>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

charlie71 2

charlie71

Użytkownik
niezła nagonka się robi
A jak się ma nie robić, jak jawnie przekręcają gościa na 2k? Kolejnymi odpowiedziami tylko się pogrążają i pokazują jakie praktyki stosuje ta &quot;legalnie działająca firma&quot;
S hit T o S hit
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Odnosząc się do problemu kuponu wiele bukmacherów tak robi, jedna powinni oddać pieniążki włożone. Proponuję trochę wyluzować bo niezła nagonka się robi.

Problem z numerem pesel to już sytuacja od dawień dawna nawet są osoby kupujące konta u bukmacherów także kolega wyżej mógł paść ofiarą kogoś takiego.
nagonka? a Ty sobie zdajesz sprawę że wyszły na jaw przekręty,którymi żadna firma się jeszcze nie ośmieszyła?

znasz kogoś kto anuluje pod byle jakim pretekstem kupony DŁUGOTERMINOWE po ponad kilku dniach i dopiero wtedy gdy się okażą wygrane,a identyczne tyle że przegrane już nie są anulowane?

żeby były chociaż jakieś podstawy żeby zastanawiać się czy kupon został anulowany słusznie czy nie musiałaby być pewność że rzeczywiście doszło do pomyłki w systemie i WSZYSTKIE kupony WSZYSTKICH graczów zagrane na podobne schematy zostały anulowane automatycznie,i to w krótkim czasie po zagraniu,a nie dopiero po zakończeniu turnieju

a tutaj mamy jasną sprawę że czekali ze wszystkim do końca i anulowali ludziom tylko te co wygrali,przegrane zostały nieruszone co jest niezaprzeczalnym dowodem na ogromne oszustwo

i jeszcze pytanie czy znasz jakąś firmę,która żali się na to że zdarzają się gracze,którzy chcą wykorzystać ich oczywisty błąd a potem świętować nie wygraną a ... oszukanie bukmachera w momencie gdy prezes tej firmy Mateusz J. otwarcie się chwali że ZATRUDNIA specjalnie kilka osób,które wyłapują błędy innych bukmacherów i sam je gra?

zwłaszcza przyznając się do grania u zagranicznych &quot;NIELEGALNYCH&quot; bukmacherów,a przypominam że niedawno wraz z viceprezesem Ździsiem spamowali codziennie na twitterze domagając się zablokowania europejskich bukmacherów i kar dla graczy za granie u nich!!


czekam do poniedzialku na wyjasnienia ze strony &quot;WsparcieSTS&quot; a nastepnie calosc opisze w jednym poscie i zaloze osobny temat z &quot;praktykami STS&quot;
moze sie znajdzie wiecej poszkodowanych

jeszcze jednej rzeczy jestem teraz calkiem pewien
jezeli zdarzaly sie jakies bledy kursowe w STSie na wszelkie zdarzenia,i nie zostaly anulowane przed rozpoczeciem zdarzenia,to jest wielce prawdopodobne ze podobnie zostaly rozliczane po kursie 1.00 tylko te wygrane kupony,a te przegrane podobnie jak w powyzszym przypadku zostaja u nich nietkniete
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Nie umiesz człowieku czytać, kolega chciał punkt z regulaminu, jeśli obsługa bukmachera nie potrafi zacytować swojego regulaminu, to juz widzę jak rzetelna jest w poważniejszych sprawach, zreszta krętactwo w meilach tylko to potwierdza.
Tak, kolega chciał punkt mówiący o tym, że nie można. Nie ma takiego punktu ponieważ takie łączenie jest możliwe.
scyzor1984 - wypłacił środki zanim zostały naniesione stosowne korekty. Jego sprawa jest dogłębnie analizowana w tej chwili i na pewno wszystko zakończy się zgodnie z Regulaminem. Jeśli mamy do czynienia z kwestią zwrotu części środków, to zostaną one zwrócone.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@musze_schudnac
Jesteśmy tutaj od pomocy w przypadku korzystaniu z usług STS. Proszę nie wymagać od nas dyskusji na tematy wykraczające poza taką pomoc. Ma Pan prawo do własnego zdania na każdy możliwy temat jak i do własnej opinii. Nie chcemy z nią polemizować.
Odpowiadając na pytanie o pozostałych klientów, którzy mogli być potencjalnie narażeni na podobny błąd powtórzę to, co już wcześniej zostało napisane. Każdy z pewnością podczas korekt został potraktowany jednakowo bowiem korekty objęły konkretne skorelowane spotkania, które nie powinny móc pojawić się na jednym kuponie. Bez względu na to czy był to kupon wygrany czy przegrany.
Wszystkich kuponów i zakładów zawieranych jest zbyt dużo by takie podejrzenia o oszustwo miały jakiekolwiek podstawy. Takie działanie niosłoby ze sobą mnóstwo pracy, niepotrzebnych nerwów dla klientów i dla obsługi. Naprawdę polecam spojrzeć na sprawę chłodno i z logicznego punktu widzenia.
Wystąpił błąd &gt; wprowadziliśmy korekty zgodnie z Regulaminem, tak szybko jak tylko udało się go wykryć &gt; spowodowało to zmiany na saldzie klienta &gt; przepraszamy, wyjaśniamy, dokonujemy zwrotów lub prosimy o zwrot.
Przypominamy, że też jesteśmy tylko ludźmi. Rzadko, ale zdarzają się błędy. Z każdej sytuacji wyciągamy stosowne wnioski i zapewniam, że STS dołoży wszelkich starań by podobne przypadki nie miały miejsca w przyszłości.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
hahaha podsumowując dzisiejszą odpowiedź &quot;legalnego bukmachera&quot;
- powód anulowania kuponu nie został podany,gdyż w regulaminie nie ma żadnego punktu zakazującego grać takie zakłady (teraz juz wiadomo że oficjalny powód czyli błędny wynik w rozliczeniu nie pojawił się tam przypadkowo)
- Wystąpił błąd &gt; wprowadziliśmy korekty zgodnie z Regulaminem, tak szybko jak tylko udało się go wykryć ( tak szybko jak to jest możliwe,czyli po zakończeniu turnieju i ostatniego wygranego zdarzenia)
- 2 strony temu był żal że istnieją gracze,który grają tylko po to aby wykorzystać błędy bukmachera i świętować jego oszukanie a biedny STS jest poszkodowany,gdy wkleiłem dowód że największym oszustem jest prezes STS,który nawet zatrudnia specjalnie ludzi do wyszukiwania błędów zagranicznych bukmacherów to już ani słowa na ten temat,ahahahaah

- &quot;scyzor1984 - wypłacił środki zanim zostały naniesione stosowne korekty. Jego sprawa jest dogłębnie analizowana w tej chwili i na pewno wszystko zakończy się zgodnie z Regulaminem&quot;
:sprawa jest analizowana po prawie roku gdy wyszły na jaw przypadkiem wałki przy zwrotach,wcześniej nawet nie odpisywali mu na maile
-wszystkie zakłady zostały anulowane a stawki zwrócone obojętnie czy zakład był wygrany czy przegrany
-oczywiście,szkoda tylko że już na pierwszej osobie,która miała identyczne kupony rzekomo niedozwolone zarówno wygrane jak i przegrane to doskonale już wiemy że anulowane zostały tylko te WYGRANE

jak będę miał więcej czasu założę osobny temat z praktykami naszej wspaniałej legalnej firmy,gdyż takie cuda nie mogą się skończyć bez rozgłosu,
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 29

kiczny

Użytkownik
Tak, kolega chciał punkt mówiący o tym, że nie można. Nie ma takiego punktu ponieważ takie łączenie jest możliwe.
scyzor1984 - wypłacił środki zanim zostały naniesione stosowne korekty. Jego sprawa jest dogłębnie analizowana w tej chwili i na pewno wszystko zakończy się zgodnie z Regulaminem. Jeśli mamy do czynienia z kwestią zwrotu części środków, to zostaną one zwrócone.
z jakim regulaminem? , skoro w regulaminie nie ma o tym wzmianki.
Doberman - (piesku z avatara ) dlaczego wszędzie próbujesz pisać ze to gracz nie ma racji, a bukmacher jest niewinny? tak jak z rivalo ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A no dlatego ze nigdy bukmacher nie oszukuje osob ze stazem a raczej rzadko sie zdarza. A placz zaczal sie od bonow z bahu gdzie zakladali konta nawet na psa. Nie mowie ze tutaj tak jest ale to jest dziwne ze przewaznie jest placz nowych. Tutaj blad stsu ewidenty i o tym wspomnialem.kiczny zeby avatar cie nie wciagnal nosem
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
scyzor1984 - wypłacił środki zanim zostały naniesione stosowne korekty. Jego sprawa jest dogłębnie analizowana w tej chwili i na pewno wszystko zakończy się zgodnie z Regulaminem. Jeśli mamy do czynienia z kwestią zwrotu części środków, to zostaną one zwrócone.
Chyba ktoś tutaj jest słabo zorientowany ale ja te pieniądze wam już zwróciłem. Nie mam zamiaru dla takiej sumy ciągać się z wami po sądach mam nadzieję że się wzbogaciliście. Pragnę jednak podkreślić że spłacenie mojego ujemnego salda nie jest równoznaczne z zaakceptowanie decyzji STS.
Proszę mi tylko wyjaśnić dlaczego nie zostały zwrócone pieniądze za anulowane kupony. Czy tak samo postąpiliście z innymi klientami jak ze mną?
Skoro popełniliście błąd to czemu nie naprawiliście go do końca? Waszym zdaniem ja was oszukałem wypłacając pieniądze natomiast Wy mnie nie? Środki te powinny być zwrócone automatycznie po anulowaniu &quot;kuponów&quot; (podkreślam kuponów bo za te błędne powinny być również zwrócone z tego samego powodu jak i za wygrane), a nie po 9 miesiącach kiedy wyszło to na jaw.
Jeżeli nie tutaj to prywatnie na meila bo widzę [email protected] tak jak mnie olewał w tamtym tygodniu tak mnie nadal olewa.
Ps. Nie chcę być nieskromny ale ogranie Was na 2300 zł to dla mnie żaden powód do Świętowania . Liczy się gest którego Wy w przeciwieństwie do mnie nie macie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 22

scyzor1984

Użytkownik
A no dlatego ze nigdy bukmacher nie oszukuje osob ze stazem a raczej rzadko sie zdarza. A placz zaczal sie od bonow z bahu gdzie zakladali konta nawet na psa. Nie mowie ze tutaj tak jest ale to jest dziwne ze przewaznie jest placz nowych. Tutaj blad stsu ewidenty i o tym wspomnialem.kiczny zeby avatar cie nie wciagnal nosem
Ja w zakłady bukmacherskie gram od 13 lat i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją chociaż nie raz jakieś problemy były. Szczególnie z wypłaceniem trochę wyższych sum w punktach naziemnych. Z tego co się orientuje to wygrane do 1 tys zł powinny być wypłacane od ręki. Mi czasami zdarzało się chodzić 2 tygodnie zanim dostałem 500 - 1000. Nie powiem lubię grać w STS ale to w jaki sposób postępują z klientami pomału mnie od nich odpycha.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Scyzor tak jak napisalem nie twierdze ze nie zostales oszukany.tylko napisalem ze sa przypadki rozne. Wstawiles dowody i udowodniles. Nie kazdy tak robi.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Jego sprawa jest dogłębnie analizowana w tej chwili i na pewno wszystko zakończy się zgodnie z Regulaminem. Jeśli mamy do czynienia z kwestią zwrotu części środków, to zostaną one zwrócone.
Aż sie zalogowałem bo to co wyprawia STS to parodia , analizują czy zrobią zwrot :grin: a wysyłaja listy o 2k ,ewidentnie kręcą wałki wygląda to jak kabaret domaganie sie i całą procedura anulowania tych kuponów , od profesjonalnej firmy chciało by sie oczekiwac profesjonalnych działań , jescze wakacje wygrany kupon ,wypłacił, pomelanżował zapewne a teraz z własnej kieszeni trzeba spłacać to nie jak zwrot ale przegrany kupon bo to i budżet wykręca. a co ze szkodami moralnymi ? STS ma to całym inwentarzu z kursami żenującymi i bonusem gdzie do obrotu liczą sie tylko trafione kupony haha (teraz czytajac ten temat to skminiłem dobre ????
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Na wstępie przepraszam za kilkudniową nieobecność. To wyjątkowa sytuacja.
Drodzy Państwo. Jest dokładnie tak jak napisał Yar000.

Doskonale rozumiem wasze stanowisko od strony klienta, chciałbym jednak żebyście też spróbowali zrozumieć sprawę z pozycji Bukmachera. Jest spora grupa klientów, która usiłuje wykorzystać błędy powstałe w rozmaitych okolicznościach. Czasami są to w ostatniej chwili przesunięte spotkania, komplikacje natury informatycznej czy mimowolne, choć rzadkie błędy ludzkie. Gro klientów szukając tego rodzaju okazji lub zauważając ją szybko obstawia dany zakład i kiedy tylko zostanie rozliczony zleca wypłatę środków i świętuje zwycięstwo nie tyle z wygranego kuponu, co z faktu przechytrzenia Bukmachera.
Czy jest to uczciwa postawa?
Wydaję mi się, że o to właśnie chodzi, o przechytrzenie Bukmachera.
Uczciwe jest oferowanie tylko zakładów z prawidłowo oszacowanymi kursami, na których klient długoterminowo będzie na minusie?
Taka to zabawa, klient vs bukmacher. Macie za dużo błędów? Proszę je wyeiminowac albo zając się czymś innym. Proste.
 
D 20

devorious

Użytkownik
Aż sie zalogowałem bo to co wyprawia STS to parodia , analizują czy zrobią zwrot :grin: a wysyłaja listy o 2k ,ewidentnie kręcą wałki wygląda to jak kabaret domaganie sie i całą procedura anulowania tych kuponów , od profesjonalnej firmy chciało by sie oczekiwac profesjonalnych działań , jescze wakacje wygrany kupon ,wypłacił, pomelanżował zapewne a teraz z własnej kieszeni trzeba spłacać to nie jak zwrot ale przegrany kupon bo to i budżet wykręca. a co ze szkodami moralnymi ? STS ma to całym inwentarzu z kursami żenującymi i bonusem gdzie do obrotu liczą sie tylko trafione kupony haha (teraz czytajac ten temat to skminiłem dobre ????
ot Polska, tutaj nawet za szczęście w bukmacherze można osiwieć
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Nie ma to jak mylić zakład długoterminowy ze wspierającym i na tej podstawie budować teorie spiskowe...
Każdy ma prawo do własnego zdania na dowolny temat nawet jeśli jego przesłanki są oparte na nieprzyjaznym nastawieniu. Szanujemy to choć staraliśmy się sprawę możliwe prosto wyjaśnić. Przykro nam, że nie do końca się udało.
Nie będziemy już jednak bardziej brnąć w temat bowiem jesteśmy tu od pomocy w działaniu naszych usług, a nie żeby odpierać daleko idące zarzuty.
Wracając do sprawy Pietaszek89
Rejestracje są weryfikowane na podstawie skanu dowodu tożsamości. Jeżeli ktoś wejdzie w posiadania dowodu czy skanów kogoś innego, to niestety nie ma możliwości wykryć tego na etapie rejestracji.
Jeśli uda się skontaktować z prawowitym właścicielem dowodu tożsamości wtedy konieczna jest weryfikacja jaki wyjaśnienie. Podejmujemy wszelkie konieczne działania by pomóc klientowi w zgłoszeniu takiej sprawy lub udostępnieniu możliwości gry na STS.pl.
Pietaszek89 jesteśmy do Twojej dyspozycji pod [email protected]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] , że niektórzy mają nas za jakiś enigmatyczny, wrogi twór, który należy mówiąc kolokwialnie pokonać. [...]
Raczej nowotwór, który należy pokonać.
I nie myślę tutaj o &quot;trybikach w systemie&quot; jak z całym szacunkiem dla osoby, Pan, WsparcieSTS.

Marzy mi się bukmacherski &quot;najazd&quot; graczy na Waszą firmę.
Przez moment będziecie najbardziej szczęśliwym i potężnym bukiem na Świecie.
Następnie, historyczną i legendarną już a opisywaną przez Pana Prezesa Juroszka wygraną (Klienta) w wysokości 180 tysięcy i za 2 zł, będzie Pan Prezes Juroszek wspominał nie jak dotąd przykrą, ale wspaniałą chwilę w życiu biznesowym firmy.
Taka dygresja :cool:
 
D 20

devorious

Użytkownik
Nie ma to jak mylić zakład długoterminowy ze wspierającym i na tej podstawie budować teorie spiskowe...

Każdy ma prawo do własnego zdania na dowolny temat nawet jeśli jego przesłanki są oparte na nieprzyjaznym nastawieniu. Szanujemy to choć staraliśmy się sprawę możliwe prosto wyjaśnić. Przykro nam, że nie do końca się udało.
Nie będziemy już jednak bardziej brnąć w temat bowiem jesteśmy tu od pomocy w działaniu naszych usług, a nie żeby odpierać daleko idące zarzuty.

Wracając do sprawy Pietaszek89
Rejestracje są weryfikowane na podstawie skanu dowodu tożsamości. Jeżeli ktoś wejdzie w posiadania dowodu czy skanów kogoś innego, to niestety nie ma możliwości wykryć tego na etapie rejestracji.
Jeśli uda się skontaktować z prawowitym właścicielem dowodu tożsamości wtedy konieczna jest weryfikacja jaki wyjaśnienie. Podejmujemy wszelkie konieczne działania by pomóc klientowi w zgłoszeniu takiej sprawy lub udostępnieniu możliwości gry na STS.pl.
Pietaszek89 jesteśmy do Twojej dyspozycji pod [email protected]
To nie jest jego problem, że wypłacił środki zanim korekty zostały naniesione. Ja w swojej pracy za podobny błąd zapłaciłbym głową, ale mojemu klientowi włos by z głowy nie spadł, a Wy go jeszcze straszycie jakimiś sądami.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
coz skoro scyzor uznal ze szkoda czasu na uzeranie sie z tymi zerowcami to zatem mam pytanie do uzytkownika WsparcieSTS,ktory tutaj wielokrotnie powtarzał iz uczciwosc jest na pierwszym miejscu dla STS
z racji tego ze padlo zapewnienie ze w przypadku nieprawidlowych zakladow anulowane sa wszystkie z waszej strony,obojetnie czy wygrane lub przegrane a juz wiemy ze w przypadku takich kuponow jak gral scyzor mamy przypadki gdy PRZEGRANE NIE ZOSTALY ANULOWANE i tutaj jest moje pytanie:
jakie dzialania zostaly podjete na dzien dzisiejszy aby sprawdzic wszystkie kupony z MS zagrane na podobny &quot;nieprawidłowy&quot; sposob i odnalezc wszystkich graczy,ktorzy przegrali a zwrotu nie otrzymali? (bo ze wszystkie wygrane zostaly anulowane to nie mam najmniejszych watpliwosci)
i czy gracze ci otrzymali juz od was zwrot stawek wraz z odsetkami za bezprawne przetrzymywanie ich pieniedzy prawie rok? oraz maila z przeprosinami

jak wiemy gracz scyzor wciaz zwrotu nie dostal,jak myslicie cwaniaczki ze trafiliscie na frajerow to sie mocno przeliczycie i smrod bedzie sie ciegnal miesiacami
a takich kuponow na bank byly setki jak nie tysiace,takze jest co oddawac,osobiscie dopilnuje tej kwestii zeby odnalezc ludzi co grali takie kupony i sprawdzic za jakis czas czy oddali im kase,jak nie oddali to kolejny rozglos o &quot;praktykach sts&quot;
bo ze scyzrowi oddadza zeby uciszyc smrod jest pewne na 1000% ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Mi nie zależy na tym aby zwrócono pieniądze za które zagrałem bo jest to raptem kilka lub kilkanaście złote. Natomiast chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie które padło już tutaj wielokrotnie. Dlaczego oni tych pieniędzy nie zwrócili sami czy też nie poinformowali że te kupony są anulowane i można ubiegać się o zwrot pieniędzy chociażby drogą reklamacji.
Dostałem dzisiaj meila w którym poinformowano mnie że moja sytuacja od wczoraj jest ponownie analizowana i abym uzbroił się w cierpliwość i czekał na odpowiedź. Jak zakładam że ma to na celu przeciąganie wszystkiego w czasie a w konsekwencji olanie całego tematu jak wspomniał wyżej użytkownik Wsparcie STS &quot;nie brnąć w to dalej&quot;
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Nie ma to jak mylić zakład długoterminowy ze wspierającym i na tej podstawie budować teorie spiskowe...
Każdy ma prawo do własnego zdania na dowolny temat nawet jeśli jego przesłanki są oparte na nieprzyjaznym nastawieniu. Szanujemy to choć staraliśmy się sprawę możliwe prosto wyjaśnić. Przykro nam, że nie do końca się udało.
Nie będziemy już jednak bardziej brnąć w temat bowiem jesteśmy tu od pomocy w działaniu naszych usług, a nie żeby odpierać daleko idące zarzuty.
Sprawa o której mowa nie jesteś w stanie w jakikolwiek sposób wyjaśnić. Natomiast zarzuty nie są bezpodstawne ponieważ sprawa dotyczy między innymi mnie i czarno na białym widać że zostałem oszukany.
 
Do góry Bottom