>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie nie krytykujcie zagrajcie a potem oceniajcie.... eh ta Polska mentalność uważam że sporo ludzi pójdzie do tego bukmachera to jest reklama a nie jakieś oszustwa Korupcja może była i będzie ale uwazam że 3/4 spotkań nie jest ustawianych.
Pozdrawiam D90
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Panowie nie krytykujcie zagrajcie a potem oceniajcie.... eh ta Polska mentalność uważam że sporo ludzi pójdzie do tego bukmachera to jest reklama a nie jakieś oszustwa Korupcja może była i będzie ale uwazam że 3/4 spotkań nie jest ustawianych.

Pozdrawiam D90
Podłanczam się do tego panowie sami nakręcamy im reklame, do tego tak naprawdę dużo ludzi(piłkarzy) będzie grało na własną wygraną żeby sobie premie dorobić itp itd. I na pewno są limity więc możliwe że mają bardzo dobry pomysł na mecze. Bo jedni ustawią a drudzy zagrają przeciwko bo nie wiedzieli i u buka zawsze zostaje juice. Do tego ja pamietam że na Nordicbet na NBA player specials nie mogłem stawiać więcej niż 50 pandów. Więc na pewno na 4 ligę polską tez nie będzie więcej a dużych wałków na 200zł to sie nie robi. Więc czas pokaże, na pewno dla tych co grają jest to fajna sprawa za samą znajomość ligi. I jak można grac 5 lige angielską to i 4 polska może być ciekawa.
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
Witam

Nie wiecie moze czy wypłacając z tego buka poproszą mnie o dowód tożsamości? Dodam że nie korzystałem tam z żadnego bonusu. W regulaminie mają napisane że mogą poprosić o skan dowodu. Jednak chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce. Wypłacał już ktoś stamtąd?

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. czar3k00
 
baz 25

baz

Użytkownik
wpłaciłem tam 400zł, jak coś ugram to napisze jak z wypłatami ????
MI nie chodzi o wypłacalność tylko o szybkość tych wypłat, jak bym miał wątpliwości co do wypłacalności to bym tam nie wpłacał
Pierwsze spostrzeżenie mam takie iż długo rozliczają zakłady !!
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Buk wypłacalny :!: mam Wam screena pokazać?
Mało tego support bardzo szybko odpisuje i chciałem anulować wypłatę bo skusiłem się na jeszcze jeden typ to bezproblemowo przebiegło z ich strony. Polecam gorąco.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Buk wypłacalny :!: mam Wam screena pokazać?
Mało tego support bardzo szybko odpisuje i chciałem anulować wypłatę bo skusiłem się na jeszcze jeden typ to bezproblemowo przebiegło z ich strony. Polecam gorąco.
Nie trzeba pisać z supportem. Można porozmawiać na czacie. Sympatyczne Panie tam pracują ;)
A co do wypłacalności.
Wczoraj o 23;12 zlecona wypłata na MB, dziś 12;06 na koncie. Całkiem nieźle. W tym samym czasie zleciłem wypłatę na MB (i konto bankowe) z bwina i kasy jeszcze nie ma.

Edit: Trzeba dodać, że wczoraj była niedziela. A sporo buków po weekendzie ma zaległości w wypłatach.
 
baz 25

baz

Użytkownik
ja też wypłaciłem kasę wszystko szybko i sprawnie czekałem ok. 6h na wypłatę na mb ✅, żadnych dokumentów nie musiałem wysyłać
polecam wszystkim ????
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Z okazji 1 kwietnia
wszystkim dajemy po 5 PLN na testowanie naszej oferty...
Powaga!
Bo Tobet nawet w prima aprilis traktuje polski sport bardzo serio!

http://www.tobet.com

Przetestuj nas na nasz koszt!
Tobet to najsportowsza oferta bukmacherska w Polsce.



PS.
Wygrana idzie na Twoje konto - tej zasady nie zmieniamy
nawet w prima aprilis.
 
xael 83

xael

Użytkownik
dla mnie buk marzenie , szybkie odpowiedzi na czacie , wysokie kursy , dośc obszerna oferta satysfakcjonująca mnie , dużo zakładów live , wszystko co by się zachciało w tobecie jest. wyplacac jeszcze nie wypłacałem także jeszcze wyplata przedemna , no chyba że all przegram to wtedy napewnotu wpłace do tobetu . POLECAM
 
skipper 0

skipper

Użytkownik
Kuźwa. 5 zł z bonusu obróciłem na ruletce do 14zł, następnie zagrałem 3-4 razy po kursie większym, niż 1.50 (stawka 5zł). Zleciłem wypłatę 10zł, ale ją odrzucili... Grać u nich dalej, czy to nie ma sensu, bo nigdy mi nie wypłacą?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dla 10 złotych powinieneś zrobić aferę wszędzie gdzie się da. Zwłaszcza, że dostałeś 5 zł za darmo...
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Kuźwa. 5 zł z bonusu obróciłem na ruletce do 14zł, następnie zagrałem 3-4 razy po kursie większym, niż 1.50 (stawka 5zł). Zleciłem wypłatę 10zł, ale ją odrzucili... Grać u nich dalej, czy to nie ma sensu, bo nigdy mi nie wypłacą?
niechce wiedziec co by bylo jak by ci niewyplacili 100 zł.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Ja mam taki problem. Wpłaciłem wczoraj przez P24 100zł i pisało, że zatwierdzono, wszystko cacy, ale kasy nie ma na koncie w tobet.
Napisałem na livechat, ale odpisano mi, że pytania w sprawie nie zaksięgowanych przelewów pisać do p24. Napisałem od razu do nich, ale nadal nie mam odpowiedzi.
Miał ktoś kiedyś podobny problem i po napisaniu meila do p24, dopisali kasę???
 
L 0

lukaszboni

Użytkownik
Buk jak nabardziej wypłacalny, w sobote kolega obstawił za 100 4 mecze IV ligi i wygrał na czysto 630zł. Kto gra albo ma styczność z chłopakami z IV ligi może naprawde dobrze pograć. Już się nie moge doczekać ostatnich kolejek ;D
pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom