>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stargames - promocje ,opinie

melamber 80

melamber

Użytkownik
być może 200% ponieważ skumulowały się 2 promocje jedna ta o której piszesz którą dostaliśmy na maila + promocja 100% w związku z grą Lucky Rose™, też od depozytu
taka moja teoria.
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Jak to jest z tym bonusem 100% Wpłacam 100E dostaje 100E gram za 200E i wtedy moge wypłacić to co zostało z mojego wkładu i obracać tylko bonusem tak ? Korzystał ktoś z dwóch bonusów jeden po drugim ? bo ja jak większość mam maila o 100% na jolly joker i 100% na skrill .
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
jak masz maila o promocji od Skrill, to musisz kliknac w ten link co Ci przeslali, otrzymasz 300E jak wplacisz 100E, przynajmniej ja tak mialem, od razu cala kwota do dyspozycji. Obrot nie wiadomo jaki, ale z tego co widze mogę wyplacic jak na razie moj wklad+ kilka zlotych.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Kilka dni temu korzystałem z promocji 100% na grę Jolly Star. Wpłacałem przez mb i otrzymałem 200% bonusu, więc wystarczy, że klikniesz w mailu z promocją Jolly Star na &quot;doładuj teraz&quot;, a otrzymasz 200%. Obrót nie jest duży, po 3h grania miałem już uwolnione wszystkie środki. Nic kompletnie nie szło, jakąś czarną serię miałem i wypłaciłem jedynie swój depozyt. Jednak przy spokojnym graniu, szczególnie na pokerze, bardzo ciężko jest przegrać wszystkie środki przed obróceniem bonusu ;)
 
C 46

chudinho

Użytkownik
a ile mniej więcej idzie wypłata ze StarGames? Różne opinie słyszałem. Będzie to moja druga wypłata od nich dopiero ???? pierwsza to szła około 3 tygodni ale to kupę czasu temu było.
Weekend nie pracuja.Sroda lub czwartek bedziesz mial jesli na MB zlecales.Przy najnizszym poziomie gracza
 
forin 450

forin

Użytkownik
a ile mniej więcej idzie wypłata ze StarGames? Różne opinie słyszałem. Będzie to moja druga wypłata od nich dopiero ???? pierwsza to szła około 3 tygodni ale to kupę czasu temu było.
Weekend nie pracuja.Sroda lub czwartek bedziesz mial jesli na MB zlecales.Przy najnizszym poziomie gracza
wczoraj o 23 zlecilem na MB dzisiaj o 11 doszla, az sie zdziwilem, ze tak szybko.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
wczoraj o 23 zlecilem na MB dzisiaj o 11 doszla, az sie zdziwilem, ze tak szybko.
To prawda ostatnio strasznie sie poprawili, tez mam status brazowy i na mb wyplata nie trwala dluzej niz 24h a na konto bankowe do 48h zawsze przychodzi.
 
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
wyplacal ktos ostatnimi czasy ze Stargames?
zazwyczaj wyplata dochodzili w miare szybko, a teraz spia
Jutro lub w piatek powinny byc wyplaty.Podczas Swiat i wolnych dni czasami maja takie opoznienia
 
B 12

bookman

Użytkownik
ja wypłacałem 27.12 i do dnia dzisiejszego nie mam, napisalem maila 2 dni temu to tez nie są skorzy odpisać. no ale ok czekamy
 
Do góry Bottom