>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja - Polska, Eliminacje Euro 2016 [czwartek, 8 październik 2015]

Status
Zamknięty.
K 31

krist0

Użytkownik
Warto zauważyć, że na Bet365 można skumulować przewidywania większości z Was, czyli kartki, gole i wygraną Polski:
Wynik/suma goli: Polska i powyżej 2,5 @ 4,75
Ilość kartek: powyżej 4,5 @ 2,10
Kurs łączny: 9,97
Bet365
 
artur1985 12

artur1985

Użytkownik
Warto pograc na kornery Szkotow bo linia 3,5 jest niska(Unibet), a gospodarze nie powinni miec zadnych problemow ze zdobyciem conajmniej czterech roznych. Kurs sredni ale mozba grubiej zaladowac jako singiel albo dolozyc do dubla. Polecam ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Bet365 wystawił linię 4 na kartki w meczu Szkocja - Polska i jak dla mnie po oferowanym przez nich kursie 1,8 zdecydowanie warto to zagrać grubiej i ja tak zrobię. Dla porównania W Ónibecie na over 4,5 kartek jest kurs 2,05.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja bardziej decyduje się pograć na kartki dla Polski, unibet za over 2,5 płaci x 2.5.Mecz w Szkocji spacerkiem dla nas nie będzie, my już po prostu coś mamy takiego że w ważnych momentach nie radzimy sobie z presją i gra nie wygląda tak jakbyśmy sobie życzyli, i tu nie chodzi nawet o piłkarską reprezentacje (choć na przestrzeni lat można to zauważyć) ale też inne dyscypliny.Oczywiście nie kracze że zaprzepaścimy sobie awans bo żeby to spieprzyć to też jest sztuka.

