>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tennis Duel - super zabawa

toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
mi się już znudziło:p od 2 dni nie gram, więc możecie mnie &quot;farmić&quot; ????

Może za kilka dni poklikam, ae póki co mam dość:p
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Mnie też to wkurzać zaczyna:) spowolniło wszystko i gram z gosciem co ma po 10 wszystkich atrybutów mniej i łoi mnie 6-2 6-1? :)
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Spowolniło wszystko i gram z gosciem co ma po 10 wszystkich atrybutów mniej i łoi mnie 6-2 6-1? :)
Patrzy na wszystkie atrybuty. Dodawaj wszystkie. ;)
Dodatkowo na poziom, i na ilość wykonanych zadań.
177/26 moje.
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Patrzy na wszystkie atrybuty. Dodawaj wszystkie. ;)
Dodatkowo na poziom, i na ilość wykonanych zadań.
177/26 moje.
Moje 51/46/50 jego 41/39/40, zadania mam wszystkie wykonywane, umiejetności na full
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
a ja mam problem z pokonaniem bosa lothara mateusa potrzebuje wiecej kasy tylko skad ja wziac czekac? co 1 h wpada mi tylko 1100 dolarow a potrzebuje jak wyliczylem kolo 80 tysiecy zeby polepszyc statystyki
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
a ja mam problem z pokonaniem bosa lothara mateusa potrzebuje wiecej kasy tylko skad ja wziac czekac? co 1 h wpada mi tylko 1100 dolarow a potrzebuje jak wyliczylem kolo 80 tysiecy zeby polepszyc statystyki
To jasne - pokonywać ludzi z kasa.
Nie raz wygrałem pojedynek i zgarnąłem 30 tysięcy. ;)
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Jest opcja zapuszczenia szwędacza, czyli szpiega:)
oczywiście to jest tylko z możliwością jak masz wolne kredyty
wer daj link do jego profilu...
lothar mateus to bos na 11 poziomie ;) za ktorego dostajesz 30 k i iles tam doswiadczenia
warto inwestowac w sponsorow ile ich macie ja narazie mam 5
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
no w sumie nie wiem co robic bo mam jakies 8 k na koncie czyli malo , staty od niego sporo slabsze , w meczach na kase tez nie wygram bo moi przeciwnicy majaj od 1-3 do lvl wyzej i umiejetnosci tez troche wyzsze , powtarzam jakies zadanie i ciulam te 80 k zobaczymy jutro
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
no w sumie nie wiem co robic bo mam jakies 8 k na koncie czyli malo , staty od niego sporo slabsze , w meczach na kase tez nie wygram bo moi przeciwnicy majaj od 1-3 do lvl wyzej i umiejetnosci tez troche wyzsze , powtarzam jakies zadanie i ciulam te 80 k zobaczymy jutro
zawsze możesz znaleźć przeciwnika na swoim poziomie, mecze/ranking i już masz do wyboru do koloru, jest ich masa, poluj amerykańców, anglików oni często mają kasiorkę. Ja dziś mam luźny dzień w pracy i otrzymałem 3 miliony gotówki. Systematyczne atakowanie, wykonywanie zadań i Ci wpadnie waluta...
jak sobie wejdziesz na mecze i klikniesz ranking to ustawiają Ci się przeciwnicy zgodnie z poziomem doświadczenia, także wybierasz i już, graj jak najwięcej, zawsze coś zarobisz a i uzyskasz może tytuł najeźdźcy za co otrzymasz dodatkową gotówkę
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Dziś urodziny tej gry i dopiero się kurw... kapnąłem, ze mozna cały czas grac:) odswieżajcie i nabijajcie zawodników do gry bo mozna w nieskończoność
 
Do góry Bottom