>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

K 3

koma666

Użytkownik
Witam ginga10 !!!
ginga10 podaj mi swojego maila bo chciałbym z Toba pogadac o tym systemie jak jestes zainteresowany wyzszymi stawkami ok??
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
A ja też grałem takim systemem tylko że na live z 40zł=900zł grałem non stop tenis ,, kto wygra danego gema&#39;&#39; zazwyczaj jak jest faworyt z kursem 1.3 na to że wygra swoj serwis kurs jest 1.15 na start potem jak wygrywa bez problemu spada do 1.07 np
Grając tak na faworyta w jeden dzień przy 200zł robi się 100zł, chyba znowu zacznę tak grać;)
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Moim zdaniem i jedno i drugie to bzdura bo pewniak moze byc nawet z kursem 1,7 i wyzszym:jezora: Wystarczy miec dobre info
i tu jest pies pogrzebany ???? , kurs tak naprawde nie ma znaczenia - to tylko subiektywna ocena bukmachera - cała sztuka polega na poprawnym wytypowaniu - kilku , kilkunastu zdarzen pod rząd .... i tu sie schody zaczynaja , bo takich zdarzen , naprawde wartych uwagi jest kilka w miesiacu - sztuka jest je wyłowic z oferty ????
 
I 0

ibolek

Użytkownik
Bardzo zaciekawil mnie ten sposob gry, tylko wprowadzilem pewne swoje zasady. Jako ze nie lubie ryzykowac duzej kasy gram tylko do 4 progu, kursy o sredniej wartosci 1.20 zl, grajac tylko na LIVE (to bardzo wazne, bo jak wszyscy pisza nie ma pewniakow, a grajac live widzimy co sie dzieje i mozemy byc jeszcze skuteczniejsi) i kolejna wazna rzecz nie gram na zwyciestwo. W przypadku powodzenia daje nam to 100% wkladu. Bylo to tylko sprawdzenie tego sposobu wiec stawka wynosila 20 zl. Nigdy wczesniej nie gralem takim sposobem, wiec wazne jest to, ze podszedlem do tego z marszu i wynik jak dla mnie jest bardzo zadowalajacy. Gralem 4 zdarzenia dziennie tak by podwajac swoj wklad kazdego dnia czyli z 20 zl robilem 40 zl. Trafilem 15 zdarzen po srednim kursie 1.20 zl. Daje nam to 3 pozytywne zakonczenia systemu.
Idac dalej daje nam to 60 zl ktore wygralem po 12 zdrzeniach i niestety nie trafilem 15 (licze sam wklad) czyli 60 - 20 = 40 zl na czysto po tych 15 kuponach. Mam nadzieje ze to dla kazdego jest jasne. Przypominam ze podszedlem do tego z marszu i probowalem rozne opcje, teraz jestem bogatszy o doswiadczenie i takiego kuponu na ktorym wtopilem juz nie postawie ???? Nawet przy takiej skutecznosci czyli 3 poprawne zakonczenia i jedno negatywne, daje bardzo dobre rezultaty. Pokazujac na liczbach, gdybym zaczal stawiac na powanie za wieksza kase np. jak autor tematu chcial zaczac od 100 zl, w skali miesiaca zarobilbym ok. 1500 zl. Dla tych ktorzy maja jaja ze stali i zaczeliby od 1000zl wychodzi 15 koła miesiecznie. Oczywiscie powstrzymujac euforie to wszystko przy zalozeniu ze ukoncze 3 etapy czyli trafie bez bledu 12 zdarzen po kursie srednim 1.20 zl. Moim zdaniem ten system nie do konca trzeba odrzucic, a wrecz przeciwnie, szczerze mowiac nie znam innego systemu, ktory dalby taki wynik przy stosunkowo malym ryzyku. Co wy na to? Aha i jeszcze slowko do matematykow, nie chce was obrazac, ale w sporcie bardzo duza role odgrywa czynnik ludzki, ktorego niestety zaden wzor nie obejmie, dlatego wyliczanie prawdopodobienstwa powodzenia tego systemu nie odda calkowicie tego co zdarzy sie w rzeczywistosci, czego przykladem moze byc uzytkownik ginga10 (chociaz on wprowadzil rowniez swoja modyfikacje) i ja, mimo iz zdaje sobie sprawe, ze to weszlo dopiero raz itd. itp, bo na pewno zaraz bede takie posty ???? Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow i prosze o podzielenie sie ze mna swoimi spostrzezeniami ;p
PS: Jakbym sie gdzies pomylil w rachunkach, prosze o GRZECZNE uwagi i poprawke.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To żaden system tylko granie va bank zdarzeń o kursie 1,20. Równie dobrze można grać to samo po kursie 1,05 albo 1,50. Ocenianie &quot;systemu&quot; po 12 czy tam 15 zdarzeniach nie ma sensu.
 
