>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway World Cup (9-16 lipca)

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
B.
Crump U 12,5 - 1,6 Dzisiaj Gollob, Jonson oraz Holder i Niki powinni urwać punkty Crumpowi, nie zdarzylo mu sie zdobyc 13 pkt ani w polfinale ani w barazach gdzie startowal ze slabszymi zawodnikami
Holder nie ma jak mu urwać punktów bo nie pojadą w jednym biegu, chyba, że jakoś u sędziego coś mu podkradnie ????
Expekt wystawił kursy na to kto najlepszy z poszczególnych ekip:
Przede wszystkim Gollob kurs 2.50, on jest w stanie przywieźć komplet, a jeżeli nie to max straci 1-2 pkt, czy ktoś może być lepszy ? Może gdyby nie był finał rozgrywany w Gorzowie, ale tu rządzi GOLLOB !!!
Jonsson peffka z Szwecji po 1.90. Za pewne pojedzie jako rezerwa i joker, także 6 biegów = 13-14 pkt być może. Lindback śmiem twierdzić, że nie powtórzy wyniku z barażu. Reszta nie ma szans.
I jeszcze N.Pedersen w Danii po 2.25. Także świetnie zna ten tor i to on musi ciągnąć wynik. 6 startów według mnie murowane, pewnie coś potraci punktów ale jak w przypadku Jonssona powinien 13-14 pkt zrobić, zagrozić może mu Bjerre ale to nie pewniak do regularnej walki o wygraną i myślę, że minimum 2-3 pkt będzie miał mniej.
EDIT: Zakład kto najlepszy dziś w Gorzowie ? I opisani 3 faworyci swoich reprezentacji to także faworyci tego zakładu. Dziwi mnie tylko, że Jonsson jako największy, bo mimo 6 startów to z Pedersenem tutaj może przegrywać i to właśnie Niki ma większe szansę, ale jeżeli Gollob wykręci maxa to on wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 26

spawacz

Użytkownik
Dla mnie najlepsza opcja wydaje sie byc Jonas Davidsson +2 1.72 przeciwko Korneliussenowi, bo kompletnie nie widze zeby Dunczyk byl tu w stanie zrobic wiecej niz max 4 punkty, a Jonas te 3-4 u***** na spokoju, ponadto nie wykluczalybym max 3 startow Madsa w tej imprezie bo taktyki Nickiegi i Kennetha pojda w pierwszej kolejnosci za niego jezeli sie tylko stworzy taka okazja. Wzialby jonasa nawet bez handi a +2 przy tak niskiej potencjalnej zdobyczy takich zawodnikow jak ta dwojka czyni ten bet bardzo wartoscowym w moich oczach.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
też właśnie przeglądam ofertę w expekt

Co do Jonssona i Golloba mogę się zgodzić,
z Nickim może być różnie - wykluczenia jak najbardziej realne w przypadku tego pana, a Bjerre nie przypadkiem ma na Jancarzu rekord toru
Kwestia kto pojedzie jako joker, bo różnica tego jednego wyścigu może być decydująca. Dla mnie ta para No bet
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Tegoroczna edycja Drużynowego Pucharu Świata rozpoczyna czwarte - finałowe okrążenie. Czy o zdobyciu trofeum im. Ove Fundina zadecyduje dobry start i pierwszy łuk, a może dramatyczna pogoń i wygrana na ostatnim łuku? Kibice preferowaliby zdecydowanie tę drugą opcję i ja również takowej sobie życzę, choć mam nadzieję, że Wielki Finał pozwoli mi na zarobienie jakiejkolwiek gotówki podczas trwania World Cupu.
Na początek takie ogólne dygresje dotyczące tego finału. Wygra Polska i basta! Moim zdaniem dzisiaj na Polaków nie będzie mocnych. Mocno obawialiśmy się o występ &quot;biało-czerwonych&quot; w King&#39;s Lynn, a oni bez problemów uporali się z gospodarzami, manifestując swoją siłę prowadząc niemal od samego początku ... w zasadzie to wróć ... pokazali jak słabi są Brytyjczycy, co jednak też nie umniejsza dobrej postawy Polaków, bo wygrać jest zawsze sztuką, nawet z teoretycznie słabszym rywalem. U siebie wygrać po prostu musimy, inny scenariusz może być odbierany jako narodowa tragedia. Chłopaki dadzą radę i nawet nie chcę mi się pisać dlaczego, bo to niemalże jasne ;)
&quot;Kangury&quot; z Antypodów fajnie pokazali się w barażu. O tym, że Crump i Holder będą dobrze punktować wiedziałem, ale bardzo fajnie prezentuje się Ward, naprawdę jestem pod wrażeniem jak inna jest postawa &quot;Darky&#39;ego&quot; od tej zeszłorocznej mizerii. Bardzo przyjemnie się patrzy na jego poczynania w tegorocznej odsłonie DPŚ. Dużo zależeć będzie jednak od postawy duetu Batchelor &amp; Watt. Craig Boyce może obejść się smakiem, bo gdyby miejsce &quot;Daisy&#39;ego&quot; zajął Sullivan to na pewno siła rażenia Australijczyków byłaby znacznie większa, a co za tym idzie szansa na urwanie złotych krążków Polsce również. Watt to fajny zawodnik, ale za bardzo chimeryczny nie chciałbym mówić, że zawali reprezentacji Aussie szansę na mistrzostwo, ale w moich przewidywaniach niestety to tak wygląda. No chyba, że Davey będzie miał dzień konia, a któryś z naszych pojedzie wyjątkowy piach. Upatruję drugiego miejsca właśnie dla &quot;Kangurów&quot; mieli trening na Jancarzu podczas barażowego turnieju, fajnie sobie tam radzili, a Duńczycy na pewno nie będą tak dopasowani do toru jak w Vojens. Wierzy ktoś w 12 punktów Korneliussena?
Na podium powinni się właśnie załapać ekipa z kraju Hamleta. Duńczycy nie są na tyle słabi, żeby nie pokonać bladziutkich Szwedów, a z drugiej strony nie mają takiej formy, żeby przeskoczyć Australijczyków i zagrozić Polakom.
Jest niby Pedersen, Bjerre, Iversen, Korneliussen i B. Pedersen, ale na ostatnich dwóch panów mocno bym nie liczył. &quot;Kenio&quot; w tym sezonie raczej bez błysku, a PUK mimo znajomości miejscowego owalu ma spore wahania formy. Mocnym punktem ekipy Andersa Sechera będzie na pewno &quot;Power&quot;, który będzie dwoił się i troił by zgromadzić na swoim koncie jak najwięcej oczek. Jeden Nicki, Kenio i PUK to materiał na najniższy stopień podium według mnie.
Na koniec Szwedzi, choć absolutnie nie można powiedzieć, że będą tutaj jakimiś statystami, ale nie daję im szans na coś więcej. Davidsson i THJ nie będą mieli dzisiaj okazji do robienia punktów &quot;na ogórkach&quot;. Choć Jonas zawsze fajnie punktuje na DPŚ, a Jonasson może wykorzystać znajomość gorzowskiego owalu, to jednak do zdobycia medalu potrzebny im będzie Lindgren, a konkretnie &quot;Fredka&quot; w bardzo wysokiej formie, a póki co dla mnie Szwed jest jednym z największych rozczarowań DPŚ. Może dzisiaj się przełamie, ale naprawdę niewiele na to wskazuje. &quot;Adrenalina&quot; jest w formie i na niego Bo Wirebrand może stawiać w ciemno.
Taka moja kolejność na dzisiejszy finał (nikogo nie zaskoczy)
1. Polska
2. Australia
3. Dania
4. Szwecja

