>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

kasday 0

kasday

Użytkownik
Jaki ziomek i teraz będzie wypisywał wszystkie niespodzianki z NBA które się zdarzą nie tylko tam były niespodzianki popatrz sobie na Angielską ligę np na mecz Chelsea a też była niby faworytem ja tylko zachęcałem do grania na tą ligę a czy ktoś będzie grał czy nie to już jego sprawa, nie można zawsze wygrywać jak wiadomo każda passa się kończy ta dobra jak również ta zła...
 
P 0

piotr85

Użytkownik
va bank
widzę że mega się wszyscy wszędzie sprzeczają to forum nie jest przypadkiem po to abyśmy sobie pomagali Ja natomiast życze wszystkim z okazji nadchodzącego nowego roku 2010 aby dobra passa się nie kończyła a złej było jak naj mniej
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Kasday. Ja absolutnie nie neguje Twojej podpowiedzi co do rady grania tego systemu mi tylko chodzi o 1 rzecz. Mianowicie, ze mozna znalezc w lidze europejskie faworytow, ktorzy sa bardziej a nawet pokusze sie o teze zdecydownie pewniejsi niz druzyny NBA poniewaz przy 100 meczach rocznie jakie rozgrywa liga NBA na kazda druzyne trzeba brac pod uwage naprawde wiele czynnikow nie tylko wlasna hale i fakt kto jest wyzej w tabeli. Tak jak powiedziales zawsze sa przypadki i nigdzie nie ma PEWNIAKOW ale po to jest forum aby wypowiadac swoje opinie i moje podsumowanie jest takie jak mamy wybor europa czy Usa w basket powinno sie wybrac europe. Tyle ode mnie.

PS: Kasday ja juz 6 razy zakonczylem ten system grajac od 100zl. 1 raz tylko wtopilem i staram sie teraz uwazac poniewaz 100zl piechota nie chodzi i z autopsji wiem, ze czarne zdarzenie mialo miejsce w NBA dlatego moze sie zrazilem i tyle.

PS2: Dzisiaj mam ostatni poziom jak dla mnie 6 i specjlanie wybralem na te okolicznosc NBA a konkretnie Dallas, ktore w swojej dywizji zajmuje 1 miejsce a podejmuje na wlasnej hali Memphis zajmujace ostatnia lokate. Mam nadzieje, ze zmieni mi sie obraz tej ligi jak bedzie na +
 
kasday 0

kasday

Użytkownik
No tak ale w NBA jest o wiele wyższy poziom niż w ligach europejskich tam trzeba wyczuć kiedy kto ma jaką formę i się trzymać jej i trzeba wyczuć kiedy może przegrać ja natomiast na pierwszy ogień wybrałem mecz Utah która gra ze słabą Philadelphią.
Edit: Odpisałem CI na privie
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Dallas wpadlo. Poniewaz nie jestem przekonany co do dzisiejszej nocy NBA(jutrzejsza jest zdecydowanie pewniejsza) to postanowilem wybrac spotkanie wloskiej ligi siatkarskiej mezczyzn a konkretnie mecz

Włochy Serie A1
Treviso - Vibo Valentia
Wynik meczu : Treviso
ako: 1,20

To jest mecz 3 druzyny z 10 w tej lidze a u siebie na hali treviso notuje bardzo dobre wyniki.

PS; Kasday zostawilem Ci wiadomosc na privie.
 
kasday 0

kasday

Użytkownik
No no widzę że ładne spotkanie wyczaiłeś, jako że ja obstawiam tylko kosz i piłkę więc z Hiszpańskiej zagram zapewne Unicaja Málaga - DKV Joventut 1.28, która u siebie jest zaporą nie do przejścia dla Juventutu na 10 razy udało im się tylko raz wygrać, albo Caja Laboral Baskonia - Cajasol 1.16, gospodarze u siebie są drużyną nie do pokonania wygrywali 7 razy na 7 meczy a Cajasol gra w kratkę od notując po 3 zwycięstwa i porażki. Na szczęście te dwa mecze nie grają o tej samej porze więc może zagram je w jednym systemie ;p
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
no to Tucker w ostatniej sekundzie za 2 pkt i 78:76 Badalona.

Takich meczy do takiego pseudosystemu się poprostu nie gra.
Badalona to bardzo dobra drużyna co potwierdziła.

pozdrawiam
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jestem pod wrażeniem postawy drużyny z Badalony. Kapitalny mecz Tuckera ( 33pkt. ) i ogólnie wysoki poziom jeżeli chodzi o rzuty za 3 punkty drużyny Joventutu. 15 celnych trafień

Jeżeli chodzi o ten system to polecam Polską i Włoską Ligę Siatkówki Mężczyzn.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Ogolnie Redwitz ma duzo racji w siatkowce o niespodzienka wsrod liderow na wlasnych halach ciezko a buki nie dbaja o kursy w siatke i daja zawsze kolo bariery 1.2 wiec przychylam sie, ze warto.
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
ja czułem zwycięstwo Badalony ale zagrałem asekuracyjnie handi +8,5 po 1,90 i weszło w miare bezproblemowo , był moment załamania w 3 kwarcie a Tucker wszystko szybko wyjaśniał rzutami za 3 ????
 
kasday 0

kasday

Użytkownik
A masz coś może na noc z NBA ja myślałem nad Cleveland Cavaliers-Houston Rockets 1.23 lub Miami Heat-Indiana Pacers 1.25 ale jakoś długo mi się nie chciało tego analizować

Edit: Ale pogrom drużyny miami nad drużyną Indiani w 4 kwarcie wygrywają już blisko 40pkt
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Ja jak napisalem Ci na PW chcialem grac Cavsow ale niestety dopiero teraz wrocilem a betclick na livie tego nie oferuje a wygrywaja ale spokojnie jutro cos wymysle i bedzie ✅ narazie dodam, ze siatkoweczka jak najbardziej ✅
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Systemem Va Bank można też grać na typy strzeli/nie strzeli;)
Na jutro można zagrać, że Aston Villa strzeli po kursie 1.26 :grin: U siebie są mocni i myśle, że będą chcieli zatrzeć wpadkę na Emirates Stadium gdzie polegli 0:3. Tym razem czeka na nich ponownie trudny przeciwnik jakim jest Liverpool. Można powiedzieć, że Liverpool przeżywają kryzys formy, do tego dochodzą problemy wewnętrzne klubu :? Według mnie gracze Martina O’Neila wykorzystają słabszą w tym sezonie dyspozycję The Reds i zwyciężą a typ, że Aston Villa strzeli bramkę wydaje się dosyć pewny ????
 
G 0

ginga10

Użytkownik
Postanowiłem i ja wypowiedzieć się w tym temacie.Gram podobną metodą.Otóż zaczynam od 40 zł:
- nie mam zalozonej wielkosci kursów czesto sa to nawet 1,05/1,07 ,jesli fra np. barca w domu i jest faworytem zdecydowanym to ja rzucam nie zwyciestwo tylko minimalizujac ryzyko to ze strzeli gola,
- nie gram wyjazdów
-zazwyczaj gram na &quot;faworytów&quot; ktorzy musza np ostanio zdarzyla im sie wtopa z druzyna duzo slabsza, teraz zalozmy graja u siebie ,ich najwiekszy rywal goni, nastepny mecz maja trudny ,to w takich momentach staram sie rzucac
-gram tylko pilke nozna
itp
 
Do góry Bottom