over 2,5 kartek Polska

Unibet
 
B 0

benek25

Użytkownik
Mysle , że w tym meczu warto pograć na kartki , Szkoci to drużyna grająco ostro co pokazał pierwszy mecz , u nas także są zawodnicy którzy lubią dostać karteczkę także mój typ to :
Over 4,5 żółtych kartek w meczu
Kurs na ten typ @1.70
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Gazety w Szkocji piszą, ze ich reprezentacja ruszy na naszych od samego początku, wiec Polacy zapewne tez bedą zmuszeni do przerywania gry.
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Szkocja vs Polska Polska (-1) = 5,50 = bet365 Na Polskę jest value i to nie podlega dyskusji, kursy na zwycięstwo powinny być ok 2,20 ale nie 2,70. Polska gra o awans i jak dla mnie jutro sobie go zapewni, nie ma co się oszukiwać że to już nie jest ta Polska za Smudy, Nawałka poukładał to bardzo fajnie i z taki piłkarzy jakich ma do dyspozycji nic lepszego się z tą reprezentacją nie da zrobić. Grają z polotem a co najważniejsze duża uwaga jest przywiązywane do gry ofensywnej, która na prawdę wygląda dobrze. Rewanż z Niemcami to świetne spotkanie w wykonaniu naszych, w defensywie jak i w ofensywie. Jest Lewandowski, który jest w świetnej formie do tego dołączy Milik i pewnie Kuba. Krychowiak czyli fundament pomocy a do tego Mączyński i Jodłowiec. W środku oborny zagra Glik z Pazdanem. Kamila doskonale znamy a Pazda jest to obrońca jak dla mnie nie doruszenia z pierwszego składu chłopak po prostu wie po co tu jest. Po bokach Rybus, gdzie od razu wieszano na nim koty jak miał grać z Niemcami na boku lewej obronie a chłopak zagrał na prawdę solidnie a przede wszystkim włącza się do przodu, więc jak najbardziej plus dla Nawałki za ten wybór i oczywiście po drugiej stronie Piszczek, który wiem w jakiej obecnie jest formie. Co do Szkotów to przegrali u siebie ostatnio z Niemcami 2:3, ale wynik kompletnie nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku, strzelili dwie bramki, że tak powiem z niczego, pierwsza to był samobój Hummelsa a później dołożył McArthur po żucie rożnym, ale całe spotkanie na własnej połowie zamknięci. Totalnie skompromitowali się w meczu z Gruzją przegrywając 1:0 i prawda jest taka że oni w tym spotkaniu nawet nie przeważali... bodaj że nie mieli ani jednego celnego strzału, więc o czym my rozmawiamy. W ataku zobaczymy pewnie Fletchera, który w West Brom pokazuje totalne zero. Za nim Naismith, który w Evertonie gra dzięki absencji Miralasa, ale dostateczny poziom jak najbardziej utrzymuję. Ja to widzę tak, że Polska spokojnie może wykręcić ten hedi, Szkoci na pewno będą grali bardzo ostro i w stronę kartek również idę. Jak Polska strzeli pierwsza to później już poleci. Typ po takim kursie jak najbardziej do gry.
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
No to zacznijmy od analizy kilku rzeczy ważnych dla tego spotkania.
LEWANDOWSKI
Jak wiadomo nasz najlepszy napastnik jest w gazie. Nie ma chyba osoby na świecie interesującej się piłką nożna, która nie słyszałaby o ostatnich wyczynach snajpera Bayernu. Nie mówię tu tylko o 5 golach strzelonych w 9 minut, ale też o przebiciu setki w Bundeslidze, 2 bramki z Mainz, trzy w LM i ostatnio 2 w BVB. W reprezentacji jest już coraz lepiej jeżeli chodzi o osoby, które mogą mu dograć. Grosik może nie jest podstawowym wyborem w klubie ale w reprezentacji nie ma kandydata do zastąpienia go na lewej flance, Kuba zaczyna budować formę poprzez regularną grę we Fiorentinie, a środek pola no cóż tutaj akurat mogłoby być lepiej (nie licząc Krychy).
SZKOCJA - MECZ O WSZYSTKO
Szkocja dziwnym trafem znajduje się za Irlandią, która moim zdaniem nie gra porywającego futbolu. Utrata punktów z Gruzją, który nie był tak trudnym terenie jak mogłoby się spodziewać, jest głównym powodem takiego stanu. Ewentualna utrata punktów w tym spotkaniu przekreśliłaby walkę o awans, natomiast trzy punkty zapewniłyby im miejsce chociażby w barażach (kolejny mecz z Gibraltarem to formalność). Od początku muszą zaatakować, nie będzie tu mowy o odstawianiu nogi, typowy mecz o wszystko. Optymizmem może napawać dobra postawa Naismith&#39;a w ostatnich meczach Evertonu.
OBRONA NASZEJ REPREZENTACJI
Środek obrony powinien wyglądać stabilnie, Glik który jest filarem obrony i (najprawdopodobniej) Pazdan, który mimo słabych występów Legii jest jasnym punktem tej drużyny, może dlatego że ma wiele sytuacji do wykazania się. Co do boków tutaj jak zawsze mamy problem, na prawej obronie zapewne zagra Piszczek, który może ostatnio wystąpił w spotkaniach BVB ale nie grał dobrych zawodów. W meczu z PAOKiem jak i FCB nie pokazał nic, co mogłoby mnie przekonać do powrotu jego formy ale niestety nie mamy aktualnie wyboru na tej pozycji. Na lewej obronie pewnie zagra Rybus, który dopiero uczy się tej pozycji i jedynym plusem w tym spotkaniu jest szybkość, bo fizycznością będzie odbiegał od rosłych Szkotów, zresztą jak Piszczek. Do obrony zaliczę też bramkarza i na tej pozycji chętnie zobaczyłbym Szczęsnego. Fabiański mógł lepiej zachować się przy bramkach dla Niemców, jak dla mnie ten zawodnik gra po prostu poprawne spotkania i nie jest to poziom reprezentacji. Co do Szczęsnego, potrafi podjąć ryzyko, uratował na mecz z Niemcami, chociaż częściej był nabijany ale ustawić też się trzeba potrafić, no i świetne występy w Romie. Na szczęście w tej kwestii &quot;bul&quot; głowy ma Nawałka, a nie ja, i jestem wręcz pewien że w podstawowym składzie wyjdzie (niestety) Łukasz.
PODSUMOWANIE
Jak już wcześniej pisałem będzie to typowy mecz walki. Obie drużyny liczą na komplet punktów, Szkoci wręcz muszą, nikt nie odstawi nogi, nikt nie będzie grał na remis. Jeżeli przegramy to spotkanie, boję się &quot;paniki&quot; w meczu z Irlandią dlatego punkt to minimum, jaki musimy zabrać do Polski. Mamy mocne atuty w ataku, które musimy wykorzystać.

Typy które gram w tym spotkaniu, wszystko w UNI:
Polska @ 2,6 ⛔
Over 2,5 @ 2,38 ✅
Lewandowski strzeli @ 2,43 ✅
Milik strzeli @ 3,65 ⛔
Krychowiak kartka @ 2,5 ✅
Lewandowski gol &amp; Polska @ 4,1 ⛔
Lewandowski pierwszy gol &amp; Polska @ 7 ⛔
BTS &amp; Polska @ 6 ⛔
Szkocja czerwona kartka @ 6,75 ⛔
Czerwona kartka @ 3,9 ⛔
e: szkoda, bo gdyby nie strzały życia, mecz mógłby wyglądać inaczej, jednak bramka w 94 minucie to też ogromne szczęście
 
don-king 15

don-king

Użytkownik
Ja jednak postanowiłem zagrać ostrożniej z tą Polską i wybieram z remis- nie ma zakładu.
Do tego jeszcze warto myślę pograć over 4.5 kartki oraz obie drużyny strzelą gola. Są to chyba najbardziej prawdopodobne warianty w tym meczu. Mecz zacięty- powinno być dużo fauli nikt nie będzie odpuszczał. Potrafiliśmy stracić bramkę z Gibraltarem- stracimy też ze Szkocją.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Szkocja - Polska
Over 4.5 kartek @1.84 Unibet 4/10 ⛔
Przypomnijmy sobie pierwszy mecz, tylko trzy kartki, ale powinno być zdecydowanie więcej. Pamiętam te brutalne faule na Grosiku czy Lewandowskim, były też naprawdę bardzo brutalne faule z wyprostowaną nogą na piszczel. Wtedy walka o awans dopiero nabierała tempa a w czwartek będą pierwsze rozstrzygnięcia, więc tym bardziej odpuszczać nie będą. Szkoci nakręcają w mediach złą energię, zapowiadają polowanie na Lewego. Sporo polskich kibiców na trybunach więc i na trybunach będzie rywalizacja nakręcona. To może być podobny mecz do tego w Dublinie z Irlandią wtedy sędzia pokazał osiem kartek. Wojna!
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja bym sie jakoś specjalnie nie napalał na te kartki że to taka pefka. Podobne przekonanie było przed pierwszym meczem w Warszawie kiedy to mieli przyjechać twardo i ostro grający Szkoci a skończyło sie na 3 kartkach z czego 2 były w końcówce a Mila jeśli nie pokręciłem dostał ją za dyskusje z sędziom. Owszem arbiter pozwalał na wiele, było ostre wejście w Lewandowskiego za które rywal nic nie dostał, no ale w pomeczowym raporcie zostały 3 kartki. Ogólnie oglądając gre naszej reprezentacji mam wrażenie że nie gramy jakoś ostro, może są to jakieś wytyczne z góry a może po prostu nie mamy zawodników o takiej charakterystyce. Zapowiedzi że to będzie wojna na śmierć i życie ja bym traktował jednak z dystansem.
Głównym kandydatem do kartki u nas jest Krychowiak. Niby pozycja defensywnego pomocnika w środku pola wiec walki sporo, niby w klubie sporo kartek dostaje ale zobaczymy jak to wyglądało do tej pory w kadrze. Grzesiu zagrał wszystkie 7 meczy eliminacyjnych w który dostał.. 1 kartkę (ze Szkocją ???? ) dlatego też jako pewniaka do kartki traktować go nie można ale kurs @2,80 jest atrakcyjny.
Ogólnie typ na kartki fajny ale moim zdaniem dużo losowości w tym jak się meczu ułoży.
Szybciej bym widział gole. Szkoci strzelili ostatnio 2 bramki Niemcom a nasza obrona pozwalała na bardzo wiele w ostatnim starciu z zachodnimi sąsiadami, dlatego jedni jak i drudzy myślę mogą miec sporo okazji do strzałów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
cock 756

cock

Użytkownik
Grzesiu zagrał wszystkie 7 meczy eliminacyjnych w który dostał.. 1 kartkę (ze Szkocją ) dlatego też jako pewniaka do kartki traktować go nie można ale kurs @2,80 jest atrakcyjny.
Ogólnie typ na kartki fajny ale moim zdaniem dużo losowości
Obyś miał rację, ale jedno przeczy drugiemu. Pewna jest indywidualna kara ale nie jest pewny zakładany trend, w którą zalicza się indywidualność, o którą nikt nie gra... Skoro jest dobry, to kartki uniknąć powinien. Odbiór z faulem jest błędem, czyli Szkoci mają iść przez Krychowiaka? Nonsens. Kurs 2,80 jest zaniżony do granic możliwości.
5 kartek z 22 graczy za 2,00 czy ta jedna temu za 2,80? Bet przestaje być in play po zmianie... Po ewentualnej kontuzji itp. A jak dostanie czerwoną od razu?
Szkoci znają nasz skład i myślę, że nasza lewa strona jest bardziej narażona na popełnianie błędów defensywnych. Oczekujesz gry środkiem?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Hmm chyba nie do końca zrozumiałeś co miałem na myśli że typ na kartki jest fajny ???? Typ jest fajny bo można go sensownie uargumentować, że Szkoci muszą, że mecz o wszystko, że sędzie lubi dawać kartoniki itd Dlatego bet wydaje się sensowny ale tak jak zaznaczyłem kartki do dla mnie spora losowość i wielkiej wartości w kursie czy lini nie widzę.
Tak jak nikt nie gra o kary indywidualne tak samo drużyny nie grają o sumę kar. Kursy @2,8-@3(trochę więcej lub troche mniej) to kursy jakie na ogół buki wystawiają na indywidualne kartki dla zawodników którzy są typowali jako główni kandydaci do przekroczenia przepisów. U nas pierwszy na liście jest Krychowiak. Swoją drogą Nawałka go nie zmieni. Czemu miałby on być dobry? Nic takiego nie napisałem, osobiście uważam Krychowiaka za mocno przereklamowanego zawodnika.
Na luźo to myślę że oba typy wejdą ale wielkiego przekonania do nich nie mam (1 z 7 meczy z kartką K.) i jeśli juz to wolałbym zaryzykować po wyższym kursie indywidualna karę.
Coś jak typowanie samego gola Ronaldo i overu w meczu Realu.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam. Przeglądając typy na ten mecz często pojawia sie opcja na żółtą kartkę Krychowiaka. W sumie typ nie głupi bo sam nie wiem czy go sam nie zagram. Grzesiu nogi nie odstawia, a co za tym idzie zdarza mu się systematycznie wyłapywać &quot;żółtka&quot;. Kurs 2,5 na ten typ wydaje się niezły.
Ale ja mam do zaproponowania jeszcze innego delikwenta co się zowie Steven Naismit. Facet z formacji ofensywnej, ale kto ogląda PL wie, że koleś zawsze w meczu daje z siebie 100% a i często chęci biorą górę nad umiejętnościami i zdarza mu sie wyłapać kartkę. Gość nie należy do pokornych, więc poprzez jakiś głupi tekst do arbitra też kartkę może wyłapać. warto dodać, że w zeszłym sezonie w barwach Evertonu wyłapał 8! żółtych kartek.
Żółta kartka Steven Naismith TAK 5.0 Ónibet
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ostrej gry na pewno nie braknie, jest to decydujący mecz dla Szkotów który po prostu muszą wygrać żeby myśleć o awansie.Nie znaczy też to że to Szkoci będą nas faulować, to oni tu muszą atakować.Kartki w tym meczu to ciekawe rozwiązanie, ale niestety sporo zależy też od sędziego, nie raz się można na takim typie wyłożyć tylko dlatego że sędzia leci w kulki.
Remis w tym meczu też zły nie będzie przy potencjalnej przegranej Iroli, będą mieli Szkotów na plecach (bo już nie wiem czy się liczą mecze czy gole?) i raczej w takim wypadku pójdą w ostatnim meczu z nami na remis, wygrana oczywiście daje nam awans ale będzie dzisiaj ciężko.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Żółta kartka Jodłowiec jest kurs 4,95 unibet, jak dla mnie szanse na żółtą dla Krychowiaka i Jodłowca są zbliżone, a rozbieżność w kursach duża, więc może bardziej warto za drobne na jodłowca, (zakład ważny gdy gracz zacznie mecz).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom