>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Witam,
Od przyszłego sezonu będzie pełna oferta na Okręgówki.
Zamiast okręgówki przydały by się dodatkowe zdarzenia w hitach ... coś typu Drużyna A wygra i strzeli więcej niż dwa gole itp ... pisałem dużo razy do supportu o jakieś specjalne zdarzenie NIGDY NIE DODALI !!! Nawet na meczach LE ilość celnych strzałów w meczu porto również nie dodali a zakłady ciekawsze niż jakaś liga okręgowa
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Witam,
Od przyszłego sezonu będzie pełna oferta na Okręgówki.
Tak tak, never ending story, pełna miała być już dwa tygodnie temu tak przynajmniej odpisywaliście mi na emaile. Więc nie wypisuj słów które nie będą miały pokrycia w rzeczywistości.
Pozdrawiam ????
 
pavelw 10

pavelw

Użytkownik
Na LiveChacie napisał, że nie robią wypłat w weekendy ponieważ dział finansów ma wolne od pracy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skad wiesz ze nie beda mialy pkkrycia? Potrafisz to teraz udowodnic? Czy rzucasz puste slogany?
Nie rzucam pustych sloganów, tylko stwierdzam fakty.
Jednak czekam z niecierpliwieniem na pojawienie się PEŁNEJ oferty na klasy okręgowe.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wie ktoś może jakie są limity na obecne spotkania z klasy okręgowej?
Dwa tygodnie temu pisałem do nich w tej sprawie to mi odpisali tak:
&quot;Uprzejmie informujemy iż nie udzielamy informacji na temat limitów na zakłady sportowe dostępne na naszej stronie.&quot;
Więc zależy od tego jak ich ogrywasz, ostatnio ja mogłem zagrać za 240 zł a kumpel ten sam kupon mógł puścić maksymalnie za 5 zł ????
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Prosze o podpowiedx, mam bonus do wyrobienia (wiadomo treble , kursy minimalne) ale czy te 60 dni do obrotu to szcztywna sprawa, miłą ktods coś takiego ,ze nie zdżył obrócić w 2 miechy i co kasa przepada i bonus też??? Mieliście podobną sytuację, Support mi nie odpowiedział na to pytanie.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja mam do Was takie pytanko.Czy w Tobecie można założyć 2 konto na ten sam adres IP.Chciałbym założyć konto na żonę( oczywiście za jej zgodą).Czy ktoś z doświadczał takich praktyk?

Może wiecie w którym buku można zrobić coś takiego.
Pisałem tylko zapytanie do Betsafe i odpowiedzieli mi,że absolutnie nie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja mam do Was takie pytanko.Czy w Tobecie można założyć 2 konto na ten sam adres IP.Chciałbym założyć konto na żonę( oczywiście za jej zgodą).Czy ktoś z doświadczał takich praktyk?
Założyć konto to jeszcze nie jest taki problem. Ale jeśli na obu kontach skorzystasz z bonusu to wtedy jest problem.
 
M 5

maysl

Użytkownik
Tobet to najbardziej ogorkowy bukmacher. Wystawiaja smieszne kursy 4,5 na Lublin w pilce recznej a potem daja limit 30zł.
TRZYDZIEŚCI złotych.
Jak sie boicie ze postawie 1000zł to czemu nie ma kursu 2?
To samo dotyczy handicapow, wystawiaja idiotyczne linie i robia limity po 20-30zł.
Pinnacle ma dynamiczne linie. Postawilem X złotych na kurs 1,99 a potem Y zlotych na 1,93 natomiast tobet ma napisane ze moge postawic 0 złotych.
 
B 0

buziek

Użytkownik
Mam pytanie z wyplata no Tobecie. Pisze ze musze obrócić trebla 6x po kursie co najmniej 1,8 to jeżeli wpłaciłem 20 zł + 10 zl dostałem to muszę obrócić tymi całymi 30 zł tymi 6 razy ?;/
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Witam
czy to Tobet wysyła jakies piłki i rekawice umbro? ostatnim razem też dostałem prezent ale wtedy było napisane że od Tobet a dzisiaj anonim normalnie. tak czy siak dzięki
A jak tak to jakas promocja czy obrót saldem?

edit: dobra już widze
Piłka+rękawice bramkarskie UMBRO&gt; 12 000 PLN
ale pytanie podtrzymuje, dlaczego anonim i mam się domyslac ???? ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Witam
czy to Tobet wysyła jakies piłki i rekawice umbro? ostatnim razem też dostałem prezent ale wtedy było napisane że od Tobet a dzisiaj anonim normalnie. tak czy siak dzięki
A jak tak to jakas promocja czy obrót saldem?

edit: dobra już widze
Piłka+rękawice bramkarskie UMBRO&gt; 12 000 PLN
ale pytanie podtrzymuje, dlaczego anonim i mam się domyslac ???? ?
też właśnie dostałem tajemniczą przesyłkę z Warszawy, ale skojarzyłem od razu z marką Umbro i tak oto będzie czym pokopać, bo piłka wygląda na porządną ????
kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że Tobet to prawdziwy lider wśród buków. W zeszłym roku natomiast dostałem koszulkę, ale z adresem maltańskim.. ;p
 
B 4

bartloo

Użytkownik
Gram w Tobecie odkad skonczylem 18 lat.Swietna firma.Nigdy jeszce nie mialem z nimi problemow.Szybkie wyplaty/wplaty.I co najwazniejsze.. duzooooo bonusow :].Polecam wszystkim gracza.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
A u mnie Tobet ostatnio mocno podpadł...????, zawsze ceniłem tą firmę i polecałem innym ale poniżej opisane zdarzenie budzi we mnie wątpliwości

Dostałem kiedyś 3e bonusu na skill games, zobaczyłem raz zagralem i olałem to.
Po jakichś dwóch miesiącach postanowiłem wpłacić kasę na LM i pokera... A tu zonk kasa zablokowana i nic wypłacić nie mogę bo jakieś zasrane 3E mi blokuje [cześć już z depozytu do wyrównania pseudo] .
Jakaś tępa baba z supportu uświadamia mnie że nie można go anulować itd. To ja się pytam jak odblokować se konto, odpowiedź mam przegrać ten bonus, bo w dupie mam robić obrót 200pln dla 3e.
Wpłacam środki na pokera i na koncie głownym zostają te nieszczęsne 3e. Przegrałem je wg, kasjera ze skill games zostało mi 1E- zagrałem za nie i przegrałem.
Ale nie ***** został 1 grosz którego nie zauważyłem i cała historia od nowa tylko że zasrany bonus jest już 2raz z moich pieniędzy i nadal nic wypłacić nie mogę/
CZARNY PALEC ARBOLEDY W DUPĘ za robienie ludzi w balona, nie chodzi o kasę bo to grosze, ale nie lubię jak się ze mnie robi idiotę
 
Do góry Bottom