>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

narosdz 46

narosdz

Forum VIP
mylisz sie ^^ musiał bys postawic kupon na 31 zdarzen jako kombinacyjny a granie codziennie takiego kursu nie da ci 27k zł pozdrawiam

pomieszłem cos chyba może i wyjdzie kolo 27 koła a przy 31 dnaich nawet 34:p ale to i tak mało realne ????
Po 30 dniach grania 1,3 zaczynając od 10 pln wyjdzie 20153,81264... jesli sie nie myle.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Hehe i powiem Wam szczerze, ze Chelsea mnie bardzo zaskoczylo i jest w plecki 100zl a tak ladnie szlo ale no coz zaczynam od nowa juz wiele razy sie udalo czasem musi cos wpasc na ⛔ ale kto widzial ten mecz ten wie, ze to bylo jakies pasmo boskich cudow.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Hehe i powiem Wam szczerze, ze Chelsea mnie bardzo zaskoczylo i jest w plecki 100zl a tak ladnie szlo ale no coz zaczynam od nowa juz wiele razy sie udalo czasem musi cos wpasc na ⛔ ale kto widzial ten mecz ten wie, ze to bylo jakies pasmo boskich cudow.
Dobre ???? To się nazywa sport, a nie pasmo boskich cudów.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Według mnie jest mozliwe powalczyć tym systemem, ale nie wyżej niż do 6 poziomu. O 32 to radze wogóle zapomnieć.

I przede wszystkim grać takie sporty jak Koszykówke i Siatkówke.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Bongo fakt zle sie zlozylo, ze napisalem post akurat w takim momencie kiedy ostatnie wydarzenie mi nie wpadlo ale to sie zdarza trzeba takie rzeczy w kalkulowac w ta zabawe natomiast do tej pory smialo moge powiedziec, ze jest dobrze i jestem sporo na ✅ grajac tak tylko tak jak napisalem wczesniej gram max 5 zdarzen i glownie jest to koszykowka i siatkowka unikam pilki ale czasem nie sposob :razz: jutro tym sposobem wystarczy aby mi ManU wygralo i ze 100zl kolejna 100zl do przodu. ????
 
L 0

leo-benhauer

Użytkownik
Moze podawajcie tu swoje typy na system Va Bank w kazdej dziedzinie sportu
dzisiejszym faworytem wydaje sie Manchester United - Wolverhampton (analizowane na forum kilka razy)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Jak dla mnie takim ,,pewniakiem&quot; jest Celtic. U siebie są niepokonani i nie mogą sobie pozwolić na straty punktów z takimi zespołami jak Hamilton, żeby myśleć o mistrzostwie. Kurs ~1.2 szału nie robi ale do systemu Va Bank chyba w sam raz ;)

✅ 2:0
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
mysle, ze mozna smialo postawic na united i chelsea kursy sa wyzsze bo miedzy 1.4-1.5 ale mysle, ze zarowno united jak i Chelsea dostaly kublem zimnej wody po glowie po ostatniej &quot;wspanialej&quot; passie i teraz juz powinny byc na odpowiednim torze jak na pretendentow do mistrzostwa. Barce tez mozna zagrac.
 
kasday 0

kasday

Użytkownik
Do tego systemu proponuje grać koszykówkę zwłaszcza NBA po takich kursach to można prowadzić nawet kilka systemów na raz i dobrze na tym wyjść ???? . Na dzisiaj proponuje zagrać kosza np. z Hiszpańskiej Ligi Manresa-Valladolid po kursie 1.25, albo z NBA LA Lakers - Cleveland 1.48, albo też Phoenix-L.A.Clippers 1.18
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Witam. Widzę, że przybywa użytkowników zainteresowanych tym &quot;systemem&quot;.
Ja chcialbym przedstawić swoje zdanie na ten temat.

Na wstepie mówie odrazu: nie chcę krytykować zwolenników tego systemu, poprostu wyrażę swoją opinię.

Dla mnie myślenie o &quot;tym systemie&quot; jak o sposobie na zarabianie pieniędzy jest myśleniem infantylnym. Ja gdy zaczynalem przygodę z zakładami bukmacherskimi zdesperowany, że nie wchodzą mi taśmy za 2 zł :grin: wymyslalem podobne twory. Dla przykładu: Stawiałem 2 lub 3 mecze po kursie 1.30 , za 10 zł.. Wydawało mi się, że to takie proste, okazało się inaczej.. jako, że umiem przyznać się do blędu pogralem tak maxx tydzień i odpuściłem.

Sport to sport. Sami wiecie jak jest.. czasami Burnley odda 1 strzał na bramkę Manchesteru i wygrywa 1-0 , choc Manchester oddal 20 strzałów. Mowicie cos o analizie. Analiza jest potrzebna, ale nie jest gwarancją sukcesu! Widzę, ze sypiecie tu propozycjami typu: Barca, Bayern, Manchester, Chelsea. Wybaczcie, ale to super amatorka. Zobaczcie sami, ostatnio wiecej padło sensacji niż weszło pewniaczków: ManU, Chelsea, Juventus, Lyon, Marsylia itd...

Nie traćcie czasu i pieniedzy na to. Lepiej sobie siąsc, poczytac zastanowić nad strategią gry..
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
System jak system. Niezły, bo mało ryzykujesz. Bierzesz 10 zł i mnożysz. Można wypłacić np. 20 zł i potem grać dalej i będziesz na plus. Jak ktoś słabo typuje to system jak każdy okaze się zły. Ci co mówią, że system jest słaby to chyba wcale nie grają. Jeśli nie potrafią wytypować jednego zdarzenia po niskim kursie to co biorą do kuponów. Chyba trudniej trafić np. 3 zdarzenia na kupon po podobnych kursach i ako ponad 2. ???? Ktoś nie potrafi to żaden system nie pomoże. Tu mały wkład duże szanse. Nie trzeba jechać 30 etapów. Po 15 mamy niezły wzrost z wkładu. Typ np. 1x2 może być tu nie jednokrotnie niespodzianka, ale warto brać też strzeli/nie strzeli, bo to pewniejsze typy a kurs w granicach 1,2. Do tego hokej i NBA. Można na pewno przy odrobiie szczęscia wygrać.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Powiem tak tym systemem udalo mi sie juz kilka razy dojechac do 7,8 etapu nigdy nie chcialem grac dalej tylko zaczynalem od nowa chowajac zysk do kieszeni. Co do tego co ktos tu wczesniej napisal odnosnie koszykowki to powiem tak. Nie powinno sie grac nba poniewaz tam naprawde nie trudno o niespodzianke np phoenix w przed ostatniej kolejce u siebie na hali w plecy a kurs byl 1.12 wiec to nie wszystko takie fajne jak sie wydaje. Ja polecam z autopsji zaczac od 20zl np w poniedzialek i grac 1 zdarzenie dziennie starannie dobrane i w piatek koniec badz jak kto woli w niedziele. Ja osobiscie gram o 100zl i zaczynam teraz kolejny raz od poczatku poniewaz staram sie zawsze konczyc kolo 5,6 razu. Na poczatek wybralem ponownie Phoenix bo jestem przekonany, ze kolejny raz sie nie skompromituja przed wlasna publicznoscia. Moge zamieszczac typy na co bede stawial badz jak cos to priv.
PS: Polecam jak cos z kosza to tylko ligi europejskie np wloska, grecka, turecka, hiszpanska/ siatkowka to grecja, wlochy, ew polska/ hokej np tylko europa i rowniez jak buk da to np over 2,5 bo system glownie lata kolo kursu 1.2-3 wiec trzeba jakos tak szukac.
 
kasday 0

kasday

Użytkownik
Co do tego co ktos tu wczesniej napisal odnosnie koszykowki to powiem tak. Nie powinno sie grac nba poniewaz tam naprawde nie trudno o niespodzianke np phoenix w przed ostatniej kolejce u siebie na hali w plecy a kurs byl 1.12 wiec to nie wszystko takie fajne jak sie wydaje.
Wszędzie zdarzają się przecież niespodzianki, a NBA nie jest tego wyjątkiem nie mówiłem że trzeba grać wyłącznie tę ligę, można przecież zagrać też inne ligi ale ostatnio się właśnie koszykówką zainteresowałem i mi to nawet ładnie wychodzi niedługo sobie przelej kasę na buka i przetestuje ten system na koszu zobaczymy jak mi to wyjdzie.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Kolejny przyklad NBA Lakers z Cavs niby Lakersi u siebie na hali a jednak w plecy. A kolejny wniosek mi sie nasuwa. Jak chce sie osiagac zysk z tego rodzaju &quot;systemu&quot; to nalezy grac nie wiecej niz 5 meczy.
 
Do góry Bottom