I 0

ibolek

Użytkownik
Po to sie gra po kursie 1.20 zl zeby byly &quot;tylko&quot; 4 progi, a wklad zostaje podwojony. Ile bym musial zagrac po kursie 1.05 zdarzen zeby podwoic wklad?? Jak kazdy wie im wiecej zdarzen tym w koncu ktores moze nie wejsc... Z tym ze to nie system sie zgodze, wiec dla Ciebie moge wprowadzic okreslenie sposob na gre. A to ocenianie po 12 albo 15 zdarzeniach to jest wlasnie caly sens tego sposobu na gre, poniewaz dzieki temu sa zyski ???? Gdybym utrzymal skutecznosc 3 zakonczonych poztywnie kuponow, czyz nie bylby to najlepszy sposob?? Ktory sposob na gre/system dalby takie zyski??
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Gdybym od dziś, przez tydzień trafił 6 razy kurs 2,00 i tylko raz się pomylił uznałabyś to za wyznacznik jakości systemu gry, który przyjąłem?
Nie chce się rozpisywać. Nie jesteś pierwszym ,który wymyślił &quot;coś wspaniałego&quot;, co w praktyce jest co najmniej słabe.
Będziesz świetnie dobierał spotkania? Bardzo często będziesz wybierał value? Ok - osiągniesz zyski... Jeśli jednak nie dysponujesz dobrymi umiejętnościami Twoje zapędy zostaną bardzo szybko zweryfikowane.
 
I 0

ibolek

Użytkownik
Gdybym od dziś, przez tydzień trafił 6 razy kurs 2,00 i tylko raz się pomylił uznałabyś to za wyznacznik jakości systemu gry, który przyjąłem?
Nie chce się rozpisywać. Nie jesteś pierwszym ,który wymyślił &quot;coś wspaniałego&quot;, co w praktyce jest co najmniej słabe.
Będziesz świetnie dobierał spotkania? Bardzo często będziesz wybierał value? Ok - osiągniesz zyski... Jeśli jednak nie dysponujesz dobrymi umiejętnościami Twoje zapędy zostaną bardzo szybko zweryfikowane.
Nie wiem czy wnikliwie przeczytales moj post.. Napisalem ze trafilem za pierwszym razem te 14 spotkan (15 pomylka), ale rowniez dopisalem, ze GDYBY konczyc 3 etapy pozytywnie to by byl swietny system (w skrocie).
Proponuje jeszcze raz przeczytac post...

edit:
Zebys nie szukal (cytat): Oczywiscie powstrzymujac euforie to wszystko przy zalozeniu ze ukoncze 3 etapy czyli trafie bez bledu 12 zdarzen po kursie srednim 1.20 zl. Moim zdaniem ten system nie do konca trzeba odrzucic, a wrecz przeciwnie, szczerze mowiac nie znam innego systemu, ktory dalby taki wynik przy stosunkowo malym ryzyku. Pokazalem, ze da sie to zrobic i to za pierwszym razem, reszta byla gdyby... Dlatego to co napisales nie jest do konca trafne... Daje pomysl, nie kaze kazdemu tym sposobem grac, dlatego szanuje mimo wszystko Twoja wypowiedz i zycze powodzenia ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie wiem czy wnikliwie przeczytales moj post.. Napisalem ze trafilem za pierwszym razem te 14 spotkan (15 pomylka), ale rowniez dopisalem, ze GDYBY konczyc 3 etapy pozytywnie to by byl swietny system (w skrocie).
Proponuje jeszcze raz przeczytac post...
AKA SHAKAL Ci napisał, że ocenianie systemu po 12 czy 15 zakładach nie ma sensu. Ty jesteś zadowolony, jakbyś odnalazł złoty środek a tak naprawdę miałeś szczęście (lub posiadasz duże umiejętności - przecież tego nie wykluczam) i trafiłeś kilka razy kurs 1,20
Mówisz, ze matematycy się mylą i można takie kursy trafiać... a ja Cię zapewniam, że w dłuższej perspektywie będziesz w plecy :]

Jeszcze co do gdybania...
Gdybym trafiał 6/7 zdarzeń z kursem &gt;2.00
Cóz to byłby za system...

edit: na przyszłość używaj funkcji edytuj ????
 
I 0

ibolek

Użytkownik
Dziekuje za podpowiedz z funkcja edytuj ( jak widac po liczbie postow, jestem nowy na forum) ???? Tak jak pisalem, dalem tylko pomysl, a co z tego wyjdzie zobaczymy. Pogram tym sposobem jeszcze troche czasu i podziele sie na forum co z tego wyszlo. Aha i w zadnym wypadku nie mowie, ze matematycy sie myla!! Napisalem, ze matematyka w sporcie nie sprawdzi sie w 100%, bo tam wielka role odgrywa czynnik ludzki.. Prosze dokladnie czytac ???? Zycze wysokich wygranych
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
AKA SHAKAL Ci napisał, że ocenianie systemu po 12 czy 15 zakładach nie ma sensu.
Podawałem linki ( z resztą nie tylko ja) do zagranicznego forum, na którym kilku gości tak gra, ale ze względu na regulamin linki zostały usunięte.
Do rzeczy jeden koleś po raz któryś już przekroczył 350 trafnych typów (kursy 1,01-1,08), tylko, że on od każdej wygranej odkłada kilka %. Gdy miał taką serie po raz pierwszy (wyłożył się na 354 zakładzie) co zajęło mu około 1,5 roku miał kilkaset Ł zysku mimo tego, że w końcu przegrał.
Reasumując jeżeli założymy, że od każdej wygranej będziemy odkładali jakiś %, to przy osiągnięciu odpowiedniego progu trafionych zakładów i tak będziemy do przodu.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Podawałem linki ( z resztą nie tylko ja) do zagranicznego forum, na którym kilku gości tak gra, ale ze względu na regulamin linki zostały usunięte.
Do rzeczy jeden koleś po raz któryś już przekroczył 350 trafnych typów (kursy 1,01-1,08), tylko, że on od każdej wygranej odkłada kilka %. Gdy miał taką serie po raz pierwszy (wyłożył się na 354 zakładzie) co zajęło mu około 1,5 roku miał kilkaset Ł zysku mimo tego, że w końcu przegrał.
Reasumując jeżeli założymy, że od każdej wygranej będziemy odkładali jakiś %, to przy osiągnięciu odpowiedniego progu trafionych zakładów i tak będziemy do przodu.
Nie rozumiem czemu cytujesz fragment o ocenianiu systemu.
Co do tego nie powinieneś mieć akurat wątpliwości...
Inna sprawa to sam system. Cała prawda o bukmacherce jest taka, że każdy system daje zarobić przy odpowiednich umiejętnościach.
Czy byłbym w błędzie, grając non stop swoim (wyimaginowanym) systemem &quot;dziennie jedno zdarzenie z kursem powyżej 2,00&quot; gdybym trafiał 6 na 7 typów? Raczej nie...
Jeśli ibolek będzie potrafił utrzymać wysoką skuteczność to wspaniale - jest świetnym typerem. Jeśli jednak nie posiada wyjątkowych umiejętności to na pewno nie powtórzy wyczynu osoby o której mówisz, a którą swego czasu nawet obserwowałem.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Nie rozumiem czemu cytujesz fragment o ocenianiu systemu.
To chyba oczywiste.

HTML:
AKA SHAKAL Ci napisał, że ocenianie systemu po 12 czy 15 zakładach nie ma sensu.
Ja podałem przykład kolesia, który oddał już około 1000 typów tym sposobem. Chyba na podstawie takiej ilości już można pokusić się ocenę :razz: To tyle
 
rex 144

rex

Użytkownik
Prawda jest taka że jak mamy w ofercie średnio 5-10 meczów z kursem 1,01 w jednym dniu to zazwyczaj 90% z nich wchodzi np koszykówka. Więc wątpie by Ci się trafił ten jeden mecz który wtopisz po kursie 1,01
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
To chyba oczywiste.
HTML:
AKA SHAKAL Ci napisał, że ocenianie systemu po 12 czy 15 zakładach nie ma sensu.
Ja podałem przykład kolesia, który oddał już około 1000 typów tym sposobem. Chyba na podstawie takiej ilości już można pokusić się ocenę :razz: To tyle
No włąsnie nie bardzo oczywiste...
Gdybyś się nie zgodził z drugą częścią mojego posta - to rozumiem, tam pisałem o systemie.
Początek jest jednak jasny. Nikt nie powinien pisać, ani zachwycać się systemami, które nie zostały sprawdzone.
Prawda jest taka że jak mamy w ofercie średnio 5-10 meczów z kursem 1,01 w jednym dniu to zazwyczaj 90% z nich wchodzi np koszykówka. Więc wątpie by Ci się trafił ten jeden mecz który wtopisz po kursie 1,01
????
90% kursów 1,01 wchodzi?
To łatwo można zostac milionerem. Wystarczy grać zawsze przeciwko i 10% kuponów wejdzie - świetnie ????

edit: jeszcze jedno... według Twojej opinii 4/5 bądź 9/10 spotkan wchodzi. Czyli typując 740 spotkań z rzędu można byc spokojnym, ze się uda?
Skąd Wy macie takie niedorzeczne pomysły ???? ?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
No włąsnie nie bardzo oczywiste...
Gdybyś się nie zgodził z drugą częścią mojego posta - to rozumiem, tam pisałem o systemie.
Początek jest jednak jasny. Nikt nie powinien pisać, ani zachwycać się systemami, które nie zostały sprawdzone.
Ale przecież napisałem, że taki sposób gry został sprawdzony.
Chyba, że dla ciebie około 1000 typów oddanych w ten sposób to za mało.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Niecodziennie jest tak, że będziesz mógł analizować przebieg choćby 4 spotkań danej drużyny by dojść do tego czy jest niski stopień ryzyka bo drużyna wygrywa ale nie wiadomo czy to nie był przypadek. Twierdzisz ze grając live widzimy co się dzieje. Owszem zgadzam się ale nie wybierając tak dużą ilość zdarzeń. Nie można na podstawie statystyk przykładowo na livesports.pl stwierdzać jak drużynie idzie. NA live jak dla mnie jest to samo ryzyko co stawianie przed meczem jeśli chodzi o niektóre zakłady. Oglądałem nieraz mecz bezpośrednio u buka bet365 i widząc co sie dzieje, bez problemu śmiało korzystałem z kursów 1.20 i 1,30 na podbicie. Nieraz przeciwnik wyciągał nawet wygraną i była wtopa.
Doszedłemdo prostego wniosku.
Stawiać mniej zdarzeń z mieszanymi kursami a najlepiej single niż szukać na siłę sposobów , które na dłuższą metę się nie sprawdzą.
Powiedzmy , że po 1 połowie ostatniego meczu Arsenalu w lidze postawiłeś na nich lub też na Ajax. Obie drużyny kontrolowały grę i mogły to wygrać. Przegrały. Oczywiście rzadko dochodzi do takich rzeczy ale jak widzisz w ten sposób cofasz się i tyle z tego jest.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
E tam lepszy przykład Piotrek był wczoraj w tenisie. Benjamin Becker wygrywa już w pierwszym secie 1:5 i go przegrywa w ostateczności, albo pamiętam puchar narodów afryki w tym sezonie gdzie przy stanie 4:0 do 70 którejś minuty, a ostatecznie skończyło się 4:4.
Albo chociaż ostatnio Sporting Lizbona wygrywa do 70 której minuty 2:0 i ostatecznie przegrywa 2:3. No niespodzianki jak widać są praktycznie każdego dnia, większe bądź mniejsze. Zawsze możemy trafić na taki &quot;dziwny&quot; mecz.
A grając całą stawką możemy stracić na raz cały kapitał i koniec naszej gry.
 
Do góry Bottom