>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis Elbow/Dream Match

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ok to proponuje takie grupy.
Grupa Zielona
1.KUBOT - Hostowac mogę Carpet 2
2.prof - Hostowac niemoge Clay
3. haazaard -moge hostowac clay
4. Hellraiser - moge hostowac chyba wszystko
Grupa czerwona
5. Adam2173 - nie moge hostować
6. midel - nie mogę hostować
7 mlody - mogę hostować Carpet
8 kzysiek - nie moge hostowac

proponuje nawierzchnie carpet jest uniwersalna.nie przesadzajcie juz z tym klejem

a teraz patzre nie mzoe tak byc jedna osoba albo midel albo adam27173 musi zrezygnowac nie moze byc dwóch niehostow w grupie

 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nie lubie byc Organizatorem.Gramy 3 sety.Wlasnie zagralem swoj 1 mecz z Squniszem

Bardzo ciezki mecz.W 1 secie prowadzilem 5-2 mialem ze 4-5 pilki setowe i niewykorzystalem swojej szansy i dojechalismy do TB. W TB tez mialem setowa i przegralem.W 2 secie przegrywalem 5-2 Squnisz mial z 6 meczowych i doprowadzilem do TB gdzie przegralem do 5 bodajze :x

Squnisz 2-0 prof (7-6 7* 7-6 5* )

 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
moge zagrac teraz turniejowy mecz
z haazardem 6-3 6-0
aktualna tabela
Grupa Zielona W P pkt sety
1.KUBOT 2 - 2 4-0
2.Hellraiser - - - -
3. haazaard - 0 1 0-4
4. prof - 0 1 0-4
 
M 0

mlody16

Użytkownik
squnisz moze jakis spar bo mojej grupie za bardzo nie ma z kim pograć ????
Wczoraj pierwsze rozstrzygnięcie w grupie II - pokonałem Kzyska *5:3 i skreczował.
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Krecz wynikł z jakiś problemów z połączeniem które pojawiły się w drugim secie, przez to musieliśmy od nowa zaczynać seta a przy 5-7 3-5 postanowiłem poddać spotkanie, żeby nie robić wiochy.

Ale w turnieju dalej chętnie pogram
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sredecznie przepraszam ale rezygnuje z turnieju z powodu kontuzji pleców, tak naprawde nie mam czasu w to grać, a chętnie chciałem pograć z wami. CHyba 8 sobie dokoktujecie.
 
Do góry Bottom