>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no niestety nie udało się , chociaż miałem dobre passe wręcz bardzo dobre nie grałem jednak va bank głównie przez strach, teraz grywam sporadycznie narazie za małe stawki bo oferta marna początek sezonu, mecze nie wchodzą i nie ma co grać

można pograć od pazdziernika coś grubiej

znam typa co trafił pare meczyków pod rząd ako łączne jakby grał va bank 134608,18

jakby grał va bank za symboliczne 50zł w niecały miesiąc wygrał by
6 730 409 zl

oczywiście nie grał va bank tylko single , poza tym były by problemy u buków z przyjęciem zakładu wiadomo

ale tj przykład własnie, że jest to możliwe
 
kiepski_typer 0

kiepski_typer

Użytkownik
moim zdaniem to jest dobry sposób na grę.
małe ryzyko, dużo zabawy i emocji, a wygrać można naprawdę sporo
przy odpowiednim doborze zdarzeń jest opcja wygrać sporo
ja kiedyś pomnożyłem kwotę początkową 600 razy ????

trzeba wiedzieć, w którym momencie się wycofać, albo założyć np., że z 10 zł próbujemy zrobić 1000 zł ????
w świecie internetowych bukmacherów wybór zdarzeń jest ogromny, a zakładów jeszcze większy. mamy możliwość np. dla jednego meczu obstawić under 5.5 gola po kursie 1.16 w meczu Realu Madryt.
Przy odpowiedniej i cierpliwej grze jest opcja na wydymanie bukmachera.
Codziennie robimy kurs 1.3 i w ciągu miesiąca mamy 27000 zł z 10 zł ????

dopiszę jeszcze kilka zdań:
nie warto stawiać np. że brak będzie rzutu karnego itp. zakłady, które zależą tylko i wyłącznie od losu.
po to są różne fora, żeby czytać sobie opinie innych i wybierać spośród nich zdarzenia warte zagrania.
codziennie 1-2 zdarzenia. np. widzę, że ktoś obeznany w lidze hiszpańskiej stawia na over 3.5, to ja walę over 1,5 i idę na piwko ????
dzisiaj np. po 15 minutach ManU w ten sposób zapewnił mi wygranie kuponu.
chodzi o to, żeby nie ograniczać się do jednej dyscypliny i jednego typu zakładu. trzeba grać wszystko, tylko dokładnie wybierać. codziennie mamy do wyboru tysiące zakładów i setki zdarzeń. jest w czym wybierać ????

dzisiaj uderzyłem jeszcze Real under 4.5. na razie 1:0 i 52&#39; także idę na piwko już chyba ????

polecam over 1;1,5 w meczu PSG - Lyon po kursie 1,16

kolejna rzecz: można również grać handicapy, wykupując dodatkowe punkty i zapewniać sobie zwrot.
to jest pewne zabezpieczenie. gramy +3 gole na kiepską drużyną po kursie 1.1.
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
Codziennie robimy kurs 1.3 i w ciągu miesiąca mamy 27000 zł z 10 zł ????
mylisz sie ^^ musiał bys postawic kupon na 31 zdarzen jako kombinacyjny a granie codziennie takiego kursu nie da ci 27k zł pozdrawiam


pomieszłem cos chyba może i wyjdzie kolo 27 koła a przy 31 dnaich nawet 34:p ale to i tak mało realne ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
po moim nicku można się domyślić dlaczego przegrałem ;)
10 zł to nie majątek.
Pewnie, że nie majątek. I twoja sprawa jak przewalisz tą kasę. Jedni wolą piwo, inni podarować bukowi. Tylko nie wmawiaj ludziom, że to jest dobry system, bo absolutnie nie jest. Zresztą jak każdy system, który nie wyłapuje value. A póki nie ma value to równie dobrze możecie sobie pograć w ruletkę lub totolotka.
 
kiepski_typer 0

kiepski_typer

Użytkownik
Można zrobić również tak, że gdy dochodzisz np. do 500%, to zostawiasz sobie kwotę równą kwocie wpłaty, a resztą grasz dalej all-in. W ten sposób przy przegraniu nie musisz znowu wpłacać.
Gram teraz w ten sposób właśnie.
Oby Real Madryt dzisiaj nie przegrał ;)

EDIT: Wczoraj zakończyłem niezłą serię: 29 trafien z rzędu ;)
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Witam Was wszystkich serdecznie. Od dluzszego czasu przegladam forum. Uwazam, ze wielu z Was ma naprawde spora wiedze na temat zakladow i niektore typki sa naprawde godne uwagi. Chcialbym napisac tylko, ze autor tematu naprawde podal Wam sposob na niezla kase. Gram juz naprawde tym sposobem dlugi okres czasu i jestem na duzym naprawde duzym plusie. Po krotce napisze Wam jak to sie u mnie zaczelo i jak gram i nie trace. Zaczalem od grania za 10zl zeby wszystko na spokojnie sprawdzic gralem na mecze kilku druzyn przy czym unikalem pilki noznej glownie siatkowka i koszykowka NBA i ligi europejskie gram do max 5 zdarzen ale wszystko staram sie zamknac jednego dnia max 2 dni weekendu tak zebym mial na benzynke i impreze w weekend co gram z pilki glownie Chelsea Real Barce czasem Twente Benefice glownie kosz barcelona real sienna fenerabache i wychodze na tym naprawde ladnie teraz zaczynam od 100zl czasem od 200zl i z reka na sercu moge powiedziec, ze &quot;pewniak&quot; nie wpadl mi moze z raz.

Wiec Panowie warto sprobowac zanim zaczniecie negowac. Osobiscie uwazam, ze nie ma sensu grac nawet do 10 zdarzen ale pamietajcie, ze 5 zdarzen daje Wam podwojenie zysku z lekka nawiazka sprobujcie za 10zl wiem, ze na zaklady wydajecie duzo duzo wiecej wiec co Wam szkodzi sprobowac i napisac wlasna opinie pozniej tutaj? Naprawde mysle, ze warto.
Dodam, ze fajnie by bylo napisac na co gramy i zapisywac to tutaj zaczne od Siebie i napisze co zagralem od wczoraj
1spotkanie NBA: Cavs vs Portland kurs 1:20 +
2spotkanie NBA: Spurs vs Charlotte kurs 1:27 +
3spotkanie NBA: Lakers vs Minnesota kurs 1:10 +
4 spotkanie Pilka: Chelsea vs Everton kurs 1:25 ?
5 spotkanie Pilka: Barcelona vs Espanylon kurs 1:20 ?

Jak to wpadnie ze 100zl mam 251zl a trwa to dwa dni piatek sobota 150zl piechota nie chodzi a potencjalna latwosc zdobycia naprawde nie jest duza. Pozdrawiam i polecam przetestowanie.
 
Do góry Bottom