A teraz już konkretne typy na konkretnych zawodników ;)
1. TOP Denmark Points Scorer Typ: N. Pedersen @ 2.25 ▶ Skybet
Nicki od kilku tygodni naprawdę wysoka forma. Tor w Gorzowie zna znakomicie, toteż powinien być dżokerem w talii Andersa Sechera.
Madsa i Bjarne od razu tutaj skreślam. Chłopaki fajnie pojechali w Vojens i byli bardzo skuteczni, ale nie czarujmy się, że dzisiaj będzie podobnie. PUK zna dobrze tor w Gorzowie, ale to nie ta półka. Kenio jakoś bardzo nierówny w tym roku, liczę na Nickiego.
2. TOP Poland Points Scorer Typ: Gollob @ 2.50 ▶ Expekt
Chyba nie trzeba nikomu tego tłumaczyć, prawda? Gollob na Jancarzu po prostu lata i mam nadzieję, że dzisiaj nikt go nie złapie.
3. TOP Sweden Points Scorer Typ: Jonsson @ 1.90 ▶ Expekt
Coś podobnego jak na zasadzie Nickiego. Jonasa i THJ od razu wykluczam. Fredka totalnie się rozsypał na DPŚ i nie wydaję mi się by dzisiaj wstał z kolan. &quot;Toninho&quot; potrafi czarować w ligach, ale w ważnych momentach niestety się nie sprawdza vide turnieje GP. Wyniki Andreasa w ostatnich tygodniach są naprawdę imponujące, toteż zaufam mu po raz kolejny.
4. Niels Kristian Iversen - Bjarne Pedesen Typ: Iversen +2 @ 1.90 ▶ betgun
Chłopakom z Betguna chyba pomylił się Bjarne z Nickim, no bo inaczej tego wyjaśnić nie potrafię. Bjarne co prawda w tym sezonie naprawdę w dobrej formie, ale PUK też radzi sobie dobrze, nieco rozczarował w półfinale, ale dzisiaj powinno mu być znacznie łatwiej, startuje przecież w barwach gorzowskiej Stali i znajomość miejscowego toru powinna mu pomóc. Takie handi biorę w ciemno. Może przeceniam możliwości Nielsa, ale wydaję mi się, że dzisiaj powinien być drugim/trzecim motorem napędowym swej reprezentacji.
5. Krzysztof Kasprzak - Fredrik Lindgren Typ: Kasprzak @ 1.60 ▶ Betsafe
Krzysiu w półfinale pokazał, że jest wart miejsca w kadrze. W Gorzowie nigdy nie miał problemów. Fredka totalnie bez formy podczas DPŚ.

Więcej typów w moim temacie z kuponami, już pograłem sobie co nieco i tutaj można to odnaleźć.
Pzdr​
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
też właśnie przeglądam ofertę w expekt
Co do Jonssona i Golloba mogę się zgodzić,
z Nickim może być różnie - wykluczenia jak najbardziej realne w przypadku tego pana, a Bjerre nie przypadkiem ma na Jancarzu rekord toru
Kwestia kto pojedzie jako joker, bo różnica tego jednego wyścigu może być decydująca. Dla mnie ta para No bet
Nie koniecznie, bo wiesz obaj mogą jechać jako rezerwa taktyczna, a joker liczony jest jako normalne punkty. Ale według mnie to Nicki jeżeli już jest nr 1 do zastąpienia kogoś, gdyby doszło tylko do jednej rezerwy.
Bjerre ma rekord, ale wyszły mu tamte zawody po prostu, rok temu tu śmigał słabo, forma obecna moim zdaniem nie wskazuje na nic nadzwyczajnego, a do tego potrafi zawodzić w ważnych biegach...
Jednak masz rację, jest tu małe ryzyko i ostatecznie być może odpuszczę.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
racja, joker liczony normalnie i do tego rezerwa taktyczna więc mój błąd, bo prawdopodobnie obydwoje będą mieli po 6 normalnie liczonych startów
mimo wszystko jednak dla mnie no bet

no to wszystkie buki wystawiły już ofertę oczywiście oprócz bwin
Moje wnioski - dużo może się dzisiaj zdarzyć, kursy i handicapy dosyć dobrze ustawione przez bukmacherów i ciężko znaleźć jakieś &quot;pewki&quot;.
Jedyne co dzisiaj pogram to mała stawka na Top Swedish Rider - A. Jonsson.
Polacy powinni wygrać, ale do postawienia na &quot;swoich&quot; przekonałby mnie tylko kurs powyżej 1,7.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem warto postawić taki oto dubelek, na zawodników którzy na co dzień jeżdżą w gorzowie :
Nicki Pedersen - Kenneth Bjerre 1 1,55
Andreas Jonsson - Tomasz Gollob 2 1,95
ako 3
buk expekt
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Speedway World Cup Final 2011 - T.Gollob (Poland): Number of Heat Wins
5 @ 30.00
Linie u bukmacherów poustawiane na 12 pkt a komplet płatny po 30 ? Protasiewicz 25 ? Hampel 15 ? Coś nie gra. Tzn. Unibet kusi i ja się skusiłem ????
Ponadto zakłady na biegi :
1. Jonsson &gt; Korneliussen
2. Gollob &gt; Batchelor
3. Hampel &gt; Lindgren
AKO @ 3.16
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adi777 386

adi777

Użytkownik
Dania i Australia według mnie mocne.. według mnie Dania moze dzisiaj namieszac ???? biegi analizowałem i aż tak strasznie to nie wyglada + znajomosc toru daje dodatkowy atut ????
ed:
Dania może podziekować Pedersenowi,ktory tracił pkt.po własnych błędach+upadek ????
Ciekawy czy zdemoluje parking maszyn czy może dom ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

KAAAAPITALNE ZAWODY!
Zwycięstwem reprezentacji Polski zakończył się finał Drużynowego Pucharu Świata, który rozegrany został na torze w Gorzowie. Jest to trzeci z rzędu triumf Polaków w tych zawodach. Oprócz biało-czerwonych na podium stanęły drużyny z Australii i Szwecji. Wyniki:
I Polska - 51
1. Krzysztof Kasprzak - 8 (2,1,0,3,2)
2. Jarosław Hampel - 11 (2,0,3,3,3)
3. Tomasz Gollob - 17 (1,3,6!,3,1,3)
4. Piotr Protasiewicz - 8 (0,-,3,2,3)
5. Janusz Kołodziej - 7 (1,1,0,3,2)
II Australia - 45
1. Jason Crump - 13 (3,3,2,3,2)
2. Darcy Ward - 4 (w,2,1,0,1)
3. Troy Batchelor - 10 (3,0,2,2,3)
4. Davey Watt - 3 (1,0,1,1,0)
5. Chris Holder - 15 (3,3,2,3,4!)
III Szwecja - 30
1. Andreas Jonsson - 1 (1,0,0!,0,-)
2. Fredrik Lindgren - 12 (3,1,3,2,2,1)
3. Antonio Lindbaeck - 8 (0,3,2,1,1,1)
4. Jonas Davidsson - 2 (2,0,0,-,-)
5. Thomas H. Jonasson - 7 (0,2,2,1,2,0)
IV Dania - 28
1. Mads Korneliussen - 3 (0,2,1,0,-)
2. Bjarne Pedersen - 3 (1,2,0,-,0)
3. Niels Kristian Iversen - 8 (2,1,1,1,3)
4. Nicki Pedersen - 5 (3,1,1,0,0,u)
5. Kenneth Bjerre - 10 (2,2,3,0!,2,1)
Bieg po biegu:
1. Crump, Kasprzak, Jonsson, Korneliussen
2. Lindgren, Hampel, B.Pedersen, Ward (w/su)
3. Batchelor, Iversen, Gollob, Lindbaeck
4. N.Pedersen, Davidsson, Watt, Protasiewicz
5. Holder, Bjerre, Kołodziej, Jonasson
6. Lindbaeck, Korneliussen, Kołodziej, Watt
7. Holder, B.Pedersen, Kasprzak, Davidsson
8. Crump, Jonasson, Iversen, Hampel
9. Gollob, Ward, N.Pedersen, Jonsson
10. Gollob(6!), Bjerre, Lindgren, Batchelor
11. Hampel, Batchelor, Korneliussen, Davidsson
12. Gollob, Jonasson, Watt, B.Pedersen
13. Protasiewicz, Holder, Iversen, Jonsson(0!)
14. Lindgren, Crump, N. Pedersen, Kołodziej
15. Bjerre, Lindbaeck, Ward, Kasprzak
16. Holder, Lindgren, Gollob, Korneliussen
17. Crump, Protasiewicz, Lindbaeck, Bjerre(0!)
18. Kołodziej, Lindgren, Iversen, Ward
19. Kasprzak, Batchelor, Jonasson, N.Pedersen
20. Hampel, Bjerre, Watt, Jonsson
21. Protasiewicz, Jonasson, N.Pedersen, Ward
22. Batchelor, Kołodziej, Lindbaeck, B.Pedersen
23. Iversen, Kasprzak, Lindgren, Watt
24. Hampel, Holder(4!), Lindbaeck, N.Pedersen (u)
25. Gollob, Crump, Bjerre, Jonasson
Na teraz nie jestem w stanie nic powiedzieć, muszę ochłonąć ???? Ale może jakieś Wasze opinie na gorąco :p?
 
B 38K

bosky

Użytkownik
bardziej przyczepny tor w drugiej fazie zawodów nas uratował NA SZCZĘŚCIE. Kołodziej z Kasprzakiem właściwie zgodnie z planem na betoniku jechali jak pierwszoligowcy po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale nie ma co narzekać. Druga faza zawodów kapitalna, widać że Gollob radził sobie minimalnie gorzej, ale za to ci którzy wcześniej zawodzili zaczęli wygrywać swoje biegi.
Swoją drogą, nie wiem jak to wyglądało w Canal +, ale kiedy komentatorzy sky zobaczyli polewaczki na torze Sam od razu wygłosił zdanie &#39;well, there&#39;s gonna be a bit of watering in there, so Poles might be still in the game.&#39; Jak się skończyło widzimy sami. Ale może to i dobrze, że początek był pod Golloba, ładnie wykorzystał jokera, Polacy nie stracili, a rywale spasowali się bardziej pod inny tor i w drugiej fazie zawodów właściwie poza Holderem i Crumpem stanowili już tylko tło.
 
K 0

kurant_

Użytkownik
horror z happy endem!
Piekielnie emocjonująco, chciałem sobie tutaj zarobić spokojnie ale nie dało rady ????
Brawa dla Golloba, naprawdę zasługuje na brawa w tym meczu. Gdyby nie ta seria z Jokerem mogło być rożnie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Hmm,nie wiem co powiedzieć.Bo niby emocje były,ale gdyby to były zawody na starych tłumikach-uważam,że byłoby emocji o 1000% więcej.A tak to decyduje start i 1 łuk,jak cały ten sezon..Oczywiście wyjątkiem jest jazda Golloba jeśli jest spasowany z torem,to na dystansie objeżdża.
Generalnie dziś jestem na plus i to m.in. dzięki live na Polskę,kiedy przegrywali 8 punktami z Kangurami w Tobecie złapałem kurs 2,70:grin:
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
POLSKA !!!
Emocje porównywalne jak przed rokiem... Kto jak nie Gollob miał poderwać reprezentację do odrabiania punktów. Fajnie to powiedzieli komentatorzy przed biegiem co Gollob = joker:
&quot;Gollob powiedział do Cieślaka, że nawet jak przegra start to wszystkich wyprzedzi na trasie&quot; - mimo, że to były żarty, to sprawdziło się, kapitalne biegi nr 9 i 10 Tomka, gdzie po słabych startach objeżdża resztę, a później duża przewaga. Oczywiście były też wpadki w tych 2 biegach, ale nie zmienia to faktu, że to on pociągnął drużynę. No i ten ostatni bieg, wisienka na torcie, mógł odpuścić, ale pokazał Crumpowi, że i tak by wygrał z nim w ostatnim biegu gdyby był remis czy coś.
Hampel także w odpowiedniej chwili się otrząsnął, 3x 3 pkt na koniec, kapitalna zdobycz.
Pozostała trójka pokazała pazur, szczególnie Protas, posłuchał rad Tomka i śmigał aż miło, oby zapomniał o nich w finale ligi bo myślę, że tam zobaczymy oby dwie drużyny...
Kołodziej i Kasprzak ostatnie dwa biegi też rewelacyjne.
--------------------------------------------
Na minus postawa Jonssona, kto by się spodziewał, za to Lindgren ciągnął Szwecję do medalu. Szkoda bo Pedersen gdyby nie upadek to Dania by miała medal pewnie, ale szacun dla niego, że szybko się podniósł i zszedł z toru, niestety też dziś zawiódł Nicki ( moim zdaniem oczekiwał toru jak na lidze i na tym mógł się przejechać ).
Ale warto było poświęcić te 3,5h na oglądanie... emocje od początku, a przynajmniej i dziś spory zysk.
POLSKA !!!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Druga faza zawodów kapitalna, widać że Gollob radził sobie minimalnie gorzej.
Tak radził sobie minimalnie gorzej szczególnie w 25 biegu ;) Jak Crump go wyprzedził myślałem, że będzie już po biegu a tu proszę.. Monster! ;). Zawody kapitalne, nie będę się rozwodził nad postawą Tomka, bo większość już tutaj została napisana o jego postawie. Nasi dali rade, po prostu dali rade, odrobili 8 punktów, co jest na prawdę fantastyczną sprawą. Mnie cieszy jeszcze postawa i forma Tomka pod kątem zbliżającej się GP ;) Polska Górą! Teraz jeszcze Tomek dopełnij formalności w MŚ i będzie znowu Polski IMŚ i DMŚ w 2011 roku:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom