemu każdy z osobna może przeanalizować posiadane informacje.

swoją super wiedzę z konferencji prasowych potwierdziłeś już w tym temacie niejednokrotnie, wpierw stawiałeś na zwycięstwo Anglików w King&#39;s Lynn, następnie twierdziłeś, że stawianie na Duńczyków w drugim półfinale jest dużym błędem. Mam nadzieję, że w typie na Polaków się nie pomylisz :&gt;

Poza tym jaki sens miałoby robienie twardego toru pod Golloba skoro (tak jak już napisałem) Kasper, Kołdi i Pepe wolą &quot;pod koło&quot; ?

...i proszę nie próbuj uczyć mnie &quot;czym jest&quot; żużel, domyślam się że dla takiego eksperta jak Ty, 14 lat w parkingu i jeżdżenie po całej Europie to nic w porównaniu z konferencjami prasowymi ;)
 
B 38K

bosky

Użytkownik
wymień te kilka &quot;gaf&quot; proszę,
oczywiście, z ogromną przyjemnością.
co do toru... w czwartek tor był raczej twardy,
był mokry i rozorany po opadach deszczu, a następnie ubity z wierzchu, żeby zdawał wrażenie solidnego. Wyśmiewasz to, że chodziłem na konferencje prasowe, a sam swoje jeżdżenie po całej Europie napisałeś z nieukrywanym wywyższaniem się, drobna niekonsekwencja z Twojej strony. Ale nie o tym. W każdym razie, jeśli spędziłeś 14 lat na trybunach, bądź w parkingu, to zapewne wiesz, że żaden organizator nie szykuje na baraż i finał takiej samej nawierzchni, o ile sam w tym barażu nie bierze udziału. W czwartek po deszczu nie było twardo, a dzisiaj nie będzie przyczepnie, to proste.
bo wiadomo jaka jest pogoda - w każdej chwili może zacząć ostro padać, ale może też świecić słońce.
nie mieszkasz w Gorzowie więc nie musisz tego wiedzieć, ale zanim zaczniesz wygłaszać takie szalone opinie warto żebyś zajrzał w jakąkolwiek prognozę pogody. Pogodynka boski podpowiada jednak: w Gorzowie jest bezchmurnie i na deszcz nie wskazuje absolutnie nic. ;-)
Kwestię Golloba już poruszyłem w poprzednim poście więc nie ma sensu się powtarzać.
Nie mówię, że wiem wszystko, ale też jednak spędziłem na gorzowskim owalu kilkanaście lat, więc bardzo chętnie podejmę z Tobą dyskusję oczywiście jeśli to nie jest dla takiego znawcy jak Ty żadne poniżenie. :) Przyczepnie w Gorzowie było tylko za czasów walki z Serkami o ekstraligę i kiedy do spotkań wyjeżdżało trzech seniorów, a skład dopełniali Śpiewanek z Michałem Aszenbergiem, bo wtedy to była jedyna deska ratunku (ponoć również za czasów sprowadzania w ostatniej chwili Walczaka, ale to już czasy zamierzchłe więc po co to w ogóle poruszać.). Od momentu przyjścia Golloba zawsze było twardo, a każda próba robienia nawierzchni przyczepnej kończyła się fiaskiem (patrz chociażby kilkakrotnie przekładany mecz z Toruniem, gdzie dopóki ubita po deszczu nawierzchnia się trzymała, Stal prowadziła, kiedy tylko organizatorzy zrobili tor bardziej grząski, Jaguś z Holderem wygrali właściwie już przegrany mecz). Stąd tak uderzyła mnie w oczy ta Twoja wypowiedź.
Anglicy przegrali w Kings Lynn, chociaż jak słusznie się domyśliłem robili 120% tego co mogli, aby do finału bezpośrednio wejść, fakty są jednak takie, że to Polacy wygrali, więc chowam głowę w piasek i przyznaję się do błędu. Jednak co do Vojens, odradzałem typowanie Duńczyków, zaś sugerowałem Szwedów. Było również paru fanów Aussie&#39;s, zapewne pamiętasz jak się tamte zawody zakończyły, dużo wcale tym Szwedom do wygranej nie zabrakło. Jeśli już mamy przytaczać tamte zawody, to odradzałem jakiekolwiek typowanie i gdyby można było się cofnąć w czasie, zrobiłbym dokładnie to samo. Bo ani Dania nie była supermocna, ani Szwedzi nie byli daleko od finału.
...i proszę nie próbuj uczyć mnie &quot;czym jest&quot; żużel,
Póki co to bardziej widzę z Twojej strony próbę powyżywania się na mnie, ja jedynie prowadzę dyskusję.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Sorry za post pod postem, ale spójrzcie na sb :cool:
Co ciekawe można tam połączyć w ako taki kupon:
Polska v Australia 1 @1,40
Polska v Dania 1 @1,20
Polska v Szwecja 1 @1,10
Ako: 1,85
Czyli stawiamy na wygraną Polaków a mamy ako 1,85 ????
Nic tylko grać i to szybko !!

E: A w zasadzie dało radę przez chwilę... Co prawda tego nie zdążyłem zagrać ale trzeba uważniej popatrzeć na ten sb. Można tam połączyć np. Polska - Aussie 1 &amp; Aussie - Szwecja 1. Jaja jak berety ;)
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
postaram się najkrócej jak mogę, a więc:

1. &quot;raczej twardy&quot;, a &quot;beton&quot; to zupełnie inne tory

2. &quot;przyczepnie&quot;, a &quot;kopa&quot; to zupełnie inne tory

3. Prognozy pogody... Postawisz swój majątek, że dzisiaj będzie piękna pogoda ?
Nie twierdzę, że będzie padać, nic takiego nie napisałem, ale tyle razy prognozy się już nie sprawdzały, a do tego co serwis to inne przypuszczenia więc pomijam ten temat, jesteś z Gorzowa, tam na pewno lepiej widać co będzie za 6-7 godzin. Rozważania na temat pogody gdzie mamy lipiec, w jednej części kraju żar z nieba, a w drugim nawałnice to rzeczywiście &quot;gafa&quot; i nie powinienem poruszać w ogóle tematu ;]

4. Tor w czwartek był dokładnie taki jak napisałeś zarówno Ty i ja, Ubity, raczej twardy, co z resztą potwierdza NCD na poziomie 60,8 dopiero w 8 wyścigu.

5. Nie jestem żadnym ekspertem, o swoim doświadczeniu napisałem na końcu tylko po to żebyś odpuścił sobie tłumaczenia mi &quot;czym jest żużel&quot;, bo zauważyłem że masz na to zadatki ;]

6.
w czwartek tor był raczej twardy, a dzisiaj spodziewam się bardziej przyczepnej nawierzchni
zapewne wiesz, że żaden organizator nie szykuje na baraż i finał takiej samej nawierzchni, o ile sam w tym barażu nie bierze udziału.
no patrz... dokładnie to napisałem, ale to kolejna gafa z mojej strony ;]

7.
Przyczepnie w Gorzowie było tylko za czasów walki z Serkami o ekstraligę
No jak to ? przecież napisałeś że w czwartek było przyczepnie...
Poza tym chyba nie napiszesz, że nowe rekordy toru padały na twardej nawierzchni ^^ ?
...ale to pewnie przez to że wyróżniasz 2 rodzaje torów - twardy/przyczepny :&gt;

8. To nie jest temat &quot;bosky - swirpac : dyskusja&quot; więc nie mam zamiaru pisać już nic więcej nie mającego związku z dzisiejszym finałem.


Żeby nie robić offtopa, zastanawiam się nad:
Troy Batchelor - Antonio Lindbäck2,05 1,70
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
3. Prognozy pogody... Postawisz swój majątek, że dzisiaj będzie piękna pogoda ?
Nie twierdzę, że będzie padać, nic takiego nie napisałem, ale tyle razy prognozy się już nie sprawdzały, a do tego co serwis to inne przypuszczenia więc pomijam ten temat, jesteś z Gorzowa, tam na pewno lepiej widać co będzie za 6-7 godzin. Rozważania na temat pogody gdzie mamy lipiec, w jednej części kraju żar z nieba, a w drugim nawałnice to rzeczywiście &quot;gafa&quot; i nie powinienem poruszać w ogóle tematu ;]
Ja postawię ???? Sprawdzałem, słuchałem w TV, jeżeli dziś deszcz spadnie to tylko na południowym wschodzie, a i nawet tutaj ma nie być. Zachód dziś jest na 99% bez deszczu.
Betgun dziś również się szczaił, pisałem wcześniej jak dało się połączyć, dziś myślałem, że da radę Danie i Szwecję tak, a kurs byłby wtedy 2,03 na Danie, ale jednak zablokowali łączenie u/o miejsca na drużyny.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
2. &quot;przyczepnie&quot;, a &quot;kopa&quot; to zupełnie inne tory
Kopy, to już nie zaświadczysz od jakichś 6 miesięcy dzięki nowym tłumikom, doskonale o tym wiesz, więc temat można właściwie przemilczeć.
1. &quot;raczej twardy&quot;, a &quot;beton&quot; to zupełnie inne tory
Powiedziałbym, że różnica w ustawieniach motocykla. To trochę przewrotne, ale fakty są takie, że jeśli gość lubi beton, to na, jak to ująłeś, raczej twardym też sobie poradzi i to bardzo przyzwoicie.
no patrz... dokładnie to napisałem, ale to kolejna gafa z mojej strony ;]
Napisałeś to, tylko w dokładnie odwrotnym sensie. Ty się dzisiaj spodziewasz nawierzchni przyczepniejszej, a ja twardszej. Moim zdaniem różnica wcale subtelna nie jest.
No jak to ? przecież napisałeś że w czwartek było przyczepnie... Poza tym chyba nie napiszesz, że nowe rekordy toru padały na twardej nawierzchni ^^ ?
Jakie to ma znaczenie jak było w czwartek, skoro nie jechali Polacy? Tor był jaki był, nie będzie taki sam i w tej kwestii obaj się zgadzamy.
Pamiętasz o przebudowie toru, jego skróceniu oraz o tym, że Gollob miał w ubiegłym roku najlepszy sezon w karierze? Rekord pobity przez Bjerre na torze przyczepnym, to się zgadza, tylko jeśli przeczytałeś wyżej dokładnie, napisałem wyraźnie, że wszelkie zmiany nawierzchni kończyły się fiaskiem, chyba nie sądzisz, że 8 punktów do przodu z Wrocławiem i bodaj 11 oczek Golloba to dobry wynik, jak na fakt, że Chudy był tutaj w ubiegłym sezonie najczęściej bezbłędny.
Żeby nie robić offtopa, zastanawiam się nad: Troy Batchelor - Antonio Lindbäck2,05 1,70
No tak, tylko pytanie na co konkretnie się tu decydujesz, bo od samego zastanawiania się jeszcze nikt pieniędzy nie zarobił ;-) No offence, po prostu jeśli już podajesz jakieś zdarzenie, to daj też swój typ, a potem ewentualnie będę miał możliwość Cię rozliczyć tak jak Ty rozliczyłeś kilka postów wyżej mnie. ????
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Gollob - Bjerre +0,5 1 1.65 SB
Wiadomo czyj to tor i wiadomo w jakiej dyspozycji sa obaj zawodnicy. Tomasz juz niejednokrotnie pokazywal, ze potrafi wyrywac w takich zawodach, a para z dosc nierownym Dunczykiem jest spokojnie do trafienia. Wlasciwie to jesli chodzi o h2h tylko Crump moze wygrac z Tomaszem.

Szwecja under 33,5 1.85 tobet
Tutaj chyba nawet nie ma o czym pisac. Szwedzi w barazu zdobyli 44 pkt z czego 3 to jokerowe, ale w barazu jechaly 2 slabe zespoly i tych punktow gratisowych bylo sporo. Dzisiaj jak dojda Polacy i Dunczycy, to Szwedzi juz sie pogubia.

i takie ako:
Gollob - Jonsson 1 1.55
Bjerre - Pedersen 2 1.55
Watt - Iversen 2 1.55
AKO: 3.72 betsafe
Liderem Dunczykow jest Nicki i tutaj nie ma watpliwosci, tor tez przemawia bardziej za nim. AJ jest w wysokiej formie, ale dzisiaj Tomek bedzie zapewne latal po torze i pamietajmy, ze AJ bedzie musial jezdzic z kazdym Polakiem, a Gollob na naszych zawodnikach pkt nie straci.
Watt - Iversen to juz ktos pisal... Dodam jeszcze, ze Watt ma szanse byc zastapiony i nie wyjechac nawet 5 wyscigow.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
panowie free kasa w sts, ale zaznaczam nie mozna postawic wiecej niz jeden mecz z iloscia pkt oraz h2h, a to typki
Jak dla mnie perełka to zakład w Totomixie :

Protasiewicz-A.Jonsson Kl1 2 @ 1.80

Początkowo myślałem, że liczą się pierwsze pięć startów ale gdzie tam. Liczą się wszystkie biegi (tyle że joker pojedyńczo).
Wiadomo, że AJ pojedzie sześć razy. Protasiewicz pięć (nawet jak jakimś cudem zaczniemy wtapiać to przecież jest Gollob, Hampel).

Z obecną formą AJ-a wydaje mi się, że nie ma się co zastanawiać.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja dziś gram wiele zdarzeń w sumie,można je zobaczyć w moim wątku.A tu podzielę się tym co zagrałem u naziemnego Milenium:
Hampel over 10,5 @2,10
Australia-Szwecja(+7)2@1,85

ako:3,88
Hampel w półfinale pojechał słabiej i chyba stąd taka niska linia na niego. Jarek w tym sezonie w wybornej formie,śmiem stwierdzić że w lepszej niż rok temu.Choć na razie na GP to się tak mocno nie przekłada,to w lidze zarówno polskiej(1 średnia-2,627)i w szwedzkiej(2 średnia-2,385) jeździ bardzo skutecznie.Dziś może stracić punkty co najwyżej z Crumpem,Pedersenem i Jonssonem. Ale myślę,że 11 spokojnie zdobędzie.
Drugi typ tak trochę na przeczucie. Szwedów wszyscy skreślają i stawiają na 4 miejscu,ja natomiast widzę jeszcze rezerwę w tej drużynie. Jonsson świetnie jechał zarówno w półfinale jak i w barażu. Lindgren musi się obudzić i moim zdaniem zdobędzie 8-10 punktów. Lindbaeck oczywiście nieobliczalny,podobnie jak Davidsson. No i jeszcze Jonasson,ale myślę że on przywiezie dziś ważne punkty. Myślę,że Australia to mocniejszy team,ale nie aż tak bardzo żeby pokonać zdecydowanie Szwedów.Mają Crumpa,który w barażu śmigał aż miło.Ale reszta ekipy już mnie pewna, a dziś nie będą jechać z Gizatulinem czy Gafurovem tylko z Gollobem czy Pedersenem..
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Czy Polska jest w stanie wygrać 17 punktami z Duńczykami?
Ja bym grał ale może ktoś podzieliłby się opinią odnośnie tego beta?
Z tego co widzę, to handicap wynosi +8.5 a nie +17. Coś Ci się pomyliło. W takim przypadku odejmujemy punkty Polsce, bądź dodajemy Duńczykom (tylko jedna opcja, albo dodajemy albo odejmujemy, a nie dwie naraz).
 
B 12

bookman

Użytkownik
Bjerre U 10,5 - 1,6 Bjerre zawodnik pierwszego i drugiego miejsca czesto ma problemy ze sprzetem, ostatnio wywalczyl 11 pkt tyle ze nie bylo Polaków ktorzy dzisiaj uciułaja pare pierwszych miejsc.
Crump U 12,5 - 1,6 Dzisiaj Gollob, Jonson oraz Holder i Niki powinni urwać punkty Crumpowi, nie zdarzylo mu sie zdobyc 13 pkt ani w polfinale ani w barazach gdzie startowal ze slabszymi zawodnikami
Lindback U 9,5 - 1,5
Niewiadoma, Szwedzi sa uznawani za najgorsza drużyne dzisiejszego finału, nie sadze zeby Lindback byl najlepszym ze Szwedów.
Ward - Jonansson -1 1,7 Ward wyższy o klase od Jonanssona, zdobywa wiecej pkt.
Kasprzak - Lindgren -1 1,7 Kasprzak swietnie pojechał w barażu, lindgren w dołku ostatnio,

prosze o usuniecie tego postu , napisany przez pomylke , wybaczcie
V / Usunąłem poprzedni wpis, ten zostawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 26

spawacz

Użytkownik
Mam spore watpliwosci czy to taki dobry typ w kontekscie tego, ze Bjerre w Gorzowie zawsze jezdzil swietnie a przede wszystkim ze wzgledu na mozliwosc dodatkowego 6tego biegu Bjerre, co wydaje sie dosc prawdopodobne (mam na mysli Gollob v Bjerre i under Bjerre)
 
B 12

bookman

Użytkownik
Mam spore watpliwosci czy to taki dobry typ w kontekscie tego, ze Bjerre w Gorzowie zawsze jezdzil swietnie a przede wszystkim ze wzgledu na mozliwosc dodatkowego 6tego biegu Bjerre, co wydaje sie dosc prawdopodobne )mam na mysli Gollob v Bjerre i under Bjerre)
w sts licza sie 5 pierwszych startów,
i takie ako: Gollob - Jonsson 1 1.55 Bjerre - Pedersen 2 1.55 Watt - Iversen 2 1.55 AKO: 3.72 Betsafe
w stsie masz na iversena 2.00
panowie nie traćcie wszystkich pieniążków, bo jeszcze expect wrzuci dobra ofertę h2h
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom