>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
gramy od np
100 Va Bank do 200 ///////odkładamy 100
i znów 100 Va Bank do 200
Teraz za 200 Va Bank do 400 ///////odkładamy 200
I tak dalej daje nam to zawsze jakieś zabezpieczenie części kapitału .
Czyli zwykła 15
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Postanowiłem i ja wypowiedzieć się w tym temacie.Gram podobną metodą.Otóż zaczynam od 40 zł:
- nie mam zalozonej wielkosci kursów czesto sa to nawet 1,05/1,07 ,jesli fra np. barca w domu i jest faworytem zdecydowanym to ja rzucam nie zwyciestwo tylko minimalizujac ryzyko to ze strzeli gola,
- nie gram wyjazdów
-zazwyczaj gram na &quot;faworytów&quot; ktorzy musza np ostanio zdarzyla im sie wtopa z druzyna duzo slabsza, teraz zalozmy graja u siebie ,ich najwiekszy rywal goni, nastepny mecz maja trudny ,to w takich momentach staram sie rzucac
-gram tylko pilke nozna
itp
ogolnie zalozenia masz dobre ale z tymi druzynami co to ,,musza,, wygrac jest wg mnie troche inaczej.
Nie wchodzi sie do spolki z kims kto jest zdesperowany i musi wygrac bo jak sie czasem musi to nic nie wychodzi.(chyba , ze rzucac znaczy nie grac)
Szczerze powiedziawszy nie chcialoby mi sie bawic w takie granie zaczynajac od 40zl.
 
G 0

ginga10

Użytkownik
ogolnie zalozenia masz dobre ale z tymi druzynami co to ,,musza,, wygrac jest wg mnie troche inaczej.
Nie wchodzi sie do spolki z kims kto jest zdesperowany i musi wygrac bo jak sie czasem musi to nic nie wychodzi.(chyba , ze rzucac znaczy nie grac)
Szczerze powiedziawszy nie chcialoby mi sie bawic w takie granie zaczynajac od 40zl.
masz racje dlatego tak ważna jest tutaj cierpliwość, i zimna głowa mi udało sie 4 razy z 40 zł zrobić 1000 i ten tysiac zawsze wypłacam
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
cos mi sie nie chce wierzyc.
Grajac 1,1 sa to 34 spotkania,
1.07 49 spotkan a grajac mecze o kursie 1,05 jest to okolo 70 sopotkan.
Jeszcze do tego jak piszesz ze to 4 razy zrobiles to juz w ogole mi sie plakac chce.
Trzeba bylo grac od 500, w koncu je wygrales to bys mial 12500.
itd. Chyba nie zastanowiles sie dobrze piszac poprzednie zdanie.
 
G 0

ginga10

Użytkownik
nie pisze tego żeby pokazac jaki to ja jestem &quot;wielki&quot; tylko dlatego zeby udowodnic ze ten system ma sens, moge wam podeslac skany jak z 40 zł szlo do 1000.... tylko nie moge poki co bo mam za malo postow
 
G 0

ginga10

Użytkownik
czyli na te ponad sto, prawie 200 spotkan nie trafiles meczu jak Barca ostatnio(o-2)??
Oczywiście ze trafiały się takie mecze,ja nigdzie nie napisałem ze to jest sposób w ktorym nie ma miejsca po drodze na wtopy...jeśli zdazrzyla się wtopa wpłacałem nastepne 40 zł jeśli wtedy sie to przytrafiało ( a wiadomo że tak) to kolejne...jeśli w tym momencie nastepowala wtopa robiłem sobiew przerwe dluzsza (ok. miesiaca:p).
Ostatniego tysiaca zrobiłem w maju. Potem na mś zaliczylem wtopa przy bodajze 100 zl.Odpuściłem Mś zaczolem na ligach przy 150 poległem oczywiscie na Barcy z Herculesem.I zaczolem znów od 40 zł dojechalem do 137 i dziś all poszło na Barce ze sportingiem jak wejdzie bedzie 150... i będę jechał dalej.Ja rozumie ze granie takich kursów jest bez sensu itp itd. ale mi sie nigdzie nie spieszy :p lubie ogladac kazdy mecz jaki postawilem nawet gdy na samym poczatku zarobie np 1,2 ale wiedząć ze jak się poszczęści to jeśli bedzie sie cierpliwym cel ten się zaloży...i tyle
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
w totka tez mozesz wygrac ale to nie sposob na pieniadze.
Gratuluje tego co weszlo ale szkoda, ze nie widac co nie weszlo.
Wiekszosc osob ma pare kont u roznych bukow i to bilans powie prawde.
 
G 0

ginga10

Użytkownik
Kazdy ma swoj sposob gry i tyle, co do bilansu to napewno jest na plus bo przy 4000 wygranych tym sposobem nawet jakbym 1000 byl w plecy (25 podejść po 40 zł) to i tak bedzie ok.Większość uważa ze kursy typu 1,05 itp to ścierwo ale ja jestem &quot;penerem&quot; i boję się grać wyższych a z tych najniższych dobieram te wg mnie najlepiej wyselekcjonowane i mając wyrobioną cierpliwość gram tym sposobem.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
od jutra gram również va bank tylko jeszcze nie wiem od jakiej kwoty ..
gratuluje ... oby tak dalej
tylko jeszcze muszę pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu na progach
 
G 0

ginga10

Użytkownik
ja zamierzam teraz zacząć od 300zł nie jak wcześniej od 40... ale znacznie wydłużyc sobie czas na to,powiedzmy do lata chciałbym zrobic z tego ok 3000...
 
Do góry Bottom